• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@mmorgana A kde jsi byla na nakupech. Ja jsem si je koupila v leny na svobodaku. A docela spokojenost :grinning: Jeste aby ne, kdyz si ted spicek nosim v pohodli tehu kalhot. Kamaradka uz je ocumovala a zavidi :sunglasses:
30. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky svoje první těhu kalhoty koupila v Leny, pak máms nějaké do práce z Tveretu a nejvíc jsem byla spokojená v Mutti.

@mmorgana - tak na kalhoty se ve čtvrtek těším - na tebe samo taky :wink:
30. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmorgana:ve čtvrtek určo příjdu :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak: V H&M měli akci - 2 za cenu 1 - tak jsem si koupila tříčtvrťáky bílé i černé :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že s tím čtvrtkem počítám. Přijdu. Jen asi o nějakou tu chvíli později, jak už jsem psala. Tak snad Vás ta mlsná bude honit dlouho a dáte si ještě nášup :grinning: Jinak na ty vaše gaťata jsem taky zvědavá. Hlavně na ty ceny kolik stály :confounded: Jinak já zatím ještě přečkávám v riflích. Sice manželových :grinning: ale jde to. Při sezení musím mít teda někdy povolený knoflík, ale zip a pásek to jistí. Jinak já si pořídila taky něco v HaM a CaA, když tam měly slevy. Ale i tak jedny tříčtvrťáky za 500! A to jsou navíc teplákové. No a pak dvě halenky po 300 stovkách. Slevy dobrý, ale i tak ty ceny jsou hrozný.
mmorgana: a ta akce v tom HaM ještě platí?, že bych tam nalítla taky! 2 za cenu 1 zní dobře. Chtěla bych dlouhý gaťata, do tohodle počasí :unamused: A za jaké jsou ceny, - zhruba?
31. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta: ta akce 2 za 1 nebyla na všechno :-/ Ale zrovna to bylo na kalhoty, které se mi líbily (600 Kč a můžu v nich i do práce). A nakonec jsem si je vzala i v černé, takže mě jedny gatě vyšly na 300 Kč.
Dneska jsme byli na NT - a všechno dopadlo dobře :sunglasses: Ještě počkáme na výsledky krve.
A moc se na čtvrtek těším :grinning:
31. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta ani se neptej, potřebovala jsem nějaké pěkné rifle do práce a v tom leny jsem sehnala za 1700,- To jsou myslím nejdražší rifle, co jsem si kdy koupila :grinning: :grinning: :grinning:

@mmorgana jeee tak to gratuluji :slight_smile: No my tam jdeme zítra a už mám docela nervy :confounded:
31. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - můžu tě uklidnit, že moje těhu džíny byly ještě dražší :grinning:, ale je fakt, že mě normálně žádný džíny nesedí, tak jsem byla ochotná za ně ty peníze dát :slight_smile: ....... a zítra držím pěsti na NT, určitě bude vše v pořádku

@mmorgana - gratulace k výsledkům NT, jen tak dál :wink:
31. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky, ta to mam za sebou s negativnim vysledkem a rizikem 1/7800. To jde ne?
1. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak: Gratuluji :slight_smile: Takže další důvod dát si ve čtvrtek pořádný kopec zmrzliny :sunglasses: Všimla sis, že vypsali další termíny ve Větrníku? Bohužel jeden kurz začíná 22.6. a další až 9.8. :frowning2: Tak nevím, kdy začít :angry:
1. čer 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - taktéž gratuluji k výsledku, je krásný :wink:

@mmorgana - tolik důvodů k oslavě, snad budou mít v Aidě dost zmrzliny :grinning:
1. čer 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana @peko Já bych šla radši na mochito :grinning: :grinning: :grinning:

@mmorgana Myslíš tento kurz? http://www.agenturavetrnik.cz/komplexni-psychoprofylakticka-priprava-na-porod-a-materstvi.php
Tak to bych chodila už od června. To už v 16 tt budeme a hlavně, od toho srpna je to ve tři odpoledne a to nebudu moct. Co myslíš?
2. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak: JJ, tenhle kurz jsem měla na mysli. Ale láká mě asi až ten srpnový - večer už budu unavená cokoli vstřebávat :confounded: Zatím nejsem rozhodnutá.
2. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíš. Já už jsem psala na ten červnový, protože v srpnu budu ještě chodit do práce a musela bych si na to vždycky vzít na půl den dovolenou. Kdyžtak pak povykládám, co se tam děje :slight_smile:
2. čer 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! Zkoukla jsem ten váš kurz, ale nevím. Je to celkem naráz dost peněz. Našla jsem i levnější. Ale uvidím. Bylo by fajn, chodit někam s někým známým.
A jen o nějakém obyč cvičení, - jako těhotenským, břišních tancích, pilates, nebo gravidjógou, atd. atd. prostě bez těch dalších info a tak, neuvažujete?
Já někam chodit chci, ale zatím vybírám a vybírám......
2. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta No možná i jo... jen je to bohužel zase v době, kdy jsem v práci :( Holky jak to máte s pracovní dobou vy?
2. čer 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
terak, nene, já teda nevím jak ty, ale já mám pracovní dobu, min. do 17 hodin. A taky podle toho jsem takhle koukala na ta cvičení. Většinou teda na ty které začínají nejdřív v pět, o půl 6, v 6 nebo v 7. A jejich celkem takových i dost. O některých už vážně uvažuji.
2. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem uvažovala jen o cvičení. Dokonce je myslím i nějaké cvičení zadarmo. Ale na ten kurz od Větrníku jsem slyšela jen chválu. Prý jsou v ceně i prohlídky porodnic a taky prý dávají kontakty na dětské lékaře.
2. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Já jsem jiné zatím neledala, kdyžtak pošli odkazy jestli o něčem víš. Jen ten větrník to má tak blbě o půl paté a v pět. Právě jediný ten kurz, o kterém přemýšlí i mmorgana je později. No uvidime, ještě se mi neozvali, tak pak dám kdyžtak vědět.
2. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem chodila na cvičení do Centra pro rodinu a sociální péči na Josefskou http://www.crsp.cz/cesky/priprava-na-porod/cviceni-v-tehotenstvi.html, pořádají tam i kurzy porodního tance (vlastně břišní tanec) http://www.crsp.cz/cesky/priprava-na-porod/cviceni-s-pripravou-k-porodu.html
já jsem byla spokojená, výhodou je i to, že je to v centru města
2. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Díky, mrknu na to. Tam to doporučují už od 12 tt, což už bych mohla. Před těhu jsem měla náročné tréningy na koni 5x týdně a teď nic. Je zázrak, že jsem zatím přibrala jen půl kilo :rolling_eyes: Ale úplně na sobě ten nedostatek pohybu cítím. A obávám se, že bude hůř :grinning:

Zítřek platí? Kde budete sedět?
2. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tý jo, 5x týdně na koni? to bych nemohloa chodit :grinning:, jsem takový sváteční jezdec a každou vyjížďku jsem pak 2 dny rozcházela - ale chybí mi to, to je teda fakt

a kde budeme zítra sedět? tam kde bude místo :grinning:, v tomhle počasí budou všichni nasáčkovaní uvnitř, tak snad na nás nějaký ten stolek zbyde
2. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Já právě nemůžu chodit teď, od té doby co jsem přestala trénovat. Okamžitě mi šla fyzička dolů a teď jsem ráda, že vyfuním schody. Je to hrozné, musím začít aspon chodit. Aha :slight_smile: tak jo, tak doufam ze vas rychle najdu ;)
2. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak já přestala s Pilates i aqua-aerobikem loni koncem listopadu :confounded: A dneska jsem se koukala, jak mi sádelnatí stehna :frowning2:
Zítra to prodrbem!
2. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já svoje stehna na nedostate cvičení svádět nemůžu, necvičila jsem ani před těhu :grinning:, zase je fakt, že jsem lítala po venku, s pesanem po výcviku a výstavách, tak pohybu bylo dost, teď akorát sedím doma na prdelce :frowning2:

doufám, že se zítra počasí umoudří, se mi v tom dešti nechce vystrčit ani čumáček :grinning:
2. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:))rada bych se k vam pridala do skupinky :slight_smile: Brňačka :slight_smile: 15tt :slight_smile:)))
3. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak oni mi ten kurz přesunuli na 17:00. To fakt není normální :rolling_eyes:
3. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak dneska s tím počítám budu tam v těch 17.OOh.Snad Vás tam najdu. :wink:
Sunnybejby:vítej mezi námi,to víš,že se můžeš přidat :slight_smile: Ty máš termín 19.listopadu?Já přesně o měsíc dřív :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda promiň,já jsem úplně blbá,o dva měsíce,já mám termín 19.9 :confounded:
3. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby - vítej mezi námi :slight_smile:

3. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek