• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@terak - asi by záleželo jak moc jsou věcičky pidi a co to je, jestli Nelinka bude takhle rychle růst, tak nic pidi za týden neoblečeme :grinning:
31. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Projdu to a napisu...
31. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak tak koukám ven, tak z procházky zítra asi nic nebude :frowning2:
31. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak koukám, že s těma oblečkama budu na tom jako vy. Podvlíkacích do kupy :grinning: a oblíkání na dvě věci. To nemluvě o tom, že pokud budu mít pidimiminečko, tak to bude asi chudáček holé, a pokud to bude cvalík, tak taky. Mám převážně jen 56. Nic menšího a opravdu jen pár 62. Takže vážně zvažuji, jestli to Tesco taky ještě nenavším :wink: Jinak jak už jsem dřív psala, já můžu dát zase do oběhu nějaké ty kaťátka :grinning:
@terak a tobě řekli délku camprdlíka? :grinning: ty jo, tak to je gól. Mě teda délku miminka řekl doktor jen jednou, ale váhu mi teda říká vždycky. Jo, jinak postýlku už máme. Dokonce i doma. A smířila jsem se s původním výběrem. Takže žirafa. Mám ve fotoblogu i s dalšíma věcma. Ještě jsme ji předtím znovu okoukli v obchodě a zdála se v pohodě, tak jsme si ji nakonec objednali. Při nejhorším, pak koupíme druhou. Ale snad nám tu dobu co se do ni miminko vleze, nebo co na ni bude záruka vydrží.
@mmorgana A co ty holka? Jak se daří? Jak zvládáš své nové stravování? Jo a jinak ten příběh, celkem nářez. Asi jako v něčem dobrý, ale nic pro slabé nátury a vystrašené prvorodičky :confounded: takže vzhledem k tomu, že spadáme do obou kategorií, takže ani nic pro mě :grinning:
@peko no řeknu ti Nelinka roste opravdu jak z vody. A jak to dopadlo teda s tím kojením. Papá krabicové mlíčko, nebo to od maminky? Nebo obojí? A kontrola paní doktorky u Vás doma proběhla, nebo si s ní musela jít k ní?
A do jakéto té lokality ty prosím patříš? Já už zapomněla. Víš, abych věděla, jestli se taky budu schopná přidat k Vám ke kočárkování. A na pesánka se těším taky :wink:
@zdenka561983 Jinak vítám také novou tvář! Určitě choď mezi nás. A častěji. Je fajn, že někdo přibyl! Já už se bála, že budem jen postupně odpadávat :grinning:
Jo a propó holky, kdy naplánujem to rande? Čas letí, břicha rostou, obavy přibývají a otázky v hlavě se kupí......
31. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - nebooooj Miši, u nás bude pidivěciček dost a dost :grinning:, takže žádné horentní nákupy dělat nemusíš a pokud bys měla holčičku tak ještě líp :wink:
Jinak kojení nedopadlo, do víkendu jsem odstříkávala, dokonce jsem koupila elektrickou odsávačku, ale bylo toho max. na jednu denní dávku, o víkendu už ani to ne, Nelinka sát nechtěla, takže jsme to zabalily a dostává Nutrilon HA, je to teda darda, ale co se dá dělat
doktorka u nás nebyla, bo měla dovolenou, tak nás bral zástup, ale museli jsme do ordinace, ale dobrý
jinak jsme z Černovic :wink:
31. srp 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko tak o.k. další nákupy zatím odkládám :grinning: S tím kojením mě to mrzí, ale jde vidět že si udělala proto maxim, a to ti může být alespoň částečnou útěchou. Jinak nevím, za kolik ten Nutrilon kupuješ, ale všimla jsem si, že na Václavské v Dětským snu - Chico mají na něj akci - za 299 korun. A ty Černovice dávám :grinning: takže se pak budu někdy těšit. Doufám, že to teda ještě stihnu.
Jo a Peti, čas mi rychle ubíhá a já uvažuji, také o Epinu :wink: Ikdyž jak si vzpomenu na tvou zkušenost :confounded: Prosímtě, kdy se s ním začíná, ať vím jak moc chvátat na objednání. A ty si měla ten s tím takovým měřidlem? Nebo stačí bez? A koupila si ho někde, nebo si objednávala přes net? A ten tvůj si teda zarezervovala Terka, viď?
31. srp 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Staci rict kdy a kde :slight_smile: Klidne bych to zfoukla do konce tydne.

@peko A nemas karticku do Marka, tam by je nemeli levneji nebo v nejake akci? Ale je to teda naprd no... Jirkova segra nemohla kojit ani jedno ze tri deti a vsechny jsou v pohode. Zadne alergie, zadne treti rucicky, i vcelku chytre vypadaji :slight_smile: Tak dneska ty prikrmy uz budou snad kvalitni. Kazdopadne je to blby...

@antoaneta Joo mam ho zarezervovany :D Peti ja bych ti mela nekdy prinest penizky ne, nechces? Mozna bych to zfoukla i s tema obleckama pro malou .. nejak. Na venceni kocarku to ted nevypada co? Chodite vubec ven kdyz je tak hnusne? :(
31. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - taky mě to s tím kojením dost mrzelo, hlavně zezačátku jsem to těžce nesla, ale už jsem se s tím srovnala, udělala jsem co se dalo a holt nám nebylo přáno
Nutrilon kupujeme na Obilňáku, mají ho tam za 269,-, teď jsem ho za stejnou cenu objednala i na netu
co se týče Epina - na mě vůbec nehleď, je spousta holek kterým to pomohlo, u nás v srpnovkách to měly další 4 a všechny v pohodě porodily bez nástřihu i jakéhokoliv zásadního poranění, takže já určitě doporučuju, jo a měla jsem ten bez měřidla, začátek cvičení doporučují kolem toho 36tt

@terak - Teri kartičku do Makra nemám, ani mě nenapadlo, že by to tam mohli mít, zkusím někoho poprosit ať se mrkne, ale myslím, že nijak zásadně na tom neušetřím ... a manžel s bráchou taky vyrostli na UM a taky nevypadají, že by jim to nějak uškodilo :grinning:, jen to leze do peněz a ta příprava zabere čas
Epino máš u mě schovaný, počítám, že když nevyjde vycházka (jakože v tomhle počasí se mi ven fakt nechce), tak se tady zastavíte :wink:
31. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky :slight_smile: Dobrá zpráva - ve čtvrtek nám přijedou namontoval šoupací dveře do ložnice. A taky naše koupelna se už (aspoň na monitoru) začíná rýsovat. S dietou se sžívám, nejhorší je, že jsem byla zvyklá jíst třeba více těstovin, ovoce a jíst častěji :slight_smile: Ve čtvrtek jdu na cévní (poslal mě gynekolog kvůli křečím v nohách) a pak na diabetologii, tak jsem zvědavá :sunglasses:
Oblečeníčko ještě furt nekupuju :slight_smile: Asi se na to budeme muset vrhnout.

@peko Do Makra pojedeme tak do 14 dní (dochází těstoviny). Koncem září nebo začátkem října jedeme do Polska, tak Ti pak můžu třeba zavolat, kolik stojí Nutrilon tam a rovnou Ti vzít.
31. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - tak to bude mít doma krásný :wink:, a stihnete to před porodem?
Ta dieta musí být docela opruz a koukám, že si těch doktorů teda fakt užiješ, tak ať je všechno ostatní v pořádku :wink:
kdybys mrkla v tom Makru na ten Nutrilon, tak budeš hodná, v Polsku mají Bebilon, někdo tvrdí, že je to úplně stejné jak Nutrilon, někdo říká že ne, tak nevím jestli do toho jít
@terak - jj, to už jsem četla, holt naše zdravotnictví je pakárna
31. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak mně stačí taky jen říct kdy a můžu. A klíďo taky ještě tento týden. Tak zkuste popřemýšlet a písněte. Můžeme to spojit s obědem, nebo pozdní svačinou, nebo i večeří. Je mi to fuk :grinning:
Jinak včera jsem byla na další lekci předporodního kurzu. Na pořadu dne byla masáž hráze, druhy porodů a porodní plán. Na ukázku jsme si jich mohly několik přečíst a tomu byste nevěřily, co některé ženské tam všechno píší. Některé mě přišly, jako kdyby je psaly nějaké doktorky - až tak se orientovaly a jiné byly zase napsány tak, jako kdyby si dopisovaly s nějakým psychologem, nebo knězem :sweat_smile:
@terak no jo no :rolling_eyes: hold si byla s tím epinem rychlejší :pensive: ale když tak počítám, ty naše týdny, tak bych řekla, že bysme ho stihly ještě prostřídat :grinning:
@peko A Petí, když sis epino koupila, tak sis rovnou k němu koupila nějaký ty dezinfekční tampony? Nebo jsou i nějaký součástí? A používala si k tomu nějaký ten lubrikant, že? A taky jsem ještě četla, že se nemá k tomu nic používat na bázi oleje? Je tak? Jde mi o to, jaký třeba druh lubrikantu, té dezinfekce, a kondomů si mám k němu pořídit, abych to nedělala špatně, nebo abych ho nějak nepokazila. Dívala jsem se na nějaký eshopy, kde ho nabízí a nejdřív mi ho můžou dodat do deseti dnů. I v Brně v jedné prodejně je taky tak k vyzvednutí, tak právě počítám, abych to pak všechno stihla mít nachystaný.
Jinak do Makra občas chodíme, možná půjdem i tento týden. Pokud ano, tak se ti tam zkusím po tom Nutrilonu mrknout. Ale nevím, nevím, jestli ho tam vůbec budou mít. A taky, kolikrát tam mají něco dražšího než i v normálním obchodě. Ale podívám se. Minimálně tam chci omrknout ceny plínek a už si i nějaké koupit, abych si je nachystala do porodnice. Ty si měla jaké? Hadrové ještě nee, že? Ty používáš teď doma, co?
Nám porodní asistentka doporučovala, jedny, které mají vykrojené místo na pupíček, aby se po porodu mohl dobře hojit. A jsou prý dobré i v tom, že jsou takové pevnější a kvůli nožičkám i širší. Tak se chci po nich podívat.
@mmorgana, takže vy doma taky renovujete? To sem netušila. Já myslela, že u Vás je to sakum pikum nachystáno na miminko. Při tom, jak @peko napsala, jestli to do porodu stihnete, mi naskočila doslova kopřivka. Nás totiž ještě čeká vyměnit a udělat topení ve všech místnostech, všude vymalovat, logicky pak umýt okna a vyprat všechny záclony a závěsy a taky potahy a hlavně dodělat jednu místnost - omítky, strop - zatím koukáme na půdu, beton na zem a pak na to položit nějakou podlahu, prostě tak, abychom do ní, do hotové místnosti, mohli vystěhovat skříně z ložnice, další nábytek a hromadu věcí. Jinak nevím, kam bychom dali postýlku a další věci pro miminko. Do teď všechno co jsme pro mimíska nakoupili zůstává v mega krabicích a já to horko těžko v obýváku obcházím a překračuji. Už pomalu nevidím ani na televizi. :confounded: Je mi z toho úplně špatně, děsím se toho, abychom to do porodu stihly. Manžel mě utrvzuje v tom, že jo, ale mě straší sny, že si to miminko rozmyslí a zachce se mu na ten svět dřív. Toho se bojím asi nejvíc. Zvlášť když na rekonstrukci a dostavbě se pracuje převážně jen o víkendu. Máme hold smůlu, že manžel je přes týden pryč a nemáme štěstí na šikovné a hlavně pracovité zedníky. :angry:
Ach jo. Já jsem tak nešťastná....... :cry: Nejradši bych už měla složenou postýlku, a všechno pro to miminko načančané a nachystané.
1. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Me ceka zitra ta cukrovka, takze zitra radsi ne, ale co v patek? Jinak mrkni se do tematu epi-no, holky tam pisou porad, ze ho prodavaji, je jich tam docela hodne. Myslim ze cvicit se ma nejak od 36 tt. Budes to spojovat i s tim malinikovym cajem?

Jinak s tou rekonstrukci bych asi teda pohla, protoze jinak to fakt nestihnes :D Kdybys potrebovala nejak pomoct, tak rekni, my rekonstuujeme od listopadu. A nemas nahodou nekoho, kdo dela sadrokartony? Potrebujeme schovat digestor :D

Jinak k tomu porodnimu planu, ja na nej kaslu. Kdyz tam dojdu, tak zahlasim, ze nechci epidural, pokud to nebude nevyhnutelne a ze jsem trenovala s epinem a byla bych rada, kdyby me nenastihavaly - pokud to nebude nevyhnutelne. Nic nemuzes ovlivnit, tak se nebudu nervovat, ze to nebylo podle planu. Nekomu to muze pomoct, ujasnit si co chce a co ne, ale ja proste pockam jak se to vyvine a budu si rikat o informace. Mimoto tam bude jirka a mozna mamka, takze snad nebude komunikace vaznout.

A jsem pekne nastvana .... mazu bricho od te doby, co vim ze jsem tehotna, za ruzne kremy a podobne jsem utratila uz minimalne 2000,- a hadej co jsem nasla minuly tyden na brise. STRIE :grinning: :grinning: :grinning: Je jich tam najednou spoustu takovych malinkatych, ale ocekavam nadsene, kdy se rozjedou pres cele bricho. To je fakt na prd :angry:
1. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jéje, cukrovka? :sweat_smile: Tak to držím palce! Ale jestli pak napíšeš, jako Dáša, že rande jo, ale už bez dortu, tak budu pěkně naštvaná. Hlavně na sebe, že jediná, kdo se pak bude cpát sladkým, budu já. :grinning: a že jsme to do té doby nestihly. Na tu diskuzi se mrknu, je teda pravda, že jsem se ještě nekoukala, jen občas na nějaký bazárek. Ale spíš jsem rozhodnutá, že pokud do něj opravdu půjdu, tak asi do nového. Jestli teď za něj dát půlku, nebo ho pak za půlku prodat, to mi přijde stejný, a navíc ta druhá varianta je přece jen furt lepší. No ale ještě uvidíme. Jinak porodní asistentka z kurzu Epino neznala! Řekla mi, že si ho najde, zeptá se na něj svých a jiných kolegů a nastuduje, ale spíš mě z něj odrazovala. Říkala, že bohatě stačí masáž hráze. Takže nevím. Je teda asi fakt, že pokud by se masírovalo tak taky stačí. Ale nevím. Já to chtěla trochu kombinovat. Ale vzhledem k tomu, že mám toho chlapa přes týden pryč a já si tam dole nedošáhnu :sweat_smile: tak bych toho moc namasírovat nestihla. Takže mi nic jiného asi nezbyde, než jít do Epina. Budu doufat že se neporaním a nezanesu nějakou infekci, aby to bylo pak všechno ještě horší. Jinak maliník určitě taky přidám. Vřele nám ho na kurzu doporučovali. Taky pupalkový olej a nějaké homeopatika. Takže se na všechno chci mrknou a hlavně na to kde to sehnat. Jinak nám doporučovali i na tu hráz speciální olejíček od Nobilisu, který má údajně to svalstvo víc uvolnit a hlavně je i protizánětlivý - kdyby náhodou. A pak na ošetření i po porodu takový speciální gel, který je právě na to poporodní hojení. Tak ten chci radši taky. Když ho prý nebudeme potřebovat, tak si ho od nás vezmou zpět.
Jo, a neplaš, jo?!!! :angry: Už se mi stáhl zase žaludek :confused: Prostě tu rekonstrukci stihnout musíme!! A jakou pomoc myslíš? Že by si naběhla taky? :grinning: Na ty sádrokartony mám svého chotě. Z nich bude dělat i ten strop. Ale toho ti teď vzhledem k našim okolnostem půjčit nemůžu :sweat_smile: Jedině po po.
Já si nějaký ten porodní plán napíšu. Ale budu se snažit stručně, prostě tak, aby ho ta asistentka měla chuť vůbec dočíst. Jinak ta naše nám ho doporučovala, i pro případné dohady po, myslela tím, ty horší situace - jako je nespokojenost a soud. Říkala, že máme chtít, si ho nechat vložit i do své dokumentace. Samozřejmě, ale taky musíme brát všechno s rezervou. Ne všechno co si naplánujeme a přejeme bude uskutečnitelné. Myslela tím, v případě komplikací a nutné změny. A takhle když to tam i nějak zformuluji, mi to přijde dobrý kompromis. Opsala jsem si z některých plánů nějaké věci a fráze co mi byly sympatické a budu se opičit :grinning: Možná bych ho taky nepsala, ale včera mě to tak hezky namotivovalo. Navíc se bojím, že jak tam přijedu, tak už v těch kontrakcích, bolestech a hekání, nebudu schopná si vůbec o něco říct, navíc vymýšlet si co bych si přála. A sice Pavla tam mít budu, ale v tom bych se raděj na něja taky spoléhat nechtěla. Přece jen nevím, co to s ním taky udělá.
A nakonec ten Jirka teda půjde?
Jinak s těma striema jestli tě to uklidní, tak mě se jedna udělala na boku a druhá velká na vnitřní straně stehna :angry: Na břichu jsem zatím nic nespozorovala, ale vzhledem k tomu, že i v pubertě a při změně váhy mě popraskal celej zadek a boky se stehnama, tak si moc nefandím. Prostě genetika je daná a elasticita kůže taky. Takže myslím, že v některých případech nepomůžou, ani ty sebelepší a sebedražší krémy. Ale jinak tě obdivuji, já jsem na to trochu lenoch. Snažím se mazat alespoň jednou denně, večer, jak se vrátím z práce, ale i to není někdy pravda, protože jsem kolikrát tak unavená že se mi nechce.
1. zář 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Ahojky jo díky,pokud to pujde tak sem budu chodit často,abych viděla nějaké novinky..
1. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já mám strie na prsou :zipper_mouth: Jsem děsivý lenoch, takže nezvládám mazat ani jednou denně.
Masáž hráze (u @peko mám zamluvený olejíček), epi-no, maliník, lněné semínko - do všeho jdu :grinning: Už jsem pověřila i kamaráda lékárníka, aby mi sehnal homeopatika. Ovšem pozor, homeopatika u porodu bude obstarávat muž - vy si určitě každých 15 minut nevzpomenete :grinning: Takže se zeptejte chlapa, jestli je ochoten Vám každých 15 min homeopatika dávat. Porodní asistentka to dělat nebude :sunglasses:
1. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - teda Míši, to jsou ale romány, kdo si to má celé pamatovat? :grinning: :grinning:
takže k EPINU - dezinfekční tampony kupoval manžel ve zdravotnických potřebách, vyrábí je Hartmann, jmenuje se to Con-Zellin a cokoliv co přijde do styku s Epinem nesmí být na bázi oleje, u lubrikantů to není až takový problém
a cvičit se má od toho 36tt, takže na to máš ještě čas, ale s masáží hráze už bys měla pomalu začít, jestli do ní chceš jít - kdyby byl zájem, tak ten masážní olej na hráz od Nobilisu mám doma :wink: , je skoro celý, použili jsme ho jen párkrát potom, co jsem zjistila, že to s Epinem nepůjde
co se plínek týče, tak ty s vystřiženým místem na pupík jsou od Bella Happy (2-5kg), velké balení (80ks) by měli mít za dobrou cenu v lékárně na Obilňáku, my je používáme ještě teď, s látkovkama pomaličku začínáme, přeci jen byla Nelka drobná a látkovky dělají docela velkou prdelku :grinning:
No a pak tady mám pro zájemce nějaké další přebytky - jako třeba maliníkový čaj :grinning:, homeopatika (Arnica Montana k porodu a Ricinum Communis pro podporu laktace po porodu), masážní olej od Nobilisu na 1. dobu porodní (ten byl fakt dobrý), porodnické vložky a kalhotky - předpokládám, že už to fakt nevyužiju :grinning:
Co se týče porodního plánu, tak ten jsem si psala taky hlavně proto, abych si sama ujasnila co vlastně chci nebo nechci, PA s tím žádný problém neměla, některé věci se nedodržely, ale vždy až po mém souhlasu, takže jestli se ti do toho chce, tak sepisuj, kdybys chtěla něco zkonzultovat, jsem k dispozici :wink:

jinak koukám, jak všichni před příchodem dítka opravují a rekonstruují, taky jsem měla strach, jestli všechno stihneme, a stihli jsme :slight_smile:, takže vám se to určitě taky podaří :wink:, hlavně kliiiiiiid

@terak - Teri na strie se vykašli, nejsi ani první ani poslední která je má, holt genetika je svinstvo, někdo nemaže a nemá, někdo maže jak mourovatý a je mu to na houby, aspoň víš, žes proti tomu udělala cos mohla

a holky jestli budete koukat po tom Nutrilonu, tak prosím referovat o cenách jen Nutrilonu HA1 :wink:
1. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - jeee, vidíš, jsem úplně zapomněla, že jsem ti ten olejíček slíbila - tak holky sorry, Dáška byla rychlejší :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Kaslu kaslu, nic jineho se s tim asi neda delat.... ale stve me to, protoze toto je jedine, co si hlidam a takhle to dopadne :D Jo a jeste teda cviceni na prsa s cinkama, to je taky kazdoranni ritual. Vis co, tak si ty zbytky dej na kupicku a my az prijdeme, tak ti to rozebereme :D Myslim, ze budes rada, kdyz ti po nasem naletu neco zustane. Kdyztak mi posli do zpravy co ti zbylo, kolik toho je a kolik za to ;) Ten malinikovy caj, si budu kupovat urcite, na homeopatika jsem se jeste nedivala.

Holky tak ja si jdu lehnout a usnout, zitra tam jdu na sedmou, coz pro me znamena budik na patou, abych se probrala, vypravila a hlavne to tam nasla. Zitra me ceka jeste nakup boticek, protoze mi tak zacaly otikat nohy, ze bych nejlepe potrebovala o dve cisla vetsi. To jsou radosti co? :astonished: :grinning:
1. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - OK, nanosím do pokoje hromádku a budu doufat, že mi neodnesete nic jiného :grinning:

zítra držím pěsti, ať to v pohodě zvládneš, hlavně ať je dobrý výsledek, aťMíša není chuděra jediná, která může ještě chodit do cukrárny :grinning: :grinning:
jo a nohy jsem ke konci měla taky pěkně oteklý, ale mě zachránily ťamanský boty ala Crocs, muset kupovat boty který pak neunosím, tak mě asi trefí
1. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko ja jsem si dnes v ccc vyhledla takove ty obrovske nizke snehule. Nebo snehule to asi nejsou, je to z fleecu, vypada to jak papuce nad kotniky, ale na podzim nebude zbyti :slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka561983 jojo choď! Někdy takové zplknutí s těma, která máš opravdu něco společného :grinning: není na škodu!
@mmorgana no jo no! Dyť vím! Terka epino, ty olejíček a Miška utře nos :angry: ale v pohodě, olejíček si koupím hned na příští lekci předporodního kurzu, pro jistotu i ten gelík, kdybych se taky nějak poranila a epino jsem si už předběžně rezervovala v jednom eshopu s vyzvednutím v Brně. A propó, ty si ho budeš kupovat kde a zakolik? Já si našla za 2450 kč. Víš, že bych se eventuálně přeorientovala na jiného - levnějšího prodejce. A prosím, o tom lněném semínku jsem taky někde četla, že ho holky baští, ale na co to přesně má být? A Dáši, nemáš prosím nějakej ten soupis homeopatik? Jako které, na co, a jak je správně pak užívat? Našla jsem jen některé. Ale chtěla bych trochu ucelenější seznam a hlavně trochu sjednocenej. Co jsem si našla, tak to dávkování píšou různě :confused:
@peko no jo no, já jak se rozepíšu, tak to nemá konce :grinning: sory, jenže mě vždycky toho tolik ještě napadne a pak zas, že nevím, o čem dřív psát a na co se ptát. To je hrozný, potřebuju osobní kontakt!!! Jinak ale dezinfekční tampony mám poznačený :grinning: lubrikant si radši taky koupím na vodní bázi, ale prosím, ještě k těm kondomům. Co si jen tak matně vybavuji, z dob, kdy jsme je ještě používali :sweat_smile: tak mám pocit, že jsou promázlý i něčím ve vnitř, ne? To na to epino nemá nějaký negativní vliv? Jakou značku si kupovala? Jinak s tou masáží hráze vím, čas se mi na to blíží, ale budu muset s tím ještě chvíli vydržet. Já si tam vážně totiž dolů moc nedosáhnu :sweat_smile: nebo alespoň ne tak, abych si nějak opatrně a hlavně smysluplně tu hráz masírovala. Takže ji budeme hold masírovat jen o víkendu, až bude Pavel doma, a za 14 dnů snad už pravidelně, to by měl být snad už doma i přes týden.
Jinak na ty plínečky se tam mrknu a zkusím propočítat. Zjistila jsem, že je mají prodávat i v intersparu, albertu a hypernově. Takže to zkusím oběhnout a porovnat ceny. Nevybavíš si tu cenu na tom obilňáku? Ohledně přebytků se přihlásím, jen jak se uvidíme :wink: a ohledně porodního plánu taky. Právě jsem tě chtěla i o to poprosit :slight_smile:
:wink: jo a prosím holky, s tím maliníkem se začíná od kdy a jak často? Že bych už alespoň s něčím začla :confounded: trochu na mě doléhá už stres :sweat_smile:
@terak asi si šla už do hajan, ale ještě jednou - držím palce! Ať neblinkáš a výsledky jsou o.k.! Pak dej vědět. Ikdyž já se to vlastně dozvěděla až další den. A na ty oteklé nožky je dobrý Antistax - chladivý gel. Těhotný ho můžou a mě teda pomohl, pak i tablety Detralex - ty mi přímo předepsal gynekolog - taky ho těhotný můžou, ten je i na křečové žíly a hemeroidy - i na ty právě v souvislosti s těhotenstvím. Dokonce ho baští i některé ženské před porodem preventivně. Ať už, že si ho naordinují samy, nebo jim ho napíše gynekolog. Já ho užívala už dřív, měla jsem ho přímo od cévaře.
1. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - Miši ty můžeš dostat maliník a homeopatika :grinning: , užiješ to ze všech nejdřív :grinning:
tady máš přehled homeo v těhotenství a po porodu http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/tehotenstvi-a-kojeni.html
jo a lněné semínko by mělo pomáhat lehčímu porodu, ale to nevím, na semínko u mě nedošlo

@terak - mě na oteklé nohy pomáhal krém Relax od ElastiQ - taky ho tady ještě mám :grinning:
1. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta miso tak kdyz potrebujes osobni kontakt, tak se pojd kontaktovat :slight_smile: vysledky se dozvim v pondeli, takze v patek bych to kafe a dortik jeste s klidnym svedomim mohla. Tak krev mi jeste nevzali a hlad mam uz ted. To bude ocistec :D
2. zář 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ráno začíná dobře - na cévním mi nepřišli na nic vážného. Jen mi prostě děloha tlačí na žíly dolních končetin a mám tam tím pádem horší průtok krve. :sunglasses: V poledne pokračuju diabetologií :wink:
2. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - tak super, že cévy jsou v pořádku :slight_smile: , tak ať jsou i nadále na pořadu jen samé dobré zprávy :wink:

holky kdybyste domlouvaly nějaký sraz časově navečer, tak bych taky mohla možná dorazit, malou by pohlídal manžel :wink:
2. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se taky ráda potkala, ale pátek - neděle je pro mě pasé - odjíždíme k našim. Příští 2 víkendy jsme v Brně.
2. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Miso tak hlasim, ze muzeme zitra na dortik :slight_smile: Nemam cukrovku! Kdy se ti to hodi? Mohla bys i vecer, ze by se pripojila Peta?

@mmorgana Kdy ty muzes v tydnu?
2. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko jóóó, tak to by bylo super! Máš to ale zlatého chlapa, že už tak brzy by si troufl pohlídat malou sám. Ale je fakt, že zase v tomhle to umělý mlíko je výhoda :wink: aspoň v něčem, že? Jinak jsem ráda, že na mě teda něco zbylo :sweat_smile: teď ještě aby nám to vyšlo se vidět, abych to do porodu mohla začít provozovat. A prosím, chápu, že se v těch mých románech už ztrácíte, takže ještě jednou :grinning: Peti, to epino si používala spíš bez, nebo s kondomama? A když s , tak s jakýma? A na tu cenu, alespoň zhruba - těch plíneček s volným pupíčkem si vzpomeneš?
A když sis masírovala tu hráz, tak manžel, že? Nebo si měla na to nějakou svou vychytávku? Jinak moc děkuji za ten odkaz na ta homeotika. A musí mi je někdo předepsat, nebo se dají všechna volně koupit.
Lněné semínko ještě zvážím. Nevím, jak dlouho bych ho vydržela baštit :confounded:
@terak jóóó osobní kontakt!!! :grinning: super! budeme se kontaktovat! :grinning: A pátek je dobrej! A na dortík se už těším, víc ale samozřejmě na Vás :grinning: Jo mimochodem gratuluji k dobré zprávě. Můžeme pořádat hody! :grinning: a pořádně se zhulákat :grinning: a večer by znamenalo kdy? Co Peti? Pokud by si mohla už zítra, tak v kolik nejdřív? Mě je to jako tak jedno. Ale budu v Brně už od rána. :unamused: V 9 máme poradu, ve čtvrt na 11 mám poradnu a pak se ještě budu do práce vracet. Po práci jsem schopná taky nějak ten čas vyplnit. Můžu si vyzvednout nějaké zboží pro mimíska, které jsem si objednala přes net a v Brně na Cejlu mají výdejnu. No prostě nějak bych to do té doby, než byste vy mohly - přečkala. Pokud by zítra Peťka ještě nemohla, tak můžu kdykoliv, samozřejmě i dřív :wink: .
@mmorgana Také moc gratuluji k dobrým výsledkům. Ikdyž......ale furt dobrý, že z cévního hlediska jsi v pořádku. To já říct nemůžu :confounded: A neboj, pokud bychom se my fakt na tom zítřku domluvily, tak s tebou to doženem příště. Můžeme se vidět přece i v týdnu. Prostě častěji se kontaktovat!!! :grinning:
2. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Ja jdu zitra do prace a budu tam tak jak se mi bude chtit :slight_smile: Takze napis spis ty, kdy muzes byt ve meste a ja podle toho pujdu do prace, at tam netrdlim zase zbytecne dlouho No orgie poradat nemusime, at prolezeme dverima, ale je pravda, ze to kafe bez palacinek nebo dortiku proste neni ono :( Ale az pujdeme i s Dasou, tak musime na nejaky salat, at ji nezlobime ;)

2. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek