• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@antoaneta - no malou jsem si moc neužila, jen na porodním sále asi 3 hoďky, z toho mě nějakou dobu doktorka zašívala :confounded: , pak odpoledne na pokoji a večer už šupajdila na fototerapii a tam je doteď, chodím tam jen na "kojení"

jinak holky jestli se rozdělíte, tak nejsem prost :wink: a jak říkám, na začátku návštěvních hodina tady nikdo moc nebývá - jen nemůžu zaručit kdy mě zavolají k malé
2. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ty jo! No já se těším na Tvé zážitky i na malou Nelinku :slight_smile: První člen TeutoniaGangu vyráží do ulic :sunglasses:
2. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak já zítra určitě, možná i s Míšou. Potřebuješ něco přinést?

Holkyyyy ja jdu na svoji první aukci na aukru, tak snad vyhraju :angry:
2. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - No nevím, jestli se budu dělit o zážitky ...... abych vás nevyděsila :grinning:

Ale je fakt, že už se těším, až vyrazíme s kočárkem, tak snad bude nějaké slušné počasí :slight_smile:

@terak - budu vás zítra čekat :slight_smile:, a díky nic nepotřebuju, rodina mě zásobuje poctivě :wink:
a na aukci držím pěsti :wink:
2. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak se pak pochlub, co jsi vyhrála :slight_smile:
2. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Určitě, musíš informovat :slight_smile:

Jinak budu mít v srpnu nebo v září mraky hadříků od sestry na holku i na kluka. Ty holčičí pak nafotím, kdyby se ti něco hodilo :slight_smile: A jinak, co epino, myslis ze ti pomohlo? Penízky už pro tebe mám nachystané, tak pak jen zavel a ráda ti od něj pomůžu :wink:
2. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Jeste nic :( A pri mem stesti neco prodrbu, takze to nebude fungovat, nebo spadne net :grinning:
2. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tak zkusím poreferovat tak, abych neděsila :slight_smile: a na hadříky ráda mrknu, když to budou velikosti co doma nemáme, tak beru :slight_smile:
no a epino - věřím že by pomohlo, kdyby mu moje tělo dalo šanci, bohužel mám tak jemné tkáně, že se začly brzo trhat, takže jsem moc nepocvičila :frowning2:, ale jinak co sleduju, tak holkám to funguje, jedna kamarádka z fóra porodila úplně bez poranění
2. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuu vyhrala!!! Ale bylo to drama teda :grinning:
2. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak gratuluju :slight_smile: A pochlub se :wink:

@peko Hlavně, že už to máš za sebou a vše dobře dopadlo :slight_smile: Teď už Tě čekají jen sladké chvíle s Nelinkou :sunglasses:
2. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Mám v albu pár obrázků, úplně na konci...

@peko sladké chvíle do 15 let, kdy na tebe bude mezi dvermi házet ksichty a myslet si něco o dementní matce :grinning: :grinning: Stejně je to zvláštní... pořád nic a najednou mimčo :slight_smile:
2. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi to zase bude den :/ Omlouvam se, ale musim makat, dnes to nestihnu :frowning2: @mmorgana v kolik jdes zitra za Petou?

3. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Plánuju to na zítra hned, jen co začnou návštěvní hodiny (to je 14, ne?). Vyhovuje
@peko ? A už se moc těším :sunglasses:
3. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Potkáme se před hlavním vchodem, nebo někde jinde?
3. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, nevím jak to bude zítra s návštěvama, mě už by zítra pustili domů, ale malá je ještě pořád ve fotu a rozhodne se podle výsledků zítra ráno. Takže já bych kdyžtak poslala smsku jestli máte chodit a případně kam, protože mě určitě přestěhují, jestli tady ještě zůstaneme.
3. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Jo, Peťo, uvidíš, jak to zítra bude a prostě napiš někdy dopoledne SMS :slight_smile: Kdyby to nevyšlo, tak se přidáme na nějaké to kočárkování :slight_smile:

@terak Zítra uvidíme a kdyby jsme tam šly, potkáme se před hlavním vchodem.
3. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Jasně, budeme čekat na povely. Jak se jinak máš?
3. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mi to nějak nevycházelo sem za Váma zaskočit, a pak mi koník ani nefungoval :angry: čekala jsem do teď a to jsem musela počítač ještě restartovat :confounded: už jsem byla pěkně z toho namíchnutá :angry:
@peko už jen ty drobné zmínky co a jak u tebe proběhlo, - jsou celkem děsivé, ale já to vydržím :sweat_smile: chci vědět všechno!!! bez milosti :grinning: jinak škoda, že ten dnešek nevyšel, ale zítra bych se k holkám asi přidala :wink: ikdyž jsem si vzala volno, - chci zůstat doma a odpočívat, abych byla na páteční poradnu trochu fit - nevím teda jestli to bude mít na ten můj čípek nějaký vliv :confused: nicméně, kvůli tobě bych asi přijela, alespoň na otočku :grinning: teda pokud tam ještě někde budeš, ale budu čekat a stíhat holky o info :grinning:
takže holky sím napíšu a prosím o odpověď. Ty jo, ale dyť já myslím má číslo Peťi, i na tebe :grinning: takže prostě někomu napíšu a tak..........
Takže zítra se těším, a pokud to nevyjde tak neva - jít domů by bylo pro Vás určitě stoprocentně lepší, než kdoví jaká návštěva :sweat_smile: , i kdyby byla ta sebelepší :grinning: takže v jiném případě se určitě přidáme hned na první drandění s kočárkem :grinning: To bude sranda, jeden kočár, jedno dítě, jedna mamka a tři pupkaté tetky vedle nich :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak byla jsem zkouknout to tvoje aukrování a jsem přímo uchvácená :slight_smile: Nádhera! Seš to ale holka šikovná! :grinning:
3. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dneškem oficiálně připojila k brněnskému Teutonia gangu :slight_smile:

@mmorgana Byla jsem se dívat na tu hnědou :( Hnedá sama o sobě je super, ale ta kombinace s hnědýma kytičkama je divná a působí na mě tak trošku pohřebně :slight_smile: Takže zase nic a budu lovit po bazarech. Mám ještě vytipovaný v praze červenočerný, tak asi to bude ten. Co plavání jaké to bylo???
4. srp 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Cvičení ve vodě - zjistila jsem, že těch 8,5 kg se projevilo :angry: Místo stehen mám fakt jen sádlo a i malý pohyb dělal problém. O rukách ani nemluvím, s činkama jsem měla co dělat :pensive: Na příští týden jsem napsaná jako náhradnice a další týden jdu zase. Jaké barvy sis objednala na sporťák? A vítej v Teutonia gangu :sunglasses:
4. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fialovofialovou...

No a jdes se mnou v pondeli na ty balony?
4. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Možná půjdu. Uvidíme :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti,
jestli se přihlásíš ještě v porodnici,tak napíš,já bych tě přišla aspoň ještě pozdravit,pač tel.na tebe nemám.Já tady budu asi ještě týden,ty asi půjdeš za chviličku domů i s prckem:slight_smile:Jsem na 6,tak napiš na kolikátce ležíš.Pá Verča.
5. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikae - Veri jak mi to vyjde, tak se za tebou zastavím, co říkáš? Já jsem nahostinském pokoji a návštěvy sem nemůžou. A zas tak brzy domů asi nepůjdeme :frowning2:, povykládám.
5. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jasně stav se.od 14.OOh tady budu mít manžela,ale klidně přijď.
5. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikae Ahoj :dizzy_face: Dlouho jsem Tě neslyšela, neviděla. Jak se vede? Jsi v nemocnici? Je to dobrý?
5. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikae - Veri promiň, dneska jsem to nestihla, tak jestli mě tu budou držet i zítra, tak to zkusím znova :wink:
5. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Koukám, že se Nelince v solárku líbí :sunglasses: Lepší se to?
5. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Já se jí nedivím, teplo tam je, jeste se opali ;)

6. srp 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek