• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@peko No hlavně ona tam měla nahlášené ty mé původní vycházky, proto přišla v době, kdy jsem měla být doma. Naštěstí mi spolubydlící hned volala, že tam mám kontrolu, takže jsem doběhla asi za pět minut - nebyla jsem doma. Paní se pak divila, že mám vycházky od mudr napsané od 8:00 - 20:00 ale nenahlásila to. Takže si to tam přepsala a je to OK. Ale jinak byla hodně příjemná a úplně v pohodě.

@mmorgana A jde s tim něco udělat? Já mám hlavně večer když usínám pocit, že se dusím.
14. črc 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko a jak se cítíš, necelý měsíc před termínem? Povyrostlo ti ještě bříško? A myslíš, že stihneme aspoň jedno kafíčko, než se z tebe stane mamina?
14. črc 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - ano, poslušně hlásím, že sbaleno už mám :grinning:

@terak - no Teri zatím zvládám, nějaké kafčo by snad šlo ještě příští týden, ale nevím jak skrz ty vedra, se mi nikam moc nechce, i když navečer snad jo :wink:
14. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak uvidíme, třeba ty vedra trochu povolí a můžeme se potkat i navečer :sunglasses:
14. črc 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Jasně, že bychom šly až večer. Navíc tě můžu někde vyzvednout, pokud bys chtěla. Já můžu příští týden ve středu večer tak od šesti. To už by mohlo být dobře :slight_smile:

@mmorgana Obávám se, že jestli budem čekat na nižší teploty, tak peko uvidíme už s miminkem venku :slight_smile:
15. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, středa by se hodila.
15. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, kdy a kde a kdo?
15. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas, ta středa by šla
15. črc 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam chcete jít?
15. črc 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je to celkem jedno. Když to bude někam dál, vezmu si auto.
@peko řekni si, kam bys ráda, už to máš za pár :grinning:
15. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nápodobně, taky se přízpůsobím Petře.

@mmorgana jinak o víkendu asi vyrazím na lov sedačky. Jakou si budeš kupovat k te teutonce?
15. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím, že Vaňkovku bych snad zvládla :wink:
15. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri my jsme nakonec koupili Maxi-Cosi Cabriofix :wink:
15. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak koukali jsme se v obchodě, konzultovali a vezeme si Maxi Cosi Cabrio
15. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Vaňkovka v pohodě :slight_smile:
15. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vankovka super, aspon se tam podivam na saty na sestrinu svatbu. No ja mam taky vytipovane cabrio... ten pebble mi prijde mensi a nechapu, proc je drazsi :(
16. črc 2010 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Nám právě prodavačka ukazovala Cabrio i Pebble - Pebble je novější a má více variabilně nastavitelné pásy.
16. črc 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na tu středu počítejte i se mnou!!! Dlouho jsem Vás neviděla, tak musím zkouknout ty vaše břůška a hlavně peko :wink: (jsem zvědavá na reakce z toho balónku, jestli ho používáš :grinning:)
A to že na těhule nechodí kontrola, to sem nevěděla, já byla tak vyplašená, když jsem se někde zdržela...........
Jo a holky půjdete v pondělí cvičit do toho kontíku? Že bych se možná taky připojila :wink:
16. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn, tak už víme kdy a kam, už nám jenom chybí v kolik :slight_smile:

@terak - my jsme se taky rozhodovali mezi Cabrio a Pebble, to Peble by mělo mít vymakanější polohování a utahování pásů, ale jinak mi v ničem extra lepší nepřišlo, takže u nás nakonec rozhodla cena a taky váha, Cabrio je lehčí
16. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sest?
16. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě dobrý :wink:
16. črc 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě taky :grinning:
18. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. črc 2010 v 18:20 • hannah23
tak kde dáme teda sraz? a kam si sedneme, do Gelati?
@mmorgana - dorazíš taky?
19. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar :slight_smile: To se ví, že dorazím :sunglasses: Tak v šest ve Vaňkovce :wink: U krokodýla?
19. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj souhlas u krokodyla. Sednout kamkoli kde bude větrák :grinning: Má být 36 stupnu :( Peti kdyby ti nebylo dobre kvuli pocasi, tak napis a muzem to odlozit. Skoda ze toto pocasi jeste chvilku nevydrzi, konecne jsem se vyspala a nebudila jsem se v noci totalne propocena a s bolesti hlavy.
20. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - já doufám, že to nebude tak strašný, na zítra hlásí i nějaký přeháňky, tak uvidíme co z toho bude :wink: , jestli se nepletu, tak Vaňkovka je stejně celá klimatizovaná, tak to půjde
a v sobotu se má už zase ochladit, tak to tu chvilku vydržíme ne? :slight_smile:
20. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko OK snad to bude dobry. Kazdopadne ja si beru auto, tak te muzu kdyztak vyzvednout a zase odvezt :grinning:

No já doufám, že se to počasí nějak umoudří, my jedem na víkend do Domažlic, ale jedeme ve čtvrtek večer, právě kvůli počasí. A dneska jdeme na Špilas na shakespearovské slavnosti, tak doufám, že tam vylezu :grinning: Nechystáte se někdo???
20. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak zítra v 6 u krokodýla. Mohly bysme pak třeba přejít do té kavárny Práh, jak jste byly prvně a mně to nevyšlo. Tam máme záruku, že se nekouří. A nebo jestli to Gelati to má taky nějak rozumně oddělený, tak klíďo i tam. Já jen, abysme se tam slyšely, bývá tam děsnej šrumec a hluk, jak je to tak volně otevřený.

20. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě asi jebne....už téměř tři týdny se snažím o proplacení faktury u Hypobanky z naší hypotéky. Změnili tam pravidal, takže jsem to musela posílat na několikrát. Až to bylo konečně správně a čerpání mi schválili, tak mi dnes volala paní, že mi nějaká baba platbu stopla, že nesedí podpisový vzor - že v podpisovém vzoru mám čárku nad A - Ne že bych tam těch faktur poslala už aspoň 20. A zítra nám měli montovat kuchyň, bez které jsem už tři měsíce. Super že?
20. črc 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek