• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
no jo, s bankama jsou radosti :unamused: , my jsme teď přeúvěrovávali hypotéku, tak doufám, že budeme mít chvíli klid
20. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže dnešní rande platí?
21. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta No jasně! V šest u krokodýla :sunglasses:
21. črc 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky s tím počítám, manže mě doveze a pak pro mě i přijede, tak nebudu moc dlouho, ale i tak vás ráda uvidím :wink:
21. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se už moc těším. A kam teda půjdeme, už je to rozhodnutý? Jestli ne, nebo případně, kdybyste si to rozmyslely a někam jinam se přesunuly, tak mi prosím některá pošlete do IP čísilko na sebe, kdybych náhodou měla malé :grinning: zpoždění, tak abych případně volala kde Vás najdu.
21. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo nebude v 6 u krokodýla tak má smůlu :grinning: :grinning:, neeee, pošlu ti na sebe číslo, abys o nás zase nepřišla :wink:, já se obávám, aby nebylo všude plno, je fakt, že v tom Gelati bývá rachot, ale možná bysme mohly zkusit třeba i tu kavárnu co je v Tescu na konci lávky do Vaňkovky
21. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja to dnes nezvladam :(

Prijeli nam montovat kuchyn, do toho ultrazvuk a jeste jirka rano zlomil klic ve dverich od loznice, takze vecer prijede zamecnik to opravit. A nevim presne v kolik. Takze si uzijte zmrzku beze me a ja se pripojim priste.

BTW je to 100% nefalsovanej kluk a na chodbe, kdyz jsme cekali jesli se otoci aby sel vyfotit, jsme vybrali jmeno Tomášek :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - jejky Teri, tak to mě mrzí, že se neuvidíme :frowning2:

A gratuluju k chlapákovi :dizzy_face: , Tomášek je krásné jméno, tak můžeš konečně vybírat barvu Teutonky :wink:
21. črc 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko No ja te uz asi 2v1 neuvidim :( Ale tenhle tyden je fakt masakr :rolling_eyes:
21. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jééé, tak to je škoda, že nemůžeš. Saprlote, když už můžu já, tak zas nejste do kupy vy :frowning2: ale ještě to doženem, já tomu věřím, a možná i s Peko, je to holka statečná, ještě nějakej ten týden vydrží :grinning:
21. črc 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Je to škoda, budeme tedy mlsat i za Tebe a Tomáška :wink:
21. črc 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasny, za me jahody, za malyho zmrzlinu ;)
21. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jojo, toho Tomáška zajíme :grinning:
21. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak jste se měly? Nějaké novinky?
22. črc 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No plkaly jsme a plkaly :grinning: Hlavně nás zajímalo, jak se peko daší s epinem :dizzy_face:
22. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A??? No jsem na něj taky zvědavá :grinning:
22. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Třeba stihnem ještě jedno posezení, než se nám peko rozloží na dva :sunglasses:
22. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští týden jsem k dispozici... za tento týden se omlouvám, ale stalo se toho tolik, že se divím, že jsem se ještě nezhroutila někde do koutečku :grinning: Ale naštěstí už se to všechno tak nějak dořešilo. Dáme v pondělí to cvíčo?
22. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Šla bych v pondělí na cvíčo, ale nevím, jak budu stíhat. V 11 mám velký UTZ, pak se musím vyfotit a jít si na matriku změnit trvalý pobyt. Ve středu bych zkusila to cvičení ve vodě.
22. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Taky bych šla s tebou, tak pak jen řekni jestli jdeš nebo ne :slight_smile: Ale v ponděli jdu urcite, tak se pripoj kdyz se ti bude chtit.
22. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no chyběla si, trochu jsme si ten těhotenskej život osladily a peko slíbila, že pokud se bude cítit fajn, tak by to šlo i příští týden, tak si nějaký den rezervuj a zopáknem to :wink:
Jinak zkušenosti s epinem ..... :confounded: ale i prý tato zkušenost je zkušenost :sweat_smile:
Jinak já bych se asi v to pondělí k tobě přidala, v kolik to začíná? Pokud bych to teda stihla v práci. Ještě si teda domlouvám i jiný cvičení, ale to mám pocit, že bývá ve středu nebo čtvrtek.
22. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jestli zkusenost s epinem je :confounded: tak myslím, že porod bude :confounded: :confounded: :astonished: :cry: :pensive: :pensive: :confounded: :confounded: :angry: :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :fearful: :confused: :confused: :confused:
22. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no tak to si teda vážně vystihla, jen ti chybí ještě na závěr :dizzy_face: :slight_smile: :grinning:
22. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak přijde šestinedělí :frowning2: :cry: :angry: :confounded: :frowning2: :cry: :angry: :confounded: :frowning2: :cry: :angry: :confounded: :frowning2: :cry: :angry: :confounded: :frowning2: :cry: :angry: :confounded:
22. črc 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky koukám, že jste dneska vyloženě pozitivní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já myslím, že to nebude tak tragický, takže hlavy vzhůru :wink:, já to prubnu a vy pak budete naprosto v pohodě :slight_smile:

jinak kontrola dnes v pohodě, mám zase přijít příští týden, takže někdy na začátku týdne se klidně na zmrzlinovej pohár můžeme domluvit :grinning:
22. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utery? Ve stredu jdu s mamkou do nemocnice tak pak nevim jestli bych to zvladla.
22. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prokonzultuju doma a když budu ještě 2v1 tak si myslím, že by to šlo. Ale dál než do Vaňkovky fakt asi nedorazím, čas by byl ideální tak kolem půl 6 nebo 6. :wink:
22. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí

Peto tak ja te vyzvednu, to neni problm. Jsem lina prdelka a busem stejne nepojedu.
22. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pohodě Teri, když to bude Vaňkovka, tak mě manža hodí tam a i vyzvedne, to není problém :wink:
22. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úterý je ok, půl šesté i šestá vyhovují, mám to kousek.
22. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek