• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Děkuji všem za rady a požehnání k černým manšestrákmů... :slight_smile: Snad máte pravdu, že na tom v těhu zas tak nesejde...

K blinkání... pomohly mi tablety zázvoru. Nic jinýho nepomáhalo... taky už jsem byla zoufalá. Ale bylo potřeba ho brát pravidelně, protože kydž jsem ho chvíli brala, bylo mi líp, myslela jsem si, že už je to pryč... vysadila ho a ... a bylo to tu zpátky... a jíst po malých troškách. Nic kyselého, nic sladkého, nic mastného, v žádném případě cibuli a česnek. Fungovala jsem docela dlouho na půlkách rohlíků s Lučinou... ani ovoce a zeleninu jsem nemohla. :unamused:
3. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, ale teda někdy mi dává prcek pěkně zabrat. Třeba dneska je to katastrofa :frowning2: už jsem zvracela, pak dvě hodiny chrápala, motá se mi hlava, chodím jak troska a ještě si ten prcek staví domeček, tak mám ty debilní bolesti. Njn, někdy si holt umí vybrat :frowning2:
3. dub 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, kdepak jste všechny? tady je smutno :slight_smile:
4. dub 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bet!!!
Jak se vede???
Co nového???
U nás dobře :wink:
4. dub 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, za čas budete řešit kosmetiku a hygienu pro miminko. My ji s holkama řešily teď, tak vám to přeposílám, ať to pak nemusíte hledat. Je to teda můj návrh a já si vše pořídila, takže záleží na Vás...

Kosmetika pro miminko:
:diamonds:Bepanthen mast - výborná věc na popraskané bradavky a opruzeniny zadečku(stojí celkem dost v lékárně, takže koupit třeba až bude problém) -30ml -110 kč
Mnoho maminkek říká, že stačí potřít bradavky mlékem a samy se zacelí :wink:
:diamonds:Rybilka na zadečer (popř. Aviril mast, Rybilka smrdí rybinou )
:diamonds:Rektální rourka na prdíky (cca 10 kč)
:diamonds:Lík nebo Jodisol na pupík - v každé porodnici doporučí jinak
:diamonds:buňičité čtverečky nebo vatové tyčinky na pupík
:diamonds:Sirup proi teplotě (Panadol)
:diamonds:Čípky proti teplotě (výborná věc a pomáhají, pandol)
:diamonds:Opthalmo septonex nebo Borová voda na očička, Opthalm voda
:diamonds:Heřmánkový olejíček.....
:diamonds:Sudocream - pudr
:diamonds:kosmetiku na mytí: mýdlo, šampon, koupel....dle výběru (Sebamed, Johnson, Hipp,Bubchen,Nivea,....)
4. dub 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:

i mě se bude hodit Tvůj tip na nákup v lékárně. něco sice už mám, ale něco bude třeba dokoupit....
4. dub 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,
Pavli díky, taky budu asi kupovat Sebamed, je to prý výborná kosmetika, hlavně holky nekupujte Johnsons, na to jsou často alergie..
4. dub 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: každá rada dobrá :wink: Je to jen orientační, záleží na každé z nás :wink:
4. dub 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

pavli, děkuji za tipy!!!! Určitě se hodí. No, jak jsem psala, my jsme včera měli trochu krušnější den, snad dneska bude líp.
Holky, prosím vás, natíráte si něčím bříško, zadek a stehna?
4. dub 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, já se natírám ElastiQ - seženeš v lékárně, 200ml asi za 150 Kč, zrovna jsem si před chvílí kupovala další balení, jsem s ním spokojená, jen by mohl líp vonět. Ještě je dobrý mazat si i prsa, taky se zvětší a můžou popraskat..

Doufám, že se striím vyhnu, mažu poctivě a pokud to budu mít jak mamka, tak ta nemá ani jednu strii na břiše, to bych byla ráda :slight_smile:
4. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peza - tak to doufej že jsi to zdědila :wink:
Mažem Bonnela - 200ml za 99Kč ve zdejší lékarně. ElastiQ jsme měli předtím - trvalo dýl než se vsáklo a přišlo mi trochu vodovější než bonela. A čas od času prostřídáme s Měsíčkovou indulonou - nebo čímkoli aby byla změna. Stehna teda nemažu, ale popředí jo. Ač mi tvrdí že už by víc růst nemělo (už i tak jsem na D - před těhu jsem měla B)
Pavli - dík za typy - někde uložím a až přijde na věc, aspoň se nebudu muset doptávat v lékárně. Předem to kupovat nejspíš nebude mít smyslu. :slight_smile:
4. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkujííííí, no na ty prsa jsem jaksi zapomněla, ono tam stejně nic není :slight_smile:
4. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti nekřič - aby to pak nebylo hup hup :grinning:
4. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo - když už se tu zmínilo mazání - pro větší účinek ještě občas přidávají..
http://www.tehotenstvi.com/clanky/jak-se-vyhnout-v-tehotenstvi-striim-22.html
4. dub 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Já taky mažu Elastin Q, .....zatím vše v pohodě, trochu mi ale popraskaly prsa....takže si myslím, že když je k tomu dispozice, tak ani mazání nepomůže :frowning2:
A to se mažu poctivě!!!!
5. dub 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

musím vám napsat jeden tip. Dneska jsem byla v Chicco baby expert u velkýho Tesca. Hned u pokladny tam měli slevněný rychlozavinovačky (moc hezký) ze 300 na 129. Teď lituju, že jsem koupila jenom jednu. Vnitřek je bavlněnej, takže pro miminko moc příjemný.
Měli tam ještě tak 15 kusů :frowning2: ale napsat vám to musím :slight_smile:

hezký víkend
5. dub 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Právě dneska jsem našla na testu //. Jsem z toho docela vedle i když po 7 měsících snažilkování jsme byli už poněkud nedočkaví. Kdyby vám to nevadilo občas bych zašla mezi vás a načerpala nějaké rozumy a taky poklábosila jen tak. Holky ze snažilek jsou strašně fajn budu za nima dál chodit a sledovat jak postupně těhotní jedna za druhou. Doufám, že vám tu nebudu vadit. :slight_smile:
6. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj aureliaa, to víš, že budeme rády, že taky máme novou těhulku! Jinak moc gratuluju k pozitivnímu testíku a moc ti přeji, ať ti to těhotenství pěkně v pořádku a v klidu utíká :slight_smile:
6. dub 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Nejen že jsem dnes zjistila svoje těhotenství a taky se mi podařilo naplánovat v hrubých rysech svatbu, domluvit svědka a pokecat se sestrou co má 9 měs chlapečka. Dohromady jse dneska najezdili asi 200 km po jižní moravě. Dobrou noc
6. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Babulky.
Teď jsem se na pár dní odmlčela. Nějak jsem nestíhala. Zítra jdu k holičce a chci nějakou pořádnou změnu, tak jsem zvědavá co nás napadne.

Jinak malej kope jak děs, až mě to někdy pořádně zohne.

Co se týče Coca Coly, tak si těhu bez ní nedokážu představit.Piju jí celé těhu a pomáhá mi pěkně i na únavu.

Jinak zdravím nové těhulky a přeji pohodové těhulkování.

Co se týká akné, tak s tím naštěstí problém nemám, ale to je tak jedinná věc. Už jsem psala že mám od mala atopickej ekzem a v těhu pěkně trpím. Stav většinu těhu byl za normálních okolností na špitál, ale jelikož jsem těhu, tak by semnou stejně nemohly nic udělat ... tak si pěkně trpím.
6. dub 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
Bet, díky za tip. Já už mám 2 rychlozavinky, ale každá další je dobrá :wink:

aureliaaa moc a moc gratuluji!!!! Určitě sem choď na rozumy!!!!! :wink: A šetři se raději!!!!
7. dub 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

přeji hezký týden!
micanek: ten ekzém ti tedy opravdu nezávidím, v párci to má můj kolega vždycky v zimě úplně trpí, maže se jen aloe, nemůže spoustu oblečení atd... co s vláskama? hlavně moc nezkracovat:slight_smile:
7. dub 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeju pěknej den!!!
Aureliaa, taky moc gratuluju :slight_smile:
7. dub 2008 v 10:54  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: deštivý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo!!!!!
7. dub 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, no je pěkně hnusně... Sedím v práci daleko od okna, ale stačí se mrknout z okna a je to fakt děs... Tak snad brzo bude jarní počasí :slight_smile:
7. dub 2008 v 11:28  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jo, vystrčíme pupky na sluníčko :grinning: :grinning: :grinning:
Už včera jsem měla vastrčený pupek v obchodě a MM říkal, že se každý kouká :grinning:
7. dub 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se na lidi vyprdni!!!jen hezky nastav pupka :slight_smile: ať z toho sluníčka malej něco má :slight_smile:

no s tím počasím máte pravdu, je to katastrofa. Bohužel, vždycky stejně musím se psem, on je pak jak čuně, tak do vany, no a koupat toho 16 kilovýho lotra stojí za to :slight_smile:
7. dub 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet...teda to ti nezávidím, ale zase máš doma mazílka, ne??? :grinning:
JJ, asi jej budu muset pořádně vystrkovat :grinning:
7. dub 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mazlík to někdy je, ale většinou je to lotr. Je to francouzský buldoček, ale takovej hodně nestandradní, hodne hyperaktivní :slight_smile: jenže bojím se, jak bude reagovat na mimčo, protože je sobec a když vytáhnu nějakou hračku pro prcka, tak má tendenci ji trhat, tak se bojím. Taky jsme s ním byli u psychologa a paní doktorka po hodině a půl, co ji tam málem zničil kancelář a pochcal sedačku řekla, že jedině uklidnující prášky :slight_smile:
7. dub 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek