• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
No Teri, my už toho máme z Ikey docela dost, nakonec jsem jí přišla na chuť víc než Asku nebo Scontu :grinning:

A co máš k obědu tak nechutně zdravého???? Na nás čekají jahodové knedlíčky, ňam ňam :grinning:
13. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud nemáš 60 000 na obývák, tak sconto nebo asko je mnohdy méně kvalitní než ikea.

No hlávkový salát, cuketa, rajce, hrášek, fazolky a kozí sýr. A aby mě to nezabilo, tak jsem si na to dala trošku majolky :angry:
13. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A co mas na obed :slight_smile:
13. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No tak to je vazne nechutne zdrave jidlo :grinning: Me ceka povine rajska
13. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
TedaTeri, to se takhle zdravě živíš dobrovolně? :grinning: Jako nezní to špatně, akorát já nemusím ten kozí sýr :slight_smile:
A rajská taky není špatná :wink:
13. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rajska neni spatna. Ale je mi nejak soufl tak nemam moc hladecek :slight_smile:
13. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Mnam, nedelej chute :slight_smile: Ja jsem totiz vic jak tyden nemela zadnou zeleninu, tak citim povinnost to dohnat. Jeste mam v lednici ty fazolky a cerstvy spenat. To ale az zitra :slight_smile:

@peko Dnes dobrovolne. Sla jsem po zelnaku a vsechna ta zeleninka vypadala tak krasne, ze jsem nemohla odolat. Bohuzel jsem jedina, kdo u nas v rodine ji zeleninu (manzel zastava nazor, ze jemu staci jako zelenina hranolky), takze ted musim papat sama.

13. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ja nwm me se ted nejak pomalu ze vseho navaluje at je to paprika nebo okurka :grinning: Ale kdyz chute tak rajska byla vyborna :grinning:
13. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, my jsme o víkendu u našich - tady nebyla bouřka tak silná. Z Ikea máme taky poměrně dost věcí. Naopak negativní zkušenosti máme ze Sconta a Aska. Můj má rád tyhle stránky http://ikeahacker.blogspot.com/ - lidi jsou neuvěřitelně kreativní v užívání věcí z Ikea :sunglasses:
Taky jsme měli chuť na jahodové knedlíky, ale tady se jahody neprodávají (zlatý Zelňák). Tak jsme koupili meruňky a dělali meruňkové tvarohové knedle. Dneska na oběd byla grilovaná krkovička - v pátek jsem nakládala maso, že v sobotu večer budeme grilovat, ale v tom vedu nikdo neměl chuť.
13. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Tak si nam tu myslim vse udelala tak akorat pekne chute :grinning:
13. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja to snad do toho 21.6. nevydrzim To je pro me desne dlouha doba Chjo
13. čer 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Chápu :pensive: Ale počkej, až budeš mít potvrzené těhu, protože pokud nebudeš mít problémy, budeš chodit do poradny co měsíc. Nám to teď tak hezky vyšlo, že jsme byli v poradně, za 14 dní na UTZ v nemocnici a v úterý jdeme zase do poradny.
13. čer 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do poradny? proc vysvetli prosim Na co to to je dobry
@mmorgana
13. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Jedná se o těhotenskou poradnu - chodíš ke svému gynekologovi. Napřed zhruba každý měsíc, v posledních týdnech častěji. Neboj, o tom Tě budu informovat Tvůj gynekolog. Někteří gynekologové mají speciální dobu vyhrazenou pro těhule, někteří mají objednávky na všechno dohromady.
13. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Mě přijde, že moje doktorka má vše dohromady, ale čím pozdější fázi těhotenství máš, tím dřív jsi objednaná. Takže kdo jde ráno, vyhne se dvouhodinovému čekání. Já jsem na první kontrolu šla ve tři odpoledne (potažmo ve 4) a teď, na začátku pátého měsíce, jsem objednaná už na desátou :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u moji gynekolozky je to dobry,ze ta me bere hned jak jsem obednana a nebo kdyz tam nikdo neni tak aji o neco drive :wink: No stejne budu u ni vic jak doma Ted budu hodne pod dozorem no Coz me ale nevadi Aspon vim,ze mi je o prcka dobre postarano :slight_smile:
14. čer 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Můžeme trávit čas spolu, mě možná čeká to samé :(
14. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak to by bylo dobre ve dvou to jde lepe :wink:
14. čer 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak jsme dneska strávili hodinu a půl v obchodě s kočárkama. Tentokrát v Olomouci. Byli jsme tam sami s moc milou, ochotnou a informovanou prodavačkou. Okukovali jsme všechno možné, včetně látek a Spirit už je jasný. Teď jen vybrat barvy, objednat a kočárek nám pošlou klidně až po porodu :sunglasses:
14. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana
Tak to je super ne :slight_smile: a proc az do Olomouce. Vylet? :slight_smile:
14. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ja nad tim musim porad premyslet. Ja vim uz je o obehrany. Premyslim nad tim co me v to pondeli rekne. Ale sakras,kdyz sme tam obe videli tecku naznak tak by to snad mohl byt svist ne? :(
14. čer 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring: To je normální, že o tom pořád přemýšlíš. Já nemůžu spát před každou kontrolou. Ze začátku je to snad nejhorší, protože člověk neví, jestli to tam je nebo ne :slight_smile: Ale neboj, taky budeš bojovat s výběrem kočárku :wink:
V Olomouci proto, že to máme po cestě k rodičům a protože tam je jeden z oficiálních distributorů Teutonie, mají tam na ukázku snad všechny doplňky a taky vzorník látek.
14. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana No pritel se na prcka strasne tesi aniz by sme to meli jeste na 100% potvrzeny. No u me je to jasny Trojkombinacni a u holky ruzovej a kluka modrej :grinning: Aha ttj. Ja verim ze tam bude Ta tecka me proste neda jinak :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Já jsem na první tři kontroly šla se smrtelnou hrůzou, že tam nic nebude :grinning:
14. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ja na druhou kontrolu a jsem aji v praci upa mimo :grinning: A pritel? Ten uz se tesi jak malej :grinning:
14. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A proc na tri Tobe se na tehu testu dve carky ukazali az kdy
14. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me hned na zacatku :D Na prvni kontrolu jsem sla az dva tydny pote. A pak na dalsi za tri tydny a na dalsi za tri tydny. A bala jsem se i na tech dalsich :slight_smile: Vis, jako jestli to tam porad je ;)
14. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak pokud si to tam mela na zacatku a doktorka ti to hned potvrdila tak si aspon nemusela mit takove obavy jako mam ja ted Ume je jen to ze me rekla,ze naznak v te dutine je tot vse :(
14. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja brecim Ja si nasla tak uzasnyho partnera do zivota ze to snad neni mozny On je tak uzasnej
14. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Aaaaa těhotenske hormony, je to tu :grinning: Já brečím skoro 3x týdně a pořád mu říkám, jak si ho nezasloužím, co všechno pro mě dělá a já mu to nevracím atd. Nejdřív na mě koukal jak vyoraná myš, ale teď pochopil a už si ze mě dělá srandu.

Včera jsem jela z líšně dolů a když jsem viděla bílou horu, tak jsem si v duchu pomyslela: jezisi to je tak nádherný :grinning: Je to docela mazec, co tehotenství dela s mozkem :sunglasses:
15. čer 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek