• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Já taky chodím na cvičení pro těhotné PILATES.Jestli chcete tak to dneska proberem :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtela sem si procit diskuzi ale je toho vazne moc :slight_smile:)tak se snad chytnu, kdybych se opakovala tak prosim o trpelivost :slight_smile:)))
jj mela bych mit termin 19.11., podle screeningu, ale muj pan doktor tvrdi 22.11. tak uvidime kdo bude mit pravdu :slight_smile: a nejsi blba, ja tomu rikam tehotenska demence :slight_smile: ale ve slusnym :slight_smile:))kamosky se mi smeji ze mi vsechno vysvetluji xkrat...jinak cviceni, chodim na normalni pilates ale nevalim se tam na pupku, no ale od cervence zacnu chodit na special tehu cviceni na hybesku tak uvidime co to bude, mam pocit ze desne kynu, ale na vaze nic neni, pupek mam prsa ani nemluve, rikam jim erbegy :slight_smile:))jinak strucne, prvni mimi, neplanovany necekany, svobodna, tatka je ale rad...:slight_smile:)bydleni u rodicu :frowning2:a sileny vykyvy hormonu..ale fakt mazec...:slight_smile:))krasny den, jee vidim oblohu :slight_smile:)uzijte si dneska tu cukrarnu :slight_smile:))ja uz mam dneska odsladino :slight_smile:)))
3. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby dnes v pet mame sraz v Aide, tak se pridej :slight_smile:
3. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych moc rada, ale dneska se mi to nehodi, ale priste se urco moc rada pridam :slight_smile:))
3. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! A já teda teď už nevím, v které té Aidě? Na čem ste se domluvily, v té na Orlí, nebo na té Běhounské????

3. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - v té na Běhounské, je tam víc místa, takže i větší šance na volný stůl :wink:
3. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. na běhounské. Budu tam jako na koni, jen ne asi už v těch 5. Budu se ale snažit co nejdřív. Tak mi hlavně neutečte a všechno mi to tam nesnězte!!!! :grinning:
3. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se jdu pomalu chystat, v 5 vám budu držet místo a ne že mě necháte dlouho čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. čer 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko @mmorgana Tak koukám na tu Teutonii a je parádní :slight_smile: Jdu se na ni podívat blíž. V babyparku ji nemají, nevíte kde v brně se na ni dá jít kouknout? Jinak ta mura 3 má přesně 16,4 kg
3. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak: Já tu Teutonii viděla právě včera v Babyparku :slight_smile:
Ale v sobotu se klidně spolu můžeme podívat i někam jinam. Já si zase neuvědomuju, která je ta mura - a jsem na ni zvědavá :wink:
3. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mura je v babyparku :D Tak jedeme tam ;) Hned vedle je nekuracka panerie, ktera splnuje vsechny nase pozadavky - strudl, kafe, zachod :sunglasses:
3. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teutonie mají skutečně nově v Babyparku, akorát ten náš Mistral tam myslím nemají, lae ještě dobré je Cosmo, taky čtyřkolka, lehká, skladná, pokud nebudeš jak my drandit po polích a lesích, tak by měla být vyhovující :wink:
3. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko po lesich ne, ale po polich a pastvinach u koniku
3. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no však to v Babyparku omrkneš a uvidíš - tak ať dobře holky pořídíte :wink:
3. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko chapu to dobre, ze si u te teutonie muzes sama navrhnout barevne kombinace?
3. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - jj, pokud si vezmeš tu sérii Fashion, tak si můžeš nakombinovat barvy jak chceš, ta série Trend se pak už kombinovat nedá
3. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady dva odkazy na konfigurátory kočárků Teutonia (skoro všechny mají stejné boudy): oficiální - http://www.kocarky-teutonia.cz/fashion-design/ a neoficiální http://www.spuntik.cz/konfigurator-kocarku/
3. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak koukám, že jste všechny dorazily domů v pořádku, nebo minimálně ke svým počítačům :grinning: Teda teda, že se Vám chtělo ještě večer žhavit dráty. No jste hold draci :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem omrkla tu Teutonii, a celkem se mi i líbí ta řada Mistral, jak jsou tam stejně velký a hlavně velký kolečka. Je teda ale fakt, že ta cena se vyhoupne na tu dvacítku :confounded:, tak já tada nevím, jdu omrknout i ty další, co jste říkaly.
4. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, ten maxi cosi se mi líbí asi víc, jen jsem nenašla ještě cenu, ale pamatuji si asi dobře, taky tak 20cítka se vším, že? :unamused:
4. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Ale v jiných eshopech se dá sehnat i levněji, v akčních sadách...
4. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
však já jsemto dávala jen jako orientační :wink:, je potřeba hledat až se rozhodnu co chci :slight_smile:
4. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko jj ja jsem to pochopila, on tam ma i nejhezci detail :slight_smile: Já jsem ho ale ted nekde videla za 17, v cele trojkombinaci, ale myslim ze to byl lonsky model... no zase na necem takovem by se asi nemelo setrit co?
4. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, já dnes šla domů přes Zelňák a koupila si jahody a meloun :sunglasses: To se bude mímo mít :dizzy_face:
4. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - teeeda, jahody závidím, já si na ně budu muset asi počkat do pondělí, to mi je vždycky donese mamina :slight_smile: , já se teď do města moc nedostanu :unamused:
4. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi prisla objednavka z babytricka.cz a zklamani :(

Maji tam univerzalni velikost tricek az do XL, ale to tricko je stezi velikost M.... takze posilam zpet a jsem bez tehu tricek s potiskem :angry:
4. čer 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ma nekdo zkusenosti z tehu testem rapiclear?
4. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Nefunguje ti? :slight_smile:
4. čer 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja nwm zkousela jsem si ho a vidim tam dve carky Je to takovej duch a jsem zvykla spis na mamatesty Tak proto se ptam :slight_smile:
4. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek