Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
peko
20. črc 2010
no jo, s bankama jsou radosti :-| , my jsme teď přeúvěrovávali hypotéku, tak doufám, že budeme mít chvíli klid
antoaneta
21. črc 2010
Ahoj holky, takže dnešní rande platí?
mmorgana
21. črc 2010
@antoaneta No jasně! V šest u krokodýla 😎
peko
21. črc 2010
Taky s tím počítám, manže mě doveze a pak pro mě i přijede, tak nebudu moc dlouho, ale i tak vás ráda uvidím 😉
antoaneta
21. črc 2010
taky se už moc těším. A kam teda půjdeme, už je to rozhodnutý? Jestli ne, nebo případně, kdybyste si to rozmyslely a někam jinam se přesunuly, tak mi prosím některá pošlete do IP čísilko na sebe, kdybych náhodou měla malé 😃 zpoždění, tak abych případně volala kde Vás najdu.
peko
21. črc 2010
Kdo nebude v 6 u krokodýla tak má smůlu 😃 😃, neeee, pošlu ti na sebe číslo, abys o nás zase nepřišla 😉, já se obávám, aby nebylo všude plno, je fakt, že v tom Gelati bývá rachot, ale možná bysme mohly zkusit třeba i tu kavárnu co je v Tescu na konci lávky do Vaňkovky
terak
21. črc 2010
Holky ja to dnes nezvladam 😞

Prijeli nam montovat kuchyn, do toho ultrazvuk a jeste jirka rano zlomil klic ve dverich od loznice, takze vecer prijede zamecnik to opravit. A nevim presne v kolik. Takze si uzijte zmrzku beze me a ja se pripojim priste.

BTW je to 100% nefalsovanej kluk a na chodbe, kdyz jsme cekali jesli se otoci aby sel vyfotit, jsme vybrali jmeno Tomášek 🙂
peko
21. črc 2010
@terak - jejky Teri, tak to mě mrzí, že se neuvidíme 😞

A gratuluju k chlapákovi x-) , Tomášek je krásné jméno, tak můžeš konečně vybírat barvu Teutonky 😉
terak
21. črc 2010
@peko No ja te uz asi 2v1 neuvidim 😞 Ale tenhle tyden je fakt masakr 8-(
antoaneta
21. črc 2010
@terak jééé, tak to je škoda, že nemůžeš. Saprlote, když už můžu já, tak zas nejste do kupy vy 😞 ale ještě to doženem, já tomu věřím, a možná i s Peko, je to holka statečná, ještě nějakej ten týden vydrží 😃
mmorgana
21. črc 2010
@terak Je to škoda, budeme tedy mlsat i za Tebe a Tomáška 😉
terak
21. črc 2010
Jasny, za me jahody, za malyho zmrzlinu 😉
antoaneta
21. črc 2010
@terak jojo, toho Tomáška zajíme 😃
terak
22. črc 2010
Ahoj, tak jak jste se měly? Nějaké novinky?
mmorgana
22. črc 2010
@terak No plkaly jsme a plkaly 😃 Hlavně nás zajímalo, jak se peko daší s epinem x-)
terak
22. črc 2010
A??? No jsem na něj taky zvědavá 😃
mmorgana
22. črc 2010
@terak Třeba stihnem ještě jedno posezení, než se nám peko rozloží na dva 😎
terak
22. črc 2010
Příští týden jsem k dispozici... za tento týden se omlouvám, ale stalo se toho tolik, že se divím, že jsem se ještě nezhroutila někde do koutečku 😃 Ale naštěstí už se to všechno tak nějak dořešilo. Dáme v pondělí to cvíčo?
mmorgana
22. črc 2010
@terak Šla bych v pondělí na cvíčo, ale nevím, jak budu stíhat. V 11 mám velký UTZ, pak se musím vyfotit a jít si na matriku změnit trvalý pobyt. Ve středu bych zkusila to cvičení ve vodě.
terak
22. črc 2010
@mmorgana Taky bych šla s tebou, tak pak jen řekni jestli jdeš nebo ne 🙂 Ale v ponděli jdu urcite, tak se pripoj kdyz se ti bude chtit.
antoaneta
22. črc 2010
@terak no chyběla si, trochu jsme si ten těhotenskej život osladily a peko slíbila, že pokud se bude cítit fajn, tak by to šlo i příští týden, tak si nějaký den rezervuj a zopáknem to 😉
Jinak zkušenosti s epinem ..... :-S ale i prý tato zkušenost je zkušenost :-N
Jinak já bych se asi v to pondělí k tobě přidala, v kolik to začíná? Pokud bych to teda stihla v práci. Ještě si teda domlouvám i jiný cvičení, ale to mám pocit, že bývá ve středu nebo čtvrtek.
terak
22. črc 2010
No, jestli zkusenost s epinem je :-S tak myslím, že porod bude :-S :-S :-o 😢 |-| |-| :-S :-S ]-( :-| 😞 😞 😞 😕 😕 😕 😕 😕 😕 :-x :-x :-x :-x :-x :-x 8-( 😕 =-) =-) =-)
antoaneta
22. črc 2010
@terak no tak to si teda vážně vystihla, jen ti chybí ještě na závěr x-) 🙂 😃
mmorgana
22. črc 2010
a pak přijde šestinedělí 😞 😢 ]-( :-S 😞 😢 ]-( :-S 😞 😢 ]-( :-S 😞 😢 ]-( :-S 😞 😢 ]-( :-S
peko
22. črc 2010
teda holky koukám, že jste dneska vyloženě pozitivní 😃 😃 😃 😃 😃 😃
já myslím, že to nebude tak tragický, takže hlavy vzhůru 😉, já to prubnu a vy pak budete naprosto v pohodě 🙂

jinak kontrola dnes v pohodě, mám zase přijít příští týden, takže někdy na začátku týdne se klidně na zmrzlinovej pohár můžeme domluvit 😃
terak
22. črc 2010
Utery? Ve stredu jdu s mamkou do nemocnice tak pak nevim jestli bych to zvladla.
peko
22. črc 2010
Prokonzultuju doma a když budu ještě 2v1 tak si myslím, že by to šlo. Ale dál než do Vaňkovky fakt asi nedorazím, čas by byl ideální tak kolem půl 6 nebo 6. 😉
terak
22. črc 2010

Peto tak ja te vyzvednu, to neni problm. Jsem lina prdelka a busem stejne nepojedu.
peko
22. črc 2010
V pohodě Teri, když to bude Vaňkovka, tak mě manža hodí tam a i vyzvedne, to není problém 😉
mmorgana
22. črc 2010
Úterý je ok, půl šesté i šestá vyhovují, mám to kousek.

Začni psát odpověď...

Odešli