Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
mmorgana
24. srp 2010
@terak V případě, že nejsi vdaná, tak můžeš jít na matriku, tam se otec přihlásí k otcovství a sepíšete dohodu o jménu (nebo tak nějak). Pokud to neprovdaná matka neudělá, dítě dostává automaticky její příjmení.
antoaneta
24. srp 2010
Teda holky vy víte, jak potěšit. Hned si nepřipadnu taková jako celá jakási.......... :-N Tento týden se mi navíc cosi vyrazilo na obličeji. Vypadám jak puberťačka :-S
No já se snad na to naše rande taky namaluju 😃
terak
25. srp 2010
@antoaneta To by me docela zajimalo, jak vypadas v pracovnim civilu 😃 😃 😃

@mmorgana Takze ja nic, dekuji 🙂
peko
25. srp 2010
Nazdar kočeny 🙂
hlásím, že žijeme, nějak se sžíváme 🙂 , Teutonka je fajn, jezdí se s ní dobře, malá tam většinou raz dva vytuhne, takže na nějakou vychajdu můžeme zajít, ale jen tady u nás, zatím se nehodlám nikde kodrcat hromadnou a taky Nelinka je nevyzpytatelná, co se doby jídla týče, tak ať stihnu doběhnout domů 😃

@terak - Teri po tom papíru na jméno jsem se taky pídila, oni to mají asi jako nějakou vymyšlenost hlavně v Praze, sestřička u doktorky na mě zírala co to po ní chci, pak jsem až na příjmu prostě doktorce nahlásila, jak se bude jmenovat chlapeček a jak holčička
mmorgana
25. srp 2010
@peko Zdar 🙂 Zrovna jsem si říkala, že ses dlouho neozvala 😎 Na procházku bych klidně zašla - co příští středu?
peko
25. srp 2010
@mmorgana - no stíhám dočítat, s reagováním je to pak horší, malá si vyžaduje pozornost 😉

příští středa je ještě hooodně daleko, teoreticky by to šlo, chodíme většinou odpoledne, ale čas nejsem schopná dopředu říct, malá si jídlo v průběhu dne reguluje dost divoce 😃
mmorgana
25. srp 2010
@peko Klíííd, je to jen přeběžné 😉 Uvidíš, máš mobil, když napíšeš třeba kolem poledne, že by to šlo, tak není problém 😎 Když to nevyjde, vyjde to jindy - určitě bude krásný barevný podzim a procházky jsou fajn 😎
peko
25. srp 2010
@mmorgana - no když bude krásně, tak ven určitě půjdeme, dneska jsme vyráželi po druhé hodině, jinak chodíme kolem čtvrté, dala bych vědět, jak to vypadá 😉
zdenka561983
27. srp 2010
Ahojky holky z Brna
peko
27. srp 2010
@mmorgana - Dáši akorát jsem si dneska uvědomila, že s náma na vycházku vždycky chodí i pesan :-o

@zdenka561983 - ahoj a vítej 🙂
terak
27. srp 2010
@peko Peti a to je problem? 😃 Dasa vezme kocar, ja vezmu psa, ty se budes muset nest sama a na ceste zpatky se prostridame 🙂
terak
27. srp 2010
@peko BTW Nelinka ma uz skoro mesic??? To je strasny, jak to leti 🙂 Nebudou nejake aktualni fotky?
peko
28. srp 2010
@terak - no když Dáška má k těm pesanům takový trošku rezervovaný vztah 😃, ale on je hooooooodný, venčit se dokáže sám, tak snad ho přežije 🙂
no jo, zítra bude mít ta naše kočička už měsíc, vyrostla (aspoň trošku 😃, ale stejně většina věcí co mám doma je jí velká, jedině body s krátkým rukávem jsou akorát a ty moc neunosí, tak budou k dispozici) a pořád by papala a nosila se na rukách, jsem zvědavá jestli ji za chvíli unesu 😃
nějaké fotečky jsem dávala do fotoblogu, tak mrkni 😉
terak
28. srp 2010
@peko Aha, už jsem skoro chtěla napsat, že vezmu taky psa, tak to radši ne 🙂 Ale ten tvuj je naprosty mazel, tak snad nebude problem 🙂

JInak na tech fotkach mi prijde, ze uz je docela velka ... to ji jsou fakt maly? :-|
terak
28. srp 2010
@terak Chtela jsem napsat, to ji jsou fakt 56 maly (nemela jsem zapnuty num lock)
peko
28. srp 2010
@terak - no já už ani nevím, co jsem kupovala za velikosti, ale co mám doma je Nelince právě veliký 😃, potřebovala by asi nějaké 50 a menší 56, no dneska vyrazím mrknout do Olympie, jestli něco nemají, nemáme v čem jít k doktorce 😃
mmorgana
29. srp 2010
Zdar holky, něco k nedělnímu počtení:
http://www.hypnoporod.cz/index.php?option=com_c...
terak
29. srp 2010
@peko Dneska meli slevu 30% v tescu na kojenecke veci, ale to uz asi nestihate co 🙂

zdenka561983
29. srp 2010
@peko -ahojky jak se vede....
terak
29. srp 2010
@mmorgana Covece, do podobne situace bych Jirku asi nechtela dostat 😃 😃 😃
antoaneta
30. srp 2010
Čau holky, už na potřetí jsem Vám sem psala, a já vůl si to nezkopírovala a stránky mi spadly. Už jsem tak nasra....., že nemám trpělivost, to všechno psát znovu a na počtvrté. Jsem vzteky bez sebe. Dnes musím vychladnout a písnu zítra ]-(
peko
30. srp 2010
@terak - tak dneska jsem koupila kouzelný kabátek a jeden overálek, a taky deku, ta sleva byla v Tescu pořád 🙂
terak
30. srp 2010
@antoaneta Tak vychladni a napis!!! 🙂 Uz mas postylku? Ja dnes koupila matraci, prebal. tasku, super mekkou decku do postylky, povleceni a naprosto nezbytne 4 hracky v podobe dinosauru 😃

@peko Oni v tom Tescu nemají vubec spatne veci. Chce to vybirat, ale ty ceny jsou tam doslova lidove 🙂 Co mala, jak snasi ted tu zimu? Ja bych nejradsi zatopila, kdyby to bylo jen na me :-N
terak
30. srp 2010
Jinak mi dnes sestra donesla vazaci satek na mimco, tak jsem zvedava, jestli to nekdy vyuziju. Umite to nekdo vazat?
peko
30. srp 2010
@terak - no bohužel postupně zjišťuji, že spousta pěkných věcí není praktická třeba na oblékání miminka 😞
ale je fakt, že v těch slevách se v Tescu nakoupit vyplatí
a zima - no my si doma topíme 😃, Nelka spinká v zavinovačce, takže zimou určitě netrpí

a šátek teda vázat neumím, netroufám si na to, takže my budeme kupovat Manducu nebo Beco
terak
31. srp 2010
@peko Co třeba nepoužiješ z důvodu nepraktičnosti?
peko
31. srp 2010
@terak - no já mám ráda jednoduché věci, takže třeba některý bodýčka se strašně špatně oblíkají, jak je musíš přetahovat přes hlavičku a pak ještě cpát ručky do rukávů, dupačkám jsem taky zatím nepřišla na chuť 😃, my jedeme prostě v overálkách a případně body a polodupky
mám tady třeba spoustu malých bodýček s krátkým rukávem které vůbec neužijeme, protože jen na body je zima a jako podlíkací zatím nepotřebujeme, taková zima ještě není, takže kdyby chtěl někdo bodynka ...... 🙂

jo a dneska jsme byly u doktorky a Nelinka prý váží 4 kilča a měří 53 cm, to jí ty pidivěci co jsem včera nakoupila budou brzy malé 😃
terak
31. srp 2010
@peko Ajajaj ja mam taky spoustu bodicek pres hlavu s kratkym rukavem 😃 Ty jsem teda nekupovala, ale proste se tu nejak objevily 😃 Tak ja to ale treba vyuziju jako podvlikacky ]-( Teda ta roste jak z vody 🙂 Já jdu zítra na gyndu, ve ctvrtek na cukrovku a vlastne za chvilku na ultrazvuk ve 30 tt. Nesmim se uz zapomenout zeptat kolik maly meri, jeste ani jednou mi to nikdo nerekl a ja na to vzdycky zapomela. Jedine co vim, tak ze pindik ve 20 tydnu meril 7 milimetru 😃 😃 😃

peko
31. srp 2010
@terak - tak kdybys těch podvlíkacích měla málo, tak se zastav u nás 😃, spousta jich je vyloženě klučičích 😉

na cukrovku budu držet pěsti, určitě to zvládneš a malého by ti měli změřit v tom 30tt, mě malou jindy neměřili
terak
31. srp 2010
@peko Zrovna jsem se te chtela zeptat na to same 😃 😃 Nechces nejake holcici pidivecicky? Mam tam nejake ruzovky od sestry a Tomaskovi je davat nebudu, staci ze posloucham cely den Eltona Johna, nerada bych nejak ovlivnila jeho sexualni orientaci 😃