• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ne je to chvilka ozve se a pak je dlouho klid Ty jo myslim,ze ani na ultrazvuk jako nemusim Vy ste samo o sobe doktorky a bez ultrazvuku u vas je hned jasny ze jsem tehu :grinning:
17. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko No tohle si říkám už i já, že nevím kam to ještě poroste. Myslela jsem si, že miminku stačí garsonka, ale to moje evidentně chce 4 + kk. Jinak v devátém už moc neroste, ale spíš padá dolů ne?

@ring Mě taky píchá, kolikrát tak, že se musím zastavit, předklonit a rozdýchávat :(

18. čer 2010 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko kam dáváš bříško, když sedíš u stolu? Já už s tím začínám mít kapánek problém :grinning:
18. čer 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby jen bříško! Mě nakynula prdel a stehna :angry:
18. čer 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no mě osobně přijde to moje docela akorátní, ale všichni okolo říkají že je velké :grinning: a mě je to fuk :slight_smile:, jaký bříško bych asi měla mít v 8. měsíci, že? :grinning:
a za stůl se teda ještě vejdu, jen mi to dělá problém při jídle, když se předkláním nad talíř, to se malé moc nelíbí a dost do mě kope :angry:
@mmorgana - mi ani nemluv, doufám, že se toho po porodu zbavím :rolling_eyes:
18. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenze je zajimave,ze me carka nesili.
18. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring - nestresuj se a nech to přírodě, mě taky nijak extrémně čárka nesílila, ta testovací byla pořád tlustší, vydrž a uvidíš :wink:
18. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko No v pondeli jdu na kontrolu tak uvidime. Pritel jde semnou jako opora. :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring V návodu na testu se píše, že i slabá čárka je pozitivní výsledek. Fakt každá reagujeme trochu jinak. Uvidíš na kontrole :wink: Je fajn, že s Tebou jde přítel, ten můj se mnou taky chodí. Vždycky se před kontrolou bojím, tak jsme na to dva a pak máme po kontrole dvojnásobnou radost (v úterý z toho byly šaty z Muti :slight_smile:)
18. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Je ty masi taky moc hodnyho chlapa. Tak vacek podle miho to je tak podle priznaku snad a urcite jo :slight_smile:
18. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak copak jste dnes delaly? Ja uz se zacinam pomalu ladit na pobyt na neschopence. Docela hodne jsem toho uklidila, stihla jsem si hrat s pejskem vykoupat se a udelat si nehty. Mozna budeme mit doma poprve v zivote stabilne poradek po cely tyden. Ne jen prvni den po uklidu :D
18. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ja jen pracovala a stale pracuju. Ale za chvilku mam padla. Hura
18. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já byla dneska do 15 v práci. A doma mě čekal můj čerstvý bakalář - tak se válíme a za chvíli pojedeme k rodičům. A stihla jsem reklamovat nedoručení balíčku poštou (už mám číslo na dispečera).
18. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Jakej balicek Se na tebe vyprdli jo
18. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Jakej balicek Se na tebe vyprdli jo
18. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring No, prostě Česká pošta - už jsem tam hystericky řvala několikrát. Mám už číslo přímo na dispečera, tak jsem zavolala a do 40 min jsem měla balík expres doma.
18. čer 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana :grinning: No obcas to jinak u nich ani nejde
19. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky Zitra jdu na kontrolu Tak snad to bude podle mich predstav :slight_smile:
20. čer 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hodne stesti :slight_smile: ja sedim v cekarne prave ted, jdu na krev takze nenajezena. Uz tu cekam pul hodiny, tak snad me rychle vezme. Mozna uz po teto kontrole budeme vedet co to je :slight_smile:
21. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ahojky dopadlo to nijak Minule tam vacek byl a dneska pro jistotu zas neslo videt nic tak jako nwm co si mam o tom myslet Tak me vzala krev no tak uvidime Tak hodne stesti a pak dej vedet co to bude :wink:
21. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring A v kolikátém týdnu by jsi byla? A kolik jsi měla hCG při první kontrole?

A holky - držte palce, za chvíli vyrážím na náročnou zkoušku :confounded:
21. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste mam malinko zvetsenou cystu :frowning2:
21. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Dneska me brala krev poprve Nwm Ms jsem mela mit 5.6. a stale nic jen je divny ze minule tam byl a dneska nic
21. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Tak už to víme... je to mimozemšťan. Já už fakt nevím, co s tím dítětem mám dělat :D Všichni mají tak krásné fotky a já jsem na konci 4 měsíce a fotky z ultrazvuku máme skoro jako bych čekala nějakou ještěrku nebo co... Jinak už to vypadalo na kluka, ale pak se ukazalo, že pindík je jen pupeční šňůra mezi nohama.
21. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring - tak ještě vydrž, možná v tom dělá zmatky ta cysta, uvidíš podle krve

@terak - takže to bude holčička??? :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak gratulace a neboj, mimozemšťánek to určitě není :grinning:, ono ty fotky záleží jak si mímo lehne, jaký je UTZ a jak je Dr. šikovný :wink:
21. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko No to právě nevím... měl skřížené nohy a mezi nohama pupeční šňůru. Doktorka byla dobrá, řekla ... no tak buď je to kluk, nebo holka :D

Každopádně já jsem měla radost i z toho kluka, takže je mi to asi fakt jedno. Jinak fotky pak schválně naskenuju ;) On totiž leží úplně blbě pokaždé :angry: Nevím, po kom to dítě je :grinning:
21. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho sem tu nebyla. Ne, že by se mi nechtělo, ale moc to nešlo. Byla jsem a stále ještě jsem nemocná. Myslela jsem, že se mi nemoc v těhotenství vyhne a omyl. Nevím jestli předtím těma horkama, přehřátím, nebo tím každodením únavným cestováním do práce v autobusu plným lidí, jsem ale sakramensky onemocněla. Ze začátku angina, pak taky kašel, nosohltan, průdušky. Ani antibiotika mě neminuly :frowning2: Vůbec jsem nemohla ani pořádně mluvit. Začátek byl úplně hroznej. Fakt mi bylo zle a snad i tím, i hormona jsem byla taková citlivější, chtělo se mi často plakat. Asi i tím, že jsem se bála o miminko. Aby ať už ta nemoc, nebo ty hrozné pilule, mu neublížily. Tak snad ne. A placentu mám natolik pevnou, že tam žádné neřády k němu nepustila.
Jinak jsem Vás tak zběžně tu zkoukla, na dočítání jsem neměla ale moc trpělivost a výdrž s tím mým soplením a pokašláváním.
Tak jen krátce.
:wink: terak, to víš že jo, ať je to kluk nebo holka, je vaše a to je hlavní!!! A stejně, co naděláš. A radost, nebo starosti Vám bude dělat stejné.
Manžel by chtěl víc holku, já zas víc kluka, nebo mě je to i celkem fuk. Ale spíš ten manža. Ikdyž tvrdí, že mu to nebude vadit, když to bude třeba ten kluk, tak si myslím, že mu to líto trochu bude. Protože i my na ultrazvuku, ikdyž jsme si to říct nenechali, tak když jsme vyšli ven, tak říkal, že ví, co to bude. Že viděl camprdlíka. A byl takovej trochu skleslej. Ikdyž mě teda tvrdil že ne. Ale taky, kdo ví, co viděl. Já tam nic neviděla, bylo to tak rychlý, a šnůra by vidět víc, než celý miminko. S tím mimozemšťanem to bylo dobrý :grinning: Já totiž myslím, že mi taky jednoho čekáme. Dvě poslední fotky stojí celkem za prd. Navíc teď se ten náš malej opičáček nám vůbec nechtěl ukázat. Musela jsem jít dvakrát chodit a stejně nic moc. Chtěli jsem si to nahrát na DVD, a žádná sláva, pětistovka je v ...... ...Doktor měl vůbec co dělat, aby zkontroloval to co měl. Miminko bylo líný, pořád jen leželo a to dost blbě, nízko a fakt moc vidět nešlo. Ani se nedivím, že ještě necítím žádný pohyby, když tam mám takovýho lenocha :grinning:
:wink: ring: A jako co teda to znamená???? Jako že nic????nebo co? ještě počkej na předčasný závěry, kdy jdeš znovu k doktorům??? Nebo nechceš si skočit ještě někam jinam, znovu na krev a na ultrazvuk?
Ahoj holky, zdravím zbytek!!! Jakpak se máte????
21. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak chudak svist pry mimozenstan :grinning: jen se asi stydi no :slight_smile:
21. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam smulu. Chjo. Krev je negativni. A ja uz mam cerny myslenky:frowning2:
21. čer 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak mimozemšťan :grinning: Ukaž mimozemšťana :sunglasses:

@ring Je mi líto, ale kdybys těhotná byla, tak už máš vysoké hCG. Ale je divné, že Ti krev nevzala doktorka už při první kontrole.

@antoaneta Říkala jsem si, že ses neozvala. Tak se rychle uzdrav, ať si můžeš užívat nejpohodovější část těhotenství :wink:

@peko Už máš kočárek? Povídej! Jezdíš cvičně? :grinning: Kolik ještě dní?

Zkouška z psychoterapie dopadla výborně :sunglasses:
21. čer 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Ta me nevzala krev hned ani,kdyz jsem byla poprve tehu Ta vse az na posledni chvilu. Ale tak dalsi tehu test zkusim 5.cervence Jestli se chytil dalsi pokus o svista :slight_smile:
21. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek