• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ahojky, tak UTZ máme úspěšně za sebou, malá se nám mooooooc krásně ukazovala, máme fotečky i video, bylo to fajn.
Nebojte, cukrovku vám popíšu s citem :wink:, pokud teda přežiju to ranní vstávání :grinning:.
antoanet - na tom UTZ jsme byli na 16:30 v Prenatalu na Veveří, stálo to 1200,-.
veronikae - v kolikátém jsi vlastně týdnu? nás na UTZ srdíčka teda neposlali, ale kontrolovali ho na tom UTZ ve 20 tt a mělo by to být v pohodě.
Co se týče "besídky" :slight_smile:, tak mě se asi nejvíc hodí čtvrtek nebo pátek.
20. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak hlásím snad první těhu noc, co jsem se v noci nebudila :sunglasses:
22. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hoj děvčata, přeji krásný nový týden :slight_smile:
mě dneska naše malá dračice vzbudila kopáním už ve čtvrt na 7 ráno, to se mi dodneška nestalo, tak doufám, že to není nějaký nový zvyk :grinning:
26. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
peko: asi to bude ranní ptáče a chce, aby sis zvykla :grinning:
26. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tu je nějak mrtvo :unamused: Jakpak se máte, co děláte? Sluníčko svítí, kdy vyrazíme na to rande?
29. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: můžu se k vám přidat?
29. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Je nějak mrtvo :-/ Asi si to všichni užívají venku :sunglasses: My za chvíli vyrážíme taky na Špilas.
Kalerat vítej, třeba to tu konečně oživíš :slight_smile: Z které části Brna jsi?
A jsem rozhodně pro společné setkání. Už jsem to psala, nemůžu akorát v úterý a ve středu (ale to jen do konce semestru).
29. dub 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak já hlásím, že mám za sebou test na cukrovku, naštěstí OK :slight_smile:
kalerat - vítej, aspoň už tady nebudu těhotně nejstarší :grinning:
mě se na "večírek" nejvíc hodí čtvrtek nebo pátek, chtělo by to využít krásného počasí a nějaké zahrádky :wink:
29. dub 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
peko: a jaká byla ta cukrovka? Kolik se toho musí vypít? A je to moc sladké? Myslela jsem na Tebe :dizzy_face:
29. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morgano jsem ze Slatiny.

Peko tak ještě že je cukrovka v pohodě. Já na ní byla tak před měsícem a taky ok
29. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
peko je z Černovic a já ze Štýřic - asi za váma budu jezdit na prochajdy :D
29. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmorgana: cukrovka byla snesitelná, o půl sedmý mi vzali krev, v 7 jsem vypila 350ml té sladké břečky (nebylo to nakonec tak strašně sladké, spíš nejsem zvyklá tolik pít) a pak jsem se 2 hodiny nudila v čekárně. V 9 mi vzali zase krev a poslali mě domů - tedy v mém případě do práce :grinning:
kalerat: tak to vypadá, že k sobě nebudeme mít daleko, to by mohlo být super :wink:
29. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, jaký byl víkend? My dneska byli na výletě na Pálavě. Počasí bylo akorát - ani horko, ani zima a nepršelo. Jen byla horší viditelnost. A jinak hlásím, že pořád pokračuju v tom jezení za tři :angry: Prostě dostávám hlad, až mám křeče v břichu - tak jím a jím a jím. Začínám 9. týden a mám 2 kila nahoře. Už se půjdu podívat po těhu gatích.
2. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my jsme víkend celkem proflákali doma a s pesanem na vycházkách, akorát mě dneska není nějak ok, tak uvidíme, co se z toho vyvine.
Já jsem těhu gatě pořizovala cca kolem 12. týdne, do normálních už jsem se nedostala :grinning:, doporučuji kouknout do Mutti v Galerii na Orlí :wink:.
2. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda děvčata, vy si stěžujte, že je tady mrtvo - přece si nebudu povídat sama se sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, za chvíli bude většina příspěvků jen o tom, že je tady mrtvo :zipper_mouth:
Včera jsme poprvé zkoušeli pét rohlíky. Dobré, akorát je příště více osolíme a necháme více vykynout.
4. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy máte doma tu domácí pekárnu?
A jak je, netrápí tě nevolnosti nebo něco takového? Doufám že ne, já jsem se bez toho naštěstí obešla, tak ti přeji to samé.
A jak s tím večírkem? Příští týden bych měla mít čas :slight_smile:, už se na ten příští týden těším, čeká nás první lekce předporodního kurzu :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme domácí pekárnu už víc jak rok. Dala jsem ji mojemu k vánocům a ten skákal radostí do stropu :slight_smile: Od té doby jsme nekoupili chleba. Ale rohlíky jsme dělali poprvé - těsto v pekárně, pak jsme uváleli rohlíky, nechali ještě kynout a hodili do trouby.
Naštěstí nevolnostmi příliš netrpím - je mi blbě od žaludky, ale pomáhají zázvorové tobolky. Spíš mě trápí ty bolesti hlavy :-/
Jéé, předporodní kurz - tam se taky těším :slight_smile:
Tak co džusový večírek příští čtvrtek?
4. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem taky tu! Vždycky juknu a pak zdrhnu, protože nějak moc nemám času. Teď frčím na oběd, ale pak hned zas napíšu.
4. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme si vybrali v meníčkách vařené brambůrky se zapečenou brokolící se sýrem a smetanou. Mňam! Bylo to dobré.
Jo a ten džusíkový dýchánek beru! Klidně už i tento týden! A jestli si dobře pamatuji, tak s týdnu se Vám nehodí úterý a středa. Takže pondělí, čtvrtek, pátek jo. Já můžu kterýkoliv den. Je mi to jedno. Jen ta hodina je pro mě trochu nůž na krk. Nejlépe po 18 hodině. Chodím tak z práce, a kolem čtvrt, půl bývám většinou už ve Vaňkovce, protože 18´44 mi odjíždí domů autobus. Samozřejmě s Vámi se holky ale zdržím do té doby, co nás to bude spolu jen bavit :grinning: Každopádnš dykoliv dřív aby jsme se viděly, by to ale taky šlo, ale musím si to v práci jen domluvit.
4. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peko prosím a ten obchod Mutti v té galerii? Není to tam moc drahé? Zhruba ceny? Třeba kalhot? Ty už začínám asi potřebovat :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. hodina mi nevadí. Ale tento čtvrtek ani pátek nemůžu :frowning2:
4. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakryš, teď jsem napsala dlouhý příspěvek a zmizel :frowning2:
Tento týden taky rozhodně nestíhám, ale příští bych mohla třeba i v úterý, akorát mám do 18:20 cvíčo, tak kdyby to bylo třeba ve městě, tak by to šlo.
4. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k Mutti - no pro mě jsou ceny snesitelné, měla jsem docela štěstí třeba na poslední kousky nebo loňskou kolekci, tak mám kalhoty za super cenu, ale myslím, že tak kolem tisícovky tam slušný kalhoty koupíš. Ono to těhu oblečení je většinou zbytečně předražené, ale holt to člověk potřebuje. :angry:
Nebo ještě můžeš zkusit eobchod www.tehotne.cz, holky si ho pochvalovaly a ty ceny jsou tam přijatelné.
4. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem opět tu.A jak vidím všem se daří dobře,to jsem ráda,pač nám taky.Zítra jdeme na ultrazvuk,minulý týden jsme byly na srdíčku a máme ho v pořádku,tak je to dobrý :grinning: .Jinak jak jste tady psaly s těma kalhotama,tak já si teď taky koupila v H&M mají tam od 1200,- do 1500,. a taky v C&A,ale tam mají samé velké.Včera jsem se byla podívat v dětské kavárně na ul.Husova od mé kamarádky kamarádka má 2letou holčičku a jelikož normálně dlouho nevydrží,tak jsme šly tam a super.Hrála si s ostatníma a my si mohly aspoň chvilku popovídat :wink: .Takže když bude škaredě,tak víme kam s prckama půjdeme.Byly tam maminky i s malinkyma dětma.Jěště je jedna kavárna na Kounicove,tam půjdeme příště,tak pak vám řeknu.Jinak se začínám dívat po kočárcích a fakt nevím,no spíš vím,ale je to tak ,že jeden den je to ten a druhý den zase jinej :angry: ,já jsem fakt nerozhodná.Co vy,už máte vybráno?Nebo aspoň nějaky tip?
5. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak o víkendu se asi vypravím na ty těhu gatě.
Veroniko, o té kavárně vím, mám to z domu kousek, takže mi to bude vyhovovat :D
Zatím o kočárku ani nepřemýšlím. Ale ještě nemám ani průkazku, takže času dost :sunglasses:
5. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak o dětské kavárně na Husce vím, nějaká je i na Purkyňové, tak je pak můžeme všechny postupně ozkoušet, pokud teda do té doby tak nerozkopou město, že se sem s kočárkem nedostaneme :grinning:.
veronika - na jaký UTZ jdete? vlastně ani nevím, jak jsi daleko :slight_smile:
co se kočárku týče, tak já jsem vybírala a vybírala, už máme objednaný, tak doufám, že jsem nepřebrala, je to čtyřkolka od Teutonie, tak snad se osvědčí
5. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
peko: Teutonii si teď objednal bratránek - mají termín začátkem června, tak si ji napřed ozkouším.
Rozkopávat mají teď Českou - jen nevím, na jak dlouho. Ale Husova je čerstvá, tak snad aspoň tam se dostaneme.
veronikae: Určitě jsi to už říkala, ale já si taky nepamatuju, kdy máš termín :-/ Normálně koukám do profilu, nechceš si to tam napsat? :wink:
5. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem to doplňila :slight_smile: .Jdeme na normální ultrazvuk plodu,jestli je vše O.K je to ten ultrazvuk v tom 20tt.A pak půjdeme možná na ten 3D.Tu Teutonii jsem viděla jen 3kolku,4kolku neznám,tak se podívám :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak já jsem byla dneska neplánovaně u doktorky, začalo mi tvrdnout bříško, tak jsem dostala magnézko a nařízený klid, chtěla mě nechat i na neschopence, tak jsem to zatím ukecala, vezmu si do konce týdne volno a uvidíme jak to půjde
akorát mě mrzí, že přijdu o víkendový výlet v Jižních Čechách, který jsme plánovali jako malou dovolenou

na rozkopanou Českou se teda netěším, jezdím tudy do práce, tak uvidíme kdo vydrží dýl, jestli já chodit do práce nebo nerozkopaná celá Česká, už teď je to tam jak bojová zóna

Teutonie by měly být fakt dobré kočárky, tak jsem zvědavá, my jsme vybrali takový Offf Road :grinning:, chodíme s pesanem hodně do lesů a polí, tak ať to kočárek zvládne

veronikae - na ten UTZ jdete do Prenatalu nebo k doktorce? v tomto období by se měl dělat genetický UTZ, jestli se nepletu ... tak držím pěsti, ať je vše jak má :wink:
5. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek