• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@peko Myslím, že budou v jádru všechny na jedno brdo... zvlášť jestli jde doplňovat

@mmorgana Jako viděla jsem už i levnější, ale tento mi připadá takový kvalitnější. A jdu do modrého vzorovaného :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ale jak se dívám, tak náplň je taky "Filling : balls of expanded polystyrene" Nevím jestli ty kuličky jsou pravé ořechové :( Co si o tom myslíte???
27. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Myslela jsem, že polystyrenovýma kuličkama jsou plněné všechny. A teď už nevím, kde jsem to četla, ale že prý se k tomu polštáři dodávají rovnou i náhradní a že si prostě dosypeš. No jo, ale už si vůbec nepamatuju, kde jsem to slyšela nebo četla :frowning2: Zatím jsem se moc po polštáři nedívala :unamused: Ale chci ho!
27. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tohle je ten nočník, o kterém sní můj http://www.mimistyl.cz/nocnik-hoppop-donut-2010/
27. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana jj tak to jsem přesně věděla, když jsi o něm mluvila... tak mu udělej radost ne :D Ale řekni: kdo vybral nočník - uklízí nočník.

27. črc 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koukněte na tohle www.littlerockstar.cz - to žeru :sunglasses: Když budu mít chlapečka, stopro dostane bodyčko s nápisem "pořád bydlím s matkou" :grinning:
28. črc 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Jezisi to je bozi!!! Asi budu objednavat :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No, já počkám možná až na podzim, ale určítě budu objednávat taky :sunglasses:
28. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri já myslím, že právě ty polštáře s tím polystyrenem jsou dobrý, hlavně když jdou dosypávat.
Na ten nočník jsem taky koukala, ona celá ta jejich kolekce je taková zajímavá, ale určitě lepší takový nočník, než ty co krají a vydávají kdoví jaké zvuky. A bodýčka jsou taky super, i když mi přijdou spíš pro kluky, takový tvrďácký :grinning:
28. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Jedno z těch bodyček je vyloženě pro kluky: "Pořád bydlím z matkou." :grinning:
28. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy ste ale plkny :grinning: takhle večer, to už se mi zapínat počítač nechtělo :sweat_smile:
@terak ten polštář je nádhernej, jen ta cena by mohla být krapet nižší :rolling_eyes: A těch kuliček bych se nebála. Mně se teda líbí, a lákají víc. Byla jsem trochu o tom poučená, od jedhoho výrobce a prodavaček z dvou obchodů. :grinning: Jako dělají se polštáře s různýma výplněma - dutý vlákno, molitanová drť, pohanka a nebo ty kuličky. A vyhovuje jak komu co. Prý údajně je nejlepší a nejzdravější ta pohanka, je taky trochu dražší. Ale fakt asi jak kdo. Někdo třeba na ty kuličky si stěžuje, že šustí a to, že je blbý. Určitě se ale nemusíš bát, že se ti nějak slehnou, nebo zdeformují. To fakt ne. Ta doplňovací náplň součástí být nemusí, - jak u kterého. Ale každopádně se dá dokoupit. Pytlik - několik litrů? stojí tak do stovky. Jinak to dosypaní proto, že třeba jako těhu potřebuješ plnější, tvrdčí, ale na kojení a miminko je lepší odsypat, aby byl prázdnější. Jak se totiž kuličky různě přesýpají, tak si líp ty i miminko najdeš lepší polohu. Jinak já jich zkoukla celkem už dost, a vím, že i v těch kuličkách může být rozdíl. Některý polštáře je mají poměrně větší, nevím kolik mají v průměru. (někde píšou 3,4mm - to sou asi menší a lepší) Ale ty co sem na ně narazila na ty větší, si myslím, že teda blbý sou. Jsou takový tvrdý a ty fakt teda šustí. Prostě už jako polystyren. Ale ty menší, jsou příjemný a ten šustivý zvuk je tam minimální a naopak jak si na něj zvykneš(dlouho to netrvá) je takovej příjemnej a uklidňující. Mám takovej relaxační polštář doma a můžu říct, super. Krásně se ti vytvaruje pod hlavou a je moc příjemnej. Takže já kuličky určitě doporučuji!!!
Ikdyž asi už máte vybráno, tak vím, že jsou dobrý polštáře: (byly mi doporučovány) - terabag, babyvak
http://www.kojicipolstar.cz/
mají je i tady za zvýhodněnou cenu + náplň a náhradní povlaky http://www.zdravotnipotreby.cz/akce/kojici-polstar-terabag-comfort/
a nebo tady, i různý polštáře, nosítka, i ty polštáře s pohankou. http://www.babyvak.cz/
Jinak já samozřejmě taky ještě nemám vybráno, že? :sweat_smile: Chytrá jsem a stejně prd vím :grinning:
Ale asi bych šla do toho babyvaku. Pán byl moc příjemnej, všechno mě to vysvětlil a neplatí se poštovné. Dokonce nabízejí, i polštář zadarmo na zkoušku, pošlou ti ho, ty vyzkoušíš, a když ti nesedne, tak jen zaplatíš zpátky poštovné. A nabízejí dokonce i jakýkoliv potah, jiný než mají v nabídce. Prostě který si namyslíš, najdeš, tak takový ti na něj ušijí. Ale i tak nevím. Jsem děsně nerozhodná. Líbí se mi i jiný, ale odrazují mě pak ty ceny.
@peko ale ty si šla do toho Nattou, ne? Dyť ten je určitě super, ne? Mně se teda líbí hrozně moc, jen zas ta cena :sweat_smile:
28. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Je pravda, že to jde dosypávat. Ono se to pak myslím dělá už jen s nějakýma šlupkama a ty jsou hrozně těžké :rolling_eyes:

28. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jinak k tem vcerejsim fusakum... tady ho maji za dost dobrou cenu + mě napadlo, možná je to blbost, ale co mít fusak v kočárku, do fusaku dat mímo v oteplovákách a pak ho tím fusakem přikrýt. To už by asi bylo moc co?

http://www.lara-loana.cz/detail.php?menu=vybavicka-pro-miminko&submenu=fusaky-deky-soupravy-do-kocarku&vyrobek=fusak-combi-emitex
28. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda my jsme včera probíraly fusaky? to mi nějak uniklo :grinning: já žádný teplý fusak kupovat neplánuju, ráda bych pořídila tento http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Lodger-fusak-Bunker-Basic, v případě velké zimy i s vložkou, která se k tomu dá dokoupit
jinak máme tu vložnou tašku, ta je celá zavírací, na to ještě fusak na sporťák - myslím, že to bude stačit
28. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko No jo, to jsme se ještě "rozjely" po tom, co jsme se s Tebou rozloučily :slight_smile:

@terak Emitex má svoje stránky http://emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php.
@peko Ten Lodger nám doporučovala prodavačka. Mně se líbil Kaiser http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=612767 - ale ještě jsem ho neviděla naživo.
28. črc 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko :grinning: :grinning: jojo probíraly, ale už bez tebe, cestou domů. Takže klííííd, nejseš mimo, jen si u toho vážně nebyla :grinning: a řeknu ti ten fusáček je pěknej, i ta cena! :wink: Já ti myslím takovej viděla i s nožičkama.....
@terak no, to máš ten Emitex!, teď jsem si nevšimla, jestli to je rovnou ta prodloužená délka? no, ale já ho myslím viděla ještě levnější, i pod tisícovku. Pokud najdu, pošlu. Aji možná na té Lidické stál míň a měli ho tam právě jak v zimní i té letní variantě, i s průstřihama na pásy do autosedačky. A možná i s vyšitým obrázkem?
Jo jinak myslím, že to moc není moc. Na zimu. Nevím teda jakou schopnost, termoregulaci má ta kombinézka, nebo jak máš dál vybavenej kočár, jak píše peko, ale určitě myslím, že to moc není. Přece jen to bude taková podložka pod, a nad - zakrytí. A na přenášení si myslím taky dobrý, děťátko tak rychle neschládne, jak jen v té kombinézce.
28. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - teeeda, takhle kecat beze mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , že se nestydíte :grinning:
Na ten Kaiser jsem taky slyšela kladné ohlasy, i když je fakt, že nejvíc člověk potká těch Emitexů
mě ten šusťák nějak neoslovil, jsem ulítlá spíš na flíc, zdá se mi, že se pak do sporťáku líp rovná, ten Emitex mi tam většinou přišel takovej neskladnej, jakoby z toho kočárku dole vypadával
28. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Nojono, když ty jsi utíkala domů a my jsme se pak zakecaly u lékárny :grinning: K té vložné tašce, ty tam vlastně odspodu budeš mít dvě vrstvy - sportak a tasku, ale jak mmorgana rikala, tak my v tom hlubokem odspodu nemame nic. Ja mam teda jen kombinezky, ale toto je pravda a premyslim, jestli tam soupnout jeste neco dalsiho.

29. črc 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana ty jo, nějak mi unikl ten tvůj nočník. Až teď jsem si toho odkazu všimla. Řeknu ti teda, to je ale dyzajnovka :grinning: hmm, fakt dobrej. Ale nepřisaje se to mimouškovi na prdelku? :grinning: přijde mi to takovej nějakej malej otvor, kterej mu tu prcku bude obklopovat. Ale zase nebude aspoň načuráno vedle, že? :grinning:
29. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a tady jsem našla taky úžasné stránky, s úžasnýma věcma, mají tam dobře ulítlé dětské bodíčka - s lebkou, andělskými křídly a tak, stejně tak i supr dudlíky, flašky, tašky, deky, a pro nás těhule tam mají také krásné věci. Já bych si teda určitě něco vybrala, spíš budu mít problém co ne :grinning: tak jukněte a kdybyste se chtěla některá přidat, tak se meze nekladou. Já si určitě něco objednávat budu. Mají tam teď i nějaké akce, a to i na poštovné.....
http://www.originalnitehotenskamoda.cz
29. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě dneska došly tak boží hadříky z bazaru... asi za 300,- Manžel už je nervozni, kolik toho domu chodi, tydně tak jeden dva balíčky, ale když viděl kolik to stojí, tak prý mám v klidu nakupovat dál :grinning:
29. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak a na jakým bazaru nakupuješ? k nám se taky minulej týden pošťačka furt zastavovala :grinning: já nakupovala na aukru a tady na koníkovi, a až na jedno tričenko s malýma žmolkama super!!!
29. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tady na MK

Je to toho mraky.. k aukru nejak nemam duveru, nevim proc. Prijde mi to tady takove intimnejsi :grinning: A holky sem davaji hezci veci. Na Aukru se mi strasne libi ty sady obleceni, ale cena se tam vysplha treba na 3000,- jo je tam 40 kousku obleceni, ale spoustu z toho se ti nemusi hodit, tak nevim no...
29. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k těm kojícím polštářům... mimo ten co jsem posílala mám asi největšího favorita tento:

http://www.hracky-vybavicky.cz/76-kojici-polstar/393-kojici-polstar-microfleece-bavlna-ruzovy-prouzek/

Nejsou v něm ty poblblé šustivé kuličky, ale normální duté vlákno. Našla jsem na něj asi nejvíc dobrých referenci a hlavně ta cena. Mají tam i mraky dalších věcí. Nechtěly byste z toho eshopu něco objednat hromadně?

29. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tak z té stránky jsem objednávala ten polštář Nattou a se službama jsem byla spokojená, dorazil rychle, tak můžu jen doporučit :wink:

jinak já nakupovala taky věci z druhé ruky, ale napřed jsem je chtěla vidět, na koníkovi jsem koupila jenom kalhotky na plínky

jinak když bude zájem, tak budu mít taky určitě nějaké věci, kterých se pak budu chtít zbavit :wink:
29. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak ta cena za ten polštář je vážně supr, ikdyž já teda zrovna chci s těma kuličkama :sweat_smile: , ale zkouknu co tam mají dál jinýho a třeba bych se přidala :grinning:
@peko a to třeba jakých? :grinning: tak pak by to chtělo nějakej seznam. Uvidíš, co upotřebíš, já myslím, že se mezi náma zájemkyně najdou :grinning:
29. črc 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - se pak můžete stavit a brakovat nám šatník :grinning:
29. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jinak toho aukra jsem se taky trochu bála, ale fakt děsně spokojená. Všechno odpovídalo popisu, navíc byla možnost si navybírat i vícero věcí od jednoho prodejce, že ti už sami posílali nabídku i bez aukrování a tak to poštovný se vyplatilo. Dokonce mi tam vždycky přihodili ještě něco navíc, bodíčko, hračku, ........ A vybírala jsem si jen exkluzivnější kousky :wink: jako nový s cedulkama a kus třeba za 29 ká, to se vyplatí. Právě tady na koníkovi, jsem trochu byla zklamaná z toho tričenka a tepláčků, paní to moc popsané neměla a na fotce to vypadalo hezky a pak žmolečky. Ale jinak taky dobrý. Zase jiný věci hezký. Asi je to taky o štěstí a hlavně o lidech.
29. črc 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko no nebo :grinning: to bude asi nejlepší :grinning: :grinning: je teda fakt, že záleží, jak velký ty naše mimuška budou. Já mám teď taky trochu obavu, že mám něčeho navíc. Trochu jsem to přehnala s kaťatama :grinning: v jedné velikosti, ale to je ta lakotnost toho jednoho poštovnýho a ta soutěživost v tom přihazování. Takže já už vlastně teď můžu hodit nějaký do placu!!! :grinning: @peko už má vybaveno, ale @terak nebo @mmorgana pokud by se Vám třeba nějaký šikly, můžu vzít nějaký příště sebou. Mám pocit, že ty zrovna byly za těch 30 kaček.
29. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - a jaký kaťata? a velikosti? já můžu jen říct, že mám dost bodýček a overalů, u kaťat bych si nebyla jistá :grinning:
29. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek