• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ja jsem si to myslela, ale vcera me znervoznila kamaradka, ktera mi rekla, ze na pichani je jeste brzo :grinning: Lepsi nikoho neposlouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
terak: každé těhotenství je jiné. A fakt jen doktor může posoudit, jestli je všechno v pořádku. A taky ne všechno je zcela jasné - mě na podzim operovali mimoděložní až 11. den, co jsem došla na ambulanci do nemocnice s doporučením svého gyndaře. Prostě testovali, testovali a nebylo to jasné.
Ale neboj, to Tvoje mimčo bude určitě v pořádku a rozšíří řady prosincových miminek :dizzy_face:
8. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! To víte že jo, rande dáme! Jestli se můžu přimluvit, tak spíš navečer, tak nejdřív kolem 17 hodiny. Chodím do práce a to tak končím nejdřív, někdy i později, kolem 18, 18:30. Ale samozřejmě se taky ochodně většině přizpůsobím. Takže pokud se Vám to hodí spíš někdy odpoledne, tak si to nějak zařídím!!!

Terak: neboj! Všechno je určitě v pohodě! Píchání, bolení, natahování, křeče, nafukování, - všechno je normální! V bříšku se ti to všechno začíná postupně měnit a připravovat pro miminko! Děloha se ti zvětšuje! Když jsem se bála třeba já, tak mi doktor řekl, všechno je v pořádku, do doby než začnu krvácet (červeně), nebo než mi začne tvrdnout břicho. Takže tak. Jen malá rada pro uklidnění.... :wink:
8. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co sraz příští čtvrtek? Odpoledne mám úplně volné. A v úterý jdu na krev a UTZ, tak snad budu natěšená novýma pozitivníma zprávama :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, můžu se k vám přidat?
8. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mmorganko,
ten příští čtvrtek by to šlo,teda já můžu pokud to i vyhovuje ostatním? :slight_smile:
8. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peko, vítej mezi námi :sweat_smile:
8. dub 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
Peko:taky tě vítám :slight_smile: .Tak co děvčata,jak se domluvíme na ten džus?Pište... :grinning:
9. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme pro všema deseti :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak počkáme jestli se nám ozvou ostatní a domluvíme to.Snad se přidají :sunglasses: .Napadá tě kde by jsme se mohly potkat?Myslím v jaké kavárně?Asi někde v centru,ne?Aby jsme to mely tak všechny nějak na stejno :wink:
9. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se picnu! Ráno jsem se probudila ve 3 hodiny a nemohla jsem usnout, navíc mě začal trápit tak silný hlad, že jsem musela vstát a sežrat piškoty v čokoládě. To se mi snad nikdy v životě v noci nestalo. A nedá se říct, že bych se večer nenajedla - byli u nás kamarádi, dělali jsme hromadně palačinky se zmrzlinou, horkým ovocem a čokoládou (akce palačinkovač-zmrzlinovač-čokoládovač).
Ke srazu - co třeba ve Vaňkovce? Je tam z boku Café Práh a tam je klid a příjemně.
9. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neva,že si snědla piškoty,to tělo si řekne co potřebuje,miminko tě vysává :slight_smile: .Já měla největší hlad v tom 2 měsíci,už to přešlo :sunglasses: .V té Vaňkovce by to určo šlo,sice nevím kde ta kavárna přesně je,ale já ji najdu.Nebyla tam náhodou před tím restaurace Charlies?Jestli je to z boku jak je MC Donald,tak vím :wink:
9. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.cafeprah.cz/o-kavarne - od krokodýla se vyjde ven a jde se doprava za roh. Mají dobré kafe.
9. dub 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Hlásím se do srazového seznámku! Ta Vaňkovka je super nápad, budu to mít pak kousek na Zvonařku na autobus domů. :wink: Snad se najdou i další aktivní těhule prahnoucí po pořádným slepičinci :grinning:
veronikae: A jakpak ty seš na tom s těhulkováním, nevidím u tebe žádné info?
9. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
na kolik ten srazík asi časově plánujete? já budu mít ve čtvrtek zrovna hoňku v práci, tak nevím, kdy skončím, ale kdyby mi to vyšlo, tak bych ráda poznala nějaké těhulky z Brna :wink:
9. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmorgana:já to tam nějak určo najdu :slight_smile:
Ahoj antoaneta:já jsem v 16tt a termín má 19.9.2010.To máš pravdu,to bude slepičinec :slight_smile: ,ale určo to bude dobrý.
9. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je čas celkem jedno, viděla bych ten začátek někde mezi 17 a 18.30. Přizpůsobím se
9. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po té šesté bych už teoreticky stíhat mohla, ale stejně asi jen na chvilku, v pátek odjíždíme do Polska a musím sbalit.
9. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to taky viděla tak nějak kolem té 17.OOH
9. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar baby, tak je nějak pusto :confused:
Nevím, čím to je, ale už několik nocí jsem se nevyspala. Tuhle noc jsem usla až když začalo svítat - takže mě celý den bolí hlava z nevyspání :astonished:
Takže sraz ve čtvrtek v 17 a peko dorazí později :sunglasses:
10. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda,tady nikdo není :fearful: .Já tuto noc taky moc nespala,pač děláme novou ložnic a postel máme na jiném místě,tak je to trošku nezvyk,ale jinak dobrý :slight_smile:
Tak ve čtvrtek na místě :grinning: .
11. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejspíš je mrtvo, protože je víkend :unamused: Tak doufám, že v pondělí se všechny baby ozvou :dizzy_face:
11. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, víkend nevíkend, pondělí, nepondělí - mrtvo je tu i tak :wink:
Jinak já se zase nevyspala dneska. :angry: Šla jsem za noc celkem 7krát čůrat :confounded: A to třeba v půl 1 v noci a o půl druhé zas. A tak to pokračovalo až do rána. Nejvíc nasraná jsem byla když mě to vzbudilo ve čtvrt na 7 a já věděla že mám vstávat ve třičtvrtě :angry: Přitom že bych nějak dodržovala pitnej režim, to se říct nedá. Mám zato, že jsem včera do sebe nedostala ani 2 litry :unamused: Řekla bych, že je to ale asi tím, jak spím na břiše. Miminko s močákem se tam hold nechtěj dohromady srovnat.
Jo, jinak jestli to platí, tak s tím čtvrtkem počítám. A taky, nevím přesně kdy. Prostě jak skončím v práci, tak hned dorazím. Může to být po 5, ale taky až po 6 - to spíš. Každopádně dorazím. Jinak se asi taky nadlouho nezdržím. Jsem teď děsná. Pořád se mi chce chrnět. :sweat_smile:
12. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jse spala relativně dobře - jen ve 3 ráno jsem musela čůrat a pít. A ráno jsem se vzbudila brzo :-/ Navíc mám divoké sny. Výsledek je, že mě od včerejška bolí hlava :unamused:
A ještě jedna novinka - včera jsem si koupila první těhu věc :sunglasses: Objednala jsem si bezpečnostní pás do auta pro těhotné :grinning:
12. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak já spala taky relativně v pohodě, že chodím 1x - 2x za noc na záchod, to už jsem si zvykla :slight_smile:, ale je fakt, že ty sny jsou poslední dobou čím dál divočejší :grinning:
K tomu čtvrtku ještě dotázek - bude nějaké poznávací znamení, abych věděla, ke kterému veselému stolu se mám případně přidružit?
mmorgana - ten těhu pás do auta můžu jen doporučit, co ho mám, tak se mi jezdí nesrovnatelně lépe a jsem víc v pohodě
12. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
peko: pošlu Ti do IP můj telefon a až dojdeš, tak mě prozvoň. A nebo budeme odchytávat těhule :grinning: Mně se sice bříško nafukuje, ale v 6. tt je to ještě nic :sunglasses:
12. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, díky, píšu si. :slight_smile:
No já už teda bříško moc nezamaskuju, ale pod kabátem ho asi neuvidíte :grinning:
12. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsme poprvé viděli na UTZ toho našeho statečňáka - má 5 mm a tluče mu srdíčko :grinning:
13. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmorgana - toš gratulace převeliká a jen tak dál!!!!!! :slight_smile:
13. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mmorgana, taky gratulace k srdíčku!!!
A prosím, můžu se zeptat, kde a za kolik jste ten těhu pás do auta koupily? Taky o něm uvažuju :confused:
13. dub 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek