• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@terak - v brněnských porodnicích naštěstí žádná registrace neexistuje, ale zase se ti může stát, že tam dojedeš a oni budou mít plno a pošlou tě jinam

Jinak taky přeji dobré dopoledne :slight_smile:
9. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co s tim tchibem? Myslite, ze tam uz budou mit ty saty z nove kolekce? Mam je vyhlidnute ale nechce se mi to objednavat pres net
9. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - jestli sis ty šaty vybrala z toho katalogu Barvy Afriky, tak už by v obchodě být měli, píšou, že od 7.6. :wink:
Já každopádně tento týden nehrozím, jak mám vycházky jen odpoledne, tak se mi tam toho vždycky nashromáždí moc a moc.
9. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my pujdem ted a pak s tebou jeste jednou :slight_smile:

@mmorgana Já se tam zítra dostanu až tak na půl šestou, je to moc pozdě na tebe? Případně jestli jde někdo další, tak jen hlásím, že dorazím později.
9. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ahojky ja nwm Kamoska,kdyz cekala maleho tak si musela zarezervovat v te porodnici kde chtela rodit misto Jinak mela smulu A ze to dealala s predstihem
9. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak: Barvy Afriky jsou tam už od pondělí. Vždycky dováží zboží už v pondělí. Půl šesté - klidně. Zítra jsem doma, jen jdu na návštěvu za kámoškou, co má prosincové miminko - budu vozit a říkat si: "Přesně o rok ..."
@ring: Opravdu si myslím, že se v brněnských porodnicích neregistruje. Doporučují, abys zavolala, že rodíš a jedeš a oni Tě případně poslali rovnou jinam.
9. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko: Není všem dnům konec a karamelové ledové frappé bude celé léto :wink:
@ring: Sice to není nic oficiálního, ale aspoň něco: http://www.babyweb.cz/Clanky/a1630-Kdy-se-zaregistrovat-v-porodnici.aspx
9. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry vecer tehulky :slight_smile: A dekuji za stranky Jsem zase o neco chytrejsi :slight_smile:
9. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dnes o půl šestý frapé v Tchibu :slight_smile:
10. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
10. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @ring, tak už jsi byla na té kontrole? Nebo Tě to teprve čeká?
10. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zitra k lekarce tak jsem zvedava jestli me vezme aspon krev :slight_smile:
10. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Ahojky zitra tam jdu,ale zacina se me delat dalsi co prej k tomu patri Tak ja nwm
10. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Budu držet palce :dizzy_face:
10. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Dekuji dekuji :slight_smile:
10. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co děvčata, jaké bylo frapé??? :slight_smile:
jinak ring držím pěsti k doktorce, dej vědět jak jsi dopadla :wink:
11. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko: Frapé bylo výborné, jak vždycky :sunglasses:
11. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky u doktorky jsem dopadla tak na 80% byl by to 4 tt uvidime na dalsi kontrole 21.6. :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pokud se to da na 100% tak by to byl breznacek :slight_smile: Jinak naznak v projasneni dutiny delozni tam je coz bych rekla ze to byl vacek v rannem stadiu Tak nwm uvidime
11. čer 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pokud se to da na 100% tak by to byl breznacek :slight_smile: Jinak naznak v projasneni dutiny delozni tam je coz bych rekla ze to byl vacek v rannem stadiu Tak nwm uvidime
11. čer 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to moc gratuluji :slight_smile:
12. čer 2010 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Super :slight_smile:
12. čer 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zacnu skakat az dostanu tehu prukazku do ruky :slight_smile: Jinak holky moc vam dekuji :slight_smile: Ale zas byt cele tehotenstvi doma to bude sesup :slight_smile:
12. čer 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring - tak budu držet pěsti na další kontrolu, ať se prcek ukáže, oni si občas dávají na čas :slight_smile:
a proč bys měla být celé těhu doma?
jinak přeji pěkný víkend, snad už se konečně aspoň trochu ochladí
12. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ahojky Jelikoz bych byla na rizikovem tehotenstvi . Jinak dekuji :slight_smile: A tobe taky pekny vikend No Tento jeste ne Chystame se s kamoskou a jejim prckem k vode a zitra na parnik na prehradu :slight_smile:
12. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strasny teplo :unamused: Jak to zvladate holky
12. čer 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @ring , nezvládáme :grinning: Já jsem včera před bouřkou ještě stihla koupák, ale dnes musím celý den uklízet. Jak nemáme žádný nábytek a věci nemají své místo, tak je tu totální chaos. Potřebuji už nějaký koupit, ale nemůžu se pořád rozhoupat. Dnes možná objedeme asko a sconto a uvidíme, jestli nás tam něco zaujme. Jinak už to fakt vidím na kusovky z ikei :sweat_smile:
13. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska slavím, že ta vedra konečně pominula, v bytě je dýchatelně a venku taky, jinak to byla teda hrůza.
U nás se dneska maluje dětský pokoj, tak nás pak shánení nábytku taky čeká. A jak jsem ze začátku Ikeu nemusela, tak se nám doma objevuje čím dál víc kousků právě odtam :grinning:. Teri, tak dobře pořiďte :wink:
13. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky No ja vcera taky jeste stihla Koupak. Ale dneska musim uklizet a vrhnout se na uceni na zaverky z autoskoly :grinning: Na to,ze mam mit tento ctvrtek zaverky tak nic moc neumim :slight_smile: Tak vam jako nevim A Aspon,ze je dneska pod mrakem Uz me to slunicko lezlo pekne krkem Jak se me z nej porad motala siska Sileny
13. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Já ikeu taky nemusela. Musíš ale vybírat a dá se tam najít pěkný nábytek + když to spojíš s dekoracemi, tak se dá vykouzlit leccos.

Já jsem se třeba byla včera dívat v A je to na nábytek. Byl tam nějaký německý, cenově vcelku rozumný (komoda za 10 000 a pod), ale strašně vetché. To si nevybereš. Chci spíš koupit pár jednoduchých kousků a spíš to doladit těmi doplňky.

13. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc mám dnes tak nechutně zdravý oběd, že nevím jestli to přežiju :grinning:
13. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek