• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsme dnes byli na UTZ a vše v pořádku :wink: .Máme asi 23cm a 370g,prý odpovídá tomu 21tt,ak jsem ráda.Má se čile k světu,pořád se mrcasí :astonished: ,ale to je dobře.Dnes jsme se taky byli podívat na kočárky a docela se nám zalíbil Peg Perego GT3 2010.Prý je taky hodně dobrý,má největší sporťáček,tak ještě uvidíme.
Peko:tak snad je ti už lépe,pěkně odpočívej a hlavně nic nedělej.Jinak máme taky pejska a chodíme s ním většinou na pole,kde je i tráva.Máme to kousek od baráku,bydlíme v RD,ale pejsem není na zahradě,ale doma :angry: .Tak se drž a napiš jak se ti daří.
Verča.
6. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verči tak to je super, že je všechno OK :slight_smile: a koukám, že taky holčička, tak gratuluji :wink:
Jinak já vlastně nemám pocit, že by mi něco bylo, občas sice cítím, jak mi ztvrdne bříško, ale není to nic strašného, je fakt, že doktorka mě včera celkem vyděsila, ale už je to lepší.
Náš pesan na vycházce většinou skončí ve vodě, když není rybník, tak bere aspoň kaluž :grinning:, takže vždycky po vycházce skončí ve vaně.
6. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peko:náš pesan teda ve vodě moc často neskončí,ale když jdeme na pole,kde je mokro,tak ho potom musíme pořádně očistit,vykoupat ho moc často nejde,pač váží 45kg a dostat ho do vany je děs :slight_smile: .Nejlepší je to v létě na zahradě,tam ho koupem.Ty si ze Slatiny?Nebo jsem si to spletla...Já jsem totiž z Tuřan,to máme kousek :grinning: .A už nakupuje věcičky pro malou?Já už jsem něco pokoupila i když je jěště brzy,ale musela jsem :grinning: .A už je ti dobře?Jdeš v pondělí do práce?
7. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se akorád podívala do albíčka,tak už to vše vidím i oblečky a pesana :slight_smile: .Moooc hezký :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veri - no ten náš je vyloženě vodomil, je to retriever, tak se není čemu divit :grinning:
jinak my jsme z Černovic, což myslím, taky není až tak daleko od Tuřan :wink:
jinak nakoupeny mám zatím jenom ty oblečky :grinning:, asi bych měla začít nakupovat i další věci, takové ty materiální, ale nějak se k tomu nemám :slight_smile:
v pondělí se do práce chystám, ještě bych měla absolvovat kontrolu u doktorky, tak uvidíme
7. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peko:tak ať ti to dobře dopadne u doktorky,držím palečky :slight_smile: .Černovice jsou opravdu kousek,můžeme dát sraz někde na půl cesty a chodit s kočárkama na procházky.To by bylo fajn :slight_smile: .Já akorád přišla ze cvičeni .Chodím na kurz pilates pro těhotné :grinning: a je to moc dobrý :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, to je dobře, že se kontroly daří :sunglasses: My jdeme ve čtvrtek a když bude všechno v pořádku, dostanu průkajdu. Juchúúúúú :grinning:
Co s tím srazem? Máte chuť? Třeba ve čtvrtek? Antoaneta tuším psala, že může od 18.
7. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásný začátek víkendu :slight_smile:
veri - tak se určitě někdy domluvíme, tady se dá hezky kočárkovat kolem vody i s pesanem, tak se na to docela těším :slight_smile:
cvičení mi doktorka zakázala, takže já mám utrum :frowning2:
a se srazem řeknu v pondělí, jestli dostanu neschopenku, tak já asi nic, ale budu ji muset ukecat aspoň na nějaké vycházky, v pondělí nám začíná předporodní kurz a o ten bych teda nerada přišla :angry:
8. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se daří v novém májovém týdnu?
10. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: ,
mmorgana:nám se daří dobře,tak snad i vám všem okolo :slight_smile: .
Co ten srázek,kdy to podniknem?Chcete už tento čtvrtek?Mě je to jedno,jen né v ten pátek,no já bych mohla,ale až tak po půl šesté.Tak jak to vyhovuje vám?Tak dejte vědět a někam zajdem,ju?
10. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se podřídím, ale taky až tak po té půl šesté. Zkusím si to zařídit v práci, abych mohla odfrčet. Jinak já můžu kterýkoliv den, ale jestli vy můžete ve čtvrtek, tak ve čtvrtek!!!! Hlavně se ozvěte, ať můžu plánovat :wink: a těšit se!
10. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já jsem sice ukecala doktorku, že PN zatím ne, ale mám nařízený klidový režim, takže tentokrát se asi nebudu moct zúčastnit, což mě teda dost mrzí :frowning2:
10. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peko:to mě tedy mrzí,ale snad to bude dobrý.Tak hlavně buď v klidu a když můžeš,tak odpočívej.Neboj určo to někdy zopakujeme a půjdeš s námi.To už to bude snad líp.
Antoaneto:Tak ve čtvrtek v 18.OOh někde ve městě?Dáme si sraz někde přímo v kavárně nebo někde na určitém místě?Aby jsme se poznaly :slight_smile: .Nebo někde ve Vaňkovce?
10. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
peko: škoda :confounded: Tak se šetři, ať je mimís v pořádku.
Město nebo Vaňkovka - mně je to jedno, mám to blízko.
10. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peko, to mě moc mrzí, těšila jsem se že omrknu už pořádný bříško!! :wink: Příště to napravíme. Tak jestli to holky naplánujem i bez Peko, tak s tím čtvrtkem počítám. A ta Vaňkovka je moc fajn, budu to mít pak kousek na autobus domů, takže nebudu muset od Vás dřív utíkat. Takhle budu zdrhat jen za Vámi :grinning:
10. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to taky mrzí - kdyžtak písněte kde budete, kdyby mi to vyšlo, zašla bych se na vás aspoň mrknout :wink:
10. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak co s tím zítřek?Půjdeme teda?Napiště....
12. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych šla, napište......
12. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorry, holky, přišlo mi do toho něco důležitého, zítra nemůžu. Ale už od příštího týdne budu méně zaneprázdněná a budu moc i jiné dny než jen čtvrtek a pátek.
12. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co antoaneto,jenom tedy my dvě můžeme.Tak to necháme asi na ten příští týden,co?Ať můžou i ostatní :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli to necháte na příští týden, tak bych se snad i přidala :wink:
12. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achich jo. Co mám s Váma dělat. Už jsem se těšila :cry: Ale tak zas nás bude víc. O.K. příští týden
13. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak mám za sebou kontrolu a mám průkazku :grinning: To malé se strašně mlelo, hýbalo ručičkama a nožičkama, viděli jsem srdíčko i prstíčky :sunglasses:
13. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmorgana - tak gratulka, to je super!!!!!!!
13. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já si užívám u našich. Ležím v posteli, právě jsem zbaštila pudink s jahodama a poslouchám, jak na okna bubnuje déšť :dizzy_face: Včera jsme byli na rodinném setkání s bratránkama a sestřenkou - to by nářez! Bylo nás nás tam pět těhotných, a to jeden bratránek s přítelkyní nedorazili, protože už mají termín a cesta je dlouhá :sunglasses:
16. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak já jsem dneska kvůli neustále tvrdnoucímu bříšku dostala neschopenku :frowning2:, takže jestli budete plánovat nějaký sraz, tak tento týden bohužel beze mne.
17. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj holky! Tak jakpak se máme? To je ale hnusný počasí, co? Předevčírem jsem dokonce chytala doma na verandě kapající vodu do kastrůlků. No prostě děs.
:wink: Peko, to mě mrzí. A čím to, je? Řekli ti? Já se přiznám že ani nevím. Hold všechny těhu věci ještě nastudované nemám. Ale mám pocit, není to jakože malé kontrakce? Nebo něco tělu chybí?
:wink: Jinak holky s tím srázkem taky nevím, kamarádce jsem slíbila dortík na její sobotní svatbu a mám na něj čas jen v době po práci. No a vzhledem, že končívám celkem pozdě, tak budu domů pospíchat abych ho vůbec stihla upecat. Takže tak. Nicméně, pokud byste se i tak domlouvaly a byly na něj natěšené jako já minulý týden, tak bych hóóódně uvažovala, jestli nějakou tu skulinku nenajdu.
:wink: Jo, taky bych potřebovala asi trochu morální podporu a dodání víry ve všechno dobré. A taky i nějaký ten palec. Ani jsem Vám totiž nenepsala, že na tom prvním NT sreeningu mi výsledky nedopadly uplně akorátně. Ultrazvuk dobrý, projasnění šíje taky dobrý, nosní kůstka taky hezký, prostě tohle všechno negativní, ovšem výsledky krve, který mi doktorka volala ten den odpoledne nic moc. Jedna hodnota mi vyšla nižší. No nižší. Tak mi to řekla ta doktorka, ale podle lékařských hodnot je už pozitivní. Takže si asi dovedete představit, jak mi bylo. Ten den jsem vůbec nespala a dva dny jsem téměř v kuse plakala. Tehdy jsem Vám to sem ani psát nechtěla, všechny jste byly takové pozitivní, řešili jste své výsledky, které byly na jedničku a další hezké věci. A já nechtěla Vám to kazit. A taky bych asi zase plakala. Teď s odstupem času se snažím na to nemyslet, abych miminku neubližovala. A doufám, věřím, modlím se, že to byla jen nějaká chyba, omyl, prostě že to bude všechno v pořádku. Ale co Vám mám povídat, kolikrát mi to do té hlavy vleze a těžko se to dostává ven.
Nicméně. Byla jsem teď ještě na tripl testech, v pátek si mám volat o výsledky. Tak prosím, prosím držte mi palce a vzpomeňte si na mě! S výsledků mám strach. Hlavně že budou zkreslený a blbý. Na odběr plodové vody, která by mě asi pak hrozila jít nechci. Bojím se toho. Hlavně těch možných následků.
Ale jinak, jinak se mám hezky.
19. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
antoaneto:jejda,jejda,ale fakt se neboj,to bude dobrý,uvidíš!!!!!Mě ten NT sreening vyšel tedy dobře,ale pak ty tripple testy,to jsem měla jednu hodnotu vyšší,vyšel prostě atypicky.Když jsem si volala na ty výsledky doktorce,tak mě tak vyděsila,že jsem tady 2 dny probrečela,no hrůza...Potom jsem se dozvěděla,že ty tripple testy jsou ze 65%falešné(nechápu proč je tedy dělaji),tak jsem se potom trošku uklidnila.Pak mě poslala na podrobnější ultrazvuk a tam zjistili,že je našťěstí vše o.k.Na plodovku mě neposílala,ale kdyby mě poslala,tak asi bych nešla.Teď mě čeká test na tu cukrovku,fuj.Takže si dokážu přestavit,jak ti bylo.Ale fakt se neboj,vím,že je to těžky,ale zkus to.Budu na tebe myslet a pak se ozvy.Držím palečeky!!! :slight_smile:
19. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
antoaneto: drž se, to že vyjde jedna hodnota lehce nižší ještě nic neznamená, ani testy nejsou neomylné .... však doktoři neříkali, že by bylo něco špatně nebo ano? Na tripply držím pěsti, ale i ty můžou vyjít pozitivně, jak psala veronika - jsou hodně falešně pozitivní, takže ani to nic neznamená. Případně doporučenou plodovku si promysli, nevím z jakého důvodu bys na ni nešla, ale rozhodně bych ji úplně nezavrhovala. Takže hlavu vzhůru :wink:
A když tě bude něco trápit, tak nám se můžeš klidně svěřit, proto jsme tady :slight_smile:.
jo a ty umíš péct dortíky? to si musím pamatovat :grinning:
veronikae - na cukrovku držím pěsti, pro mě to nakonec nebylo tak strašné a tobě to určitě taky dobře dopadne :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: ,
nějak mrtvo,co se děje?Jakpak se máme?
antoaneto:jak dopadli ty tripple testy?
peko:já jdu na tu cukrovku příští úterý 1.6.,tak pak napíšu.Z toho moc strach nemám :grinning:
25. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek