• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
diggi:klidně můžeš jít i za náma,maminama.Není to zase tak dávno,co jsme si těhu zkusily,tak ti třeba můžeme poradit a min, tě vyslechnout:wink:
3. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem se radovala, že je tady nějaká těhule a ono ne:grinning:. To jo,jsi hodná, chtěla jsem si pokecat s někým, kdo je na tom stejně nebo podobně jako já:slight_smile:
3. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj,on se někdo připojí nebo zkus jinou diskusi.Třeba tady by měl někdo určitě být:http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=84919&vGroupOffset=0 a kdyby něco,tak víš,kde nás najdeš:wink:gratuluju k miminku a přeju,co nejhezčí a nejklidnější těhotenství:slight_smile:
3. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem nová těhulka z Brna, jsem v 16tt je tu někdo podobně jako já :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
co takhle obnovit tuto diskusi ? :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč ne - akorát to těhotenství už si vrátit nestihnu :grinning:
9. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, to si nebylo na nás - my už jsme v téhle diskuzi passé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím vím - ale je to způsob jak to udržet nahoře. :grinning:
A ještě si nezávazně pokecat o ničem když se konečně na chvíli spí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebovala bych se zeptat, přišla na vás někdy kontrola pokud jste na neschopence?
10. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zelvinko, na mě tedy ne a to jsem měla neschopenku skoro celý tehu a co jsme tady s holkama řešily, tak na těhule většinou nechodím, ale čert nikdy nespí.
10. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě taky ne - ale dr.mě s tím pořád strašila!!!!
každopádně si myslím, že by kdyžtak byli "schovívaví" :wink: :wink: :wink:
10. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepřišly a byla jsem doma celou dobu. Na každý pád se na to spolehnout nedá. :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky a ještě dotaz, jak je to s vyplácením dávek nemocenské a mateřské tady v Brně,..měli jste s tím nějaký problém?
11. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bohužel nemohu sloužit - nevyplácelo mi je Brno...
11. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zelvi, žádný problém nebyl - u nás teda ne. mateřskou mi platil ještě zaměstnavatel - v pohodě, ted už to platí sociálka ne? ani nevím. rodičovký příspěvěk mi hradí v pohodě, chodí začátkem měsíce.
11. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky! je tu nějaká čerstvá těhulka z Brna? Koukám,že jsou tu jen starší přízpěvky..
28. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Silvi,
ja jsem z Brna a jsem v 10. tydnu :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj silvie, ahoj zooey, právě koukám, jestli nenarazím na nějaké fórum pro Brňačky těhule, ideálně prvorodičky :sunglasses:
Včera jsem byla na krvi, mám hCG přes 400 a jestli to půjde dobře, tak rodím v prosinci 2010 :grinning:
1. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mmorgan!
Gratuluju moc k pozitivnim testum :slight_smile: Koukam, zes to nemela lehke, tak super, ze jste se nakonec dockali a bude letos bohaty Jezisek :wink:
Ja mam termin uplne na konci rijna, takze o tehotenstvi vim zatim neco pres mesic... a prijde mi to jako uz desna doba :grinning:

A jak se zatim citis :wink: ?
2. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cítím se už od středy v děsné euforii :slight_smile: A teď se nemůžu dočkat úterý - jdu zase na krev. A taky se moc těším na UTZ.
A co Ty? Jsi o kousek přede mnou, tak to je fajn - budeš dávat čerstvé zprávy :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se taky tesim na ultrazvuk :grinning: I kdyz uz jsem na nem byla (a ne jednou :sunglasses: ), tak stejne odpocitavam dny do dalsiho, jdu pristi tyden ve stredu :wink:
Vcera jsem odolala pokuseni koupit prvni kousek obleceni, ale dneska jsem nekolik hodin vybirala postylku a kolibku nebo kosik na miminko :sweat_smile: , neumim se sama presvedcit, ze na to mam casu jeste fakt dost :grinning:
Jo a taky pomalu zacinam resit, jak to reknu doma, chystam se pristi vikend. U tebe to vi asi zatim jen manzel, ze? Nebo ses uz s nekym o tu zpravu podelila :sunglasses:?
2. dub 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se včera koukala na těhotenské oblečení :grinning:
Někteří naši kamarádi ví, že jsme podstupovali IVF, takže hned ve středu byli zvědaví na výsledky. Rodičům jsme to zatím neřekli, uvidíme, až bude srdíčko. Jsme fakt moc šťastni, že nám to vyšlo hned napoprvé :sunglasses:
Tebe teď čeká velký UTZ, ne? Šíjové projasnění a tak.
2. dub 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze rikas, ze na vybirani veci pro miminko nikdy neni prilis brzo, jo :sunglasses:
A nebudou to dvojcatka, kdyz je to po IVF (nevyznam se v tom) :slight_smile: ?
No pristi tyden jdu jen na kontrolu ke svoji doktorce, v podstate ani nevim, jestli mi bude delat ultrazvuk, doufam, ze jo :wink: A pak za dalsi tyden nebo dva jdu na NT Screening, na krev i velky ultrazvuk.
2. dub 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavedli mi 2 moruly, takže jestli se chytly obě, mohly by to být dvojčata. Ale pravděpodobnost těhotenství po IVF při prodloužené kultivaci je něco pod 50 %, takže budeme rádi i za jedno :sunglasses:
Kam jdeš na NT Screening? Na Veveří?
2. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, na Veveri, doporucila mi to doktorka :slight_smile:
Uz je ti spatne, jsi unavena nebo mas nejake jine priznaky? Ja uz mam par tydnu spavou nemoc, takze ted uz mirim do postele, dobrou :slight_smile:
2. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už několik dní strašně žeru :grinning: Ale možná je to tím, že jsem brala Prednison a ten to má jako vedlejší účinky. Jinak žádné těhu příznaky nemám. Taky poslední dobou hodně spím, ale to vlastně celé IVF. Takže změna zatím žádná :grinning:
Na Veveří je Vlašín a to je kapacita - taky se tam chystáme. I když teď mě čeká hlavně v úterý krev, jestli hCG stoupá a pak budeme čekat na srdíčko.
Dobrou :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé velikonoce :dizzy_face:
5. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravim po Velikonocich :slight_smile:
By me zajimalo, odkud jsou vsechny ty tehotne, ze tu jsme jen dve :grinning:
To s tim zranim mas dobry, lepsi, nez kdyz je cloveku blbe :grinning: Ale mi uz nastesti blbe byt prestava...
Drzim palce na dnesni krev, at je vse OK!
6. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Chodím ještě do tématu "Prosinec 2010" a tam už je přes 20 maminek, ale žádná z Brna :unamused:
Dívala jsem se, že na Brno je tady na koníkovi více témat, ale většinou to jsou už holky s dětma. To přece není možné, aby nebyly začínající těhulky z Brna!
Byla jsem na krev, ve 13 si volám pro výsledky a příští týden jdu znova - to už bude i UTZ :sunglasses:
6. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek