• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
ahojky, my se dnes rekreujeme na chalupě, dokonce jsem si na zahradu koupila dětšký pidi bazének, ve kterém jsem se po obědě hezky ocachtala :slight_smile:
a večer budou špízy, tak jsem si k nim koupila nealko pivečko, to bude balada, ňam ňam
3. črc 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u nás budou palačinky se zmrzlinou (domácí jahodovou) čokoládou a šlehačkou :sunglasses:
3. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme ke svačince měli jahůdky se zmrzlinou a se šlehačkou, takže nezávidím :wink:
3. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko To já bazének skoro závidím :slight_smile:
3. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak vam rostou briska :slight_smile: Já jsem se teď objednala na ultrazvuk ve 20 tt a týden před tím jdu na normální ultrazvuk na gyndu, tak se snad už konečně dozvím, co to bude :grinning:
7. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - no já se zvesela kulatím, jak taky jinak :grinning:, zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá na váhový odhad, teda u malé, u sebe už radši ani ne :grinning:
teri a kdy jdeš na ten velký UTZ? budu držet pěsti, ať se mimozemšťánek ukáže :wink:
7. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na normalni jdu 12 a na velky 21.7. :slight_smile: Budu mit ozarovaci tyden :sunglasses:

Jen se pekne kulat, vzdyt mas posledni mesic klidu a pak budes s laskou vzpominat na velke brisko :grinning: Uz mate vse zarizeno, nebo neco nechavate na posledni chvili?
7. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechcete jit nekdo na obed?
7. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem zvědavá, co vám mímo ukáže :grinning:, musíš hlásit :slight_smile:

já doufám, že máme všechno zařízeno, teda aspoň ty velký věci, postupně dopírám poslední mimi věcičky, ještě nás čeká výzdoba pokoje a snad bude vše hotovo :slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo... tak jsem si sla do CA koupit kalhoty na cviceni a nakoupila jsem detske oblecky :D Meli tam fialovy zimni overalek - presne v barve kocarku - ale vylozene pro holky, tak jsem vzala blede modry unisex s tucnakem :sunglasses:
7. črc 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak @mmorgana si uziva filmiky v karlovych varech, kde jste vy ostatni???
9. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se schovávám doma před sluníčkem :grinning:
včera jsem byla na monitorech, tak prý dobrý - monitor ukázkovej, malá se má fajn :dizzy_face: :dizzy_face: , CS mám 3, tak budu muset mrknout co to znamená, doktorka nic neříkala, a mám trošku vyšší tlak, tak snad to bude dobrý
9. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je CS?
9. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cervix skore - já to chápu jako stav čípku, jak moc drží, ta 3 by mohla znamenat, že se začíná pomalu něco dít, ale může to tak klidně zůstat ještě měsíc. Jestli najdu nějaký dobrý odkaz, tak hodím :wink:
9. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, mam se hodne co ucit :slight_smile: Zatim radsi nevedet...

O vikendu jsem byla na grilovacce a byla tam take jedna dalsi tehule... dvacetijedna leta kocka, ktera do sebe hodila za hodinu asi 4 panaky a pripalovala si jednu cigaretu od druhe. To mimčo asi nebylo moc chtěné, když se ho chce zbavit tak brzo :D Docela jsem zírala zvlášť ve chvíli, kdy po dokouření asi desáté cigarety vytáhla ultrazvuk ze třetího měsíce a všem ukazovala své "krásné miminko. A já mám výčitky, když sním něco nezdravého :rolling_eyes:
9. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile: Ve Varech bylo suprově :sunglasses: A dnes jen odpočívám
CS je opravdu cervix skore - Blanka (porodní asistentka z Větrníku) nám to posledně vysvětlvola. Před porodem roste, ale nedá se z něj usuzovat na pravděpodobnost porodu.
10. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyy tak to asi bude kluk :sunglasses:
12. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Jdu odpoledne cvičit - http://www.hotelinternational.cz/cs/fitness/ - nechceš chodit se mnou do kontiku?
12. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw mají tam teď akci na 1 + 1 permanentka zdarma a cvičení pro těhotné + aquaaerobic...
12. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, horko jak sviňa, co? To je ale hnus. Opět jsem tu nějaký den nebyla, ale vy ste toho od té doby taky moc nepoklábosily :slight_smile: takže až takové výčitky nemám :sweat_smile: Takže teď Vám to trochu vynahradím :grinning: :grinning:
Takže, jinak u mě jedna velká novinka, tak už to bude asi tak týden, co jsem začala vnímat miminko :grinning: Asi se hýbalo už dřív. Cítím něco, co jsem asi teda už cítila i předtím, ale teď je to trošičku silnější. Ikdyž je to pořád ještě takové malinkaté. Ale je to a je to asi vonooooo!!!! Jsou to takové malinkaté bublinky, piďikopanečky, takové motýlkové lechtání, ale je to prostě krása!!!!! Opravdová nádhera. Několikrát se mi podařilo i tak jako zahlídnout, že se mi to bříško v tom místě nadzvedlo. Úchvatný. Musela jsem se i smát. Bylo to vážně roztomilý. Ale zároveň je to pěkná mrška, když dám na břicho ruce, tak nic. Ruce sundám a kopi kop. :angry:
Ale není každý den posvícení, jinak jsem byla taky pořádně vyplašená strachy, strašně mi minulej týden začalo tvrdnout břicho, bála jsem se, že domů ani nedojedu. Cestou z práce, na tramvaj a pak na autobus jsem si ho instinktivně držela a podpírala, přišlo mi, že se mi tlačí nějak dolů. Bála jsem se, abych nezačala rodit. Bylo to tak divný, ten pocit byl hroznej. Fakt síla. Hned jsem si vzpomněla na peko, jak mi dřív psala, že až to opravdu začne, tak to poznám. Takže teď vím, že to předtím vono nebylo :grinning:, nebo možná i jo, ale ne takhle hrozný.
Cestou jsem si koupila v lékárně magnesium, narychlo jsem to přečetla na netu a doufala že to přejde. No nepřešlo. Drželo mě to celý večer, trošku to jen povolilo, ale to až k ránu. Zblajzla jsem dohromady myslím tři. To maximum co bylo napsaný na krabičce. Může se toho brát víc peko? Mně ti přišlo, že nic moc efekt. Koupila jsem si ten Magnesii lactici 0,5 tbl.
No, ale trdlo, že? Stejně jsem do práce další den šla, že? Ale s tím, že jsem počítala, že si zajdu k doktorovi, stejně ho mám tady v Brně. No a co Vám mám povídat. Stejně sem nešla nikam. Bříško se pak trochu umoudřilo a já byla zase hrdinka. Ale pokud by se to opakovalo, nebo to bylo i stejný, tak bych určitě k tomu doktorovi šla. Už i jen proto, že jsem si to magnezium naordinovala sama. Takže tak. Chci aby mi doktor řekl k těm tabletám co a jak.
Ale moc se mi nechce. Mám strach, že mě nechá doma, nebo tak něco. A já bych do práce ještě chvilku ráda chodila. Ale hazardovat taky nechci. Takže babo raď. :grinning:
Jediná známka něčeho blbýho, nebo jakkoliv by mě měl postrašit, tak na to kašlu a z domu se nehnu. :confused:
Ale mrzí mě to. Zrovna naposled v poradně jsem si i nechala schválit do průkajdy cvičení. Chtěla bych alespoň občas někam chodit. Už teď jsem zadýchaná jak sviňa. Bojím se že mě pak porod zničí a nezvládnu to. Nemám žádnou fyzičku. Ani před těhu jsem necvičila :confounded:
Jinak když už jsem v tom, tak já na cvičení chci!!! Přidám se ke komukoliv, stačí jen napsat, kdy a kde a nějak si to zařídím. A propó, odpoledne znemená kdy??? :wink: A terak, v tom kontíku, je to cvičení pro těhule aktivní? Mně to nešlo ani rozkliknout :unamused: Je možný, že se teď necvičí???? Jinak já jsem si taky pohledala nějaký, a taky v centru města. Jo a vlastně, ty na ten dlohoudobej nechodíš?
No a kdepak máme zbytek? Holky kdepak jste a jak se máte????
12. črc 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jo, ráda s Tebou budu cvičit :slight_smile: Dneska jsem to už nestihla :frowning2: Tak napiš zkušenosti :slight_smile:
12. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana OK jede to normálně i přes prázdniny. Je to v pondělí od čtyř do pěti. Šla jsem tam s vidinou poklidného protahovacího cvičení a po 15 minutách jsem se modlila, abych omdlela a odnesli mě odtama :grinning: Je to normální aerobic na fitbalech + posilování, ale bylo to parádní. Už večer jsem pěkně cítila nohy. Součástí protahovacích cvičení byly evidentně i nácviky porodních poloh (teda žádná sranda mezi námi). Jinak je to klimatizovane a byly jsme tam asi 4 (mimo cvičitelky) takže ses s nikým neprala o místo.

Mimojiné je tam v út - st - čt taky aquaaerobic. Jediný v Brně o kterém vím, že funguje přes léto.
13. črc 2010 v 01:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A musím se dopředu přihlásit nebo stačí přijít a koupit si lístek? Šla bych do toho :slight_smile:
13. črc 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, koukám, že se chystáte hezky cvičit :slight_smile:, tak jen to v tomhle vedru nepřežeňte :wink:
My se chystáme vypadnout dneska a zítra na chalupu, snad tam bude trochu snesitelněji než tady, kdy mám v obyváku přes 30 stupňů, děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - Je to normalně jako když jdeš na aeorbic, přijdeš a zaplatíš. Jen na ten aqua aerobic se musí objednávat.

@peko Já už přežívám jen díky větráku, který tu mám. Všude zabedněno a nikam nechodím. Je to hrůza, nevím, na co mi ty vycházky jsou :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já bojuju s rýmou a nachlazením :frowning2: Přivezla jsem si to z Varů - klimatizovaná kina, venku vedra a přecejen to bylo náročné. V lékárně mi do nosu prodali jen mořskou vodu :angry:
13. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana A inhalace by ti nepomohla? Je to naprd, kdyz nesmis ani normalni kapky. Me ted porad otika sliznice v nose a hlavne vecer mam pocit, ze se dusim

Jinak jsem dnes mela kontrolu ze socialky :D Pobavilo me konstatovani ... musim si napsat, ze jste tehotna, my na tehotne nemame chodit.
14. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - tak to nachlazení teda nezávidím, no klimatizace je svinstvo, ale jsme rádi, že ji máme, co?
jinak já jsem i v těhu užívala nosní sprej myslím Otrivin pro děti, co jsem hledala na netu, tak se v rozumné míře může i v těhu, pořád lepší než mít ucpaný nos :wink: , jinak jsem taky používala tu mořskou vodu

@terak - to s tou sociálkou je teda taky dobrej gól, však mají na neschopence kód diagnózy od doktora ne? :astonished:
14. črc 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, znáte to: neléčená rýma trvá týden, léčená jen 7 dní. Rýma možná lehce ustupuje, ale zato to klesá níž a objevuje se dráždivý kašel :confounded:

@terak Oteklou sliznici v těhotenství způsobuje progesteron a nic s tím neuděláš, to mám taky, akorát nemám teda problémy s dýcháním. A s tou sociálkou je to fakt dobrý :grinning:

@peko Jak pokračujete? Už máš sbaleno do porodnice? :sunglasses:
14. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek