• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
ahoj holky!!!! Hezké ráno!!!

ruuzenka my jsme oznámili těhotenství až po 12tt. Nechci tě strašit, ale při prvním těhu jsme to řekli hned cca v 7 tt a pak to v 11 tt nedopadlo dobře. TAkže jsem poučená.....
V poráci jsem to musela říci hned, dělám na rtg se zářením...takže jsem šla také hned na neschopenku...

mysis...je to kruté, ale co kdyby jsi řekla dr., že se v práci děsně stesuješ, že tam máš nervy a že jsi i špinila...??? Znám holku, která řekla dr. že krvácela a on ji nechal na rizikovém :wink:
9. dub 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: Jako praci narocnou mam, ale to ji asi nevadi. Musim neco vymyslet, o mimco jsme se snazili docela dlouho a nechci o nej prijit.A kvuli praci uz vubec ne
9. dub 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina: No, ale kdyz nespinim, nepozna to?
9. dub 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi, jo jsem na neschopence pořád a budu až do porodu i když jsem přestala krvácet asi v 11 tt.
9. dub 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
myis nepozná, já jsem jsem fakt špinila a na kontrole to zrovna někdy nebylo poznat, akorát ti asi nasadí utroš nebo duphaston
9. dub 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi zkusim...
9. dub 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mys, já myslím že to nepozná....Vždyť to by musel být genius. A taky že máš křeče v břiše...????
My jsme hrozný, co???

Já jsem taky mohla zůstata v práci u PC, ale řekla jsem , že už ne!!! (při prvním těhu se zdálo vše v poho a pak jsem začala z ničeho nic krvácet a bylo po všem... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ).
9. dub 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina: tak to je mi lito, ja jsem pred dvema rokama taky o jedno mimco prisla
9. dub 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myisiska: já krvácela třokrát a pouze jednou měla doktorka takovou tu tyčinku od krve.
1) máš stresovou práci
2) špiníš - to se poznat opravdu nemusí
3) a taky bych třeba zmínila bolesti v podbřišku - ale ty jsou celekem normální

ne opravdu jediný způsob mě napadá, je krvácení spojené se stresem. Jinak to záleží opravdu na každé doktorce, jak jsem psala, krvácela jsem třikrát a nakonec mě na neschopence nechala jiná doktorka :frowning2:

jinak, je to tvoje dítě a ty jej musíš chránit, takže se nedej!
9. dub 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mys.....když se to stalo, tak jsem myslela, že jsem nějaké divná a jsem v tom sama, ....ale koukám, že se to dnes děje pořád.....
Ale teď už nám bude dobře, viď??? :grinning:
9. dub 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina: jo, ukradnu ji nechopenku s razitkem a vypisu si ji sama :grinning:
9. dub 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet :wink:
Pro naše miminka vše!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. dub 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska, možná to špinění opravdu nemusí poznat - já jsem špinila dýl, takže mě to vždycky poznala, ale četla jsem tu v diskuzích, že některý holky zašpiní třeba i jen jeden den a pak dobrý. A stres jako spouštěč špinění je bez debat - u mě se to rozjelo právě po jednom "vydařeném" dni v práci kdy jsem měla stresu a práce až nad hlavu.
9. dub 2008 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina: ja jsem porad uuuuuplne na zacatku, takze se jeste bojim, ale vypada to daleko lip nez tenkrat!!!
9. dub 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musím říct, že teda na neschopence jsem, ale jaksi pracuju z domu a můj šéf je všechno jen ne ohleduplný. Pracuji pořád stejně a ještě mám pocit, že občas slyším výčitky v hlase atd... jsem ale zároveň naprdlá sama na sebe, že se na to nevyprdnu a že je nepošlu někam, jenže....je ted strašně moc práce a málo lidí a já jsem blbka :frowning2:

ale každopádně, za ty stresy, za to, že si to těhotentsví opravdu neužiješ, to nestojí

tak držím pěstičky ať seš na neschopence a hlavně v klidu! :slight_smile:
9. dub 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kolikátkou se dostanu na Halasovo nám. na polikliniku?
9. dub 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla bych se tam mrknout na ty věci pro těhule, nebyla jste tam některá, aby tam nejela zbytečně a nic tam neměli
9. dub 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi: mela by tam jezdit 11 a 9
9. dub 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechodite nektera na gyndu do Komarova?
9. dub 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisiska: A co děláš za práci? Holky ti dávají dobrý rady....:slight_smile: Myslím, že když jí řekneš nějakej ty problémy, tak si neriskne tě nechat pracovat.....
9. dub 2008 v 10:41  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta: delam v hypermarketu
9. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tě snad nechá doma snad skoro každej doktor, když řekneš, že musíš i tahat těžký věci i kdybys dělala jenom na pokladně.... A doktorka nemůže tušit, že by tě přesunuli na jinou práci...
9. dub 2008 v 10:43  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska ...jasně, držím pěstičky! Nezbývá nám než věřit!!!!
9. dub 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, takových lidí, co berou ohledy na to, že je moc práce by si měl vážit, ale vím, že skutečnost je jiná..... Spousta lidí by se mu na to vykašlala, tak hlavně na sebe dávej pozor!!!
9. dub 2008 v 10:44  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska tak to tomu dr. řekni, že je to ještě fyzicky namáhavá práce a že tě nepřeřadí... :wink:
Kdy máš kontrolu?
9. dub 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta: tak to je presne to, ceho se bojim. Delam na pokladne. Coz zni docela v pohode, ale taham se tam hoooodne, stresy tam mame porad a navic delam 12-14hodin denne
9. dub 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina: jdu tam pristi patek
9. dub 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysiska: Tak jí to řekni, že děláš v hypermarketu a že máš strach, že prostě taháš těžký věci a taky že tě trápí nevolnosti a je jasný, že v hypermarketu si nemůžeš odskočit na půl hodiny s nevolností... :slight_smile:
Tak snad to dobře dopadne.... Hlavně jí řekni o těch těžkých věcech...
9. dub 2008 v 10:57  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mě docela děsíte se zkušenostmi že jste o to přišli.Raději si to ještě nechám pár týdnů pro sebe.Jak to řeknu někomu,tak se to rozkřikne,a nechtěla bych pak každému vysvětlovat co a jak.Pracuji v kanceláři,takže to celkem jde :wink: ,ale občas to jsou stresy a nervičky :unamused: Asi se začnu trošku kontrolovat abych se moc nenervovala.
Mysisko,ty chodíš do komárova k Vyzulové? Jestli ano,tak být tebou jdu jinam.Já tam chodila taky,ale nebyla jsem spokojená.Pořád chtěla nějaké peníze a to čím dál víc v podstatě za cokoliv.Když jsem měla gyn. problém tak mě ani nezavolala výsledek i když byl špatný a jakkoliv mě nepřeléčila.Myslím že není moc svědomitá. :confounded:
9. dub 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: chodim presne k ni, ale jsem s ni naprosto spokojena. Kdyz jsem mela problem, tak mi zavolala a recept na leky mi dokonce poslala postou, abych tam nemusela letet znovu. A penize po me nikdy nechtela. Vzdycky jen za leky, ktere mi hned primo dala a ted za ultrazvuk
9. dub 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek