• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Tak jsem právě zjistila, že je moje kamarádka v tom a čekají malého ledňáčka :slight_smile: To bude kvalitní ročník :grinning:
7. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
7. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja vam nwm Jsem z toho nejak zmatena
7. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring: Copak?
7. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Ja nwm tri testy me ukazuji porad duchy Ale je to takovi opravdu nenapadny Tak nwm co si myslet
7. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring To se klidně může stát. Zkoušela jsem různé testy a ne každý ukazoval čárku stejně silnou. A taky když jsem byla těhotná poprvé, doktor v nemocnici mi dělal test s moči a říkal, že tam nic není (a choval se ke mně jako k hysterce) - vzal mi krev a v krvi jsem měla hCG 500. Takže moje rada - běž zítra k doktorovi a nech si vzít krev. Tak budeš vědět jistě na čem jsi.
7. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Tak kni jsem obednana na patek na rano :slight_smile: Ja uz bych byla po druhe,ale to po prve jsem zjistila az kdyz uz jsem byla v 5tt
7. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Chápu, že je to pro Tebe strašná nejistota. Vydrž!
7. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je no a aji by me celky zamrzelo,kdyz by me rekla planej poplach :(
7. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring budu ti moc drzet palce. Když ti ale tři testy ukazují ducha, tak to by mohlo vyjít ne? Mění se to aspoň trošku? Zesiluje?
7. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring - taky budu držet pěsti, ať to vyjde podle tvých představ :wink:
jinak já na testu neměla nijak extra silné čárky, nebo jsem si možná představovala, že by měly být silnější, takže to určitě bude v pořádku :wink:
7. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně jako píše Peťa... já už jsem byla v šestém týdnu a stejně ty čárky byly takové podivné :slight_smile: Hodně se vybarvily třeba až druhý den. Tak nevyhazuj a sleduj
7. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Tchibu už zase prodávají ledové frappé se šlehačkou :sunglasses: Božíííííí
A můj si chce kupovat ke kočárku brusle ...
8. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Kdy jdem?
8. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No na brusle můžeš chodit jedině s mojím :grinning: A na frapé kdykoli :sunglasses: Tchibo je ve Vaňkovce - třeba ve čtvrtek po práci? Snad je ve Vaňkovce wifi, mohly bychom probrat to cvičení :wink: Příští týden ještě nevím, ale určitě by to šlo v úterý.
8. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - no nevím, brusle se ke kočáru rozhodně nedoporučují, pokud nemáš spešl kočár, takže bude muset asi jezdit sám :wink:
8. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko pevně doufám, že do příštího léta ho to přejde :wink: Ale v Olympii (seděli jsme venku u Subway) jsme právě viděli dost maminek a některé měly koly s těma vozítkama a asi dvě tam byly na bruslích.
8. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, vůbec nestíhám Vám sem něco napsat. Vždycky jen tak nakouknu a odpádím. Ale teď už jsem si Vás konečně dočetla :slight_smile: Takže u terak nakonec vítězí teutonie, no mě picne, holky vy fakt můžete založit klub!!! :grinning: no jsem zvědavá na sebe, který to nakonec vyhraje u mě. Už proškrtávám ten svůj seznam. (já vím, jsem úplně nemožná :grinning: ale já se ještě nikam naživo nedostala) Zatím teda jen podle informací na internetu, co který má atd. Pak vlítnu na obchodňáky a z těch které z těch mých zbylých vybraných tam najdu a budu moc posoudit na místě si snad nějaký vyberu. :sweat_smile: Zbytečně si to ale složitý už dělat nechci.
Jinak holky, s tou kávou ať už tento čtvrtek, nebo kdykoliv jindy počítejte semnou, stačí jen napsat!!!! Já zareaguji rychle :wink: aspoň bych mohla s Váma probrat tu teutonii, ikdyž říkala jsem si, že už snad jen z principu bych do ní nešla :grinning: :grinning:
Zdravím ring a držím palce, ať to vyjde!
peko: tak ti teda nevím, ale od toho našeho setkání, mám furt pocit, že mi tvrdne břicho :unamused: Doufám, že je to jen moje přílišné sledování a zabývání se hloupostmi. :grinning: Ale tak vždycky večer mám pocit, jako že ho mám fakt tvrdé a mám i takovej vnitřní břišní pocit, ne jenom ten na omak. Ale to asi vono, co tě trápí, není, že ne. Nebo alespoň doufám :wink:
Veronikae: napiš jak s těma oblečkama, jak si dopadla!!! Přemýšlím, že bych taky do něčeho takového šla a něco si někde objednala. Neuvažujete taky některá? Mohly bysme se třeba i domluvit. Já se teda zakoukala do jednoho přebalovacího pultu z Mothercare.
Zatím holky pa, a opatrujte se!!
8. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta: přebalovací pult? Povídej, to mě zajímá! Možná bych taky chtěla něco objednat, ale si až v létě, teď ještě vůbec nemám představu, co budu potřebovat :-/
8. čer 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - tak jestli pořídíte to spešl vozítko, tak může drahý klidně na bruslích brázdit cyklostezky i s prckem :slight_smile:, ovšem s kočárem to nebude ono
@antoaneta - tak až si vybereš nějaké favority, tak napiš, my se pokusíme poradit, jak vidíš, už jsme těch kočárků každá osobně ozkoušela až až a myslím, že každý názor se může hodit :slight_smile:
a co se ýče toho tvrdnutí, tak jsem tě nechtěla vyděsit, jestli máš bříško tvrdé akorát večer, tak se ani nedivím, po celém dni v práci a to pozorování sebe sama znám, ale jak mi říkali všichni okolo - to pravé tvrdnutí fakt poznáš, je to spíš takový stah celého bříška, jestli se ti to nezdá, tak si naordinuj Magnesii a pak se zeptej na kontrole doktorky :wink:
a o jakém objednávání oblečků je řeč? se nějak nechytám .......
8. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Já jsem samozřejmě myslela pouze a výhradně to frapé :grinning: Na brusle? Blázníš? Maximálně se na něho budu chodit koukat s tebou. Ve Vaňkovce je Tchibo? A kde, to je tam nově? Jsem úplně mimo :slight_smile: No potřebovala bych si koupit něco na sebe :sweat_smile:

8. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tak to máme k bruslím stejný vztah :grinning:
jinak Tchibo je ve Vaňkovce v 1. patře naproti CaA, zrovna včera jsem si prohlížela nový katalog a líbilo se mi tam nějaký tričko, tak možná taky zajdu :wink:
8. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak nepotkáme se tam hromadně? Aspoň na chvilku? Já tam mám vybrané šaty
8. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát zítra nemůžu :unamused: Ve čtvrtek kdykoli! :sunglasses:
8. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tento týden asi nestihnu :frowning2:, mohla bych možná v pátek, mám to tento týden nějaké narvané :grinning:, ale na mě se vázat nemusíte, pokud se vám podaří domluvit jinak :wink:
8. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to jedno :slight_smile: Pokud bude vedro, tak jsem nepoužitelná každý den stejně ;)
8. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje No Ja uz se na ty testy nedivam Jelikoz uz pak tech carek tam vidim vic :grinning: Jinak aji pritel rekl ,ze u prvniho testu vidi dve u druhyho taky a zda se me ze jde videt o neco malo lip nez u toho prvniho no Tak uvidim no
8. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam optimisticke zpravy hned od rana.... nevíte, jak je to s registrací v porodnici? Dělá se to v Brně?

http://ona.idnes.cz/tehotne-bojuji-o-sve-misto-v-porodnici-od-sesti-rano-stoji-ve-fronte-11y-/deti.asp?c=A100608_114218_deti_pet

9. čer 2010 ve 04:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Myslím, že to je čistě pražská záležitost.
9. čer 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pro brněnské jsem nic podobného nenašla, ale znáš to, radši se zeptám :slight_smile: Dobre rano :wink:
9. čer 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek