• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@terak V případě, že nejsi vdaná, tak můžeš jít na matriku, tam se otec přihlásí k otcovství a sepíšete dohodu o jménu (nebo tak nějak). Pokud to neprovdaná matka neudělá, dítě dostává automaticky její příjmení.
24. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy víte, jak potěšit. Hned si nepřipadnu taková jako celá jakási.......... :sweat_smile: Tento týden se mi navíc cosi vyrazilo na obličeji. Vypadám jak puberťačka :confounded:
No já se snad na to naše rande taky namaluju :grinning:
24. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta To by me docela zajimalo, jak vypadas v pracovnim civilu :grinning: :grinning: :grinning:

@mmorgana Takze ja nic, dekuji :slight_smile:
25. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar kočeny :slight_smile:
hlásím, že žijeme, nějak se sžíváme :slight_smile: , Teutonka je fajn, jezdí se s ní dobře, malá tam většinou raz dva vytuhne, takže na nějakou vychajdu můžeme zajít, ale jen tady u nás, zatím se nehodlám nikde kodrcat hromadnou a taky Nelinka je nevyzpytatelná, co se doby jídla týče, tak ať stihnu doběhnout domů :grinning:

@terak - Teri po tom papíru na jméno jsem se taky pídila, oni to mají asi jako nějakou vymyšlenost hlavně v Praze, sestřička u doktorky na mě zírala co to po ní chci, pak jsem až na příjmu prostě doktorce nahlásila, jak se bude jmenovat chlapeček a jak holčička
25. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Zdar :slight_smile: Zrovna jsem si říkala, že ses dlouho neozvala :sunglasses: Na procházku bych klidně zašla - co příští středu?
25. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - no stíhám dočítat, s reagováním je to pak horší, malá si vyžaduje pozornost :wink:

příští středa je ještě hooodně daleko, teoreticky by to šlo, chodíme většinou odpoledne, ale čas nejsem schopná dopředu říct, malá si jídlo v průběhu dne reguluje dost divoce :grinning:
25. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Klíííd, je to jen přeběžné :wink: Uvidíš, máš mobil, když napíšeš třeba kolem poledne, že by to šlo, tak není problém :sunglasses: Když to nevyjde, vyjde to jindy - určitě bude krásný barevný podzim a procházky jsou fajn :sunglasses:
25. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - no když bude krásně, tak ven určitě půjdeme, dneska jsme vyráželi po druhé hodině, jinak chodíme kolem čtvrté, dala bych vědět, jak to vypadá :wink:
25. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky z Brna
27. srp 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - Dáši akorát jsem si dneska uvědomila, že s náma na vycházku vždycky chodí i pesan :astonished:

@zdenka561983 - ahoj a vítej :slight_smile:
27. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Peti a to je problem? :grinning: Dasa vezme kocar, ja vezmu psa, ty se budes muset nest sama a na ceste zpatky se prostridame :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko BTW Nelinka ma uz skoro mesic??? To je strasny, jak to leti :slight_smile: Nebudou nejake aktualni fotky?
27. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no když Dáška má k těm pesanům takový trošku rezervovaný vztah :grinning:, ale on je hooooooodný, venčit se dokáže sám, tak snad ho přežije :slight_smile:
no jo, zítra bude mít ta naše kočička už měsíc, vyrostla (aspoň trošku :grinning:, ale stejně většina věcí co mám doma je jí velká, jedině body s krátkým rukávem jsou akorát a ty moc neunosí, tak budou k dispozici) a pořád by papala a nosila se na rukách, jsem zvědavá jestli ji za chvíli unesu :grinning:
nějaké fotečky jsem dávala do fotoblogu, tak mrkni :wink:
28. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Aha, už jsem skoro chtěla napsat, že vezmu taky psa, tak to radši ne :slight_smile: Ale ten tvuj je naprosty mazel, tak snad nebude problem :slight_smile:

JInak na tech fotkach mi prijde, ze uz je docela velka ... to ji jsou fakt maly? :unamused:
28. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Chtela jsem napsat, to ji jsou fakt 56 maly (nemela jsem zapnuty num lock)
28. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no já už ani nevím, co jsem kupovala za velikosti, ale co mám doma je Nelince právě veliký :grinning:, potřebovala by asi nějaké 50 a menší 56, no dneska vyrazím mrknout do Olympie, jestli něco nemají, nemáme v čem jít k doktorce :grinning:
28. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Dneska meli slevu 30% v tescu na kojenecke veci, ale to uz asi nestihate co :slight_smile:

29. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko -ahojky jak se vede....
29. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Covece, do podobne situace bych Jirku asi nechtela dostat :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, už na potřetí jsem Vám sem psala, a já vůl si to nezkopírovala a stránky mi spadly. Už jsem tak nasra....., že nemám trpělivost, to všechno psát znovu a na počtvrté. Jsem vzteky bez sebe. Dnes musím vychladnout a písnu zítra :angry:
30. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tak dneska jsem koupila kouzelný kabátek a jeden overálek, a taky deku, ta sleva byla v Tescu pořád :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tak vychladni a napis!!! :slight_smile: Uz mas postylku? Ja dnes koupila matraci, prebal. tasku, super mekkou decku do postylky, povleceni a naprosto nezbytne 4 hracky v podobe dinosauru :D

@peko Oni v tom Tescu nemají vubec spatne veci. Chce to vybirat, ale ty ceny jsou tam doslova lidove :slight_smile: Co mala, jak snasi ted tu zimu? Ja bych nejradsi zatopila, kdyby to bylo jen na me :sweat_smile:
30. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mi dnes sestra donesla vazaci satek na mimco, tak jsem zvedava, jestli to nekdy vyuziju. Umite to nekdo vazat?
30. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no bohužel postupně zjišťuji, že spousta pěkných věcí není praktická třeba na oblékání miminka :frowning2:
ale je fakt, že v těch slevách se v Tescu nakoupit vyplatí
a zima - no my si doma topíme :grinning:, Nelka spinká v zavinovačce, takže zimou určitě netrpí

a šátek teda vázat neumím, netroufám si na to, takže my budeme kupovat Manducu nebo Beco
30. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Co třeba nepoužiješ z důvodu nepraktičnosti?
31. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no já mám ráda jednoduché věci, takže třeba některý bodýčka se strašně špatně oblíkají, jak je musíš přetahovat přes hlavičku a pak ještě cpát ručky do rukávů, dupačkám jsem taky zatím nepřišla na chuť :grinning:, my jedeme prostě v overálkách a případně body a polodupky
mám tady třeba spoustu malých bodýček s krátkým rukávem které vůbec neužijeme, protože jen na body je zima a jako podlíkací zatím nepotřebujeme, taková zima ještě není, takže kdyby chtěl někdo bodynka ...... :slight_smile:

jo a dneska jsme byly u doktorky a Nelinka prý váží 4 kilča a měří 53 cm, to jí ty pidivěci co jsem včera nakoupila budou brzy malé :grinning:
31. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ajajaj ja mam taky spoustu bodicek pres hlavu s kratkym rukavem :D Ty jsem teda nekupovala, ale proste se tu nejak objevily :grinning: Tak ja to ale treba vyuziju jako podvlikacky :angry: Teda ta roste jak z vody :slight_smile: Já jdu zítra na gyndu, ve ctvrtek na cukrovku a vlastne za chvilku na ultrazvuk ve 30 tt. Nesmim se uz zapomenout zeptat kolik maly meri, jeste ani jednou mi to nikdo nerekl a ja na to vzdycky zapomela. Jedine co vim, tak ze pindik ve 20 tydnu meril 7 milimetru :grinning: :grinning: :grinning:

31. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tak kdybys těch podvlíkacích měla málo, tak se zastav u nás :grinning:, spousta jich je vyloženě klučičích :wink:

na cukrovku budu držet pěsti, určitě to zvládneš a malého by ti měli změřit v tom 30tt, mě malou jindy neměřili
31. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Zrovna jsem se te chtela zeptat na to same :D :D Nechces nejake holcici pidivecicky? Mam tam nejake ruzovky od sestry a Tomaskovi je davat nebudu, staci ze posloucham cely den Eltona Johna, nerada bych nejak ovlivnila jeho sexualni orientaci :D
31. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek