Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
terak
26. čer 2010
Tak ony ty barvy jdou fakt krasne kombinovat k sobe. Ja jsem se uplne zamilovala do kombinace zelena - modra, ale je to trosku divocina 😃
mmorgana
26. čer 2010
A založíme BRNO TEUTONIA GANG 😎 😎 😎
peko
26. čer 2010
@terak - Rebio ve Špalíčku neznám - není to nějaká zdravá výživa? 😃 😃
a kombinace zelená, modrá by určitě nebyla špatná 😉

@mmorgana - jo a budem postrachem okolí 😃
terak
27. čer 2010
@mmorgana No obavam se, ze to uz ani zakladat nemusime 😃 Bude docela sranda, az spolu vsechny pujdeme vencit deti 😎

@peko Ano presne tak, nekuracka a super zdrava. Ale maji tam i kafe. Nicmene dortiky a zakusky jsou tam bio a super zdrave. Me tam vcelku chutna, tak jednou za tyden jsem tam chodila na obed. Ale samozrejme jsem i za super nezdrave palacinky v cukrarne. I kdyz s tema palacinkama.... @mmorgana nemuzu se zeptat, kolik uz jsi pribrala?
mmorgana
27. čer 2010
Rebio ve Špalíčku neznám, ale klidně ho vyzkouším 🙂

@terak Vážím se po ránu (před snídaní a po vyprázdnění) a teď jsme u našich a nemáme tu svoji váhu. Takže přesný "pokrok" můžu hlásit až zítra. Ale už jsem dosáhla na sedmdesátku, což znamená, že mám nahoře 4 kg.
peko
27. čer 2010
Tak můžeme vyzkoušet to Rebio, jestli mají dobré zákusky ....... x-) x-)
A porovnávat váhu nemá moc smysl, každé tělo si bere jinak 😉 , já mám nahoře počítám něco přes 10 kg a doufám, že už to moc neporoste, ale rozhodně to nemíním nijak řešit, kila pak vyběhám venku s kočárkem 😃
ring
27. čer 2010
Ahojky holky. Tak jak si tak ctu komentiky Rozhodne se nenudite 🙂 Jen tak dal 😃
mmorgana
27. čer 2010
@peko Mně říkal doktor, že není tak důležitá váha, jako spíš váhový přítůstek. A že těhotná by prostě neměla přibrat 30 kg, že to už je něco špatně. S mým apetitem to asi celkově bude víc než 10 kg, ale nijak zvlášť to neřeším 🙂 Při kojení se zhubne většinou razdva, spíš holky říkají, že začaly znovu nabírat co přestaly kojit. Času dost 😎
terak
27. čer 2010
@mmorgana uff, tak to jsi mě uklidnila, děkuji moc 🙂 Já mám nahoře 3 kila a trošku mě to začíná děsit.. Ale bohužel začínám na trošku jiné váze než ty 😃 😃 😃 Kažodpádně to není tak, že by to lezlo po dekách, ale já se prostě ráno vzbudím a mám o půl kila víc, než jsem měla včera. Ale je pravda, že teď jím strašně moc. Snažím se zdravěji, ale stejně je to ráno buchta a jogurt, pak nejlépe dve svacinky, pak obed a takhle az do vecera. To uz ale moc nejím. Kazdopadne pred tehu jsem jedla tak 3x denne a moc jsem nesnidala. Nasla jsem tento graf, tak snad se mi to podle nej podari udrzet kolem tech 12 - 13 kil 😞 http://alexandr.bartak.cz/clanky1/vyziva.jpg
terak
27. čer 2010
Kazdopadne zachvaty hladu, jako ze bych si sedla a sezrala vse v okoli zatim nemam, ale budu to muset hlidat. Jim nejak moc sladkych veci a malo spenatu 😃
antoaneta
27. čer 2010
Čau Teutoničky 😃 to je děs s Váma, no nic, musím ten Váš kočár znovu zkouknout 😃 , ikdyž nevím, nevím, ale vzhledem k tomu, že my ještě vybranej nemáme.............. :-|
A fakt chcete jít do té zdravé výživy? Já mám pocit, že tam ty zákusky nemají nic moc. Samý jen takový nějaký zdravý pudinky a sójový míchanice 😃 a sušenky, ne????
terak
27. čer 2010
@antoaneta Maji tam vsechno bez bile mouky, cukru nebo umelych barviv a dochucovadel 😃 😃 Jinak tam maji zakusky, ruzne pohary a dortiky, ale vsechno je to fakt zdrave, takze kdo na to neni zvykly, mozna mu to nemusi chutnat.

Ale jinak jsme se jeste nedomluvily.
mmorgana
27. čer 2010
@antoaneta Ahoj 🙂 Už jsi zdravá? Jestli máš v merku jiný kočárek, klidně ho s Tebou půjdu ozkoušet do obchodu. My už totiž hledat přestali a jen vybíráme barvy pro Spirita. Objednáváme koncem července, tak do té doby je čas změnit názor.
Sraz kdekoli. Rebio neznám (jen podle názvu), ale klidně vyzkouším i jejich zákusky a dezerty. Doufám, že se potkáme ještě mockrát, tak můžeme vyzkoušet ledasco 😎
antoaneta
27. čer 2010
tak já to beru šéfe 😃 jak s tím kočárem, tak i se zdravou výživou, vyzkoušet ledascos můžem....
antoaneta
27. čer 2010
Holky teď jsem objevila, že od příštího týdne mají v Tchibu týden pro miminka a maminky. Mají tam super věcičky!!! Co takhle to jít omrknout? Nějaký hadříky by se mi líbí moc 🙂
peko
27. čer 2010
tak co si dát ten příští týden sraz ve Vaňkovce, můžeme omrknout ty mimi věci a třeba najdeme v cukrárně Gelati i nezakouřený koutek 😉
terak
28. čer 2010
@antoaneta A jéje, tak jestli s tebou jde mmorgana na kocarky, tak to vitej do teutonia gangu 😃

Ach jo, proc je to tchibo bud ruzove nebo modre???

terak
28. čer 2010
Jinak o vikendu jsem objevila vyprodej rucniku v Globusu (maly za 90,- a velky za 130,-). Krasne barvy, osobně jsem tam sbalila všechny fialové 🙂 Jsou sice trošku tenčí, ale jinak myslím že ok. A v tescu v Campusu mají akce na dětské oblečky. Mají tam třeba sadu pěti bodíček za 130,-
peko
28. čer 2010
Tak kdy a kde a kdo dorazí?????? ]-( x-)
terak
28. čer 2010
@peko Me osobne se hodi ctvrtek a spojila bych si to bud s obedem, nebo pak odpoledne kolem ctvrte. Pripadne streda odpoledne. Zitra a patek nemuzu, cas je mi jinak fakt jedno...
antoaneta
28. čer 2010
@terak já myslím, že mmorgan odolám a teutonii taky, do gangu radši nechci 😃 ty nikdy neskončily dobře 😃 😃 😃
a s tím tchibem je to fakt blbý, že mají jen ty dvě barvy. Taky bych chtěla ten střed, vzhledem k tomu, že nevíme co to bude a vědět ani nechceme :-| Ale mně se tam líbili i nějaký věcičky pro mě, takže tam určitě zajdu. Pokud by se chtěl někdo přidat, nebudu se bránit 😉
Jinak s tím srazem, pokud terak nemůže v úterý a pátek, a nám ostatním je to jedno 🙂 tak připadá středa nebo čtvrtek..........takže kdo udělá další vyřazovací??? 😃
mmorgana
28. čer 2010
Ve čtvrtek nemůžu 😞 Po práci mám těhu cvičení. Ve středu končím v práci tak ve čtyři, tak pak.

@antoaneta Ještě pořád mě zajímá, jestli není lepší kočárek. Proto se klidně půjdu podívat s Tebou na další. Terak od její vysněné Mury odradilo, když jsem Spirita postavila vedle a začaly jsme skládat a nacvakovat autosedačku 😎
antoaneta
28. čer 2010
takže teda středa???
@mmorgana, tak to víš, že možná lepší kočárek je, přece jenom jich je na trhu spousta a i cenově jsou rozdílný. Předpokládám, že ty které stojí víc než tetutonie, tak by mohly být ještě kvalitnější, nebo by mohly mít i další vybavení, nebo nějaký vychytávky 😉
Ale já teda z toho svého seznamu jsem začala už vyřazovat, z nejdražších mi tam zbyl jen - Mutsy komplet Urban rider standard, pak Jané unlimit strata 2010 a Concord Fusion 2010 travel set. Ale myslím že to nakonec žádných z nich nebude. Každý z nich v sadě stojí kolem té 20 a víc. Stále víc pokukuju po těch levnějších. Těch mám na tom svým seznamu o krapet víc 😃 A jsem už tak celkem i rozhodnutá, pro kočár teda ještě ne, ale pro cenu jo. Říkala jsem si, že bych se chtěla s jeho cenou vlézt max. do 15ti tisíc. A když to bude míň a přitom to bude mít všechno co od kočáru chci a nebude zas až tak těžký váhově i na složení, tak budu jen ráda. Přece jenom, těch věcí co budeme muset ještě pořídit je hodně a peníze doma teď hol netiskem 😃 . A fakt, jak jsem psala, kámoščina malá neměla ještě ani rok a už ji v kočáru nevozila :-S protože malá chtěla vidět, a pak chodit.
peko
28. čer 2010
tak já vám to trošku zkomplikuju - středa odpoledne nemůžu 😞, přiznávám, že jsem počítala s tím úterkem, ve středu bych mohla leda na ten oběd
terak
28. čer 2010
Takze pristi tyden?
mmorgana
28. čer 2010
@peko Tak můžeme zítra jen do Vaňkovky kouknout do Tchiba a zmrzku. Nechceš?

@terak Abych to zkomplikovala - příští týden jedeme do Varů 😎
terak
29. čer 2010
@mmorgana kdy budete dnes v tom tchibu? Nechcete nekdy kolem poledne? To pojedu kolem 😃 Napsala bys mi kdyztak sms, pokud byste sly, tak v kolik. Diky
peko
29. čer 2010
No já za chvíli vyrazím do města, takže předpokládám, že před polednem bych mohla být ve Vaňkovce, takže jestli by to vyhovovalo mmorgan ............
mmorgana
29. čer 2010
Tak o půl dvanácté před Tchibem?
peko
29. čer 2010
@mmorgana - no zkusím to stihnout 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli