Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
terak
8. dub 2010
Ja jsem si to myslela, ale vcera me znervoznila kamaradka, ktera mi rekla, ze na pichani je jeste brzo 😃 Lepsi nikoho neposlouchat :-p
mmorgana
8. dub 2010
terak: každé těhotenství je jiné. A fakt jen doktor může posoudit, jestli je všechno v pořádku. A taky ne všechno je zcela jasné - mě na podzim operovali mimoděložní až 11. den, co jsem došla na ambulanci do nemocnice s doporučením svého gyndaře. Prostě testovali, testovali a nebylo to jasné.
Ale neboj, to Tvoje mimčo bude určitě v pořádku a rozšíří řady prosincových miminek x-)
antoaneta
8. dub 2010
Ahoj holky! To víte že jo, rande dáme! Jestli se můžu přimluvit, tak spíš navečer, tak nejdřív kolem 17 hodiny. Chodím do práce a to tak končím nejdřív, někdy i později, kolem 18, 18:30. Ale samozřejmě se taky ochodně většině přizpůsobím. Takže pokud se Vám to hodí spíš někdy odpoledne, tak si to nějak zařídím!!!

Terak: neboj! Všechno je určitě v pohodě! Píchání, bolení, natahování, křeče, nafukování, - všechno je normální! V bříšku se ti to všechno začíná postupně měnit a připravovat pro miminko! Děloha se ti zvětšuje! Když jsem se bála třeba já, tak mi doktor řekl, všechno je v pořádku, do doby než začnu krvácet (červeně), nebo než mi začne tvrdnout břicho. Takže tak. Jen malá rada pro uklidnění.... 😉
mmorgana
8. dub 2010
Co sraz příští čtvrtek? Odpoledne mám úplně volné. A v úterý jdu na krev a UTZ, tak snad budu natěšená novýma pozitivníma zprávama x-)
peko
8. dub 2010
Ahoj děvčata, můžu se k vám přidat?
veronikae
8. dub 2010
Ahoj mmorganko,
ten příští čtvrtek by to šlo,teda já můžu pokud to i vyhovuje ostatním? 🙂
mmorgana
8. dub 2010
Ahoj Peko, vítej mezi námi :-N
veronikae
9. dub 2010
Dobré ránko holky,
Peko:taky tě vítám 🙂 .Tak co děvčata,jak se domluvíme na ten džus?Pište... 😃
mmorgana
9. dub 2010
Já jsme pro všema deseti 🙂
veronikae
9. dub 2010
Tak počkáme jestli se nám ozvou ostatní a domluvíme to.Snad se přidají 😎 .Napadá tě kde by jsme se mohly potkat?Myslím v jaké kavárně?Asi někde v centru,ne?Aby jsme to mely tak všechny nějak na stejno 😉
mmorgana
9. dub 2010
Holky, já se picnu! Ráno jsem se probudila ve 3 hodiny a nemohla jsem usnout, navíc mě začal trápit tak silný hlad, že jsem musela vstát a sežrat piškoty v čokoládě. To se mi snad nikdy v životě v noci nestalo. A nedá se říct, že bych se večer nenajedla - byli u nás kamarádi, dělali jsme hromadně palačinky se zmrzlinou, horkým ovocem a čokoládou (akce palačinkovač-zmrzlinovač-čokoládovač).
Ke srazu - co třeba ve Vaňkovce? Je tam z boku Café Práh a tam je klid a příjemně.
veronikae
9. dub 2010
To neva,že si snědla piškoty,to tělo si řekne co potřebuje,miminko tě vysává 🙂 .Já měla největší hlad v tom 2 měsíci,už to přešlo 😎 .V té Vaňkovce by to určo šlo,sice nevím kde ta kavárna přesně je,ale já ji najdu.Nebyla tam náhodou před tím restaurace Charlies?Jestli je to z boku jak je MC Donald,tak vím 😉
mmorgana
9. dub 2010
http://www.cafeprah.cz/o-kavarne - od krokodýla se vyjde ven a jde se doprava za roh. Mají dobré kafe.
antoaneta
9. dub 2010
Ahoj holky!
Hlásím se do srazového seznámku! Ta Vaňkovka je super nápad, budu to mít pak kousek na Zvonařku na autobus domů. 😉 Snad se najdou i další aktivní těhule prahnoucí po pořádným slepičinci 😃
veronikae: A jakpak ty seš na tom s těhulkováním, nevidím u tebe žádné info?
peko
9. dub 2010
Ahojky 🙂
na kolik ten srazík asi časově plánujete? já budu mít ve čtvrtek zrovna hoňku v práci, tak nevím, kdy skončím, ale kdyby mi to vyšlo, tak bych ráda poznala nějaké těhulky z Brna 😉
veronikae
9. dub 2010
mmorgana:já to tam nějak určo najdu 🙂
Ahoj antoaneta:já jsem v 16tt a termín má 19.9.2010.To máš pravdu,to bude slepičinec 🙂 ,ale určo to bude dobrý.
mmorgana
9. dub 2010
Mně je čas celkem jedno, viděla bych ten začátek někde mezi 17 a 18.30. Přizpůsobím se
peko
9. dub 2010
Po té šesté bych už teoreticky stíhat mohla, ale stejně asi jen na chvilku, v pátek odjíždíme do Polska a musím sbalit.
veronikae
9. dub 2010
Já bych to taky viděla tak nějak kolem té 17.OOH
mmorgana
10. dub 2010
Zdar baby, tak je nějak pusto =-)
Nevím, čím to je, ale už několik nocí jsem se nevyspala. Tuhle noc jsem usla až když začalo svítat - takže mě celý den bolí hlava z nevyspání :-o
Takže sraz ve čtvrtek v 17 a peko dorazí později 😎
veronikae
11. dub 2010
Jejda,tady nikdo není 😕 .Já tuto noc taky moc nespala,pač děláme novou ložnic a postel máme na jiném místě,tak je to trošku nezvyk,ale jinak dobrý 🙂
Tak ve čtvrtek na místě 😃 .
mmorgana
11. dub 2010
Nejspíš je mrtvo, protože je víkend :-| Tak doufám, že v pondělí se všechny baby ozvou x-)
antoaneta
12. dub 2010
Ahoj holky, víkend nevíkend, pondělí, nepondělí - mrtvo je tu i tak 😉
Jinak já se zase nevyspala dneska. ]-( Šla jsem za noc celkem 7krát čůrat :-S A to třeba v půl 1 v noci a o půl druhé zas. A tak to pokračovalo až do rána. Nejvíc nasraná jsem byla když mě to vzbudilo ve čtvrt na 7 a já věděla že mám vstávat ve třičtvrtě ]-( Přitom že bych nějak dodržovala pitnej režim, to se říct nedá. Mám zato, že jsem včera do sebe nedostala ani 2 litry :-| Řekla bych, že je to ale asi tím, jak spím na břiše. Miminko s močákem se tam hold nechtěj dohromady srovnat.
Jo, jinak jestli to platí, tak s tím čtvrtkem počítám. A taky, nevím přesně kdy. Prostě jak skončím v práci, tak hned dorazím. Může to být po 5, ale taky až po 6 - to spíš. Každopádně dorazím. Jinak se asi taky nadlouho nezdržím. Jsem teď děsná. Pořád se mi chce chrnět. :-N
mmorgana
12. dub 2010
Tak dneska jse spala relativně dobře - jen ve 3 ráno jsem musela čůrat a pít. A ráno jsem se vzbudila brzo 😕 Navíc mám divoké sny. Výsledek je, že mě od včerejška bolí hlava :-|
A ještě jedna novinka - včera jsem si koupila první těhu věc 😎 Objednala jsem si bezpečnostní pás do auta pro těhotné 😃
peko
12. dub 2010
Ahojky 🙂
tak já spala taky relativně v pohodě, že chodím 1x - 2x za noc na záchod, to už jsem si zvykla 🙂, ale je fakt, že ty sny jsou poslední dobou čím dál divočejší 😃
K tomu čtvrtku ještě dotázek - bude nějaké poznávací znamení, abych věděla, ke kterému veselému stolu se mám případně přidružit?
mmorgana - ten těhu pás do auta můžu jen doporučit, co ho mám, tak se mi jezdí nesrovnatelně lépe a jsem víc v pohodě
mmorgana
12. dub 2010
peko: pošlu Ti do IP můj telefon a až dojdeš, tak mě prozvoň. A nebo budeme odchytávat těhule 😃 Mně se sice bříško nafukuje, ale v 6. tt je to ještě nic 😎
peko
12. dub 2010
Ok, díky, píšu si. 🙂
No já už teda bříško moc nezamaskuju, ale pod kabátem ho asi neuvidíte 😃
mmorgana
13. dub 2010
Holky, dneska jsme poprvé viděli na UTZ toho našeho statečňáka - má 5 mm a tluče mu srdíčko 😃
peko
13. dub 2010
mmorgana - toš gratulace převeliká a jen tak dál!!!!!! 🙂
antoaneta
13. dub 2010
Ahoj, mmorgana, taky gratulace k srdíčku!!!
A prosím, můžu se zeptat, kde a za kolik jste ten těhu pás do auta koupily? Taky o něm uvažuju =-)

Začni psát odpověď...

Odešli