• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ahojky BAbule.
Tak já, když jsem se dozvěděla, že to bude chlapeček ... tak jsem to hlásala do celého světa ... samozdřejmě u holčičky bych to hlásala taky.
Jinak ve 20týdnu mi doktor řekl, že je to jednoznačně kluk ... a v pondělí mi to potvrdil, že je to kluk jak buk .... takže kdyby to byla holčička, tak by jsme se sakramensky divily. Každej mě i od začátku kluka tipoval ... že mám velký břicho do špičky a že prej jsem skrásněla. :grinning:

Jinak kdyby se nám i po tom narodila holčička ... tak nám to vůbec neva. Peřinky máme vše do žluta a holčička ve sv. modrém chodit může ..... horší by byl klučina v růžovém. :dizzy_face:
2. dub 2008 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
micanek
:grinning: tak kluk jako buk bude i u nás :wink: Mám to podobně - bříško do špičky!
2. dub 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no manželovi jsem se smála, že to asi nebude kluk, on furt taky, jak krásním, ale KECAL! :slight_smile:

holky, teď mi poslaly ještě zprávu mailíkem - 1/39000, to je v pořádku, že? není to ani nijak blízko té hranici ne?

pavli, jak se držíš?
2. dub 2008 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
bet, je to suprové!!! :wink:

Díky v pohodě. Je to život :wink:
2. dub 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
je ale někdy dost krutej :slight_smile:
2. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Bet...já to beru s rezervou. Lidí umírají a rodí se.....

Dobrou a díky
2. dub 2008 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

Beti, pokud se nepletu, tak myslím Renam tipovali na NT holčičku a nakonec z to bude kluk, tak má manžel ještě naději :grinning:
Jo a ten výsledek je super, ta hranice je myslím 1:300 nebo 1:200 :wink:
3. dub 2008 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ha! takže manžel má ještě šanci!!!

ale víš, co , když se jednou něco naznačí, tak by se to nemělo měnit, pořádek musí být :slight_smile:

pezi, 8.dubna jdu na kontrolu do heliosu, tak se zeptám na to razítko, že ti povolují cvičít a mohly bychom se teda domluvit na to cvičení v Cenap. Co ty na to?

Holky, přidáte se k nám ještě některý? :wink:
3. dub 2008 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja bych se pridala, od pondeli mam péotvrzene, ze jsem tehotna, mimi by melo prijit v prosinci. Jak to tu chodi?
3. dub 2008 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
beti, já se ráda přidám - ale spíše až od konce dubna/ začátku května - dříve to dohromady s prací nestíhám :unamused: Ale nezapomeňte na mne a dejte mi vědět - o razítko si řeknu 14. dubna :wink:
3. dub 2008 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti, já jdu taky do Heliosu 8.4., ale jen ráno na odběr krve na tripply, to se s doktorkou neuvidím..
Jedině že bych jí zavolala a domluvila se s ní, aby mi tam to potvrzení nachystala. Záleží, kdy bys chtěla začít chodit cvičit. Na kontrolu jdu pak 21.4. Tak buď můžem počkat na konec dubna i na Marci, nebo můžem už od půlky dubna, když si to domluvím s doktorkou :wink:
3. dub 2008 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pezi, tak počkáme na marci? ať se nám to lépe táhne :slight_smile:

ahoj nová tehulko, gratuluji ti k tvému těhotenství! jak to tady chodí? jen drbeme, povídáme, řešíme naše těhu problémy a samozřejmě těhu radosti. Vítej do klubu!!!!
3. dub 2008 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ju, já si to potvrzení teda vyřídím na kontrole 21.4. a pak se můžem domluvit, který den bysme chodily a můžeme začít, už se těším :slight_smile:
3. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky!!!! Dobré ránko!!!
Já bych se přidala.... :grinning: , ale budu už se cvičením končit, nějak dochází energie a cítím, že bych měla zvolnit. Každopádně si to užijte :wink:
3. dub 2008 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj, tak to já se budu už taky moc těšit. si myslím, že nám a hlavně miminkům to prospěje. jsem zvědavá, jestli mě doktorka zase uschopní do práce.
Jinak včera večer jsem měla takový bolesti, zase horší jak u MS, tak jsem se kroutila jak žížala. A manžel říká:"no jo no, Verunce je malej domeček, tak si staví verandu" :slight_smile: jsem myslela, že ho nakopnu.
3. dub 2008 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky těhulky. :slight_smile: Jakpak se Vám dnes daří? Nelíbí se mi, že nesvítí sluníčko. :frowning2:

V úterý jsem psala, že mi umřela tetička. Poradíte mi, jak byste se na pohřeb oblékly? Já mám totiž strach, že se do ničeho "dosavadního" nevejdu. :unamused: Bříško trošku povyrostlo... A těhu kalhoty mám jen jedny, a to sice černý, ale manšestr... to se mi nezdá na pohřeb vhodné... :unamused: Manžel i moje mamka mi říkají, že by se tím netrápili, že by si k tomu vzali nějaký slušný vršek a šli by... že si to jako těhulka můžu dovolit. Ale stejně... se mi to nějak nezdá. :frowning2:
3. dub 2008 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
marci, všimla jsem si, že jsi založila novou rubriku o akné. tak ti tady taky napíši mé trápení. Nikdy jsme teda neměla pleť jak dětskou prdýlku :slight_smile: , ale v těhu se to zhoršilo rapidně. Mám nejvíc akné na bradě a taky se mi to rozlezlo na ramenech a zádech (nejhorší je, že to jsou takový jako až ty boláky). Kupuju si kosmetiku od Vichy, ale nepomáhá to (piju ještě heřmánkový čaje a dávám si z nich obklady). Ale beru to tak, že je to těma hormonama, tak kosmetikou s tím asi moc nezmůžu. Že se mi někdy s tím nechce ani mezi lidi? Nechce :frowning2: hlavně to prostě nezamaskuje ani nejlepší make-up, korektor atd....jen doufám, že mi to po těhotenství zmizí nebo.... :angry:
3. dub 2008 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
betina: Já to měla taky tak, ale asi v polovině 4. měsíce to zmizelo... teď, musím teda zaklepat, nemám ani jeden pupínek. A to jsem trpěla jako pes...

Jinak jsem četla, že heřmánek vysušuje, takže se používat nemá, páč když člověk tu pleť vysuší, tak se automaticky jako obrana začne o to víc mastit, tj. začnou se i o to víc ucpávat póry, v nich se množí bakterie atp.
Já bych možná zkusila cca 10 minut ve vaně s trošičkou hypermanganu. Žádnou moc teplou vodu a barvu aby měla skutečně jen lehounce narůžovělou (nic silnýho...). To dezinfikuje, ale nevysušuje.
Ale moc se s tím netrap, je to skutečně hormonama a je to normální. Sice nás to trápí, ale co by člověk pro to maličké nevytrpěl... :wink:
3. dub 2008 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, ty máš teda omluvenku z cvičení :grinning:

No o akné bych taky mohla vyprávět..Antikoncepce to celkem držela na uzdě, ale po vysazení děs a hrůza, na začátku těhotenství to taky bylo špatný - obličej a hlavně záda..Kožní doktorka mi říkala, že se s tím nedá moc dělat, jednak nemůže předepsat nic silného a účinného a hormony si prostě dělají co chtějí. Spíš mi říkala, ať se připravím, že to bude horší..No ale co se nestalo, po tom 1. trimestru se mi zdá, že je pleť lepší, i záda se pomalu lepší, ťuk ťuk jen tak dál :grinning: Ale mez makeupu ani ránu..
Beti, co se týka kosmetiky, tak Vichy nic moc..nejlepší je asi Bioderma ( v lékarně), i dermatologové ji doporučují. Heřmánek je fajn, trochu vysušuje a rychleji hojí záněty
3. dub 2008 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dukie, ten hypermangan bych mohla zkusit, na ty záda..Ten heřmánek bych sis píš přikládala tamponkem jen na ty postižený místa, přesušovat celý obličej není moc dobrý..
Pro mimčo to vydržíme, ale moc dobře znám, jak to dokáže deptat..

K tomu oblečení na pohřeb, když jsou ty manžestráky černý, tak bych v nich asi šla, stejně to nikdo moc řešit nebude a jako těhulka to můžeš zdůvodnit.
Já jsem si koupila jedny černý těhu kalhoty na takový slavnostnější příležitosti nebo do práce, čeká nás taky pár svateb, doufám, že je teda využiju jen na takovy příjemnější události :pensive:
3. dub 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky je vam tak moc blbe jak me? Zaludek mam jak na vode, cokoliv snim, tak hnedka vyhodim. Hlad mam az bych brecela a pritom se nemuzu najist...
3. dub 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dukie, s tím oblečením to co píše pezi: vzala bych si ty manšetr černý kalhoty a k tomu nějakou volnou černou halenku nebo světřík, bude zima, tak světřík určitě. Seš těhotná, nemůžeš se trápit v úplým oblečení!

mysiaska: no tak s těma zžívacíma problémama se hodně těhulek potýká. Na mě to přišlo asi od 4tt a nejhorší to bylo od 5tt asi do 9tt. rozná únava, pálení žáhy a zvracení? ráno vždycky, někdy i přes den. Já se vždycky trápila, když jsem šla ráno se psem, normálně jsem blinkala do keříků po cestě. Si všichni museli myslet, že mám kocovinu a jsem pěkný prase :frowning2:
koupila jsem si těhotenský lízátka (prodávají v lékárně), ale ty mi pomáhaly na ty spíš lehčí stavy, na nejhorší jen Rennie a to někdy, Jinak spát. Zvracela jsem i v práci, ale hlavně mě chytaly k tomu i průjmy. Moc ti držím pěstičky, abys to rozdejchala, neboj ono to časem ustoupí!!!!

U mě to teda povolilo fakt až tak před 14 dněma :frowning2: , ale na střevní problémy jsem trpěla vždycky. Zkus ty těhotenský lízátka
3. dub 2008 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
betina: diky za rady, ja jsem poprvy tehotna a uuuuplne na zacatku, tak si rada necham poradit
3. dub 2008 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, vy jste se teda rozepsaly :slight_smile:
Bet, gratuluju k výsledkům :slight_smile:!!!!
Já dneska byla na kontrole u mé doktorky, ptala jsem se jestli, nepozná, co by to mohlo být... Manžel je strašně zvědavej, protože mám typ z Veveří a nějak tomu nechce věřit... Doufá, že se doktorka spletla....
S těma černýma manžestrákama na pohřeb taky souhlasím, není to nic špatnýho....
Myisiska: Mě bylo ze začátku taky bllbě, ale po těch třech měsícech to ustoupilo a jsem jako na novým světě:slight_smile: Tak se drž!!!!
3. dub 2008 v 11:11  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
To ja pevne doufam, ze to ustoupi. 28.6. se bereme, takze bych chtela byt v pohode
3. dub 2008 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to ti ty nevolnosti do té doby určitě ustoupí, ono to většinou opravdu po tom 3.měsící ustupuje (i když vydržet to :angry: , ale za to miminko to stojí.
No já teda nemám co říkat, dneska jsem si už musela vzít Rennie, jinak bych zdechla.

jo aa ještě spousta těhul doporučuje a pro mě to byl balzám na žaludek ledovou Coca-Colu anebo si udělej kostyk ledu do mrazáku (můžeš i z té Coca-Coly) a to pak cucej. moc to pomáhá
3. dub 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to pevně doufám za tebe, že ti bude dobře a budeš si to moct užít....:slight_smile: Já si naši svatbu strašně užila a byl to zatím nejkrásnější den v mým životě:slight_smile: Hned bych se vdávala znova :slight_smile:
3. dub 2008 v 11:23  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
tu mam i v lednicce!! Jdu pro ni :wink:
3. dub 2008 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
peti, tak to s tou svatbou...ti to musím napsat, se zasměješ :slight_smile: my se s manželem brali po 7 letech chození a bydlení atd...a každej jsme úplně jiná povaha (já vždycky spíš řádila) a manžel je flegmatik, takovej kliďas. No a přesně tohle se projevilo na svatbě. Já jsem pařila jak o život (musím říct, že s největším pařmenem strejdou a dědou :slight_smile: no a manžel, ten zase seděl u stolu a celou dobu jedl.
Ale nejlepší byla svatební noc-manžel každýmu říká, že je rád, že na pokoji byla televize se satelitem. než se manžel vysprchoval, já si lehlai v šatech a chrápala jak o život, tak mě chudák vydělával betky z vlasů, zeslíkl mě, zakryl peřinou a díval se na televizi. Ale smějeme se tomu dodnes - jsme prostě takoví, on to se mnou nemá taky lehký :slight_smile:
3. dub 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti, tak to je dobrý :slight_smile: Já řádila taky, skoro celou svatbu jsem protancovala, prostě neumím sedět a ještě když jsem tam měla známýho DJ a hrál hity, kterýma se všem zavděčil... Přes písničky z pohádek, Kabáty, DJ Boba až po Evu a Vaška:slight_smile: Tak každej si přišel na svý a všichni tancovali a všichni byli nadšení.... A dokonce jsem ani neusla :slight_smile:
3. dub 2008 ve 12:13  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek