• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@peko: Tak tohle Ti připomenu, až bude červenec a začnou vedra :wink:
5. čer 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - pravda, předpověď počasí na příští ýden mě trochu vyděsila, jsem tam viděla nějakou 30, tak snad to byl jen nemístný žert :grinning: nebo budu muset vyrazit ještě na nákupy letního těhu oblečení :sunglasses:
5. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Tak já mám zatím favorita tu fialovou a bílou :slight_smile:
5. čer 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Ještě jsem se ptala mamky na tu korbičku x tašku a doporučila určitě korbičku s pevným bokem, říkala že je to daleko bezpečnější, když jsi třeba s miminkem v tramvaji nebo i mezi více lidmi, někdo třeba zavrávorá, žduchne ti do kočáru a pod. S tou pevnou korbičkou je to v pohodě, ale s tou taškou je to prý nebezpečnější. No nevím... ten cenový rozdíl už tam není tak hrozný.
5. čer 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste tu nektera?
5. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu zatím ještě jsem :wink:
5. čer 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Nejak sme zkoncili u ducha :grinning: A ted premyslim kdy dalsi test jestli jeste dneska nebo treba zitra rano
5. čer 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj
5. čer 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring já jsem si dělala ráno a večer a rozdíl byl velký. Jdi si počurat papírek, ať máš klid :slight_smile: A pak napiš!
5. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si ten papirek nejdriv musim koupit :grinning:
5. čer 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak utikej :slight_smile:
5. čer 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nejdriv musim do mesta :grinning:
5. čer 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis tak to bych nevydrzela :slight_smile: Já jsem je nastestí kupovala po peti kusech
5. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
me stacil ten vcera za 71 kc a necekala jsem,ze se me ukaze duch :grinning:
5. čer 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Necekala vtom smyslu,ze by se to mohlo stat,kdyz sem vynechala 11 dni prasky :slight_smile:
5. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono taky trošku záleží jak dlouho ti mešká MS :slight_smile: , podle toho bych se zařídila, jestli je to jen kratičký čas, tak klidně vydrž třeba do zítřka
5. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko no dneska je to druhej den Ale minulej tyden jsem jen spinila pak zas klid pak zas jo pak zas nis asi dva dny a mam klid
5. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring já měla nakoupenu zásobu testů (různých, abych vyloučila chybu) a testovala každý den :sunglasses: Držím palce :dizzy_face:
5. čer 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Dekuji Byla bych rada kdyby aji ted dalsi tehu test ukazal zase dve carky :slight_smile:
5. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Koupila jsi nějaké botky?
5. čer 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky valim do mesta a do lekarny nwm kdy zitra tu bude Tak se zatim mejte maminy :slight_smile:
5. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak nekoupila :angry: Ale jestli bude už konečně léto, tak budu muset vyrazit na velký nákup :slight_smile:
5. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana No já jsem našla na internetu od schollu, ale jsou strašně drahý a nemají mou velikost. No hrůza :slight_smile:
5. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Zdravím po krásném víkendu,konečené krásně :sunglasses: .Tak jak vidím,tak holky už se byly podívat na kočárky,tak hlavně,že vybraly. :slight_smile:
terak:zak nakonec jdeš do Teutonie?Je pravda,že to Maxi cosi je dost těžké 16kg je dost :frowning2:
Zítra si jdu vyzvednout nějaký věcičky,co jsem si objednala pro mimi z Nextu z Anglie,tak jsem zvědavá.Pak vám napíšu.
6. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikae ahoj :slight_smile:

Krásném? No nevím, me bylo celý den pěkně zle a prospala jsem to :( Ta váha mi nevadí, mám z koníků docela sílu, takže takový rozdíl to pro mě není. Ale ta teutonie se prostě daleko líp ovládá (rozložení, složení, nacvaknutí sedačky, polohování řidítek). A ta brzdička je fakt super, protože jak říkala mmorgana, budeme vozit v zimě a já to mám z domu kamkoli nejdřív z většího kopce, ak ať nehoním kočár po žabinách.

Tak spíš pošli fotky a pochlub se :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikae tak pošli fotky a pak i odkaz, kde jsi objedvávala :wink: Už jsem o tom četla, že je to prý super, tak někdy v létě možná taky objednám.
6. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak bylo Ti zle? :astonished: To mě je teď vlastně dobře. Co jsem přestala brát Utrouš, tak mě nebolí hlava :sunglasses: Ale začalo mě občas trochu bolet v kříži :confounded:
6. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata :slight_smile:, koukám, že každá si víkend užívala jinak, teda Terka si ho asi moc neužila :frowning2:
jinak já z toho počasí taky nejsem moc nadšená, nemám co na sebe :grinning:, takže budu muset ještě vyrazit na nákupy

@terak - tak právě to lehké ovládání a strašné jednoduchí naklapávání čehokoli na podvozek, včetně skládání kočárku se mi na Teutonii taky strašně líbí, manžel ho pokede snad v průběhu července vyzvednout :slight_smile:
@veronikae - věcičky z Nextu jsou moc krásné a rozhodně se vyplatí je objednat venku, tady je to neskutečně předražené :frowning2:, tak se pak těším na fotečky :wink:
6. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana spatne ne, ale byla jsem uplne nemozna, cely den jsem prospala a bylo mi docela divne. Az ted jsem pouzitelna :rolling_eyes:

@peko no tak jely jsme tam s tim, jestli mmorganu neukecam na maxi cosi a dopadlo to tak, ze uz chci taky tu teutonii. Coz myslim svedci o mnohem :slight_smile: Pockame jeste na tebe a na zkusenosti z praxe ;)
6. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky na zkušenosti z praxe si doufám ještě počkáte :grinning: , minimálně do srpna, ovšem pak si můžete ořijít vyzkoušet praxi na vlastní kůži :wink:
6. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek