• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@terak Tery, já bych přebalovala tam, kde miminko bude spát. Pokud bude mít postýlku v ložnici, tak bych řešila přebalovák v ložnici. Pokud tam nemáte místo, tak bych si alespoň pořídila takovou tu podložku, kterou dáš na postýlku. Já to mám namyšlený tak. Miminko bude mít postýlku u nás v ložnici, vedle postele a mě a vzhledem k tomu, že tam nemáme místo na přebalovací komodu, tak budu mít jenom takovou tu přebalovací podložku položenu na postýlce. Na postýlce budu mít zavěšený kapsář, jen pro nejnutnější věci - jako náhradní plínky, krémeček na opruzeninky, vlhčený ubrousky a max druhý bodíčko kdybysme protekli. Jinak přebalovací pult - komodu i s oblečkama a těma košíčkama se všema těma věcičkama budu mít v obýváku v rohu u stěny která rozděluje místnost obývák a ložnici (mimochodem v místech kde máme ten komín :angry:) takže od postýlky asi tak 2, 3 metry. Ale už teď mi je jasný, že někdy v noci, nebo k ránu, se mi nebude chtí mímo přenášet. To bych ho radši i přebalila v naší posteli.
No a koupelnu máme taky hrozně malou, sotva se tam vměstnám teď já :grinning: koupat teď nebudume. Budeme čáchat v malé vaničce v kuchyni, ze které se vchází do koupelny, takže přívod vody do dvou metrů od stolu a topení hned vedle takže myslím dobrá kombinace. No a na stůl k vaničce, na to přebalování v kuchyni jsem si pořídila takovou fajn nafukovací přebalovací podložku v ikei a nebo si přenesu tu klasickou velkou z ložnice, nebo obýváku.
8. zář 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo a co ti řekla ta doktorka? Čím to teda je, nebo co to teda je?
A kdy se holky uvidíme? Počasí je snad čím dál horší, tak nevím nevím, jak se nám za chvilku bude chtít vystrčit nos. Navíc už taky nevím co bych ráno na sebe navlíkla. Nic teplého kromě svetra a ten už někdy nestačí - nedopnu. Tak nevím. Přijdem mi trochu zcestný, si na měsíc, dva kupovat nějakou širší bundu:confounded:
8. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tak to já už taky nezapnu žádnou bundu. Včera jsme vyrazili s Ondrou na nákupy nějakého hrubého svetru pro mě. A koupila jsem si úžasný dlouhý, teplý, zavinovací svetr v Marks&Spencer :sunglasses:
@terak Jak to tak popisuješ, asi bych dala přebalovák do ložnice.
8. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana a ten svetřík za jakou cenu? Že bych ho šla taky omrknout? :wink: jestli sem pochopila správně, díky tomu, že je zavinovací, tak se dá využít pak i bez břicha co?
Ale zas píšeš, že je dlouhý, a já v dlouhých věcech vypadám ještě víc zaprcle, jako zapadlý vlastenec. :frowning2: Mám sice dlouhou zimní bundu až ke kotníkům, ale ta je široká - teď teda ne dostatečně :sweat_smile: , takže jako netěhu to ještě jde, ale ve všem uplým a dlouhým vypadám jako ve šprcce :confounded: no hold na to nemám tu výšku ani figuru :pensive:
8. zář 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - režim? co to je? :grinning: :grinning: u nás je to zatím každý den jinak, u nás by šlo tak páteční dopoledne (třeba kolem desáté, to už možná nebudu v pyžamu :grinning:) nebo příští týden kdykoliv

Holky ani nevíte, jak jsem šťastná, že jsem byla těhotná přes léto :grinning:, jsem vystačila s pár tričkama :slight_smile:
8. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Ja to tak taky asi vidim, v loznici mame prave mista mraky... asi koupim komody v ikei a nejak na to poresim takovou tu zpevnenou prebalovaci podlozku, nebo nejaky pultik apod.

Co komin, uz jsi vytrepala saze ze vsech knizek?

Doktorka... me dnes docela vydesila, ale uz jsem v klidu. Za tyden se mi zkratil cipek o 1 cm. Mam jist 4x denne 2 tabletky magnezka, udelala mi ultrazvuk, maly ma uz kilo. Taky nejaky vyter na infekci nebo co... no jsem rozvrtana ze si nemuzu sednout :(

Kazdopadne ted do utery mam mit klid na luzku (HA HA) a v utery znovu na kontrolu. Spis me upozornovala, at si davam pozor na dlouhe stani a chozeni nekde po nakupnich centrech atd. (zname to, v olympii cas holt plyne 4x rychleji ). Jen nevim, jestli muzu dal pokracovat v tehu cviceni :(

Jinak k tomu obleceni... skoc se mrknout do HM, maji tam takove ty svetry typu ponco a jsou fakt super. Ja jsem si ted teda koupila svetr v orsay, takze tohle uz si kupovat nebudu, ale meli tam moc pekne.

@peko Peti ja jdu v patek na osmou k holicce, takze bych to tak po te desate stihla. Stavila bych se jen na chvilku, at moc neotravuju, ale chtela bych videt malou :slight_smile: Posles mi adresu?
8. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri když čtu ten tvůj program, tak tomu teda říkám odpočívání :grinning:, doktorka by z tebe měla fakt radost :sunglasses: , ale koukám, že jsem měla pravdu, je to to stejné, co jsem měla já a pak myslím i Míša
tak si tě píšu na pátek, adresu budeš mít v IP :wink:
8. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Peto odpocivala jsem dnes a mam toho plne zuby! Takze ano, jsem ochotna omezit samostatne nakupy skrini v IKEI a dlouhe desetikilometrove pochody, ale ja proste nevydrzim lezet :(

8. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no tak to není co řešit. Pokud máte v ložnici místo, tak šup tam s tím. A jak jsem už dřív psala, já si originiál přebalovací komodu kupovat nebudu. Zbytečná poměrně vysoká investice a co pak s tím. Koupím si klasickou, a k ni si pořídím, - buď koupim originál tu desku, nebo si ji nechám od stolaře vyrobit - ten jakoby vál a na něj pak položím přebalovací podložku. Tu už mám koupenou. Koupila jsem si tu s pevným spodkem, abych ji mohla dávát i na postýlku. V ikei jsem se na komody koukala, mají tam hezký a za dobrou cenu, ale ne pro mě. Všechny co měly jak štak dobrou hloubku - že nebyly úzké, byly na mě vysoké. Jsem hold malé pivo. Ale pro tebe si myslím že budou mít ok. Aby mi to vyhovovalo k mé výšce musí být ta komoda vysoká jako stůl. Nejlépe, tak od 85 do 90 centimetrů. To je pro mě optimální. Tak aby to nebylo vysoký na ruce a nízký na záda. Určitě si to tak vyzkoušej. Ohni se na ni, jako kdyby k miminku, aby si viděla jak ti to vyhovuje. Ať tě potom třeba nebolí záda, nebo se ti blbě nepřebaluje a tak, že bude miminko moc nízko. Nebo naopak moc vysoko. Já jsem nejlepší objevila v Mobelixu. Ale samozřejmě chytrák jsem si ji nekoupila hned a aby je ještě měly :frowning2: No přinejhorším bych musela tuhle obhlídku absolvovat znovu. Máš ještě ty poukazy do Kiky? Kdyby náhodou mě vítr zavál i tam......
Jinak komín prosímtě nech spát. Já myslím že uklizeno, alespoň co vidím. Ale to víš, že to bylo tak narychlo a možná i něco taky jen velmi zhruba, takže bych to ohodnotila jako nanečisto. Před příchodem mimíska se to zopakuje ještě naostro. Ale s tím se počítalo i tak, protože ještě to vrtání a montování topení a pak malování nás ještě čeká.
No a prosímtě, kolik teda ten tvůj čípek teď měří?????? Když píšeš, že o centimetr???? Nespletla ses? Mně se teda taky zkrátil, ale jen o milimetry. No každopádně jak píše Peťka, sranda to žádná není, a zvlášť pokud by měl být po 2 centimetry. Takže vážně trochu zvolni a na to cvičení určitě zapomeň. Mě taky k tomu doktor nic neřekl, ale to bylo spíš proto, že si to buď neuvědomil, nebo zapomněl, že na nějaké chodím. Ale pak na další poradně se zděsil a hned mi to kladl na srdce - žádné cvičení a žádný SEX!!! A proč ti brala teďka nějaký stěr? Tak to mi za celý chození ještě doktor nebral. Já myslela že se to dělá až ke konci těhu?
Jinak díky za tip na oblečky, zkusím se někde mrknout, ikdyž nevím, jestli i v tom ponču bych nevypadla jako malá široká koule.
No holky, a co ten pátek??? Vy jedny sólistky. Já bych třeba taky mohla. Na 9vátou mám teda poradu, ale pak by to šlo. Pokud by mi to vyšlo, tak bych se Peti přidala, co? Zvládla by Nelinka dvě tetky naráz? :slight_smile: No třeba mi to nevyjde. Ale pokud jo, tak bych cinkla ať už tobě, nebo Terce a doběhla bych. Pak mám jen kurz, ale ten až v 5, takže po té poradě se budu moct utrhnout si myslím kdykoliv. Maximálně že by se mi to rozleželo v hlavě a na poradu bych se vyprdla, ať tam nemusím pak tvrdnou celý den až do těch 5. Jedině že by se chtělo některé tvrdnout semnou :slight_smile: No ještě uvidím. Jinak zítra bych si taky mohla udělat čas na nějakou kávičku. Ve 12 jdu (taky :slight_smile:) ke kadeřnici, pak mám volno a v 5 jdu na masáž. Takže mezi tím můžu někde splknout. To jen, kdyby se náhodou šla v tu dobu Nelinka třeba venčit :slight_smile: nebo vy ostatní byly někde ve městě a chtěly si někam na chvíli sednout.
8. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Mysko ve strucnosti...

OK do loznice to asi bude nejlepsi

S komodou mam plany presne jako ty, dej vedet jestli najdes truhlare, ja budu taky hledat

Komodu mam vybranou s vyskou 100 cm, to bude tak akorat

Poukaz mam jeste jeden na 1000,- a pak tam budu mit jeste slevu 1000,- Mrkni ale i do te ikei, ted tam maji nove veci na rok 2011

S cipkem jsem se bohuzel nespletla, kdyz jsem byla minuly ctvrtek na kontrole, tak mel 5cm, ted ma 4 cm. Stery mi brala kvuli infekcim, ze pry to taky muze zpusobit. No nevim jestli to treba nemuze nejak ovlivnovat i sex :(

V patek jdu na osmou k holicce, pak te kolem desate muzu nabrat nekde autem. Jinak pokud by se to Peti hodilo i zitra odpoledne, tak to taky muzu, neni problem.
8. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já budu trávit pátek na diabetologii ...
8. zář 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana a jeje to mas teda pekny program :( nechapu jak driv mohly zensky odrodit, kdyz si vezmu co my tu kazda resime....
8. zář 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Víc jich zemřelo, tak nějak počítaly s tím, že některé děti jim umřou. A to nemluvím o dalších následcích (častá inkontinence atd.)
9. zář 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak, @antoaneta - holky tak u nás to zítra bohužel asi nevyjde, manža je nějaký nachcípaný a taky se sem chystá ségra :unamused:
9. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybyste měly odpoledne (cca od 14 kdykoli) chuť na kafe, tak bych se klidně přidala :wink:
9. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda myslím zítra odpoledne :slight_smile:
9. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Ja jdu na osmou k te holicce, pak k mamce do prace, takze bych nekde po te druhe mohla byt...
9. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Super, počkáme, co @antoaneta. Nemusí to být ve dvě, od druhé už můžu kdykoli :dizzy_face:
9. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Ona ma pak cviceni v pet, takze myslim ze na tu druhou je to optimalni :slight_smile: Kam bys chtela zajit? Ja uz jsem 14 dni nepribrala ani deko, tak se muzu odmenit :D

Jinak Miso kdybys nejak koncila driv, tak ja muzu od te mamky taky odejit kdykoli, staci napsat.
9. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana
@antoaneta

Tak jak zitra? Kdy a kde?
9. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak @antoaneta Tak ve dvě? Je mi to jedno. Klidně zase ve Vaňkovce, tam se dobře sedí v Café Práh nebo i jinde. Nebo ve městě?
9. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sory že až teď. Až teď jsem se přijela domů z Brna. Byla jsem na té masáži - těhotenská aromaterapeutická masáž a úžasný. Jinak s tím zítřkem počítám. Pokud se Vám to hodí ve 2, tak ve dvě. Pokud můžete dřív, tak se můžu dokulátet i dřív. Ale je mi to fuk. V práci mám co dělat, takže se do té doby nudit určitě nebudu. Jinak je mi to jedno kde. Jestli ve Vaňkovce v tom Prahu, tak klíďo tam, tam jsem ještě nebyla. Jestli někde ve městě tak taky můžem. Já jen pak podle toho kde by to bylo, bych se plynule vypařila tak, abych na tu 5 byla na tom kurzu. Ten mám na Divadelní kousek od Centrumu.
9. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tak ja bych to dala treba zase v te Aide ne? Pripadne ta cukrarna co je na ceske 'takova rohova, schovana) maji tam nekuracke a nahore je GAUC!

Takze mekke posezeni pro nase prdelky ;)
9. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Na české, rohová, schovaná? Tam jak prodávají okýnkovou pizzu?
9. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta No je to mezi vchodem do drogerie a vchodem do Svejka :D Je pravda, ze jsem tam dlouho nebyla, ale neni nijak moc draha a jak rikam, jsou tam dva stolky s gaucem.. myslim ze v patek ve dve tam narvano nebude. Ale jinak klidne muzeme do te AIDY nebo kamkoli jinam, kam budete chtit.
9. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo me jeste napadla ta velka dvoupatrova kavarna pres chodnik naproti AIDE
9. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Savoy Café bych taky brala. Tak kde se potkáme? Přímo v Savoyi?
9. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo tak to už vím. To je kavárna pod hodinami :grinning: tak tam sem snad byla naposledy někdy před rokem, možná to bude i dýl, na nějaké vernisáži. Ani už nevím, že to je i jako cukrárna.
Do Savoy se mi asi moc nechce. Nikdy jsem tam nebyla úplně spokojená, obsluha pomalá, div, že jsem ji musela prosit, zákusků jen pár a ceny poměrně vysoké ve srovnání k těm jejich službám :angry: Ale pokud se Vám tam zachtělo, tak se klidně obětuji. Třeba budu mile překvapena. V horším případě si zajdu spravit chuť naproti, nebo minimálně na domů zabalit :grinning:
Ale ani Svoboďák není špatnej, třeba Omega, nebo Rozkvět, a nebo ta druhá Aida na Orlí. No vidíte, už začínám vymýšlet. Holky řekněte. Po mě to poslední slovo nechtějte. Jsem Vám nějak nerozhodná. Je mi to vážně asi jedno. Město, Vaňkovka, hodiny, Aida, Savoy. Řekněte v kolik a kde a pokud to nebude v pekle, nebo někde světa kraj, tak tam budu :grinning:
9. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Hele víte co, tak zkusíme tu druhou Aidu na Orlí, jak psala Míša. Takže ve dvě tam, někde kde bude místo. Dobrou
10. zář 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám objednanou postýlku :slight_smile: Jsem zvědavá, jestli to na druhý pokus vyjde :grinning:
10. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek