• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ahoj holky Jak se mate?
23. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej hej, vy na zítra něco plánujete???? A neřeknete :angry:
23. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko my jdeme na tehu kurz.
23. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na nove je dokument o holce, co mela uz sest deti a pak prirozenou cestou mela osmercata.... no to je na odstrel...
23. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - ahaaa, tak to si kurz pěkně užijte :wink:
23. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Uvidím, jak se to bude vyvíjet zítra v práci. Chci skončit tak po třetí a jet se domů převléknout. Myslím, že to stihnu až na to cvičení :unamused:
23. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Já jsem ted zjistila, ze jsem si domluvila 3 veci najednou. V pet mam kurz, o pul seste holicku a v sest masaz :D

Jdu to zrusit :angry:
24. čer 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by se tu domlouval nějaký srazík??? :wink:
24. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo až teď jsem to dočetla, takže nic :unamused:
24. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele ale nějakej srazík bysme domluvit fakt mohly, už není moc šancí vidět mě 2v1 :grinning:
24. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko @antoaneta Jsem pro, kdy a kde?

Jinak ja jsem nakonec tehu kurz vzdala, nemohl by se mnou chodit manzel, takze pujdu az na ten pro pary.
24. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky jsem pro, dejte si návrhy, já se podřídím, buď budu už v práci a uteču, a nebo ještě na neschopence a to je mi fuk. To bych jen za Váma přijela do Brna. Vycházky mám od 8 -10 a pak 15-19. Ale i tak bych se s nima až tak netrápila, protože i ty dny, co budu ještě na neschopence, tak stejně už chci chodit do práce. A neschopenku si ukončit. Takže je mi to fakt jedno. Napište Vaše možnosti, den, i hodiny, kdy se Vám to hodí a já si i vy si něco vyberem :wink:
@peko to 2v1 je dobrý :grinning: to bych fakt ráda ještě stihla. Hlavně jako zcela jistě už plně vybavená a připravená matka, máš spoustu informací, o který by ses jistě ráda podělila :slight_smile: a my se rádi poučily :wink:
@terak A to jako nebudeš chodit na ten dlouhej jak si chtěla s mmorgan? A nebo budeš chodit jen na jednu část, která je určená pro páry? Nebo pro ty páry, to je jakej? Jinej? A kde? To mě zajímá :wink:
24. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už to bude příští týden celkem jedno, budu od pondělí na mateřské, tak si můžu chodit kdy chci a kam chci :grinning:, takže ať si kdyžtak řeknou ty co chodí třeba do práce nebo jsou zdaleka :wink:
@antoaneta - i ty optimistko, jak jsi přišla na to že jsem plně vybavená a připravená? Já mám pořád pocit, že mi minimálně polovina věcí chybí :grinning:
24. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko :grinning: mně přijdeš taková hrozně zodpovědná, víš? a těch věciček co máš ve fotobloku, což určitě je těch doopravských tak polovina, viď že jo :wink: a máš takových věcí, co bych chtěla i já, a už si pereš a budeš chystat kabelu, prostě ty týdny co ti zbývají, a tak..... A vůbec. Někdo z nás musí být vůdčí :grinning:
a ten pocit ti věřím. Myslím, že i na cestě do porodnice budeme přemýšlet co ještě nemáme, co potřebujeme a co by se nám mohlo hodit :grinning: :grinning:
ti obchodníci se ale maj....
24. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám za sebou první dvě hodiny kurzu. A líbil se mi. Blanka je příjemná (ale ne vlezlá) a povídala o svalech a držení těla, cvičily jsme, zkoušely různé polohy s kojícím polštářem. Asi by se tam chlap fakt nudil. V rámci kurzu jsou 2 přednášky, kde můžeme vzít partnery - kojení a péče o novorozence. Přímo pro doprovod k porodu je určen jiný, 4 hodinový kurz (my, jako rodičky to máme zdarma). Jsem spokojená :sunglasses:
24. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Tak to je super :slight_smile: Muzes nam na sraziku ukazat polohy :grinning:

Já jsem dnes zkusila sehnat neco na sebe. Nechapu proc si vyrobci obleceni mysli, ze tehotna = tlusta.
24. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no a co nakonec? pořídila si něco? Pochlub se :wink: Já chci vyrazit zítra na nákupy. No možná se jen inspirovat, nebo konečně se trochu zorientovat! A pokud si něco i koupím, nebo miminku, tak se samozřejmě zlobit nebudu :grinning:
24. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si dneska oblíkla jedny těhu kalhoty, které jsem v nadšení pořídila asi před 2 měsíci, kdy jsem myslela, že budu chodit do práce a zjistila jsem, že se do nich nevejdu :astonished: :angry: - nechcete je některá? :grinning:
24. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta z tehu mody naprosto nic... i kdyz jsem si vzala svoji velikost, tak to obleceni je proste giganticky. Ale koupila jsem si neco v marks and spencer, tam meli hezke veci a dlouha obtahlejsi tricka nastesti taky :slight_smile:

@peko jaky a jaka velikost?
24. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - v Marks a Spencer jsem nějaká trička nakoupila taky a jsou fajn, dají se nosit i po těhu :slight_smile:
jinak kalhoty jsou tmavě zelený, tenoučký materiál z Mutti, velikost z hlavy netuším, ale mrknu, tipuju L, jsou úplně super, akorát mě jsou těsný přes stehna - a to jsem je neměla ani jednou, auuuu :angry:
24. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko No tak jestli jsou tobe tesny pres stehna, tak to se ani nehlasim :grinning:
24. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už se těším na další kafe a zmrzlinu :slight_smile: Nemůžu ve čtvrtek, jinak v poho :sunglasses:
24. čer 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli v Praze, ve Spuntikovi. Teutonia spirit je jasna, doladili jsme barvu - fialovou. Jsem spokojena, protoze i manzelovi se kocarek libil, i kdyz jedno kolecko proslo asi patnactiminutovou kontrolou :grinning: Rozhodne neziskalo duveru hned. Tak asi zacnem setrit...

Tak kdy ten sraz?
25. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - teda pěkný výlet Teri :slight_smile: , koukám, že jsem strhla pěknou teutománii :grinning: a říkala jsem si, kdo nakonec půjde do té fialové :wink:, u nás by určitě neprošla ...... holky já ten náš kočárek ještě nevidělaaaaaaaaaaaaaaaa :astonished:

Tak co úterý nebo středa příští týden?
25. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko No fialovou jsem si prosadila kuchynskou linku, takze kdyz jsem oznamila fialovy kocar, tak uz manzel ani moc neprotestoval :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak sraz je mi vcelku jedno, domluvte se vy.
25. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli to bude všem jedno, tak se nikdy na žádném termínu nedohodneme :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sraz klidně v úterý odpoledne :grinning:

@terak Že jsou ty letošní barvy na Teutonii krásné? :sunglasses: Ta fialová se mi taky moc líbila. Ale pro hluboký asi budeme volit černou barvu a lila a pro sporťák ještě nevíme. S čím budeš tu fialovou kombinovat? Je hezká kombinace fialová-lila, ale je to takové sladké holčičí - a my nevííííme :dizzy_face:

@peko Tak my netrpělivě čekáme na ohlasy na Teutonii a Ty, která ji už máš, jsi ji ještě ani neviděla!? :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
úterý vyhovuje :slight_smile: , tak ještě čas a místo - nejsem vůbec náročná že? :grinning:

@mmorgana - tak já se pokusím se na kočár o víkendu mrknout, slibuju :sweat_smile: a pak poreferuju, ale podle manžela je super :wink:
25. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Asi je budu mit oba stejne a jednobarevne, nemam moc rada ruzne barevne kombinace a jak jsem vcera zjistila, tak ani jirkovi se ruzne barvy nelibi.

@peko Tak sraz v utery ve 4 v Rebiu ve Špalíčku nebo zase v Aidě.
26. čer 2010 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ty jednobarevné jsou taky moc hezké :sunglasses: Ondra by nejradši chtěl jinou barvu sporťáku na léto (letní kočár) a jinou na zimu (zimní kočár) :grinning: Tak snad něco vybereme a koncem července objednáme.
26. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek