• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@antoaneta Neboj, ja mela uplne to same... Ja myslim, ze tohle musime resit az to nastane. Max koupit ty tvarovace, ale vic s tim asi neudelas. Ber to tak, jsou horsi veci :slight_smile: Manzelova sestra nekojila ani jedno ze svych tri deti a vsechny jsou uplne v pohode, zdrave, bez alergii a v pohode.

10. srp 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím, že radši obrátíme list, ať se Peťa v tom ještě víc nemáchá :frowning2: (já ale teda furt věřím, že to ještě Nelince pujde)
Holky našla jsem nějakej kalendář, kterej na 99 procent určuje pohlaví, zrovna jsem ho tady řešila s kolegyní a její děti ji všechny vyšly. Tak schválně :slight_smile: ........no to by mi muselo sem jít taky zkopírovat, že? :angry: Chcete si to vyzkoušet a potvrdit zkutečnost? Ať vím, jestli se mám snažit....... :grinning:
10. srp 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, posli
10. srp 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to máš pravdu, není to katastrofa. Ikdyž vím, že bych to asi ofňukala. Hlavně aby bylo miminko zdravé. Škoda ale. Jedna věc je ten smysl toho kojení, imunita a tak, ale taky i ta praktičnost a finanční stránka :confounded:
10. srp 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana ty jo, vážně o tom uvažuji
takže jsem hledala a hledala a našla jsem odkaz, který mi zkopírovat nakonec šel. Tak šup šup, terak, peko, chci vědět, jestli Vám to vychází :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=482872
a jsem zvědavá, jestli mmorgan odolá a nebo ne :grinning:
10. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Hehe, moc tě nepotěším :grinning: Když zadám svůj věk a měsíc početí, vychází kluk. Jenže mám dojem, že do tohoto kalendáře se má zadávat lunární věk - to mi vychází holka. Vyber si :sunglasses:
10. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta jj tenhle cinsky kalendar znam :slight_smile: Me to vyslo na 100% otehotnela jsem ve 26 letech v breznu. Cekam kluka a polde kalendare je brezen kluk a vsude kolem jsou holky :grinning:
10. srp 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - hmmm, tak v Bohunicích jsem se o odsávačce nic nedozvěděla, prostě mi jen řekli, že mě budou volat každé 4 hodiny na kojení a že jsme nakojily málo nikoho nezajímalo, hned byl připravený Nutrilon :frowning2: a když už se našla sestřička ochotná nám pomoci, tak další směna to všechno pokazila :frowning2: , chtěla jsem malou dokrmovat alternativně, ale nakonec jsme skončily na flašce
no uvidíme, ještě nehážu flintu do žita :wink: , ale ráda bych to měla do 14 dní vyřešené, pak půjde manžel do práce
10. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Bohužel, s podporou kojení je to blbé snad všude :unamused: Kamarádka, co rodila v Bohunicích, s tama odchzela tak vystresovaná, že říkala, že tam už nikdy. Druhé rodila u Miloušů a říkala, že kdyby nevěděla, jak se kojí, tak se asi nerozkojila, prý zlaté Bohunice.
10. srp 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejak nam to tu upada, kde je vam konec? Ja jsem si dnes musela koupit novy notebook... ten stary mi postupne uz pul roku odchazi, porad jsem rikala..to je dobry, to jeste vydrzi. No az mi dnes odeslo podsviceni monitoru :D Baterkou jsem si svitila do monitoru, abych si aspon udelala zalohu, no mazec :sunglasses:

@mmorgana Jaký byl dnes aquaaerobic? Priste bych se pripadne pripojila, dnes jsem to nejak nezvladla, sla jsem az na pul devatou plavat.

@peko Co malá, nebudou nejake aktualni fotky a zazitky? I kdyz ty asi ted moc nestihas co?
11. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Šmarjá! Nestraš s notebookem! Snad mi můj 4 roky starý ještě nějaký čas vydrží :unamused: Aspoň procházky do parku by zvládnout mohl :zipper_mouth: V aqua si připadám jak velryba. Pohyb asi potřebuju. Už jsem se napsala na příští týden i ten další. Jestli to chceš zkusit, tak si tam zavolej dopředu, bývá docela plno.
@peko Tak jak je doma? Co Nelinka?
11. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana No doporucuji zalohovat :slight_smile: Ja ho mela taky 4 roky a postupne mi prestavala fungovat jedna vec za druhou... ale porad jsem rikala, to je dobry, nepotrebuji repraky, to je dobry, me nevadi ze nefunguje USB port atd. No a ve chvili kdy mi jirka instaloval OS do noveho notasu, tak mi zkolaboval definitivne ten stary. Na ten aqua zavolam, snad budou mit volno. Me se to v tom intru docela libi, jen me desi ty velrybi kreace pres sklo, za kterym jsou ti super namakani nadlide :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak s těma super namakanýma nadlidma nevím :grinning: Spíš jsou tam někde hóóóóódně podivné kreace :grinning: :grinning: :grinning: Včera tam byl pán, co byl širší než delší - do dveří chodil bokem. Kdyby nežral tolik bobulí, nestalo by se mu to :grinning:
12. srp 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Tak o cukrovku jsem si musela rict, ale jdu teda bohuzel na vinicni :( Takze to budeme muset zvladnout :rolling_eyes:
12. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viniční? To je někde v Židenicích, ne? Tam se mi nechce, půjdu na Obilňák :sunglasses:
12. srp 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona to bohuzel na obilnak napsat nechtela, ze maji s tou vinicni nejakou smlouvu nebo co... no nevadi, tak pak poreferuj, az to budes mit za sebou. Ja teda reknu jirkovi, at jde se mnou, protoze sama se tam teda tri hodiny flakat nebudu. At si tech doktoru taky trosku uzije ne? :angry:
12. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Ale kdyby sis to rozmyslela tak rekni, budu rada kdyz pujdeme spolu...
12. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Hmm, mám z Obilňáku dobré reference - berou krev ze žíly, po hodině a po dvou (tak jak je doporučováno) a taky jsou tam prý šikovné sestry - u mě je občas problém najít žílu, natož třikrát :unamused: A mám to kousek :sunglasses: Asi to zkusím tam. Možná, že to nedám :pensive:
12. srp 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana No tak ja uprimne doufam, ze to snad vsude delaji tak, jak je doporucovano ne? :grinning: :grinning: :grinning: Tak by me zajimalo, ktera to tam vydrzime dyl... davam si tak pul hodiny, nez tam poletim na zachod.
12. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jj, určitě :sunglasses: Stejně, jako Ti dají v nemocnici stravu vhodnou pro kojící matky a budou Tě informovat všech zákrocích, které Ti provedou (třeba Hamiltona) :grinning: :grinning: :grinning:

@peko Jak se máte holky? U dva dny žádné zprávy :confused:
12. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
no my žijeme, ale s vypětím všech sil :grinning:, malá je pěkný hladovec, ale Nutrilon je prý lepší než mamčino mlíčko, takže kojení půjde fakt asi do kytek :unamused:
13. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko To je dobře, že Nelince chutná :grinning:
13. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - no jo, chutná jí ale Nutrilon a toho by si nejradši ještě přidávala ... a to se mamka snaží kojit
13. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Třeba je Nelinka rozmlsaná ze všech těch dobrot, co jsme do sebe ládovaly :grinning: Už jste prubli kočárek?
13. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - na kočárek ještě nedošlo, ale dneska by ho manžel měl dovézt, tak možná o víkendu vyrazíme, uvidíme podle počasí, zatím si užívám, že jsem doma a zkouším se vyspat, i když nějak nestíhám
13. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak pak posli nejake fotecky teutonky v akci. Ja si byla dnes vyzvedavat korbicku a je naprosto luxusni. Ted premyslim, jaky fusak si do ni poridim, mam totiz v merku dva.... do jednoho bych sla rozumove a do druheho jsem se zamilovala :grinning:
13. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Pochlub se, které fusaky? Mně se zatím zamlouvají fusaky Kaiser. Ale vůbec jsem je ještě neviděla naživo :unamused: Budu muset omrknout.
13. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bud ten teutonia s berankem, nasla jsem v bazaru rok stary za 1500,- (oproti puvodni cene pres 5 000 je to skoro zadarmo) nebo tento http://www.modrykonik.cz/fotoblog/terak/album/mimak/5427255/

Ale asi to bude beranek, je dokonce ve stejne barve jako ta korbicka....
13. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Na beránka od Teutonie jsem se taky dívala a ta cena zní suprově :sunglasses:
13. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek