Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
mmorgana
5. čer 2010
@peko: Tak tohle Ti připomenu, až bude červenec a začnou vedra 😉
peko
5. čer 2010
@mmorgana - pravda, předpověď počasí na příští ýden mě trochu vyděsila, jsem tam viděla nějakou 30, tak snad to byl jen nemístný žert 😃 nebo budu muset vyrazit ještě na nákupy letního těhu oblečení 😎
terak
5. čer 2010
@mmorgana Tak já mám zatím favorita tu fialovou a bílou 🙂
terak
5. čer 2010
@mmorgana Ještě jsem se ptala mamky na tu korbičku x tašku a doporučila určitě korbičku s pevným bokem, říkala že je to daleko bezpečnější, když jsi třeba s miminkem v tramvaji nebo i mezi více lidmi, někdo třeba zavrávorá, žduchne ti do kočáru a pod. S tou pevnou korbičkou je to v pohodě, ale s tou taškou je to prý nebezpečnější. No nevím... ten cenový rozdíl už tam není tak hrozný.
ring
5. čer 2010
Holky jste tu nektera?
peko
5. čer 2010
já tu zatím ještě jsem 😉
ring
5. čer 2010
@peko Nejak sme zkoncili u ducha 😃 A ted premyslim kdy dalsi test jestli jeste dneska nebo treba zitra rano
terak
5. čer 2010
jj
terak
5. čer 2010
@ring já jsem si dělala ráno a večer a rozdíl byl velký. Jdi si počurat papírek, ať máš klid 🙂 A pak napiš!
ring
5. čer 2010
Ja si ten papirek nejdriv musim koupit 😃
terak
5. čer 2010
Tak utikej 🙂
ring
5. čer 2010
No to nejdriv musim do mesta 😃
terak
5. čer 2010
Jezis tak to bych nevydrzela 🙂 Já jsem je nastestí kupovala po peti kusech
ring
5. čer 2010
me stacil ten vcera za 71 kc a necekala jsem,ze se me ukaze duch 😃
ring
5. čer 2010
Necekala vtom smyslu,ze by se to mohlo stat,kdyz sem vynechala 11 dni prasky 🙂
peko
5. čer 2010
ono taky trošku záleží jak dlouho ti mešká MS 🙂 , podle toho bych se zařídila, jestli je to jen kratičký čas, tak klidně vydrž třeba do zítřka
ring
5. čer 2010
@peko no dneska je to druhej den Ale minulej tyden jsem jen spinila pak zas klid pak zas jo pak zas nis asi dva dny a mam klid
mmorgana
5. čer 2010
@ring já měla nakoupenu zásobu testů (různých, abych vyloučila chybu) a testovala každý den 😎 Držím palce x-)
ring
5. čer 2010
@mmorgana Dekuji Byla bych rada kdyby aji ted dalsi tehu test ukazal zase dve carky 🙂
terak
5. čer 2010
@mmorgana Koupila jsi nějaké botky?
ring
5. čer 2010
No nic holky valim do mesta a do lekarny nwm kdy zitra tu bude Tak se zatim mejte maminy 🙂
mmorgana
5. čer 2010
@terak nekoupila ]-( Ale jestli bude už konečně léto, tak budu muset vyrazit na velký nákup 🙂
terak
5. čer 2010
@mmorgana No já jsem našla na internetu od schollu, ale jsou strašně drahý a nemají mou velikost. No hrůza 🙂
veronikae
6. čer 2010
Ahoj holky 🙂
Zdravím po krásném víkendu,konečené krásně 😎 .Tak jak vidím,tak holky už se byly podívat na kočárky,tak hlavně,že vybraly. 🙂
terak:zak nakonec jdeš do Teutonie?Je pravda,že to Maxi cosi je dost těžké 16kg je dost 😞
Zítra si jdu vyzvednout nějaký věcičky,co jsem si objednala pro mimi z Nextu z Anglie,tak jsem zvědavá.Pak vám napíšu.
terak
6. čer 2010
@veronikae ahoj 🙂

Krásném? No nevím, me bylo celý den pěkně zle a prospala jsem to 😞 Ta váha mi nevadí, mám z koníků docela sílu, takže takový rozdíl to pro mě není. Ale ta teutonie se prostě daleko líp ovládá (rozložení, složení, nacvaknutí sedačky, polohování řidítek). A ta brzdička je fakt super, protože jak říkala mmorgana, budeme vozit v zimě a já to mám z domu kamkoli nejdřív z většího kopce, ak ať nehoním kočár po žabinách.

Tak spíš pošli fotky a pochlub se 🙂
mmorgana
6. čer 2010
@veronikae tak pošli fotky a pak i odkaz, kde jsi objedvávala 😉 Už jsem o tom četla, že je to prý super, tak někdy v létě možná taky objednám.
mmorgana
6. čer 2010
@terak bylo Ti zle? :-o To mě je teď vlastně dobře. Co jsem přestala brát Utrouš, tak mě nebolí hlava 😎 Ale začalo mě občas trochu bolet v kříži :-S
peko
6. čer 2010
Nazdárek děvčata 🙂, koukám, že každá si víkend užívala jinak, teda Terka si ho asi moc neužila 😞
jinak já z toho počasí taky nejsem moc nadšená, nemám co na sebe 😃, takže budu muset ještě vyrazit na nákupy

@terak - tak právě to lehké ovládání a strašné jednoduchí naklapávání čehokoli na podvozek, včetně skládání kočárku se mi na Teutonii taky strašně líbí, manžel ho pokede snad v průběhu července vyzvednout 🙂
@veronikae - věcičky z Nextu jsou moc krásné a rozhodně se vyplatí je objednat venku, tady je to neskutečně předražené 😞, tak se pak těším na fotečky 😉
terak
6. čer 2010
@mmorgana spatne ne, ale byla jsem uplne nemozna, cely den jsem prospala a bylo mi docela divne. Az ted jsem pouzitelna 8-(

@peko no tak jely jsme tam s tim, jestli mmorganu neukecam na maxi cosi a dopadlo to tak, ze uz chci taky tu teutonii. Coz myslim svedci o mnohem 🙂 Pockame jeste na tebe a na zkusenosti z praxe 😉
peko
6. čer 2010
tak holky na zkušenosti z praxe si doufám ještě počkáte 😃 , minimálně do srpna, ovšem pak si můžete ořijít vyzkoušet praxi na vlastní kůži 😉