• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@peko Ja za tou pani zitra zajdu a uvidim co mi rekne ze jde objednat.... ale jsem rada za tu postylku, za to doporuceni moc dekuji!
20. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no já doufám, že budete spokojení a nebudeš mě pak proklínat :wink:
20. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko To urcite ne.... ten rozdil je videt na prvni pohled. Mimoto je to konecne postylka, kterou jsem chtela. Nema plne celo, je 140cm, nema vyndavaci pricky a nema stahovaci bok. Jak dlouho jim trvalo, nez ti ji dodali?
20. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta cukrovka je fakt bezpříznaková a je to dáno geneticky (nikdo u nás v rodině cukrovku neměl, prostě se sešly geny). Ta dieta se musí hlídat tak, aby měla matka i dítě dost živin. Právě se bojím toho, abych neskončila na císaři nebo aby mi nevyvolávali porod. Tak budu vzorná a dodržovat dietu :sunglasses:
20. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri myslím že dodací lhůtu měli kolem 4 - 6 týdnů. Však se s paní domluvíš.

@mmorgana - ty to určitě zvládneš, jen to nesmíš přehánět a bude vše v poho :wink:
20. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Díky za povzbuzení :sunglasses: Koukala jsem na fotky v albíčku - z Nelinky je hotová modelka :grinning: A jak to jde doma?
21. srp 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Peti pouzivas nejakou zavinovacku? V cem ti ted mala spinka?
21. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - díky za pochvalu Nelinky, když neřve, tak je to sluníčko :slight_smile:, doma už to celkem jde, pomalu chytáme nějaký rytmus, no zajímavé to bude příští týden, Dave už musí do práce

@terak - Teri zavinky mám, ale moc je nepoužívám, malá nechce být zabalená, potřebuje mít ručičky ven, takže přes den ji max. přikrývám dekou, na noc používám bavlněnou zavinovačku od Aestheticu, ta je teda super
pak mám ještě rychlozavinky od Babyrenky, ale ty mi teď přijdou teplý, využijeme je asi až se ochladí
21. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak
@peko Taky uvažuju, jak se zavinovačkama. Mám jednu rychlozavinku (v albu) a přijde mi teplá. Ale rodím v prosinci, to se bude hodit. Už jsem uvažovala, jestli si nepořídit i něco dalšího. A ještě máme krásný spací pytel od Ondrovy mamky.
21. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Jak jsem byla v tom happy babies, kam me poslala Peta, tak jsem se tam na hodinu zakecala s pani prodavackou. Uzasna osoba, pani v duchodu, byvala porodni asistentka (nejradsi bych se ji zeptala, jestli me nechce odrodit :grinning: )

S ní jsem se právě bavila o peřinkách atd. Tak polštář a normální peřinku mi řekla, že hodně měsíců nebudu potřebovat. Že pro úplně čerstvé mimčo je nejlepší ta zavinovačka, protože má takový ten mírně stísněný prostor, na který bylo 9 měsíců zvyklé. Tu zavinovačku pak podle potřeby přikrýt dekou nebo peřinkou - podle toho co máš. Jinak doporučila ty spací pytle dávat od začátku, aby si na to mimčo zvyklo ještě když se moc nehýbe. Že jí pak chodí zákaznice a stěžují si, že do spacího pytle dali několikaměsíční miminko a že v tom nechce být a řve (no tak to je jasný, když mu necháš volnost a pak mu dáš něco, co ho omezuje v pohybu. MIminka co to pry mivaji od zacatku, tak se v tom nauci i vstavat a pohybovat po postylce.

Jo a taky prý kupovat věci, co jdou vyvařit. V tom shophu babyrenka je ale psane vse na 40 stupnu, tak nevim :(
22. srp 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tak paní v důchodu jsem tam ještě nezažila, ale ta mladá paní co tam běžně prodává je taky pěkně upovídaná a strašně ochotná

Polštář a peřinku jsme pravda zatím nekupovali, ale se zavinováním jsme u Nelušky neuspěli, má ráda volné ručičky, taky se s nima bohužel občas budí, ale svázaná být prostě nechce, takže ji lehce zavinu do té Aesthetic zavinovačky s rukama venku, a občas přikryji lehoučkou dečkou, ale v tomto vedru se mi to zdá skoro zbytečné
a spací pytel máme doma taky, teda z Tesca, ale taky se mi zdá dost teplý
a nevím s tím vyvařováním, podle mě se od toho dost ustupuje, dokonce ani látkový plíny už se nevyvařují, ale perou max. na 60
22. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko To je její dcera. Ta paní tam pracovala před dvěma lety a nějaká zákaznice se s ní domluvila na denní hlídání jejího dítěte. Tak to místo ní vzala dcera.

No neberu to vyvarovani jako ze musi byt pravidelne, ale kdyz ti to poblije, nebo pocura, tak je nejak logicke, ze by se to melo prat na co nejvic. A u tech povleceni maji vsechno na 40 :(

22. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co kafe v utery?
22. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já bych ráda zašla, ale včera mi volala porodní asistentka z jednoho předporodního kurzu, kam jsem si už dávno volala a kde mi řekli, že mají obsazeno a že jak budou otvírat další, tak mi zavolají, no a právě včera mi volali, že teď zrovna jeden spouští a už v úterý, jestli mám zájem. A já řekla že jo, a že přijdu. Začíná mi to v 5 na Divadelní. Takže na kafe bych zašla, ale buď někde tam ve městě a před tím, než začne, nebo až pak, ale to se obávám, že bude už pro Vás pozdě - sca v 7, a nebo hold jinej den.
terak, ale jestli chceš můžeš se přidat :wink:. Ale ty chceš asi začít chodit později, že? A už máš nějaký vybraný? Já ještě uvažuji o tom na obilňáku, nebo alespoň na některou z těch lekcí, které nabízí, jde na ně chodit samostatně a nezávazně a nebo taky ještě o jednom víkendovém rychlokurzu.
22. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta
@terak No, mě by to v úterý nevadilo ani před tím kurzem, ani po. Jestli chcete ... :sunglasses:
22. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana o.k. tak uvidíme ještě co @terak a domluvíme se. Případně vymyslíme jinej den :wink:
22. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Ve středu bych mohla před plaváním (od 18 v Internacionalu) a ve čtvrtek před kurzem (od 17 na Nerudově).
22. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Posli mi co je to za kurz...mrknu na to :slight_smile:

Jinak muzu i pred i po, jak se vam chce...

22. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, 3D UTZ je bomba! Naše mímo se normálně směje :grinning: A představte si, že má úplně stejný nos jak Ondra :sunglasses: A bradičku po mně :sunglasses:
Tak platí to úterý? Třeba ve 15.30 někde ve městě?
23. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Jeziiiiis posli fotku!!!!!

Za mě platí.
23. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v albu pupik mám fotku ze včerejška :sunglasses:
Tak dneska v 15.30? A kde?
@antoaneta řekni si, ať se Ti pak dobře dojde na kurz,
24. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana No je videt, ze jste ho nudili, jak si podpira tu bradu :D :D :D

Jinak holky, nepresuneme to az bude trosku lepsi pocasi? Ja jsem docela nachcipana, tak vas nechci nakazit :( Rano jsem se probudila s kaslem a rymou, nechala jsem pres noc inteligentne otevrene okno :rolling_eyes:
24. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ale napřed jsme ho bavili - smálo se :grinning:
Klidně přesuneme, je mi to celkem jedno. Jsem v práci, tak buď půjdu domů, nebo do města.
24. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo se potkejte vy a ja s vami az priste, fakt na vas nechci neco psiknout :(

Premyslim jak mam jit se psem, jsem rada, ze se jeste neprobudila, porad cekam ze prestane prset aspon na chvilku, jinak ji vykopnu na zahradu :(
24. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už nejsem jen ta namalovaná panenka! :grinning:
Sory, dřív jsem se nedostala k počítači, takže pokud se u Vás nic nezměnilo, tak to klíďo necháme na jindy.
Bacila nechci :grinning: a i teda přiznám se, že o půl čtvrté a já pak už bych odcházela, abych tam v 5 byla. To je na prd. Jak nás znám, to bysme si toho moc neřekly a kdybyste vy ještě plkaly, tak by mi to bylo líto :frowning2: Já bych teda ale mohla, ale nevím teda kam tam. Abych to pak na ten kurz neměla daleko. Takže pokud dnes ne, tak bych to i uvítala, naopak bych to tam kolem omrkla a příště bych už mohla přijít i s tipem. Pokud teda by to bylo zase v den, co bych ten kurz měla.
@terak holka ty se dej do kupy, ať se teda můžem vidět, i s tebou.
24. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tak na te fotce jsi k nepoznani :slight_smile:
24. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak teď nevím, jestli to mám brát jako lichotku, nebo se urazit :grinning:
A to je přitom čerstvá, tento měsíc focená do práce, ale je teda fakt, že jsem tam učesaná, a nalíčená. Za Váma chodím, jako poctivá ufuněná těhule! :wink:
24. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Dobrá fotka, jsi kočka :wink: Uvažuju, jestli si nenechat nafotit nějaké těhu fotky :sunglasses: Na památku :dizzy_face:
24. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Strasne ti to tam slusi, ale proste bych te nepoznala :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky docetla jsem se ted, ve clanku co sebou do porodnice, ze si mam vzit "doklad z matriky o jménu nenarozeného dítěte". Nevite nekdo co to je???
24. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek