• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@mmorgana Tak si vezmeme coffee to go a pujdeme si s peko sednout tam ne? :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmorgana - do porodnice jdu na kontrolu poprvé, právě že jsem to taky slyšela, že je to tam nadlouho, tak nevím do kdy tam ztvrdnu
ale teda nedovedu si představit, jak tam budu sedět 4 hodiny na tvrdé židli :astonished:
ale David mě tam poveze a pak by mě mohl hodit i do Vaňkovky, tak když se domluvíme třeba na 1 hodinu, tak snad to stihnu :grinning:
31. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko Já už jsem taky přemýšlela, že si sebou v kabelce budu brát nějaký polštářek, protože sedět na tvrdém, to je utrpení už i pro mě :( To už kontrolují, jestli se nechystáš rodit, jak je mimčo otočené a pod.?
31. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak - jak já to chápu, tak je to prostě kontrola ke konci těhotenství, někteří doktoři posílají do porodnice už ve 36tt, od té doby se totiž točí monitory, kde se zjišťuje, jak se děťátku daří
podle doktorky by mi taky měli konečně říct váhový odhad, tak jsem zvědavá :astonished:
31. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko A jaký byl poslední?

Já jsem si právě doskládala nábytek do předsíně z IKEI. Obávám se, že s takovou už za chvíli budeme moct fungovat jako certifikovaný showroom :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak - no naposledy mi malou vážila doktorka na tzv. velkém UTZ po 30tt, a to měla malá těch 1900g, tak vůbec netuším, kolik by mohla mít teď
a IKEA showroom máme teď v dětském pokoji :grinning:
31. črc 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidis, decak jeste nemame a mozna ani nezvladnem zaridit :( Asi bude mít chudák zatím jen koutek v ložnici a pokoj během dvou let postupně....
31. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No my jsme děcák předělávali, doteď to byla pracovna, šatna a bordelpokoj v jednom :grinning:, ale museli jsme to udělat teď, nevěřím, že bysme to zvládli pak i s mimčem :slight_smile:
31. črc 2010 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko No my právě teď vybavujeme celý barák :( Obývák. jídelnu, předsíň, částečně naši ložnici, takže je to všechno závislé čistě na tom, kolik nám zbude peněz. Jinak bude mít ten nejlepší kočárek, takže ať si ho ty první roky, než bude mít pokoj, pořádně užije :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak bych na ten oběd mohla v pondělí. Ale není už moc pozdě na domluvu? :unamused: Omlouvám se, mojemu odpadla schůzka ve Zlíně.
1. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja muzu, na pondeli nic nemam...
1. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ha, tak peko už s náma tento týden nikam nepůjde :sunglasses:
VŠECHNO NEJLEPŠÍ MAMINCE I MALÉ NELINCE :grinning:
2. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko Takze jsi nasla cestu, jak se vyhnout uternimu ctyrhodinovemu cekani na kontrolu v Bohunicich? :grinning: :grinning: :grinning:

MOC GRATULUJI A FOTKY!!!!
2. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko Velká gratulace!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Takže žádná kontrola, což jseš asi ráda :wink: ale, taky ani žádnej losos :unamused: Ale ani ten nevynahradí, ten pocit, který určitě teď prožíváš :slight_smile: MOC MOC GRATULUJI!!! A tiše závidím :slight_smile: všechno bych s tebou vyměnila, za to, mít toho našeho pišiškvorečka už taky u sebe! Snad všechno proběhlo v pořádku a alespoň z části tak, jak sis přála!!! Tak tfuj tfuj maminko, ať jste obě v pořádku!!! Taky se moc těším na fotečky a samozřejmě na všechny ty informace co a jak :grinning:
2. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak holky, @terak @mmorgana já taky dnes - v pondělí můžu!! :grinning: Domlouváte se? Nebo až zítra? Nebo až jindy? Nebo změna a plánujete něco jiného?? :grinning: :grinning: :grinning: (ta peko se má, co? :wink: )
2. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmorgana Ty máš na Peťu mobil, nechceš jí napsat, jestli se za ní máme stavit?
2. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@antoaneta Vzhledem k tomu že právě obědvám, tak já dnes asi ne :slight_smile: Ale odpo jdu cvičit. Přidáte se někdo?
2. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak Jj, napíšu. Dneska to s tím cvičením nevidím, jdu ke kadeřnici, a to pro mě znamená tak 3 hodiny :-/
2. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak tak si nech chutnat! :slight_smile: Já teda taky vyběhnu něco zblajznout :grinning: Jinak já na cvičení bych moc ráda, ale nemůžu, mám to zatrhlý, kvůli tomu břichu a čípku :cry: :angry:
Jinak kdyby jste se holky domlouvaly na jinej den, nebo tak něco, tak určitě písněte!
2. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky, díky za gratulace, ve fotoblogu máte nějaké fotečky ......... s tou návštěvou - ráda vás uvidím, ale musely byste asi dorazit někdy na začátku návštěvních hodin (jsou od 2), aby tady nebylo pak moc plno, se sem hrne celá rodina :grinning:
2. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko A v Bohunicích už funguje wifi? Nebo jsi na telefonu? :sunglasses:
2. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko Nela, Nelinka - to je moc pěkné jméno :dizzy_face: A i já, s těhotenskou demencí, jsem už pochopila tu Hromnici :grinning:
2. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko Tak my se zkusime domluvit. Ja bych se stavila moc rada...

2. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmorgana - no nějakou wifi jsem tu sice našla, ale se slabým signálem, já jedu přes kartu v NB
jsme chtěli nějaké krtké jméno bez R, ale ne nějaké starodávné :grinning:, tak nám vyšla Nelinka

@terak - ještě nevím, do kdy tady budeme, malá je zatím ve fototerapii, takže to tipuju tak do čtvrtka nebo pátka
2. srp 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko taky bych tě ráda viděla hned z čerstva a v akci :grinning: zkusíme to nějak s holkama naplánovat a uvidíme! Jen ale aby zas těch návštěv nebylo na tebe moc :confused: když říkáš, že by nás třeba střídala celá rodina :sweat_smile: to by chtělo nějakej den, kdy to nebudeš mít tak nahusto :grinning:
2. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko ale já jsem ti tak zvědavá, co ten tvůj nový tvoreček........? co on na tebe a co ty na něj.........? Jaká byla seznamovačka a jak válčíte holky teď? A prostě vůbec všechno :wink: moc moc Nelinku pozdravuj :grinning:
2. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko Tak se s @terak na návštěvách neshodneme - ona nemůže ve středu a já to nestíhám zítra :unamused: Patrně se rozdělíme :confused: Jen maličko nakoukneme a hned zase půjdeme :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dneska jsme si byli vyzvednout tu koupenou krobičku na Spirita (koupeno na Aukru). A můj je teď celý blažený a furt se kochá :grinning:
2. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmorgana no jo, to se nedivím :grinning: a osobně, nebo z pošty?Tak hlavně že jste spokojeny a odpovídá tomu popisu. A necháte si ji doma, nebo pomašíruje někam k babičkám?
2. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@antoaneta Vyzvedávali jsme si osobně v Brně. Možná ji odložíme k rodičům, protože v bytě nás čeká přestavba koupelny.
2. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek