• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Tak ony ty barvy jdou fakt krasne kombinovat k sobe. Ja jsem se uplne zamilovala do kombinace zelena - modra, ale je to trosku divocina :D
26. čer 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A založíme BRNO TEUTONIA GANG :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Rebio ve Špalíčku neznám - není to nějaká zdravá výživa? :grinning: :grinning:
a kombinace zelená, modrá by určitě nebyla špatná :wink:

@mmorgana - jo a budem postrachem okolí :grinning:
26. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana No obavam se, ze to uz ani zakladat nemusime :D Bude docela sranda, az spolu vsechny pujdeme vencit deti :sunglasses:

@peko Ano presne tak, nekuracka a super zdrava. Ale maji tam i kafe. Nicmene dortiky a zakusky jsou tam bio a super zdrave. Me tam vcelku chutna, tak jednou za tyden jsem tam chodila na obed. Ale samozrejme jsem i za super nezdrave palacinky v cukrarne. I kdyz s tema palacinkama.... @mmorgana nemuzu se zeptat, kolik uz jsi pribrala?
27. čer 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rebio ve Špalíčku neznám, ale klidně ho vyzkouším :slight_smile:

@terak Vážím se po ránu (před snídaní a po vyprázdnění) a teď jsme u našich a nemáme tu svoji váhu. Takže přesný "pokrok" můžu hlásit až zítra. Ale už jsem dosáhla na sedmdesátku, což znamená, že mám nahoře 4 kg.
27. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můžeme vyzkoušet to Rebio, jestli mají dobré zákusky ....... :dizzy_face: :dizzy_face:
A porovnávat váhu nemá moc smysl, každé tělo si bere jinak :wink: , já mám nahoře počítám něco přes 10 kg a doufám, že už to moc neporoste, ale rozhodně to nemíním nijak řešit, kila pak vyběhám venku s kočárkem :grinning:
27. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak jak si tak ctu komentiky Rozhodne se nenudite :slight_smile: Jen tak dal :grinning:
27. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Mně říkal doktor, že není tak důležitá váha, jako spíš váhový přítůstek. A že těhotná by prostě neměla přibrat 30 kg, že to už je něco špatně. S mým apetitem to asi celkově bude víc než 10 kg, ale nijak zvlášť to neřeším :slight_smile: Při kojení se zhubne většinou razdva, spíš holky říkají, že začaly znovu nabírat co přestaly kojit. Času dost :sunglasses:
27. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana uff, tak to jsi mě uklidnila, děkuji moc :slight_smile: Já mám nahoře 3 kila a trošku mě to začíná děsit.. Ale bohužel začínám na trošku jiné váze než ty :grinning: :grinning: :grinning: Kažodpádně to není tak, že by to lezlo po dekách, ale já se prostě ráno vzbudím a mám o půl kila víc, než jsem měla včera. Ale je pravda, že teď jím strašně moc. Snažím se zdravěji, ale stejně je to ráno buchta a jogurt, pak nejlépe dve svacinky, pak obed a takhle az do vecera. To uz ale moc nejím. Kazdopadne pred tehu jsem jedla tak 3x denne a moc jsem nesnidala. Nasla jsem tento graf, tak snad se mi to podle nej podari udrzet kolem tech 12 - 13 kil :( http://alexandr.bartak.cz/clanky1/vyziva.jpg
27. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazdopadne zachvaty hladu, jako ze bych si sedla a sezrala vse v okoli zatim nemam, ale budu to muset hlidat. Jim nejak moc sladkych veci a malo spenatu :grinning:
27. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Teutoničky :grinning: to je děs s Váma, no nic, musím ten Váš kočár znovu zkouknout :grinning: , ikdyž nevím, nevím, ale vzhledem k tomu, že my ještě vybranej nemáme.............. :unamused:
A fakt chcete jít do té zdravé výživy? Já mám pocit, že tam ty zákusky nemají nic moc. Samý jen takový nějaký zdravý pudinky a sójový míchanice :grinning: a sušenky, ne????
27. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Maji tam vsechno bez bile mouky, cukru nebo umelych barviv a dochucovadel :grinning: :grinning: Jinak tam maji zakusky, ruzne pohary a dortiky, ale vsechno je to fakt zdrave, takze kdo na to neni zvykly, mozna mu to nemusi chutnat.

Ale jinak jsme se jeste nedomluvily.
27. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Ahoj :slight_smile: Už jsi zdravá? Jestli máš v merku jiný kočárek, klidně ho s Tebou půjdu ozkoušet do obchodu. My už totiž hledat přestali a jen vybíráme barvy pro Spirita. Objednáváme koncem července, tak do té doby je čas změnit názor.
Sraz kdekoli. Rebio neznám (jen podle názvu), ale klidně vyzkouším i jejich zákusky a dezerty. Doufám, že se potkáme ještě mockrát, tak můžeme vyzkoušet ledasco :sunglasses:
27. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to beru šéfe :grinning: jak s tím kočárem, tak i se zdravou výživou, vyzkoušet ledascos můžem....
27. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď jsem objevila, že od příštího týdne mají v Tchibu týden pro miminka a maminky. Mají tam super věcičky!!! Co takhle to jít omrknout? Nějaký hadříky by se mi líbí moc :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co si dát ten příští týden sraz ve Vaňkovce, můžeme omrknout ty mimi věci a třeba najdeme v cukrárně Gelati i nezakouřený koutek :wink:
27. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta A jéje, tak jestli s tebou jde mmorgana na kocarky, tak to vitej do teutonia gangu :grinning:

Ach jo, proc je to tchibo bud ruzove nebo modre???

28. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak o vikendu jsem objevila vyprodej rucniku v Globusu (maly za 90,- a velky za 130,-). Krasne barvy, osobně jsem tam sbalila všechny fialové :slight_smile: Jsou sice trošku tenčí, ale jinak myslím že ok. A v tescu v Campusu mají akce na dětské oblečky. Mají tam třeba sadu pěti bodíček za 130,-
28. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdy a kde a kdo dorazí?????? :angry: :dizzy_face:
28. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Me osobne se hodi ctvrtek a spojila bych si to bud s obedem, nebo pak odpoledne kolem ctvrte. Pripadne streda odpoledne. Zitra a patek nemuzu, cas je mi jinak fakt jedno...
28. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já myslím, že mmorgan odolám a teutonii taky, do gangu radši nechci :grinning: ty nikdy neskončily dobře :grinning: :grinning: :grinning:
a s tím tchibem je to fakt blbý, že mají jen ty dvě barvy. Taky bych chtěla ten střed, vzhledem k tomu, že nevíme co to bude a vědět ani nechceme :unamused: Ale mně se tam líbili i nějaký věcičky pro mě, takže tam určitě zajdu. Pokud by se chtěl někdo přidat, nebudu se bránit :wink:
Jinak s tím srazem, pokud terak nemůže v úterý a pátek, a nám ostatním je to jedno :slight_smile: tak připadá středa nebo čtvrtek..........takže kdo udělá další vyřazovací??? :grinning:
28. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve čtvrtek nemůžu :frowning2: Po práci mám těhu cvičení. Ve středu končím v práci tak ve čtyři, tak pak.

@antoaneta Ještě pořád mě zajímá, jestli není lepší kočárek. Proto se klidně půjdu podívat s Tebou na další. Terak od její vysněné Mury odradilo, když jsem Spirita postavila vedle a začaly jsme skládat a nacvakovat autosedačku :sunglasses:
28. čer 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže teda středa???
@mmorgana, tak to víš, že možná lepší kočárek je, přece jenom jich je na trhu spousta a i cenově jsou rozdílný. Předpokládám, že ty které stojí víc než tetutonie, tak by mohly být ještě kvalitnější, nebo by mohly mít i další vybavení, nebo nějaký vychytávky :wink:
Ale já teda z toho svého seznamu jsem začala už vyřazovat, z nejdražších mi tam zbyl jen - Mutsy komplet Urban rider standard, pak Jané unlimit strata 2010 a Concord Fusion 2010 travel set. Ale myslím že to nakonec žádných z nich nebude. Každý z nich v sadě stojí kolem té 20 a víc. Stále víc pokukuju po těch levnějších. Těch mám na tom svým seznamu o krapet víc :grinning: A jsem už tak celkem i rozhodnutá, pro kočár teda ještě ne, ale pro cenu jo. Říkala jsem si, že bych se chtěla s jeho cenou vlézt max. do 15ti tisíc. A když to bude míň a přitom to bude mít všechno co od kočáru chci a nebude zas až tak těžký váhově i na složení, tak budu jen ráda. Přece jenom, těch věcí co budeme muset ještě pořídit je hodně a peníze doma teď hol netiskem :grinning: . A fakt, jak jsem psala, kámoščina malá neměla ještě ani rok a už ji v kočáru nevozila :confounded: protože malá chtěla vidět, a pak chodit.
28. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vám to trošku zkomplikuju - středa odpoledne nemůžu :frowning2:, přiznávám, že jsem počítala s tím úterkem, ve středu bych mohla leda na ten oběd
28. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze pristi tyden?
28. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak můžeme zítra jen do Vaňkovky kouknout do Tchiba a zmrzku. Nechceš?

@terak Abych to zkomplikovala - příští týden jedeme do Varů :sunglasses:
28. čer 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana kdy budete dnes v tom tchibu? Nechcete nekdy kolem poledne? To pojedu kolem :grinning: Napsala bys mi kdyztak sms, pokud byste sly, tak v kolik. Diky
29. čer 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já za chvíli vyrazím do města, takže předpokládám, že před polednem bych mohla být ve Vaňkovce, takže jestli by to vyhovovalo mmorgan ............
29. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o půl dvanácté před Tchibem?
29. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - no zkusím to stihnout :slight_smile:
29. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek