• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Tak jestli duch, tak gratuluji :slight_smile:
4. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radsi se jeste neraduji dokud me to doktorka nepotvrdi a pokud jo tak jeste doufam,ze prebehnu ty tri mesice v klidu Jeden samovolnej potrat me stacil Ale jinak dekuji :slight_smile:
4. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nové těhulky :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mmorgana
4. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky
5. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky slysela jsem,ze se ted delaji svicky co kdyz uhasina ze udela napis Budes tata Nevite otom neco? :slight_smile:
5. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ring - vítej mezi námi :slight_smile:
o té svíčce co píšeš jsem nikdy neslyšela :astonished:
5. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala me to svagrova,ze to nekde na netu videla Jinak ahojky a dekuji :slight_smile:
5. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ring - a odkud z Brna jseš?
5. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze Slatiny A ty?
5. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z Černovic, tak to je kousek :wink:
5. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že jsme s @terak byly na obhlídce kočárků - byli jsme v Babyline (Tomkovo náměstí) a Babyparku (Campus Square) - terak se taky stává příznivcem Teutonie :sunglasses:
5. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak koukám, že založíme Teutoní gang :grinning: :grinning: , už má terak nějakého favorita??
5. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko: Na nějaké jsme koukali, byl tam i Mistral (ten, co má všechna kolečka stejně velké). Ale ještě je pořád brzo :sunglasses: Objednat musíme do konce července :sunglasses:
5. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj peko,

no porovnala jsem si to s tim maxi cosi. Co se tyka velikosti, tak maxi cosi je vetsi a tezsi, ale to by mi nevadilo. Co me iritovalo, byla narocna prace s kocarkem. Slozite skladani, slozite nacvakavani korbicky... proste je takovy divny. Zejmena kdyz jsem zaroven s nim zkousela tu teutonii. Jeste mrknu jak to bude vychazet cenove, ale asi bych si vzala to, co si vybrala mmorgana.
5. čer 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nwm holky Ja jsem asi divna Me si ty kocarky na tech trech kolach moc nelibi :sweat_smile: Ale tak kazde se libi neco ze :wink: Me se zas libi ty silnejsi kola Jj Peko to mame opravdu kousek :wink:
5. čer 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring tak nemuzeme mit vsechny stejny kocarek :grinning:
5. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proc by ne :grinning:
5. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ring - mě ne že by se trojkolky nelíbily, ale nějak jim nevěřím, takže my jdeme taky do čtyřkolky :wink:
a jak to u tebe vypadá s duchama na testu?

@terak - tak to budete mít s mmorganu pěkně sehrané, stejně staré dětičky, stejné kočárky ..... :grinning:
5. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko ano ano, musím pak zjistit, jakou barvu bude objednavat, at aspon to objednam jinak :grinning:
5. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja si test delala vcera a tam se mi ukazal test Dneska jsem si ho nedelala Jeste bych pockala tak do zitrka max pondeli Ale tak zas dva lidi me potvrdili ze vidim dobre Tak uvidim co jeste doktorka ke ktere se radsi obednam Ale to stejne pokud by me to potvrdila tak by me musela dat prasky na udrzeni nebo neco ne kdyz uz jsem jednou samovolne potratila
5. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
*tam se mi ta druha obevila jako duch Uz taky pisu kraviny :grinning:
5. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Noooo treba abychom se nezakecaly a neprohodily si děti :grinning: Jinak jsem u te teutonie zkoušela i čtyřkolku (takovou tu co má přední otáčecí kolečka) a i ta byla parádní. Ale já prostě nějak tíhnu k těm designovým tříkolkám. Je to povrchní, přiznávám, ale mě se prostě líbí :slight_smile: A ta teutonie je má opravdu stabilní.
5. čer 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To prvni nejak nechapu :slight_smile:
5. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring poznámka k tomu, proč nemůžeme mít stejné kočárky. Vím, nejsem moc vtipná :grinning:
5. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jo aha :slight_smile: Tak si je pak radsi nejak oznacte,aby opravdu nedoslo k zamene :grinning:
5. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak: Klíííd - při tom množství těch barev a s tím, že si budeš vybírat tři na korbičku, tři na sporťák (nebo možná nebudeš mít korbičku, ale tašku), by byla fakt móóc velká náhoda, kdybychom měly stejný kočár :slight_smile: A ještě budeme kupovat fusaky :wink:
Už se těším, až @peko porodí a my budeme moct vyzkoušet Teutonii v terénu :grinning:
5. čer 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - já chci být ještě chvíli těhotnááááááááááááá :grinning: :grinning: , ale pak klidně můžete přijít vozit :wink:
5. čer 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko No jeste chvilku budes to se neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek