• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Čus holky, já bych se do společného nákupu ráda přidala :slight_smile: A polštář chci asi taky s těma kuličkama.

@peko To víš, že Ti ráda pomůžu od věcí, které už nebudeš potřebovat :sunglasses: Už se taky těším na první procházky s Teutonií :wink:
My zatím oblečení moc nekupovali. Jiné věci na Aukru nakupujeme běžně. Už jsem si tam i koupila dvoje těhu rifle. A máme z tama i boudičku (vyzvedneme si ji v pondělí).
29. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pádím cvičit :sunglasses:
29. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdyby některá z vás neměla na podzim v čem chodit, mám tady jedny nenošený těhu kalhoty :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja beru vsechno :D Jen jestli bude mít @mmorgana taky kluka, tak se asi budem předhánět ;)

Jinak jste mě nakously s tím fusakem a asi něco koupím...ale spíš něco takového jak posílala @peko Našla jsem při brouzdání tohle, to mi přijde příšerný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no jestli budete mít všechny kluky, tak nevím kde udám ty růžový věci :grinning: :grinning:, no naštěstí jich moc nemám :grinning: :grinning:
a teda ten fusak co jsi našla je dost sci-fi :grinning: , si to nějak nedovedu představit, že bych něco takového potřebovala
29. črc 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Mozna na pripojeni za snezne sane nebo lyze? :sunglasses:
29. črc 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko no právě že většinou 56, možná i nějaký o číslo větší. A kalhoty jako kalhoty. Manžestráčky, kapsáče, lacláčky, nějaký jen na gumu, nebo rozpínací na plínku. Pamatuji si ze značek jen Next a zbytek nevím. Můžu ještě probrat a písnout. Nebo je vážně můžu vzít příště sebou, to unesu, tam i na zpět :grinning: pokud bysme se viděly příští týden.
29. črc 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no to je děs :grinning: :grinning: :grinning: ten fusak je až strašidelný.....
29. črc 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - já právě ani nevím, jestli jsem takovéhle velikosti vůbec kupovala :grinning:, jako něco tam mám, ale vlastně ani nevím co :grinning:
ale jestli se ti zdá, že toho máš moc, tak to klidně vem, myslím, že se to neztratí :slight_smile:
29. črc 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a když už jsme to nakously, tak co ten příští týden?
@peko co? Tipovala bych začátek týdne :grinning: ať zbytečně nepokoušíme štěsí a tvoje břicho :grinning:
29. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to namyslete, rozmyslete a písněte. Já se teď loučím, pádím na bus, mrknu na Vás ještě doma, jak dorazím, papa
29. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zatím můžu, i když po dnešním vyšetření u Dr. jsem začla špinit, tak doufám, že to přestane a malá mi dá ještě nějaký čas :grinning: , na mě se každopádně nevažte, já nevím dne hodiny kdy to přijde :sweat_smile:
29. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Příští týden možná už půjdeme za peko do porodnice :slight_smile:

29. črc 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: to je možný, ale já bych ji ještě nějaký ten den nechala doma :grinning: (ikdyž takovou prohlídku porodnice žádný kurz nenabízí :grinning:)
@peko a to tě už vyšetřoval normálně, se zrcátkama? Nebo proč to špinění? :confused: Tak snad ti to tím vyšetřením nerozjede :sweat_smile: ještě vydrž!! :grinning: Nepočítej hodiny, ani dny, to tě musíme ještě trochu rozptýlit :slight_smile: Já bych to na ten začátek týdne ještě viděla, ale i s tebou!! - to ještě dáš :grinning:
29. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - holky to jste hodný, že mě ještě neženete rodit :grinning:, já bych taky ještě chvíli počkala :slight_smile: , ráda bych v sobotu viděla Shreka, ať je před porodem ještě zábava :grinning: :grinning:
doktorka mě vyšetřovala jako vždycky jen rukou, ale asi důkladněji nebo nevím, trošku víc jsem to cítila, ale na porod se teda ještě necítím :wink:
já nemůžu akorát v pondělí, jedině přes oběd, bych si klidně zase zašla na lososa :wink:
29. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko mňam, a kde ste byly na lososu?
Jinak já můžu příští týden kdykoli, kterýkoliv den a podřídím se, takže klidně i na ten oběd :wink:
29. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - no byly jsme ve Vaňkovce v tom Nord See, sice je to dražší, ale ten losos za to myslím stojí, akorát nevím, jak to půjde Terce dohromady s těma krabičkama, každopádně já budu jenom ráda, že nemusím jeden den vařit :grinning:
29. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Nord See mám taky ráda :slight_smile: Akorát asi v pondělí oběd nestihnu, nevím, kdy dojedeme do Brna :frowning2:
29. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko ty jo, neříkej, že ještě vaříš :confused:
ale toho lososa bych brala! na dobrým a kvalitním jídle přece nebudem teď šetřit :wink: Já myslela, že je to tam jen tak na stojáka, nebo do ruky.....
a @terak jednou hold krabičku přenechá příteli, aspoň si dá trochu do nosu :grinning: ten určitě ocení, že na něj nezbyly jen ty zbytky :grinning: a navíc, říkala, že to není jako dieta, tak myslím, že není nutný, aby se toho musela držet, nebo zůstala jen u toho! No může to brát, jako kvalitní nášup :grinning:
29. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - tak klidně v úterý, já to zkusím do té doby vydržet :grinning:
Jen se musím ještě zítra dovolat do Bohunic a domluvit si termín kontroly, tak snad to nebude zrovna v úterý, protože to tam děsně trvá :angry:
29. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - no netvrdím, že vařím každý den, na to mě moc neužije, ale jídlo na 5 dní v týdnu prostě vymýšlet musím, naštěstí občas zbyde z víkendu nebo něco uvaří tchýně, ale i tak ......
29. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Uvidíme co v pondělí bude k obědu... dnes jsem si vcelku rochňala ... k obědu čočka a k večeři losos s bramborama :sunglasses: Ke vsemu si teda pridavam davku cervene repy :grinning: Ale pujdu s vami urcite, kdyztak si dam jen piti nebo neco maleho.
29. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohoto fešáka jsem si dnes přinesla domů :slight_smile:

Šla jsem se mrknout do babyparku a hned jsem si ji vzala, spolu s family fixem. Super je, ze zarucak si muzu jit nechat potvrdit az po porodu, takze mi zaruka neběží.

Jinak mi paní ukazovala fusaky do kočárku a i když jsem původně nechtěla, tak si vezmu ten péřový od teuronie.
30. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - takže jsi nakonec taky vzala Cabriofix :slight_smile: a základnu - no to se máte, že máte v autě Isofix, my bohužel nee :frowning2:
30. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zakladnu tu family fix - da se tam pak dat ta vetsi, takze ted jsem utratila vic, ale zase je to investice do budoucna. No upřímně s tím isofixem, já moc nevidím rozdíl, přijde mi že v případě nehody ty pásy udělají úplně stejnou práci. Ale manžel na tom trval :slight_smile:

Vzala, protože paní mi jen řekla, že pebble je vlastně nová verze cabria, tak za to 2000 fakt platit nemusim :slight_smile: A cabrio mi přijde i lehčí.

30. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme chtěli taky Family fix, ale bohužel nemáme v autě Isofix, ten je fakt o něco lepší než jen pásy :wink:

a důvody pro koupi Cabria jsme měly asi stejné, ona je skutečně lehčí, asi o 3/4 kila :wink:
30. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ja myslela ze se mi to jen zdalo :D No kazdopadne je kraaaaaaaasna :slight_smile: Uz se tesim na kocarek
30. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko
@terak S tou sedačkou jsme na tom přesně tak - Pebble je těžší, dražší a její výhoda jsou jen variabilně nastavitelné pásy. Isofix taky nemáme.
30. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar děvčata, tak úterní oběd bohužel potvrdit nemůžu, jsem na půl 8 objednaná do Bohunic na kontrolu a prý je to tam na dlouhé lokte :frowning2: , tak leda bych dala vědět přes sms jak to s náma vypadá.
31. črc 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko To už chodíš na kontrolu na ambulanci porodního sálu? Nám ve čtvrtek říkala Blanka, ať se připravíme, že se někdy čeká i 4 hodiny :angry:
31. črc 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek