• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@terak klíííd, určitě dobře. Přece jenom je tato trochu jinej level :grinning:
10. zář 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta , @terak , @mmorgana
Ahoj děvčata :slight_smile:
hlásím, že návštěvní víkend jsme všichni přežili, jen ten manža je ještě pořád nachcípaný, ale jak se dá dojromady, tak můžete dorazit :wink:
A dneska nám končí šestinedělí!!!!

12. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ahoj Peti, to je dobre ze se leci, tak pak dej vedet, az budete mit zase navstevni den ;)

Co sestinedeli, dotklo se te to nejak, nebo sis zachovala chladnou hlavu? Jinak vypadas moc spokojene a docela i odpocate, takze asi valcite bez problemu ne?

12. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no snad se brzy vyléčí, bude to všechno o trošičku jednodušší, i když není ten typ, co by ležel v posteli a tvářil se polomrtvě

no začátky byly trochu krušné, všechno jsem viděla černě, ale postupně jsem si zvykla, spoustu věcí zvládím naprosto v pohodě, odpočatá teda nejsem ani omylem, ale snažím se :wink:
12. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ale vypadas moc pekne :slight_smile:

Uz se tesim, az s tebou pujdu drndat, malou jsem jeste nevidela (nevim jak ostatni) a uz je fakt hooodne velka :( To je hrozny jak to utika :frowning2:
12. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - díky, to ráda slyším :dizzy_face: :dizzy_face: , i když se tak moc necítím :grinning:

no malou holky taky neviděly a je fakt, že roste, ale v kočárku pořád vypadá jako drobeček :slight_smile: , příští týden to můžeme zkusit :wink:
12. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak to je jasny, vzdycky si sama pripadas tlusta, unavena, oskliva a ostatnim pripadas pekna a v pohode :grinning: :grinning: :grinning: Ja uz jsem taky uplne nestastna z vahy a uz se tesim az porodim a telo me zase zacne poslouchat, protoze tohle je fakt hruza. Dneska uz mi musel jirka vyzouvat boty, sama jsem se do nich nasoukala teda s vypetim veskerych sil a se zatazenym brichem :angry:

Jinak ja na drncani muzu nejlepe od stredy... ale prizpusobim se :slight_smile:
12. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den maminkám,těhulkám a dětičkám :slight_smile:

Nenajdu tu nějakou z Brna mladšího věku na pokec,atd.? sice jsem stále ještě pracant a jsem v 6tém měsíci těhotenství ,ale začínám přemýšlet nad tím,jak potom budu trávit chvilky na mateřské,když kamarádky těhulky nejsou a dětičky taky ještě nemají...

děkuju moc a přeji hezký den všem :slight_smile:
15. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickatkanicka Ahoj, musim te zklamat, mladsiho veku asi ne :grinning: Ale jinak se klidne pridej. Koukam, ze mas z nas co tu ted jsme, jako posledni termin. A gratuluju k chlapeckovi, taky jsme chteli Matyaska, ale pak jsme si to rozmysleli. Kde pracujes?
16. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickatkanicka - no jo, my jsme tady všechny postarší :grinning:, ale pokecat se s námi taky určitě dá :wink:

já hlásím, že Nelinka nám pomalu vyrůstá z nejmenší velikosti oblečků :astonished: , overaly velikosti 0-0 už zapneme jen tak tak, tak musím vyrazit na nákupy pro velikost 0-3 :grinning:
16. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickatkanicka teda holka, aby se některá z nás neurazila :grinning: že hledáš nějakou mladší :sweat_smile: mladší starší, spojuje nás to stejný. Každá z nás čekáme své první dítko a každá máme stejný obavy a starosti. Nemluvě o tom, že sme také každá mladá duchem!!! :grinning: takže já myslím, že se určitě můžeš přidat do diskuze a i k nějakému tomu společnému kafíčku.
@peko ahoj! Tak to je fajn, že tak hezky rostete! Ale je to drsný, po měsíci, do nového. Už to vidím, že nemáme šanci to vynosit. A hlavně, pokud budeme mít, ještě malého otesánka :confused: Jinak ale ten důvod, jít někam na nákupy je přeci taky dobrej :grinning: aspoň vystrčíte nos a podíváte se trochu do světa! hlavně mamka :wink: a kdypak to plánujete? že bychom se třeba tak nějak náhodně někde potkaly.... :grinning:
16. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - no já jsem měla ze začátku problém, že malá neměla co nosit, prťavé velikosti jsem nekupovala :grinning:
jestli bude mít někdo holčičku, mám tady krásné overálky :wink: v mini velikosti, jinak je prodám v bazaru
na nákup vyrazím sama, Nelinku pohlídá tatínek, takže zítra asi pojedu do Avionu
16. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickatkanicka Ahoj, všechny jsme tady mladé :sunglasses:
@peko Teď jsem koukala na fotky a Nelinka fakt roste jak z vody :dizzy_face: Je rozkošná :sunglasses:
Jdete se holky v sobotu podívat na farmářské trhy? Jsou na parkovišti Santonu, tak jsem zvědavá :slight_smile:
16. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana - no jo, roste, roste, už se pomalu blíží pěti kilčům :grinning:
sakryš, ty trhy jsou tuto sobotu? jsem chtěla jít, ale mám jiný program a ten možná taky půjde do kytek bo na mě něco leze :frowning2:
16. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko takže pokud budu mít holčičku, tak se zavčas ozvu :grinning: Z nejmenších velikostí mám jen 56 a to jen pár kousků ( ikdyž přiznám se, že nevím, kolik kusů je vlastně správně, jakože stačí, nebo už moc) no a pak mám spíš zase větší velikosti.
A kdypak plánuješ ten Avion, zítřek mám takovej volnej, myslím že Terka taky, že bychom se tam třeba jen tak narychlo otočily, ať už všechny, nebo jen sama. aspoň tě mamino tak zběžně zkouknout. Chápu, že budeš spěchat zase domů za Nelinkou.
16. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - tak já tady ty oblečky ještě chvíli schovám, ty už to máš za pár :wink:, odpovídá to tak velikosti 50, jsou to overálky z Tesca s Minnie a jsou fakt kouzelné :slight_smile:
a kolik kusů které velikosti je správně taky zatím netuším :grinning:, těch malých overálků mám tak 10 kousků, ale třeba bodýček mám míň
a Avion vidím někdy navečer, cca kolem šesté, až dojde David z práce
16. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak

Děkuju za gratulaci :slight_smile: termín kdybych si mohla vybrat,tak bych brala jinej,ale nenadělám nic,třeba to bude až po novém roce :grinning: ,chtěla by jsem byt na Vánoce doma,což je 60km od Brna,tak uvidim,jak na tom budu :slight_smile:

pracuju jako učitelka v mateřské školce v Brně-Bystrc,i když mi to trošku leze krkem,protože je toho moc,nevím jak bych se zabavila,kdybych šla na neschopenku:slight_smile:

Jinak co se jména týče,měl to být holčička Elenka,tak je z toho kluk no :slight_smile:
16. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko

však to já ráda pokecám,nechtěla jsem tím oslovením žádnou z Vas urazit,to ani náhodou a děkuju za vzkazík :slight_smile:
16. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana farmářské trhy? A co tam nabízejí? Přiznám se, že se nějak nechytám :grinning: A Santon, ten je na přehradě?
Já myslela, že na víkend a už vlastně i pátek bereš zase roha a z Brna odjíždíš.....
16. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta

To já právě nechtěla,zdálo se mi to taky trosku drzejší,ale nevedela jsem,jak to jinak napsat a omlouvám se,pokud se to nektere z Vás dotklo :slight_smile:samozřejmě jste všechny sympatický mamči a těhulky a jsem za to velice ráda :slight_smile:
16. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana

ahojky:slight_smile: já vím,už se tu na mne pomalu seběhla debata o tom,že je zde každá mladá,což je pravda,jen jsem to napsala asi na plnou pusu,což tak nebylo myšleno :slight_smile:
16. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickatkanicka - však se neomlouvej, žádná z nás to nebere osobně :slight_smile: , my jen abys nebyla zklamaná, že je to tady spíš jako klub "stařešin" :grinning:
16. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Farmářské trhy se teď pořádají na více místech, v Brně (teda pokud vím) ještě nebyly. Prodávají se tam jen produkty českých zemědělců. Bylo by fajn, kdyby se něco takového uchytilo i v Brně. A Santon je ten hotel (s dobrým bazénem a saunou) u prýglu.
Jezdíme na víkendy většinou pryč, ale teď zůstáváme, protože Ondra je po té operaci, tak se nechceme nijak hodit a vysilovat. Takže zítra kolem šesté bych ten Avion možná dala.
16. zář 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko

no ono je těžký si najít nějakou fajn,s kterou bych si já rozumněla,přijde mi,že nemám šanci :grinning: sem spíš střelená a je to tím věkem,že to mateřství beru zatim trošku ne tak příliš vážně a co jsem se dozvěděla od maminek z moji školky,každá mi řekla,že to měla podobný,když seš prý starší,tak to mateřství bereš vážně a užíváš si to víc....možná se to změní,až se malej narodí,nebo sem spís otrkaná z práce,že nedělám z komára velblouda,uvidím,jak to bude časem,přecejen vlastní dítě je uplně něco jiného,než mit na starost 28 zlobanů :D
17. zář 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickatkanicka To vis, my kolem te tricitky uz trenujeme skoky do rakve :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak se neboj, fakt se to nikoho nedotklo ;)

A to ze jsi otrkana, to se teda nedivim, kdyz uvazim, ze mas denne na starosti tolik mrnousu.

Holky jinak jsem vcera byla s kamaradkou na mystery shoppingu v Babyparku a muzu vam rict, ze to teda dopadlo otresne. Ja tam vzdycky jdu uz pro konkretni vec, takze sup k pokladne, zevelet co chci, pockam az mi to prinesou a jdu domu.

Vcera jsem si teprve uvedomila, jak jsou tam ty prodavacky priserne. Trvalo cca pet minut co jsme tam jen tak staly a rozhlizely se. Ani pak se nikdo nezeptal, tak si kamaradka vyzadala prodavacku. Naprosto neochotna, jak kdybychom ji otravovaly. Nerekla nam zadne info, ani o tech akcich co jim tam bezi na autosedacky (to co psala peta). Vyvrcholilo to tim, ze si v pulce prodeje odbehla vyridit telefon a uz se nevratila. Tak jsme si ji znovu zavolaly. No a dalsi tafka... kdyz jsme se ji zeptaly, jestli nam muze ukazat jak se pere potah sedacky, tak rekla ze blbe a ze to nebude sundavat, protoze by to tam uz nedala. Ja tam jit jako normalni zakaznik, co nevi co chce, tak si tam nekoupim ani ponozku. :rolling_eyes:
17. zář 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta, @mmorgana - vzhledem k tomu, že zítra asi vyrazím na výstavu, tak se dneska žádné nakupování nekoná - nestíhala bych vše připravit. :unamused: Tak možná o víkendu navečer, třeba v sobotu, pokud nebudu moc zničená?
17. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko, @antoaneta Vzhledem k tomu, že jsme o víkendu v Brně a žádné velké akce neplánujeme (Ondra by se ještě měl šetřit), tak je mi vlastně jedno kdy. Když budeš mít čas a chuť někam vyrazit (stejně budu potřebovat taky nakupovat), tak stačí, když pošleš SMS tak 2 hodinky předem :sunglasses:
17. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Peti a kam se chystas? Ja byla dnes v tescu a teda moc tam toho nemeli :( Podotykam ze v kralovopolskym
17. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Jinak, tady konci veskera legrace....prijde mi, ze je to tak tri tydny, co ti svitilo ve fotoblogu, ze ti zbyva 80 dni a ted uz ma mala vic jak mesic. No a nejhorsi je, ze tech 80 dni uz tam mam taky :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ať žijou osmdesátky!!!!! :sunglasses: :grinning:
17. zář 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek