Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
peko
2. srp 2010
@antoaneta - no malou jsem si moc neužila, jen na porodním sále asi 3 hoďky, z toho mě nějakou dobu doktorka zašívala :-S , pak odpoledne na pokoji a večer už šupajdila na fototerapii a tam je doteď, chodím tam jen na "kojení"

jinak holky jestli se rozdělíte, tak nejsem prost 😉 a jak říkám, na začátku návštěvních hodina tady nikdo moc nebývá - jen nemůžu zaručit kdy mě zavolají k malé
mmorgana
2. srp 2010
@peko Ty jo! No já se těším na Tvé zážitky i na malou Nelinku 🙂 První člen TeutoniaGangu vyráží do ulic 😎
terak
2. srp 2010
@peko Tak já zítra určitě, možná i s Míšou. Potřebuješ něco přinést?

Holkyyyy ja jdu na svoji první aukci na aukru, tak snad vyhraju ]-(
peko
2. srp 2010
@mmorgana - No nevím, jestli se budu dělit o zážitky ...... abych vás nevyděsila 😃

Ale je fakt, že už se těším, až vyrazíme s kočárkem, tak snad bude nějaké slušné počasí 🙂

@terak - budu vás zítra čekat 🙂, a díky nic nepotřebuju, rodina mě zásobuje poctivě 😉
a na aukci držím pěsti 😉
mmorgana
2. srp 2010
@terak Tak se pak pochlub, co jsi vyhrála 🙂
terak
2. srp 2010
@peko Určitě, musíš informovat 🙂

Jinak budu mít v srpnu nebo v září mraky hadříků od sestry na holku i na kluka. Ty holčičí pak nafotím, kdyby se ti něco hodilo 🙂 A jinak, co epino, myslis ze ti pomohlo? Penízky už pro tebe mám nachystané, tak pak jen zavel a ráda ti od něj pomůžu 😉
terak
2. srp 2010
@mmorgana Jeste nic 😞 A pri mem stesti neco prodrbu, takze to nebude fungovat, nebo spadne net 😃
peko
2. srp 2010
@terak - tak zkusím poreferovat tak, abych neděsila 🙂 a na hadříky ráda mrknu, když to budou velikosti co doma nemáme, tak beru 🙂
no a epino - věřím že by pomohlo, kdyby mu moje tělo dalo šanci, bohužel mám tak jemné tkáně, že se začly brzo trhat, takže jsem moc nepocvičila 😞, ale jinak co sleduju, tak holkám to funguje, jedna kamarádka z fóra porodila úplně bez poranění
terak
2. srp 2010
Juuuu vyhrala!!! Ale bylo to drama teda 😃
mmorgana
2. srp 2010
@terak Tak gratuluju 🙂 A pochlub se 😉

@peko Hlavně, že už to máš za sebou a vše dobře dopadlo 🙂 Teď už Tě čekají jen sladké chvíle s Nelinkou 😎
terak
2. srp 2010
@mmorgana Mám v albu pár obrázků, úplně na konci...

@peko sladké chvíle do 15 let, kdy na tebe bude mezi dvermi házet ksichty a myslet si něco o dementní matce 😃 😃 Stejně je to zvláštní... pořád nic a najednou mimčo 🙂
terak
3. srp 2010
Jezisi to zase bude den :/ Omlouvam se, ale musim makat, dnes to nestihnu 😞 @mmorgana v kolik jdes zitra za Petou?

mmorgana
3. srp 2010
@terak Plánuju to na zítra hned, jen co začnou návštěvní hodiny (to je 14, ne?). Vyhovuje
@peko ? A už se moc těším 😎
terak
3. srp 2010
@mmorgana Potkáme se před hlavním vchodem, nebo někde jinde?
peko
3. srp 2010
AHoj holky, nevím jak to bude zítra s návštěvama, mě už by zítra pustili domů, ale malá je ještě pořád ve fotu a rozhodne se podle výsledků zítra ráno. Takže já bych kdyžtak poslala smsku jestli máte chodit a případně kam, protože mě určitě přestěhují, jestli tady ještě zůstaneme.
mmorgana
3. srp 2010
@peko Jo, Peťo, uvidíš, jak to zítra bude a prostě napiš někdy dopoledne SMS 🙂 Kdyby to nevyšlo, tak se přidáme na nějaké to kočárkování 🙂

@terak Zítra uvidíme a kdyby jsme tam šly, potkáme se před hlavním vchodem.
terak
3. srp 2010
@peko Jasně, budeme čekat na povely. Jak se jinak máš?
antoaneta
3. srp 2010
Ahoj holky, dneska mi to nějak nevycházelo sem za Váma zaskočit, a pak mi koník ani nefungoval ]-( čekala jsem do teď a to jsem musela počítač ještě restartovat :-S už jsem byla pěkně z toho namíchnutá ]-(
@peko už jen ty drobné zmínky co a jak u tebe proběhlo, - jsou celkem děsivé, ale já to vydržím :-N chci vědět všechno!!! bez milosti 😃 jinak škoda, že ten dnešek nevyšel, ale zítra bych se k holkám asi přidala 😉 ikdyž jsem si vzala volno, - chci zůstat doma a odpočívat, abych byla na páteční poradnu trochu fit - nevím teda jestli to bude mít na ten můj čípek nějaký vliv =-) nicméně, kvůli tobě bych asi přijela, alespoň na otočku 😃 teda pokud tam ještě někde budeš, ale budu čekat a stíhat holky o info 😃
takže holky sím napíšu a prosím o odpověď. Ty jo, ale dyť já myslím má číslo Peťi, i na tebe 😃 takže prostě někomu napíšu a tak..........
Takže zítra se těším, a pokud to nevyjde tak neva - jít domů by bylo pro Vás určitě stoprocentně lepší, než kdoví jaká návštěva :-N , i kdyby byla ta sebelepší 😃 takže v jiném případě se určitě přidáme hned na první drandění s kočárkem 😃 To bude sranda, jeden kočár, jedno dítě, jedna mamka a tři pupkaté tetky vedle nich 😃 😃 😃
antoaneta
3. srp 2010
@terak byla jsem zkouknout to tvoje aukrování a jsem přímo uchvácená 🙂 Nádhera! Seš to ale holka šikovná! 😃
terak
4. srp 2010
Tak jsem se dneškem oficiálně připojila k brněnskému Teutonia gangu 🙂

@mmorgana Byla jsem se dívat na tu hnědou 😞 Hnedá sama o sobě je super, ale ta kombinace s hnědýma kytičkama je divná a působí na mě tak trošku pohřebně 🙂 Takže zase nic a budu lovit po bazarech. Mám ještě vytipovaný v praze červenočerný, tak asi to bude ten. Co plavání jaké to bylo???
mmorgana
4. srp 2010
@terak Cvičení ve vodě - zjistila jsem, že těch 8,5 kg se projevilo ]-( Místo stehen mám fakt jen sádlo a i malý pohyb dělal problém. O rukách ani nemluvím, s činkama jsem měla co dělat |-| Na příští týden jsem napsaná jako náhradnice a další týden jdu zase. Jaké barvy sis objednala na sporťák? A vítej v Teutonia gangu 😎
terak
4. srp 2010
Fialovofialovou...

No a jdes se mnou v pondeli na ty balony?
mmorgana
4. srp 2010
@terak Možná půjdu. Uvidíme 🙂
veronikae
5. srp 2010
Ahoj Peti,
jestli se přihlásíš ještě v porodnici,tak napíš,já bych tě přišla aspoň ještě pozdravit,pač tel.na tebe nemám.Já tady budu asi ještě týden,ty asi půjdeš za chviličku domů i s prckem🙂Jsem na 6,tak napiš na kolikátce ležíš.Pá Verča.
peko
5. srp 2010
@veronikae - Veri jak mi to vyjde, tak se za tebou zastavím, co říkáš? Já jsem nahostinském pokoji a návštěvy sem nemůžou. A zas tak brzy domů asi nepůjdeme 😞, povykládám.
veronikae
5. srp 2010
jojo jasně stav se.od 14.OOh tady budu mít manžela,ale klidně přijď.
mmorgana
5. srp 2010
@veronikae Ahoj x-) Dlouho jsem Tě neslyšela, neviděla. Jak se vede? Jsi v nemocnici? Je to dobrý?
peko
5. srp 2010
@veronikae - Veri promiň, dneska jsem to nestihla, tak jestli mě tu budou držet i zítra, tak to zkusím znova 😉
mmorgana
5. srp 2010
@peko Koukám, že se Nelince v solárku líbí 😎 Lepší se to?
terak
6. srp 2010
@mmorgana Já se jí nedivím, teplo tam je, jeste se opali 😉

Začni psát odpověď...

Odešli