• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
JJ, na Orlí naproti Galerie, ty vnitřní prostory mají sice stísněné, ale myslím, že mají venku i zastřešenou zahrádku, tak snad bude místo. V úterý budu možná ve městě, tak bych zkusila zabookovat stůl, akorát musím vědět pro kolik :wink:
27. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko: Se mnou počítej :wink: Už se těším na bříška i na zákusky :sunglasses:
27. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta ahoj, děkuji moc za info. Myslíš, že by mohl jít manža se mnou? Chce vidět malýho jak sebou mrská :grinning: Kdy chceš začít chodit do toho větrníku? I když ty máš termín dřív než já a @mmorgana tak to se tam spíš nepotkáme.

Jinak jsem dnes neodolala a zajela jsem si na noční nákupy do tesca. Takových nádherných věcí, to je nejvěřitelný, jak je to malušenký :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak: Klidně vem manžu s sebou. Můj se mnou chodí už od začátku - máme za sebou tři UTZ našeho mimi a partner má pokaždé na monitor lepší výhled než já :zipper_mouth:
28. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
:wink: terak: určitě manžu sebou vem, jestli může, bude to pro oba z Vás nádhernej zážitek. Ten můj nakonec kvůli práci nemohl a málem jsem to oplakala. Proto jsem si taky řekla o to DVD. Ale normálně tam partneři můžou a taky se to většinou ze strany personálu očekává. Mě se třeba hned ve dveřích sestra ptala - A sama? Takže tak. :pensive: Jinak na nějaký to cvičení bych chtěla chodit co nejdřív, dřív ale než po 14.6. to asi nepůjde, až po poradně, kdy mi doktoř řekne že můžu a napíše mi to i do průkajdy. Kam přesně to nevím. Chtěla bych ale někde kde to zase budu mít co nejblíž na Zvonařku, nebo tam, odkud to bude dobře sjízdný pak na autobus. A taky někdy odpo, nebo navečer prostě po práci. Pokud by si se chtěla pak přidat, nebo někdo, bude moc ráda.
:wink: Jinak s tím čtvrtkem budu teda počítat, buď to stihnu na 5, nebo přijdu o chvilku později, tak snad Vás nepromarním jako minule. Jinak upřesněte jestli teda ta Orlí, nebo Běhounská/Kozí - :wink: Veronikae: je to naproti České televize. Mě je to jedno kde. Orlí je pro mě možná blíž, ale přijde mi to tam taky dost malý. A přiznám se, nevím, jestli ta venkovní zahrádka je rozumná, v tomhle počasí, přece jen, se potkáme později, tak aby nebylo chladno. A taky nevím, jak dlouho tam mají otevřeno. Jestli nemají dýl spíš v té druhé Aidě. Chtělo by to nějak zjistit. Kdopak chodí kolem? :slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zkusím zaúkolovat mamču, ať okoukne tu Orlí, dneska půjde pro zákusky :slight_smile:. Co se týče té jejich venkovní zahrádky, tak ji mají myslím krytou a mají tam ty plynové vyhřívače, takže bych asi neměla strach, že zmrzneme, ale nebylo by od věci to zkouknout. Jestli počítám dobře, tak budeme nejmíň 4 (nevím, jestli se chce přidat i terak), takže to zamluvení stolu by nebylo od věci.
28. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky,
no já taky myslím,že ta zahrádka asi nebude to pravé.Možná ve vnitř by to bylo lepší,ale nechám to na vás.Není nahodou ta cukrárna u toho Jakuba taková veliká(je to takovej celej roh Běhounské?).Jestli jo tak to vím kde to je,byla jsem jednou vevnitř a je to tam dost velký na 2 patra.Mě je to fak t jedno,tak kam chcete.Tak se budu těšit,však si jěště napíšem. :wink:
28. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přijdu kamkoli :slight_smile: A radši bych asi dovnitř - kdoví, jak bude.
28. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak: přidáš se k nám na zákusek a zmrzlinový pohár? :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana ve čtvrtek v pět? To bych mohla :slight_smile: To už za sebou budu mit i ty geneticke testy, tak budu v klidu. Pracuji na svobodaku a mam do peti, takze bych take prisla o kousek pozdeji.
28. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Aida na Orlí má do 20:00, Aida na Běhounské má jen do 19:00, ale myslím, že i to by nám mělo stačit. Mám teda na Běhounskou zavolat a zamluvit tam na čtvrtek na pátou hodinu stůl pro 5???
28. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to jedno :slight_smile: Možná jen ta na Orlí je prostornější a má tu zahrádku, kdybychom chtěly sedět venku, ale chodím do obou a je to prašť jak uhoď. Palačinky mají v obou dobrý.

Holky tak já jsem teď dosekala trávník a můžu vám říct, žádná sranda s mimčem v bříšku. Pořád mě překvapuje, jak se mi snižují schopnosti něco fyzicky dělat. Ale o víkendu se to bude hodit, máme úklid po řemeslnících, tak zapřáhnu manžílka :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko: Zavolej, já s tím počítám. Když tak ty, které přijdou, budou muset jíst za pět - což u mě není problém :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo Peko,tak jestli můžeš,tak to zamluv na tu 5 na té Běhounské.Snad se nějak poznáme :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, zkusím tam brnknout, doufám, že rezervace dělají :slight_smile: , dám pak vědět, jak jsem dopadla
28. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jsem tušila, rezervace prý nedělají :frowning2: , ale místo prý určitě najdeme. Tak tam musí někdo dorazit co nejdřív a zabrat pořádně velký stůl :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko: Ty jsi tak šikovná, že se obávám, že to bude na Tobě :sunglasses: Ale neboj, já tam taky v těch pět budu.
28. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli na běhounské, tak tam budu zhruba 5:10. Jak se poznáme? Nějaké poznávací znamení na stůl? :grinning:
28. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak: budeme mávat těhotenskýma průkazama :slight_smile: Ale neboj, peko poznáš, protože už má hezké bříško :dizzy_face: A já ve čtvrtek napíšu, co mám na sobě.
28. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak já mám tmavě hnědý mikádko, docela výrazné brýle a pravděpodobně na sobě budu mít světle béžový kabát nad kolena a budu vypadat zmateně :sunglasses: A musíte mávat hodně, protože vidím špatně do dálky :grinning:
28. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je pravda, že moje bříško už asi nepřehlédnete :grinning:
28. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já tam taky budu určo v těch 5 hodin,tak snad se tam poznáme.Tak někde v tom přízemí se najdeme,pak je tam jěště 1 patro,jestli se nepletu :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak ty na něj už máš nárok, ale já mám vanu, jak kdybych to čekala v srpnu a ne v prosinci :grinning:
28. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no aspoň se poznáme :grinning:, jinak já jsem musela těhotenský kalhoty kupovat už ve 12 tt, protože jsem své normální pracovní nezapla :wink:
28. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Opravdu? Tak to jsem na tom stejne....jenze ja krome miminka mam jeste svuj standardni spek, takze o to je to horsi :rolling_eyes:
28. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všechny své kalhoty nosím uvázané na gumku - knoflíkovou dírkou prostrčím gumku a uchytnu za knoflík. A v pondělí po kontrole bezpodmínečně valím kupovat těhotenské gatě :sunglasses: A to mám nahoře jen 3,5 kg :unamused:
29. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana No já jsem naštěstí ještě nepřibrala ani deko, ale já už tu váhu mám vysokou i bez miminka, tak mi asi zatím vyžírá špeky :grinning: Ale bříško mám nafouklé snad od konce druhého měsíce. Hlavně podbřišek mám takový vystouplý a tvrdý. Proto mi nejsou žádné moje kalhoty už asi měsíc :rolling_eyes: Ale bez toho to nejde, tak co si budu stěžovat že :sunglasses: :angry:
30. kvě 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u mě by ani tehdy gumka nepomohla, nosila jsem hodně nízké kalhoty a potřebovala jsem mít povolený i zip, aby netlačilo bříško, takže těhu kalhoty to jistily :slight_smile:

@mmorgana - tak dobře nakup, pak poreferuješ :wink: , mě teď čeká nákup kojících podprsenek a nočních košil :slight_smile:
30. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já taky nosila gumičku v kalhotách jak psala mmorgana a docela to šlo do toho 19tt a pak jsem si koupila ty těhotenský kalhoty.Já mám zatím nahoře 4 kg,ale čekám,že teď to pofrčí :slight_smile: .V úterý jdu na tu cukrovku,tak pak vám taky povykládám. :wink:
30. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikae: s gumičkou až do 19 tt? Tichá závist. Já jsem si dneska byla koupit těhu gatě :sunglasses: Tak se Vám ve čtvrtek předvedu. Veroniko, přijdeš?
30. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek