• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
antoaneta: koupila jsem ho na Aukru: http://aukro.cz/item992578123_tehotensky_bezpecnostni_pas_besafe_novy.html. Teď čekám, až dojde. Obvykle na internetu stojí nový přes tisícovku.
13. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem pořád váhala, jestli ho koupit za tisícku na internetu, až jsem ho urgentně potřebovala a v obchodě za něj dala 1300,- :unamused:
13. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jsem z vás "nejmladší" maminka a už se trochu děsím, jak budeme pořizovat výbavičku. Vždyť já ani nevím, co všechno budu potřebovat :zipper_mouth: Tak se obávám, že čtvrteční (a další) kafe z velké části strávíme tím, co kde koupit a za kolik :grinning:
13. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zooey: jak se máš? dlouho ses neozvala? všechno v pořádku?
terak: jak dopadla kontrola?
14. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím, nemáte některá doma nějakej plonkovní Utrogestan? :sweat_smile: Nezbyl Vám, nebo nemáte nějakej navíc? Mně už došel a ke svýmu gynekologovi teď ještě nejdu, ani se nedostanu. Navíc když jsem mu volala, tak mi řekl, že to neva, že ho už brát nemusím. Ale já bych přece jen ještě ráda si nějakej vzala, aspoň na noc. Přece jen tak budu klidnější. :wink: Navíc mi v caru doktor řekl, že ho mám brát do třech měsíců a ty ještě za sebou nemám :pensive: Prosím prosím, jestli někdo máte a nepotřebujete, nebo máte možnost si ho nechat předepsat, tak mi prosím, prosím nějaký vemte na naši zítřejší slezinku do Prahu. Stačí jen jedno platíčko, nebo se spokojím s tím, co máte. Samozřejmě, že zaplatím :wink:
14. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
antoaneta: pokud vím, tak Utrouš se bere do 12. týdne. Já se teda už těším, až se ho zbavím :angry: Zrovna mi dochází, ale zítra bych měla jít ke gyndaři, tak Ti můžu dát asi necelé platíčko. Co mám, to Ti zítra vemu :sunglasses:
14. dub 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dneska v 17 v Café Práh :sunglasses:
15. dub 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky no koukám,že se Těhulky obnovily ,to je dobře :slight_smile:
15. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mmorgana,
já se musím na to dnešní kafíčko omluvit :frowning2: ,pač musíme s manželem něco zařídit,tak příště už určo.Teda jestli nějaké příště bude,snad ano.Pěkně si popovídejte,pozdravuj ostatní a pak napiš jaký to bylo,kolik vás přišlo atd...Budu ráda když napíšeš :slight_smile: .Tak zatím se měj a dejte si něco dobrýho :wink:
15. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, kdo přijde a v kolik?
15. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s tím počítám, vypadá to, že bych mohla stíhat i tu pátou :wink:
15. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oki, já tam na tu pátou přijdu, aspoň si přečtu Reflex :wink:
Čas mám asi tak do 18:10.
Holky, chodíte někam cvičit?
15. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čas mi vyhovuje, aspoň si dám zase po dlouhé době v klidu kafčo :slight_smile:
Já chodím cvičit na Josefskou do Centra pro rodinu a soc. péči, mají cvičení od 12tt, vede to rehabilitační sestra
15. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To cvičení zní zajímavě. Tak mi u kávičky řekneš podrobnosti :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
tak jsem ten včerejšek ofňukala :frowning2: Sešly jste se, nebo ne? Já tam doběhla s jazykem na zádech, spocená až až, no všude :unamused: (doufám, že jsem si miminko někde nevytřepala) a vy tam nebyly :cry: Dorazila jsem někdy po 18. Stolečky všechny obsazené, i ženskýma, ale vy ste tam nikde mezi nimy nebyly :pensive: Tři stolky jsem zmrkla, ženským prohlížela břicha a odvážila se i zeptat. No trapas. U třech stolečků jsem se zastavila, jako na žebrotu a zeptala se: Nejste náhodou z modrýho koníka? :sweat_smile: :sweat_smile: koukali na mě přesně takhle :confused: :confused: :confused: a pak řekly ne. No trapas. Co Vám mám povídat. Ještě jsem se zeptala obsluhy, jestli si Vás nevybaví, jestli ste tam byly a jak je to dlouho co jste odešly a ta na mě taky zírala jako bych spadla z větve. A řekla mi že před chvíli odešly je tři starší dámy. Tak nevím. Byly jste tam? A jestli jo, tak do kdy? Ach jo. Úplně se mi chtělo fňukat......ještě to deštivý počasí do toho.......
16. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj antoaneto, byly jsme tam s peko. Kecaly jsme o sto šest a odcházely asi 18:10. Došly jsme skoro zároveň, a to bylo štěstí, protože tam bylo docela plno. Měla jsem pro Tebe to platíčko Utrogestanu. Peko má krásné bříško :sunglasses:
16. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera to bylo fajn, škoda, že jsme se tak blbě minuly :frowning2:. Ale určitě to zase někdy zopakujeme, tak nemusíš antoanet smutnit :wink:
16. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak krásný víkend za náma :sunglasses:
Akorát já pořád bojuju s bolestí hlavy :angry: Četla jsem, že to může být i těma velkýma dávkama Utrogestanu, co beru. No jo, jenže vysadit ho mám strach :unamused:
Už se nemůžu dočkat pátku - jdu na další kontrolu k mému novému mudrovi, tak snad uvidíme bublinku na televizi :grinning:
19. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,
antoaneto:já taky nebyla na té čtvrteční besídce,tak jestli se ti bude někdy chtít,tak napiš a můžeme někam zajít,už to určo vyjde :sunglasses: .Jo a na co berete ten Utrogestan?Já to vůbec naznám :frowning2:
19. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronikae: Utrogestan se bere na podporu těhotenství. Je to vlastně hormon žlutého tělíska. Po IVF se dává snad automaticky a bere se do 12. týdne.
A jestli budete mít chuť na besídku, jsem pro :sunglasses:
20. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přeji krásné slunečné ráno :slight_smile:
jak píše mmorgana - Utrogestan a Duphaston se dávají na podporu těhotenství, většinou ho dostaneš, když máš v začátku nějaké problémy, třeba špinění nebo nějaký potrat za sebou, taky jsem je brala.
A proti besídce nemám námitek, jen bude potřeba to líp domluvit :wink:
20. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já určitě besídku :wink: chci! Když jsem se tak o tu minulou ošidila. Potřebuju probrat spoustu věcí :grinning: jako třeba papání, cvičení, nakupování atd. atd. A to je asi nejlepší osobně!!!!
Jinak zítra mě čeká ten ultrazvuk na ty vývojový vady - NT sreening, tak mi prosím držte palce, ať je všechno v pořádku a miminko je zdravé! :pensive:
20. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já věřím, že se určitě domluvíme :wink: a všechno probereme, s časem jsem sice na štíru, ale nějak to vymyslíme
na zítra budeme držet pěsti, určitě to dobře dopadne, taky jsem měla strašný strach .... my jdeme dneska na D UTZ a příští týden mě čeká test na cukrovku, bleeeee
20. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co je to D UTZ? Klasický ultrazvuk? Taky držím pěsti a do testění cukrovky hodně odvahy!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být 3D :grinning:, mi ta trojka nějak utekla :slight_smile:
na cukrovce pro mě bude nejhorší to ranní vstávání, pak poreferuju, ať víte co vás čeká :wink:
20. dub 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty radši ani nemusíš, už tak mám z toho žaludek na vodě. A bojím se, že když to pak hezky popíšeš, tak z toho budu mít i děs v očích :confounded:
A ještě dneska jdeš na ten ultrazvuk? A prosímtě v kolik hodin? A kam na něj jdeš? A sím, kolik bude stát?
20. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
peko: tak jaké to bylo? Bylo mimi pěkně vidět? Nechali jste si video? Ta cukrovka - není to i tak, že musíš vypít nějaký blivajz :rolling_eyes: ?
20. dub 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, mmorgan, vypít a nalačno. A pak ještě s přestávkou znovu :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak děkuji za info skrz ten Utrogestan - to já naštěsti nemusela papat.Já dneska byla v poradně vše O.K a 6.5 jdeme na další ultrazvuk.Ještě nás p.doktorka poslala na vyšetření se srdíčkem(plodu),prý se to taky dělá,ale to bude určo dobrý.
antoaneta:já taky byla na tom NT sreeningu a dopadli jsem dobře,tak držím palce,to bude určo dobrý :slight_smile: .Potom tě jěšte možná čeká tripple test,ale je dost naprd,pač bývá dost často falešný :angry: ,ale někde ho už k vůli tomu nedělají.Hlavní je aby vyšel ten sreening v pořádku.Tak pak napiš :sunglasses: .Jinak se musíme domluvit pořádně na ten další sedánek :slight_smile:
20. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
antoaneta: fuuuuuj! Se pobliju :confounded:
veronikae: tak někdo musí navrhnout čas a místo :slight_smile: Za sebe hlásím, že nemůžu v úterý od pěti a nemůžu ve středu.
20. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek