• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@peko Krásná princezička :sunglasses:
18. srp 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko A nechces nam napsat trasu, po ktere jezdite, ze bychom prisly ocumovat? :slight_smile:
18. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri ještě jsme nevyjeli, takže žádná trasa zatím bohužel není :grinning:
18. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto ja uz ti tak zavidim, ze to mas za sebou..ted mi doslo, ze uz se musim prihlasit na nejaky ten kurz, protoze ted zacinaji terminy, kdy to jeste stihnu projit cele. Uz se ani nemuzu prihlasit na brisni tance, protoze ty valí do února...začínám mít nepříjemný pocit, že se nám to nějak krátí.

O víkendu budeme aspoň skládat postýlku a komodu, abych viděla, jestli je to OK kvůli reklamaci, tak se snad zklidním, protože začínám panikařit.

Tak az budes mít natrénováno, tak napiš. Všechny se na vás už těšíme :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko moc krásná, vypadá opravdu jako princeznička :slight_smile:
@terak jojo, ty máš co povídat. :confused: To já nevím, kde se mi poděly ty týdny, ty jo, to tak letí, a panikařím teda fest. :sweat_smile: Ještě nemám ani to co ty a přitom jsem o pět týdnů před tebou. To je děs. Fakt začínám vyšilovat. Že ještě nic nemám. Mám strach, asi bych si měla radši i nachystat kabelu do porodky. A kam se budeš chystat na kurz? Já se chci taky ještě někam rychle přihlásit. Zvažuji kurz co dělá Obilňák - dělají ho lidi z obi, z Bohunic, i od Milosrdných, pak taky nějaké od Majky, nebo Malý svět, a nebo i nějaké víkendové...????
Jo jinak nábyteček moc pěknej! Možná dobře, že je nakonec úplně jinej než ten co jsi měla předtím v plánu. A prosím, kolik stál ten přebalovák?
18. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Budeme netrpělivě čekat na zprávy z terénu :wink: A pak se někdy určitě rády připojíme :sunglasses:

@antoaneta Ty jo! 74 dní do porodu! To už stříháš metr!!!!
18. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak, první výprava s kočárkem zdárně proběhla, zajeli jsme na poštu :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Jééé, živá Teutonka :D
18. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana voe, mně se ti úplně udělalo zle, když si to takhle napsala, ty jo, nekecám, fakt se mi úplně scvrkl žaludek při té představě. To tak hrozně letí, to je děs!!!
@peko jééé Vám to ale venku sluší!!! :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mamka sladena s kocarkem... tak to ma byt!!!!
18. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Já taky nemůžu uvěřit svým "110 dní do porodu" :grinning: Pořád se mi to zdálo tak daleko a teď už se objednávám na kurz kojení a péče o novorozence :grinning:
18. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky, ten čas neuvěřitelně letí, tak si to užívejte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@terak - kdyby sladěná jen mamka, i pes ladí :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana 110??? COZE??? To jako i já? :grinning: :grinning: :grinning:

@peko pes neni videt, neverim! :sunglasses:
18. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Ty tam nevidíš našeho oranžového Bennýska? To by chtělo nové brejle :sunglasses: :grinning:
18. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Jo takhle .. ja myslela ze ma nejaky oranzovy doplnek, zeleny obojek nebo neco takoveho :grinning:
18. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tak pravda, psí doplňky jsme ještě nevyladili, naprosto to kazil modrým obojkem, ale zapracujeme na tom :grinning:
18. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Chyba chyba, tos mela udelat jako prvni. Treba ja jsem si vybrala barvu kocarku podle cervenych obojku nasi Carrie. Jen pak ten fialovy sportak budu muset doladit :grinning: A jake to jinak bylo? Co mala na venek a na kocarek?
18. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvládla vypít glukózu. Ale teda moc dobře mi po ní nebylo :confounded: Jsem zvědavá odpoledne na výsledky.
19. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana No a kdy je budes mit? Mas muj obdiv, ja jdu az 2.9. tak pak taky poreferuji.

Jinak jsem teda dnes mela naprosto dabelsky obed. Zajimalo by me, co zaludek rekne na tunaka a cervene fazole :angry:
19. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nedame jeste rychle kafe a dortik, nez me a @mmorgana prijdou ty testy na cukrovku? :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dejte si i za mě :wink:
19. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko A nemuzeme se srazit nekde poblize tebe, nebo se jeste na prezentaci kocarku necitis? :slight_smile:
19. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no já budu muset napřed logisticky vychytat vůbec chystání na procházky v jednom člověku, ono snést 4 patra tašku s prckem nebude žádná sranda. Budu muset pořídit nějaké to nosítko.
19. srp 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jojo, já jsem pro! Takže kdy? :slight_smile: Dyť jsem už říkala, že musíte ještě nějaký ten dort zblajznout, co kdyby :grinning:
@peko jojo, já si dám na tebe nášup! Ale jinak příště už s tebou! mám pocit, že jsou v Brně i nějaké hezké babypointy....
@mmorgana tak to seš borec, když to u tebe proběhlo takhle více méně bez potíží. Pak dej vědět jak si dopadla. Jinak počítáme s tebou ještě na ten dort!
19. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Kdykoli, me je to jedno. V Tchibu maji novou kolekci :slight_smile:

Holky tak my jsme zase bez postylky ... @peko Peti, kde presne jsi sehnala tu svoji, jsi s ni spokojena???
19. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - copak se stalo s postýlkou?
Ta naše je z Mamas and Papas, byla docela drahá, ale zatím si nemůžeme stěžovat
19. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko

Já jsem právě stejnou viděla u scarlettu, tak nevím jestli je to ona. Kupovali jste to v eshopu nebo jsi ji nekde videla?
http://www.detskepostylky-eshop.cz/detske-postylky-buk/postylky-se-stahovacim-bokem/detska-postylka-atlanta-trese

Tady ta stala 3500,- ale je bez stahovaciho boku, bez supliku, takze taky nebyla vylozene nejlevnejsi. Jsem lina to psat, tak prekopiruji to, co jsem pripisovala do alba k fotce..

Dnes jsem rozdelala postylku, jala jsem se ji smontovat.

1) je to uplne prachobyc mekka drevotriska

2) ten kdo vymyslel zpusob montaze, byl totalni magor

3) dily k sobe nesedi, 2 desky, ktere tvori bok postylky, leti cca o 3 - 4 mm

4) vrchni cast na bocnici byla normalne odstipnuta

Nastesti mi to vratil, ale penize mi dat nemohl, takze jsem skoncila aspon s poukazkou na nakup. Lepsi, nez kdyby nam to jenom vymenil. Kika ma obvykle velmi kvalitni nabytek, takze toto pro me byl sok :(
19. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen podotykam, ze jsem si ji fakt otestovala na prodejne a vystaveny kus byl naprosto OK. No pripadam si jak blbec, ta KIKA me v tomto fakt zklamala...
19. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - aha, tak to není ona, i když je dost podobná, ta naše je teoreticky tahleta http://www.mamasandpapas.com/product-amera-cot/331102801/type-i/, jen máme loňský model, který se mi líbil víc
a postýlku jsem viděla naživo v Rozkvětu v obchodě Happy Babies, kteří právě Mamas and Papas prodávají
a koukám, že ta cena zas až tak moc rozdílná není

to mě mrzí, jak to s postýlkou dopadlo, ale tohle byl přesně ten důvod, proč jsem byla ochotná do postýlky investovat větší prachy
19. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Díky, kouknu na to. Ty jsi s ní spokojená?
19. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek