• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Nebo 12? 12:30? Byl to jen nástřel :wink:
29. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě nevím, jak budu časově stíhat, ale tak do těch 12 bych to stihnout měla, nechce se mi nikde poletovat přes ty pařáky
29. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dnes volno, tak se můžu přizpůsobit :slight_smile:
29. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já musím napřed vyrazit z domu :grinning:
tak to nechme kolem té 12, kdyžtak ti pošlu smsku kdybych měla nějaký zásadní zpoždění
29. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se jdu konečně oblíct a pádím :slight_smile:
29. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co myslite? Nevratila ja jsem se do toho tchiba a nekoupila si tu cernou sukni? A k tomu tehu pasy a kacenkovy rucnik a malem i to lehatko? :grinning:
29. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - teda Teri ty seš ale ďábel :grinning: , a to jsi šla koupit společenské šaty :grinning: :grinning:
ale teda čekala bych že koupíš spíš tu fialovou :wink:
29. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam doma par ruzovych tilek, tak to budu nosit k tomu... jj spolecnske saty dopadky, tak, ze jsem se mrkla do timeoutu a pak mi zacalo byt horko, tak jsem si koupila sukni.

Fakt nevim, v cem na tu svatbu pujdu. Asi v tom zlutem kacenkovem rucniku, co jsem koupila k sukni :sweat_smile:
29. čer 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A byla jsi třeba v tom obchodě na Orlí? Myslím, že se tam dalo vybrat ze šatů. Nebo Ti půjčím moje lila tepláky :grinning:
29. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana OK ty se budou k tomu zlutemu rucniku hodit ;) Byla a nic jsem tam nenasla...vsechno jsou to bavlnene satky vhodne na normalni noseni, ale ja na tu nasi super luxusni svatbu potrebuji neco vic elegantniho :rolling_eyes: Ale pujdu si tam koupit bile kalhoty a k tomu budu shanet tuniku.

29. čer 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no koukám, že na svatbě budeš za hvězdu :grinning: :grinning:
jinak já jsem byla před těhu velmi spokojená s výrobky z ateliéru Gábiny Páralové, má obchod na Solniční, tam mívají pěkné košile, tuniky, tílka, tak se tam třeba zkus podívat, pokud nechceš něco vyloženě těhu :wink:
29. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posilam neco pro zasmani :slight_smile: Ale myslim, ze je to vcelku trefne

Ano, rodičovství všechno zmení. Ale rodičovství se také mění s každým dítětem. Zde jsou některé příklady, jak se mění s druhým a třetím dítětem.

VASE OBLEČENÍ
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí, že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO DÍTĚTE
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Agáty. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že dýchání posledně vůbec nepomohlo.
3. dítě - Žádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě - Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte je podle barev a srovnané uložíte do skřínky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda ?

STAROSTLIVOST
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo,na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě- Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

DOMA
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2.dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího.
3.dítě - Strávíte část dne schováváním se před dětmi.
29. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty poznatky jsou fajne :slight_smile: jinak snazime se,ale stejne jsem to dneska trhla chjo :frowning2:

30. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring tak to hlavně moc nesleduj, ať nezmagoříš :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Radsi ne. Nebudu na to myslet. Bud se zadari po nebo na dovci a nebo. Ja na to radsi nemyslim
30. čer 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak, zadari se driv nebo pozdeji. Hlavne bud v klidu, jez zdrave, papej listovku a uzivej si radeni s manzelem :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terak papam NO s manzelem To jeste ne,ale s pritelem :grinning: Ale treba se casem k necemu rozhoupe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidis, supni si tam svatbu, to budes mit na pul roku o zabavu postarano a mimco se behem toho vyresi samo ;)
1. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čau holky, tak koukám, že jste už to Tchibo přepadli :frowning2: tak snad ste mi to alespoň všechno nevykoupily :grinning: a jaká černá, nebo fialová sukně? Já myslela, že tam mají jen nějakou tu riflovou?
No a stojí to teda za to? Asi se tam cestou domů dnes stavím. Chtěla bych asi to pyžamko, ty kojící tílka, podprdu, možná i kojící polštář a tu sukni a něco možná i pro mimi a tak....a to lehátko se mi taky na obrázku líbí, i ten domácí obleček a ta halena taky není zlá, :grinning: tak nevím, jestli mi na to budou dvě ruce stačit a prašule v peněžence taky :grinning:
No a co ten srazík, nic co? :angry:
1. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Takovou lehounkou, meli ji tam cernou fialovou a bilou. Tu riflovou bych v techto vedrech nezvladla :(

Ten kojici polstar tam meli posledni, taky jsem na nej koukala a byl z tech lehkych kulicek a docela velky. Lehatko je super, ale bohuzel neni nijak houpaci, nebo drncaci :(
1. črc 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - teda koukám, že to Tchibo hodláš vykoupit :grinning: , to byla taková rychloakce, jsme se sešly fakt strašně narychlo, ale když bude zájem, můžeme něco spáchat třeba příští týden :wink:
1. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko no já se k tomu dočetla, že jste se fakt takhle narychlo domluvily. Taky chápu, jste hold brňandy, tak je to snažší. A já měla hold zase smolíka, že jsem byla ještě ten den doma na té neschopence. Kdybych byla v práci a věděla to, tak si myslím, že bych taky takhle rychle mohla zareagovat, měla bych to v rámci oběda. Tak příště. Ale teď už jsem v práci, takže???? :slight_smile: podobné a další akci se nebráním!!!! A jestli příští týden, tak už chystám tenisky, abych mohla rychle vykročit :grinning: :grinning:
jo a s tím tchibem, to ještě nevím, to víš, velký voči :grinning: :grinning: první to zkouknu, možná i něco na sebe natáhnu a uvidím. Ještě pořádně nic nemám koupenýho a tohle by bylo pro mě nejsnažší a nejpohodlnější. Možná by mě tak vyšlo něco dráž, ale zase hodiny koukat a brouzdat po internetu a hledat a hledat a pak objednávat a čekat, no nevím. Nějak mi ten čas na to chybí. Stačí že musím sedět u počítače v práci.
A navíc, jsem zjistila že jsem děsně nerozhodná. no to sem už teda věděla :wink: ani z jídeláku si nejsem schopná hned vybrat :grinning: , ale teď obzvášť. Nevím ten kočár, jakou postýlku, jakou přebalovačku, jaký povlečení, jaký vzor a barvu, prostě nic. Holky já to asi do toho porodu nestihnu!!!! :sweat_smile: :confused:
@terak tak to je asi blbý, když se to ani nehoupe, že???? kdo se má v tom vyznat. A ty lehké sukně, ty jsou taky pro těhule??? Jako jestli se do ní vlezu :grinning:
Už mě to břicho od posledně povyskočilo :slight_smile:
Na ten polštář mrknu, sice zvažuji taky od babyvaku nebo tetrabagu a nebo mám taky kontaktík na nějakou pani tu z koníka, co je šije, tak nevím :confused: :confused: ......a je to tady zas :grinning:
1. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Nebyly jako přímo pro těhule, ale mají kolem pasu takovou širokou gumu, takže v poho. Koupila jsem si tam ty těhu pásy a teď to nosím přes sukni a pod normální tílko a jako dobrý :slight_smile:

1. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to bylo na me? Ja nejak nepochopila stou svatbou :slight_smile:)
1. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta A já si koupila v Tchibu tu domácí soupravu - lila tepláky a bílé triko :sunglasses: V lila teplácích jsem už byla dneska cvičit a triko ještě skončilo ve skříni. A teď jsem mrtvá a jdu spát :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana A co jste probirali na kurzu?
2. črc 2010 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Dělohu :slight_smile:
2. črc 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, jak vám začal prodloužený víkend? Já se válím v posteli :sunglasses: Ale za chvíli se zvedám a jedeme nakupovat. A v úterý ráno valíme do Varůůůů - já se těším jak malá :grinning:
3. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Aha :sweat_smile: Zajimave tema :grinning: :grinning: :grinning: No my jsme rano byli na svatbe, byla jsem tam pres masle a organizaci nejakych veci, takze trosku narocnejsi po ranu :( Ted jsem na dve hodiny odpadla v posteli a psychicky se pripravuji na vecerni grilovani u nasich na zahrade a oslavu manzelovych narozenin. Bude to peklo sedet vedle grilu a chroupat zeleninu :(
3. črc 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek