Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
ring
23. čer 2010
Ahoj holky Jak se mate?
peko
23. čer 2010
Hej hej, vy na zítra něco plánujete???? A neřeknete ]-(
terak
23. čer 2010
@peko my jdeme na tehu kurz.
terak
23. čer 2010
Holky na nove je dokument o holce, co mela uz sest deti a pak prirozenou cestou mela osmercata.... no to je na odstrel...
peko
23. čer 2010
@terak - ahaaa, tak to si kurz pěkně užijte 😉
mmorgana
23. čer 2010
@terak Uvidím, jak se to bude vyvíjet zítra v práci. Chci skončit tak po třetí a jet se domů převléknout. Myslím, že to stihnu až na to cvičení :-|
terak
24. čer 2010
@mmorgana Já jsem ted zjistila, ze jsem si domluvila 3 veci najednou. V pet mam kurz, o pul seste holicku a v sest masaz 😃

Jdu to zrusit ]-(
antoaneta
24. čer 2010
Že by se tu domlouval nějaký srazík??? 😉
antoaneta
24. čer 2010
jojo až teď jsem to dočetla, takže nic :-|
peko
24. čer 2010
Hele ale nějakej srazík bysme domluvit fakt mohly, už není moc šancí vidět mě 2v1 😃
terak
24. čer 2010
@peko @antoaneta Jsem pro, kdy a kde?

Jinak ja jsem nakonec tehu kurz vzdala, nemohl by se mnou chodit manzel, takze pujdu az na ten pro pary.
antoaneta
24. čer 2010
jojo holky jsem pro, dejte si návrhy, já se podřídím, buď budu už v práci a uteču, a nebo ještě na neschopence a to je mi fuk. To bych jen za Váma přijela do Brna. Vycházky mám od 8 -10 a pak 15-19. Ale i tak bych se s nima až tak netrápila, protože i ty dny, co budu ještě na neschopence, tak stejně už chci chodit do práce. A neschopenku si ukončit. Takže je mi to fakt jedno. Napište Vaše možnosti, den, i hodiny, kdy se Vám to hodí a já si i vy si něco vyberem 😉
@peko to 2v1 je dobrý 😃 to bych fakt ráda ještě stihla. Hlavně jako zcela jistě už plně vybavená a připravená matka, máš spoustu informací, o který by ses jistě ráda podělila 🙂 a my se rádi poučily 😉
@terak A to jako nebudeš chodit na ten dlouhej jak si chtěla s mmorgan? A nebo budeš chodit jen na jednu část, která je určená pro páry? Nebo pro ty páry, to je jakej? Jinej? A kde? To mě zajímá 😉
peko
24. čer 2010
Tak mě už to bude příští týden celkem jedno, budu od pondělí na mateřské, tak si můžu chodit kdy chci a kam chci 😃, takže ať si kdyžtak řeknou ty co chodí třeba do práce nebo jsou zdaleka 😉
@antoaneta - i ty optimistko, jak jsi přišla na to že jsem plně vybavená a připravená? Já mám pořád pocit, že mi minimálně polovina věcí chybí 😃
antoaneta
24. čer 2010
@peko 😃 mně přijdeš taková hrozně zodpovědná, víš? a těch věciček co máš ve fotobloku, což určitě je těch doopravských tak polovina, viď že jo 😉 a máš takových věcí, co bych chtěla i já, a už si pereš a budeš chystat kabelu, prostě ty týdny co ti zbývají, a tak..... A vůbec. Někdo z nás musí být vůdčí 😃
a ten pocit ti věřím. Myslím, že i na cestě do porodnice budeme přemýšlet co ještě nemáme, co potřebujeme a co by se nám mohlo hodit 😃 😃
ti obchodníci se ale maj....
mmorgana
24. čer 2010
Ahoj holky, tak já mám za sebou první dvě hodiny kurzu. A líbil se mi. Blanka je příjemná (ale ne vlezlá) a povídala o svalech a držení těla, cvičily jsme, zkoušely různé polohy s kojícím polštářem. Asi by se tam chlap fakt nudil. V rámci kurzu jsou 2 přednášky, kde můžeme vzít partnery - kojení a péče o novorozence. Přímo pro doprovod k porodu je určen jiný, 4 hodinový kurz (my, jako rodičky to máme zdarma). Jsem spokojená 😎
terak
24. čer 2010
@mmorgana Tak to je super 🙂 Muzes nam na sraziku ukazat polohy 😃

Já jsem dnes zkusila sehnat neco na sebe. Nechapu proc si vyrobci obleceni mysli, ze tehotna = tlusta.
antoaneta
24. čer 2010
@terak no a co nakonec? pořídila si něco? Pochlub se 😉 Já chci vyrazit zítra na nákupy. No možná se jen inspirovat, nebo konečně se trochu zorientovat! A pokud si něco i koupím, nebo miminku, tak se samozřejmě zlobit nebudu 😃
peko
24. čer 2010
já jsem si dneska oblíkla jedny těhu kalhoty, které jsem v nadšení pořídila asi před 2 měsíci, kdy jsem myslela, že budu chodit do práce a zjistila jsem, že se do nich nevejdu :-o ]-( - nechcete je některá? 😃
terak
24. čer 2010
@antoaneta z tehu mody naprosto nic... i kdyz jsem si vzala svoji velikost, tak to obleceni je proste giganticky. Ale koupila jsem si neco v marks and spencer, tam meli hezke veci a dlouha obtahlejsi tricka nastesti taky 🙂

@peko jaky a jaka velikost?
peko
24. čer 2010
@terak - v Marks a Spencer jsem nějaká trička nakoupila taky a jsou fajn, dají se nosit i po těhu 🙂
jinak kalhoty jsou tmavě zelený, tenoučký materiál z Mutti, velikost z hlavy netuším, ale mrknu, tipuju L, jsou úplně super, akorát mě jsou těsný přes stehna - a to jsem je neměla ani jednou, auuuu ]-(
terak
24. čer 2010
@peko No tak jestli jsou tobe tesny pres stehna, tak to se ani nehlasim 😃
mmorgana
24. čer 2010
Holky, už se těším na další kafe a zmrzlinu 🙂 Nemůžu ve čtvrtek, jinak v poho 😎
terak
25. čer 2010
Tak jsme byli v Praze, ve Spuntikovi. Teutonia spirit je jasna, doladili jsme barvu - fialovou. Jsem spokojena, protoze i manzelovi se kocarek libil, i kdyz jedno kolecko proslo asi patnactiminutovou kontrolou 😃 Rozhodne neziskalo duveru hned. Tak asi zacnem setrit...

Tak kdy ten sraz?
peko
25. čer 2010
@terak - teda pěkný výlet Teri 🙂 , koukám, že jsem strhla pěknou teutománii 😃 a říkala jsem si, kdo nakonec půjde do té fialové 😉, u nás by určitě neprošla ...... holky já ten náš kočárek ještě nevidělaaaaaaaaaaaaaaaa :-o

Tak co úterý nebo středa příští týden?
terak
25. čer 2010
@peko No fialovou jsem si prosadila kuchynskou linku, takze kdyz jsem oznamila fialovy kocar, tak uz manzel ani moc neprotestoval 😎 😃 :-p

Jinak sraz je mi vcelku jedno, domluvte se vy.
peko
25. čer 2010
Tak jestli to bude všem jedno, tak se nikdy na žádném termínu nedohodneme 😃 😃
mmorgana
25. čer 2010
Sraz klidně v úterý odpoledne 😃

@terak Že jsou ty letošní barvy na Teutonii krásné? 😎 Ta fialová se mi taky moc líbila. Ale pro hluboký asi budeme volit černou barvu a lila a pro sporťák ještě nevíme. S čím budeš tu fialovou kombinovat? Je hezká kombinace fialová-lila, ale je to takové sladké holčičí - a my nevííííme x-)

@peko Tak my netrpělivě čekáme na ohlasy na Teutonii a Ty, která ji už máš, jsi ji ještě ani neviděla!? 😃 😃 😃
peko
25. čer 2010
úterý vyhovuje 🙂 , tak ještě čas a místo - nejsem vůbec náročná že? 😃

@mmorgana - tak já se pokusím se na kočár o víkendu mrknout, slibuju :-N a pak poreferuju, ale podle manžela je super 😉
terak
26. čer 2010
@mmorgana Asi je budu mit oba stejne a jednobarevne, nemam moc rada ruzne barevne kombinace a jak jsem vcera zjistila, tak ani jirkovi se ruzne barvy nelibi.

@peko Tak sraz v utery ve 4 v Rebiu ve Špalíčku nebo zase v Aidě.
mmorgana
26. čer 2010
@terak Ty jednobarevné jsou taky moc hezké 😎 Ondra by nejradši chtěl jinou barvu sporťáku na léto (letní kočár) a jinou na zimu (zimní kočár) 😃 Tak snad něco vybereme a koncem července objednáme.

Začni psát odpověď...

Odešli