• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@antoaneta - no já jsem brala jenom 4 tablety, 4x denně jednu, týden chodila do práce a po práci odpočívala, celej víkend jsem nic moc nedělala a z neděle na pondělí mě 2x probudily křeče, že jsem radši naklusala k doktorce a ta už mě do práce nepustila
doma jsem trávila většinu času v klidu na gauči s nohama nahoru, rozhodně jsem ale neležela v posteli, jen většina domácích prací zbyla na manžela, naštěstí je zlatíčko, všechno zvládl a nestěžoval si :dizzy_face: :dizzy_face:
do poradny jsem pak šla myslím za 14 dní, to se nález zlepšil a pak jsem až do 36tt chodila jednou za měsíc
a malá hlavičkou dolů už zůstala i když asi jednou jsem měla pocit že se přetočila nahoru a pak zase dolů
takže fakt to chce ten klid a uvidíš, že to bude dobrý
jinak myslím, že ten 3D Utz by tomu nijak ublížit neměl, ale nevím, do kdy ho dělají
26. črc 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - teeda, gratulka k ukázkovému miminku :dizzy_face: :dizzy_face:
ten 3D UTZ si určitě užijete, manželovi se to strašně líbilo, co je tam všechno vidět a tak a cukrovku přežiješ - kam na ni jdeš?
26. črc 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Na cukrovku půjdu asi na Obilňák - nemusí se tam ani objednávat, stačí přijít ráno na lačno.
26. črc 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko tak já myslím, že 3D prý stíhám do 30tého týdne. Ale uvidím, nemyslela jsem to ani tak, jako že by mi to vyšetření bříško nějak víc podráždilo, ale spíš tak, že je to pro mně další navíc courání. Zvlášť pokud bych tam musela jet opět sama tramvají :rolling_eyes: ale ještě uvidím, jak se budu cítit. Připravit bych se asi o něj nechtěla.
Jo a peko, a jak se ti jako ten nález zlepšil? Jako že si se cítila líp, nebo ten čípek měl vyšší číslo?
26. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana V pohodě, protože já jsem to taky nedala :D Šla jsem koupit šaty na svatbu. Sehnala jsem za pomoci manžela, ale jak teď vidím fotky co dělal, tak bych z fleku mohla jít natáčet pokračování zachraňte williho 3 :D

Jinak s tím ultrazvukem, já na Veveří taky vždycky čekám aspoň půl hodiny a pak třeba dalších 20 minut, když je mímo blbě natočený. Těším se na tvoje 3D fotečky, my tam asi nejdeme, protože malej byl vždycky, ale opravdu na každém ultrazvuku bez vyjímky tak blbě natočenej, že to fakt bylo o nervy dobrat se toho, co potřebujeme vidět. Takže to nechci riskovat u 3D, to bych byla dost naštvaná :angry:

@antoaneta to není dieta, objednala jsem si chlapskou porci, která má 7000 KJ a vzhledem k tomu, že jsem doma, tak je to tak akorát. Prostě jsem jen líná si vařit a hlídat si jídlo, takže se mi mnohdy stalo, že jsem třeba celý den zapoměla jíst a pak mi bylo samozřejmě blbě.

26. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ty jo! Celý den nejíst???? To bych umřela!!!!
26. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana No já právě jak jsem byla doma, tak jsem se nasnídala, zabrala do práce a pak jsem zjistila že jsou tři a omdlívám hlady. Takhle mě to nutí, protože to mám v lednici
26. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak aha takže vlastně je to prostě jen hotový papání s dovážkou do domu :grinning: , tak to je dobrý!
jinak koukala jsem taky na tu předporodní přípravu v tom mamacentru, a pokud bych se cítila dobře a zvládla to, tak bych se taky přihlásila. Jen bych asi musela ten termín před, 12.8. protože, ten další od září, bych asi už nestihla dochodit :grinning:
@peko A myslíš, že kdyby ten můj stav byl stále nic moc a fakt bych musela zůstat doma a odpočívat, je reálný chodit na ten předporodní kurz do mamacentra? Víš, aby se třeba na něm taky nevyvíjela nějaká fyzická aktivita a abych se tam třeba nepřihlásila zbytečně. Nějakou tu hodˇku, pokud bych se cítila blbě, bych asi oželela, ale celý kurz a ty peníze za něj vyhozený asi ne. Ty si na něj taky chodila? A to ještě před problémama, nebo při nich?
26. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tak ten kurz je bez cvičení, takže myslím že i pro tebe v pohodě. Je to vlastně jen povídání ne?
26. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - no mě ten kurz začínal právě potom co mě doktorka nechala doma, tak jsem si na něj akorát musela nechat napsat vycházky, jinak kurz byl v pohodě, přesně jak píše Terka, jedině se tam nacvičuje dýchání a polohy u porodu, ale to by ti nemělo nijak přitížit :wink:
26. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko a už víš jak bys chtěla rodit, když půjde vše v pohodě? A kterou porodnici sis nakonec vybralaa?
26. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla rodit krátce a bezbolestně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana a nejlépe tak, že by sis večer šla lehnout a ráno se probudila s mimčem venku co? :grinning:
26. črc 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak umytým, spokojeným, usmívajícím miminkem - jak to víš???? :grinning:
26. črc 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana ále.... Taky jsem si to na obilnaku tak domluvila vis ;) ;)
27. črc 2010 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no vypadá to na porod v Bohunicích, chtěla bych to zkusit co nejvíc přirozeně, no uvidíme

a jinak děvčata jak dneska?????
27. črc 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pocitam s tim, tlak dobry, teplota uchazejici, povetrnostni podminky priznive, dokonce jsem si ani nedomluvila tri veci najednou, takze o pul seste u krokodyla. U tebe @peko v pohodě?
27. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - já jsem zatím v pohodě, jen nemůžu slíbit tu půl šestou, manža dneska nějak ráno nestíhal do práce, tak možná dorazí později, ale šestou stíhám určitě :wink:
27. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v sest, to neni problem ne? At se nemusis honit. Anebo te vyzvednu ja. Rekni si...
27. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já počkám, jak řeknou hoky co by se jim hodilo a kdyžtak se domluvíme :wink: , ale prý ani půl šestá u nás nebude problém :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co, plati neplati? :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
U krokodýla, o půl šesté nebo v šest - jen aspoň v 17 dejte vědět tady na koníka v kolik :slight_smile: Za 15 min jsem tamm :sunglasses:
27. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja tam budu o pul seste a pockame na petu az dorazi. OK?
27. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, já ten dnešní srázek nějak zaspala, žiju nějak dopředu, já myslela, že máme rande zítra!!! :grinning:
Ale v pohodě, taky dorazím, možná bych se přimlouvala za tu dřívější, - půl 6. Ať zbytečně nemusím tu tvrdnout. stačí že mi tvrdne břicho :grinning:
27. črc 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK tak o pul seste a na Petu pockame. Tak ja jdu neco rychle vyzehlit, at mam dobry pocit z odvedene prace :D
27. črc 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roger that!
27. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zkusím dorazit co nejdřív, ať nevystojíte důlek :grinning: nebo jestli se vám líbilo v Gelati, tak tam můžete zapadnout zas a já si vás tam najdu :wink:
27. črc 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na ten jsem taky koukala, ale mezitím už jsem pořídila jiný, což mě trošku mrzí.
27. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak ten vypadá fakt luxusně :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek