• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@terak - Teri já to ještě promyslím a dám vědět :wink:

@myisiska1 - my jsme si nechali natočit DVD ve 25tt, stálo to teda 1500,-, ale Nelinka se tam ukazovala moc pěkně, bylo z toho poznat co je potřeba a v rodině mělo DVD úspěch
i když je pravda, že dneska bych to možná víc zvažovala, jestli ty penízky neutratit za něco užitečnějšího :wink:
17. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak kdyby po mě chtěli 1500,- tak mám rozhodnuto. Tolik peněz bych nedala. Nechala bych udělat cca 3 fotky a hotovka
17. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Peti jinak dost druhu tech polstaru maji v chiccu, ale nevim jak se tam dostanes :( Ja tam jedu dnes kupovat postylku a komodu na prebalovani
17. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, včera me @mmorgana nakousla... jak jste na tom s baby monitorama?
17. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no já mám pocit, že se teď nedostanu nikam :grinning:, dnes jsme chtěli konečně vytáhnout kočár a počasí to hatí, taky malá je nějaká neklidná, trápí ji bříško :frowning2:
jo a monitor dechu nakonec máme, koupili jsme Babysense s tím, že ho za rok prodáme
17. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto a mate chuvicky?
17. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme ve 25. tt na placený 3D/4D ultrazvuk. A moc se těšíme :sunglasses:
Zatím mi dělal UTZ jen doktor a ve 12. a 20. tt jsme byli na velkém v nemocnici. Bylo to super - viděli jsme toho hodně, i když mímo se nám hodně vrtělo. Ale byly to řezy a já bych chtěla i 3D :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 jojo, jak psala Terak, stojí to 500 korun. Já si teda o DVD řekla a jsem ráda. Chtěla jsem ho i kvůli manželovi, protože tam nemohl být sebou. Naše miminko bylo teda takové trochu spící a moc ho to ukazování nebavilo, ale i tak. Pan doktor ho trochu probral, já to rozchodila a to co měl zkontrolovat, tak zkontroloval. A to všechno vlastně jsem nejen viděla, ale taky to všechno máme natočený. Asi 10 minut. Je to zážitek a památka hezká. Jsou tam pasáže, kdy jde vidět na prd, ale taky místa, kde jde vidět krásně, detaily, prstík u pusinky, nosánek, srdíčko jak tluče atak. Takže je to určitě na zvážení. Na tom dalším ultrazvuku po 20 týdnu, jsme si totiž o dvd řekli taky, ale to je teda už horší. Prostě miminko se ukazovat nechtělo. I pan doktor měl co dělat, aby prohlédl, to co má. Z celého záznamu je tak koukatelná sotva polovina.
17. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - jj, i chůvičky jsme koupili, od Philipsu
17. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak a kdy jste řešily babymonitory? :confused: to mi nějak uniklo. K čemu jste došly? Já bych asi taky nějaký chtěla. Ale nevím jaký, je v nich nějaký zásadní rozdíl? Přemýšlela jsem o tom co má asi Peko. Ten má myslím totiž dvě podložky, ne? Jinak chůvičky asi ne, ty mi nevyužijem. Bydlení máme malé a když bude mimi kňourat, tak já ho z té druhé místnosti uslyším. Ty bychom řešili až třeba na dovolenou, nebo kdyby jsme někam jeli. Ale to bychom si možná jen od někoho půjčili, nebo koupili z druhé ruky. A nebo koupili jen nějaké levné.
17. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky jakou teda tu kosmetiku pro mimi? Už máte vyřešenou? Já vůbec nevím. Že bych už nějakou koupila.
Peko, ty máš teda jakou? Já zas zapomněla ty názvy. A dobrý?
17. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tak kosmetiku pro mimi zatím nevím :-/ Ani moc oblečků nemáme - do prosince je ještě čas :sunglasses: Chůvičky nebudeme potřebovat, protože máme malý byt. Mít třeba větší dům, určitě bychom o nich uvažovali. Do ojetého baby monitoru bych nešla. Už po půl roce jim začne klesat citlivost (jde to řešit servisně). Takže buď nový (Nanny, Babysence nebo možná ty na plenku), nebo půjčit v nemocnici či nějaké seriózní půjčovně. Včera jsem dostala tip na tohle http://monitordechu.cz/index.html
17. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - jj, Babysense má 2 podložky, my ho včera prvně aktivovali a dobrý, chůvičky jsme koupili, protože máme větší byt a čítám, že je využiji třeba na chalupě nebo až malou přestěhuju do dětského pokoje
my moc kosmetiky zatím nemáme, jen mandlový olej na tělíčko a olivové mýdlo, ale zatím umýváme jen čistou vodou

@mmorgana - no kdy ž po půl roce začne klesat citlivost monitoru, tak to jako půkčují ty monitory vždycky nové? tomu teda nevěřím

a co se oblečků týče, doporučuji nakoupit hlavně overálky, všechno ostatní se aspoň mě na to prťavé miminko strašně špatně oblíká, zato overaly točíme pořád dokola
17. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko A prosimte resila jsi nejak nakup postylky s ohledem na budouci detsky pokojicek? Ja vubec netusim, kdy se mimco zacne presouvat, tak ve dvou letech ne? Mam vytipovany nabytek do pokojicku, ale ted jsem objevila super postylku s prebalovakem, ktere se ale naprosto nehodi k nicemu, co mam v byte... tak nevim no :(
17. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Dá se to servisovat, pak je to v pohodě. Ale pokud člověk nemocnici nebo jiné půjčovně třeba nevěří, tak určitě nový. Prodá se vždycky :sunglasses:
17. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no právě nákup postýlky s ohledem na další využití byl docela oříšek, přebalovák jakbysmet, tak jsme se snažili, aby to bylo trochu nadčasové a zároveň kvalitní a myslím, že se povedlo

@mmorgana - aha, tak to jo, já si taky říkám, že po půl roce, po roce ho ještě v pohodě prodám za slušnou cenu
17. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko A kupovali jste postýlku, která se pak dá předělat na postel?
17. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - to zase nee, ta by se nám bohužel nevešla do ložnice, ale u téhle jde sundat ta jedna bočnice, takže nějaký rok ještě poslouží a pak malá dostane nějakou "dospěláckou" postel :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko No, to my budeme muset asi řešit přechod z postýlky do postele zároveň s přechodem do většího bytu :confused:
17. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to naše mimuško bude taky s náma muset vydržet v ložnici do nějakého vzdáleného budoucího stěhování. A pokud by to v budoucnosti nevyšlo, tak mu budeme muset vytvořit pokojík z naší ložnice a my bychom museli jít do obýváku a nebo do zatím odkládací místnosti. Každopádně myslím, že v té době, už mímo bude z dětské postýlky venku. A pokud ještě ne, tak určitě k ni nějakej kus nábytku vždycky doladíme.
@mmorgana a myslíš, že se pak ty monitory fakt dají tak lehce prodat? A zhruba za kolik? Že jsem to nikde na bazárku neviděla? Mně přijde, že buď jdou všichni do novýho, nebo do nějaké té atestované půjčovny.
17. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Myslím, že jsme nějaké monitory dechu na Aukru viděli (tak chodím nějčastěji). Ale přiznám se, že úplný přehled nemám, nepátrala jsem po tom.
17. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - třeba na Bazoši prodávají monitory Nanny docela často :wink:
17. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko je ale taky otázka jestli je prodají, já bych asi takhle od někoho nechtěla, nevíš jak je v pořádku, bála bych se aby fungoval :confused:
17. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
od někoho známýho asi jo, a kdyby byl v záruce tak asi taky. Přece jen, kdyby to bylo aspoň za půlku jeho původní ceny
17. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame postylku, prebalovak a policku :slight_smile: Samozrejme jsem nakonec koupila naprosto neco jineho, nez co jsem mesic vybirala....
17. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - pěkně jste nakoupili :wink:
17. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko NAKOUPILA!!! Manzel odjel na Airsoft :grinning: JInak v Kika...
17. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jéé, ten přebalovák si z Kika pamatuju :sunglasses: Chodili jsme tam a měřili, jak vysoký budeme mít ten náš :grinning: Hezký :sunglasses:
17. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana A mate tu horni desku prebalovaku taky tak sirokou? Kde jsi do ni sehnala tu vlozku?
17. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám princeznu :slight_smile:, dneska jsme chtěli vyzkoušet kočár, ale pršelo :frowning2:, tak snad zítra.
17. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek