• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Hm, tak já nebrečím. Více se bojím a co je horší, začínám být dementní - občas nezvládnu jednoduché úkony :unamused:
15. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ukony zvladam, ale nemuzu si vzpomenout na nazvy veci. Ale to je mozna demence, ktera uz s tehotenstvim vuuubec nesouvisi :grinning:
15. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak nenič mi mé přesvědčení, že je to jen těhotenstvím a že to přejde! :astonished:
15. čer 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Těhotenstvím to nejspíš je, ale smiř se s tím, že už to nepřejde :grinning: Jak dnes? Já jdu donést neschopenku a musím do banky. Pujdem zase do aidy?
15. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Klíďo :sunglasses: Na jednu jdu na kontrolu, pak se stavíme na Zelňák nakoupit a odpoledne bych se měla věnovat škole = takže je mi jedno v kolik a kde :sunglasses:
15. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Ajo, ja tam jdu az na ctvrtou a vychazky mam od tri. To budes jeste ve meste? Vis co, kdyztak se domluvime jak budes ve meste. Az tam skoncis s nakupy, tak mi posli sms. Napisu to jak na tom jsem a jestli ma cenu abys na me cekala. Jo?
15. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Takže buď to před bankou, nebo po bance. Jak skončím, se Ti ozvu (nebo jak teď hučí ten můj "vstoupíme do kyberprostoru" a upřesníme to :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Presne, staci napsat sms, skoncila jsem. A ja ti napisu, jestli uz taky koncim, nebo jestli nic. Jdu resit do prace ten ctvrtecni incident, tak se to snad moc neprotahne.
15. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak hodně štěstí :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: Ja taky Me pomalu aji rozbreci,ze v aute spatne odbocim :grinning: A nebo jen kdyz se lechce zasmeju No hotovo Ja se ted rozplivam nad vsim Si pripadam jak nevim co :grinning: Njn hormony jsou potvory Muj me zas rika,ze jsem naladova jak pocasi Taky to chudak nema lehky :slight_smile:
16. čer 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:, tak já jsem asi nějaká divná, hormony se mnou nijak moc necvičí, plačtivá rozhodně nejsem.
16. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ahojky. Bud rada. Zas neni dobry si porad u kazde prkotiny utirat slzy :grinning:
16. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko A jak je doma? Ještě tvrdne bříško? Kočár už máš doma?
16. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz mi zacina hrabinkat :slight_smile: Muj plan na dnesni den

1) Dodelat neco do prace - hotovo
2) Vykoupat psa - hotovo
3) Vyprat rucniky - hotovo
4) Umyt okna v jednom patre
5) Vysat cely barak a parnim cisticem umyt podlahu
6) Umyt koupelnu po psovi

Tak v jedenact nemam co delat :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ahojky. Hele,kdyz te to tak bavi tak muzes jit jeste ke me jako :grinning:
17. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak zaverecne zkousky z autoskoly katastrofa
17. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - no musím říct, že už jsem si doma zvykla, bříško dobrý, je fakt že jen sedím, max. uklidím nádobí, jinak neuklízím, nic nedělám .....
pro kočárek jel manžel dneska :slight_smile: , ale hodí ho rovnou ke tchánovcům, tak poreferuju nejdřív o víkendu :wink:
teda teri, tymáš ale elánu, nechceš přijít i k nám? :grinning:
ring - copak se nepovedlo v autoškole?
17. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Nemam... elan uz nemam. Skoncila jsem u bodu 4 a jdu umrit :(
17. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no teri nic se nemá přehánět, já jsem zjistila, že se ta domácnost taky nezblázní :slight_smile:, tak si hoď hezky nožky hore a relaxuj :wink:
17. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak neumírej, kdo se mnou bude chodit cvičit :wink:
@peko přesně moje slova :sunglasses: Nějaké "hnízdící" pocity se furt nedostavují :sunglasses:
17. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko mas pravdu, do zitrka to pocka :slight_smile: A co bych delala dalsich nekolik mesicu, kdybych to vsechno uklidila dnes, ze?

@mmorgana Já nemám hnízdící pocity, já jen chci uklidit po remeslnicich :grinning: :grinning: Kteri tu uz mesic nejsou :angry:
17. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Kompletne jsem neudela zaverky. Chjo. Sem se z toho tam malem rozbrecela. Mela jsem tak akorat na krajicku
17. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky. Jestli smim otom mluvit. Ted jsem se divala na fotky jedne tehulky. Mela tam fotky z ultrazvuku a jednu fotku tam mela presne stejnou jak ja na te prohlidce u doktorky.
17. čer 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehulky mam na Vas peknej pech :unamused:
17. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring - copak se děje?
jinak z autoškoly si nic nedělej, tak si je zopakuješ a určitě to zvládneš :wink:
17. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Nic jen,ze na vas mam peknou smulu Jo udelam az bude cas a budou finance Jinak co se deje? Celky nic A co ty a brisko Roste? :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring - no jo, občas se prostě míjíme :unamused:
A bříško roste, to si piš, nevím kam poroste ještě ty 2 měsíce :astonished:
17. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak mozna jeste o kousek jo,ale pak uz akorat zmizi az se prcek podiva na svet :slight_smile: Za to me picha v podbrisku na pravo
17. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring píchání v podbřišku (tupá nebo ostrá bolest) je v těhotenství normální - roztahují se Ti vazy, které drží dělohu (teď si nevzpomenu, jak se jim říká)
17. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mmorgana má pravdu, taky mě občas píchlo v podbřišku, pokud to není déletrvající bolet, tak je to v pohodě :wink:
17. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek