• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@antoaneta No to vidis na te strance, je tam vzdycky napsano, kolik lidi je potreba pro aktivaci slevy. Ta na tu pedikuru uz je aktivovana. Takze jakmile to zaplatis (ja jsem dala platbu kartou, tak to bylo hned), tak ti poslou kod a odkaz, prokliknes se, zadas tam kod a ono ti to vygeneruje ten slevovy kupon, ktery si pak vytisknes a doneses to tam. Jinak jsem volala pro jistotu na objednavku, jeste pred platbou, a bylo to uplne v pohode.

Jinak ta masaz uz je tam taky :grinning: :grinning: :grinning: Tady. http://www.zapakatel.cz/detail/id-54--omladnete-a-relaxujte-s-poukazem-v-hodnote-400

Na webu toho salonu je videt, jake masaze a za kolik delaji a je tam i tehu masaz.

23. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak aha, mně to právě napsalo, že jak se přihlásí dostatečný počet zájemců, tak bude objednávka aktivní :confused: Já si vybrala platbu přes účet a nepřišlo mi ještě číslo, kam to mám zaplatit, tak proto jsem se ptala, že mě překvapilo, že ty si tam už i objednaná :sweat_smile: Že bych si teda něčeho nevšimla? Nebo že by rozjely druhý kolo? :confused:
Na tu masáž taky mrknu, začínají se ve mě opět bouřit nakupovací hormony :grinning:
23. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta To vidis v tom levem sloupci:

Koupeno 226 x
Sleva byla aktivována
po prodeji 10 kupónů a stále platí.

TIm ze jsi dala paltbu na ucet, tak ti to asi poslou az vyprsi ta doba, po kterou to jde koupit. Tzn. za 11 hodin. Je tam napsano, ze ta sleva je aktivni az od zitrka.

Jinak tam klidne zavolej, objednej se a pak si doresis jen tu platbu.
23. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme postýlku!!!! Scarlett méďa. Naprosto parádní, smontována asi za půl hodiny, nádherně voňavá po dřevě, no prostě jsem nadšená. Už aby se tam mohl Tomášek vyvalovat :grinning:
26. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli včera v Polsku, tak jsme koupili nějaké další oblečeníčko a taky startovací sadu flaštiček Tommee Tippee. Tak snad nám to pro začátek bude stačit :sunglasses: Vzali jsme rovnou i sterilizátor do mikrovlnky. Asi už začnu prát věcičky na mimi :sunglasses:
26. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri krásná postýlka :slight_smile:, tak ať se v ní Tomáškovi líbí, ale ještě chviličku ať počká :wink:.

@mmorgana - Flaštičky TT máme taky, ale nakonec používáme flašky od MAM. Ale sterilizátor je fajn, stejně tak i ohřívačka lahví.
Tak jen perte holky a užívejte si to chystáníčko :dizzy_face:
26. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana jj taky to mam v planu. Vcera jsme postavili skrin, takze ted se uvolnily komody, ktere budou slouzit mlademu panovi. Praci prasek uz mam koupeny, takze ted dozehlim dva kose naseho pradla, vyperu 4 pracky naseho spinaveho pradla a jdu pomalu na miminkovske veci.

@peko Peti dekuji, mam z ni hroznou radost. Nakonec jsme nesly do te, co jsi doporucila ty, protoze tam byla docela dlouha doba dodani a me staci, ze jsem nervni z toho, jestli dorazi kocarek :slight_smile:

Tu flasku jsem u tebe videla a hned jsem si ji pridala na sezna, - koupit :slight_smile: Jsou fakt super. Hele mam blby dotaz. Kdyz mas sterilizator do mikrovlnky, tak tam muzes dat flasky ruznych vyrobcu ze?
26. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Sterilizátor do MW je v podstatě taková mísa s víkem. Takže si myslím, že klidně můžeš koupit jakoukoli. My máme to Tommee Tippee, stejně jako flaštičky. Flaštičky tam drží (zkoušeli jsme v obchodě). Ale brali jsme ji i proto, že stála polovinu co u nás :sunglasses: Jinak bychom brali nějakou levnou, klidně no name.
26. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - já bych to pro začátek s flaškama nepřeháněla, pokud chcete kojit - což všechny chcete :wink:, my jsme to taky všechno dokupovali postupně, až bylo jasný, že to s kojením neklapne
jinak do sterilizátoru se většinou dají dát jakékoliv flašky, jen je potřeba dát pozor na výšku, velké se tam prostě nevejdou
26. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Budu chodit občas do školy, občas do práce. Doufám, že budu schopna kojit :pensive: A nejspíš budeme odstříkávat, protože tatínek nenakojí :dizzy_face:
26. zář 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ja si spis zatim delam predstavu o tom co a jak a kde a za kolik :grinning: Takove drobnosti jako lahvicky, teplomery, hrebinky a pod. si nebudu kupovat. Par dni po narozeni maleho jsou Vanoce, tak si nechavam nejake tipy na darky pro rodinne prislusniky :slight_smile: A i kdyby bylo potreba, tak Jura vyrazi do tesca, neco koupi a nazdar.

Ale musim nejak otestovat ty sterilizatory do mw.

@mmorgana Tak ale treba by te prekvapil s tim kojenim :grinning: :grinning: :grinning: Pokud pujde u nas vsechno dobre, tak maly bude cestak. Normalne ho budu tahat do prace sebou. Jdu tam treba jen na poradu, takze bude mene problemove ho sbalit taky (a pripadne nekde v kanclu nakojit), nez aby si Jura musel brat volno, vsechno bych jim chystala atd. Ale nejake se urco budou hodit, treba na caj atd. Nechapu, proc jsou nektere holky tak strasne vysazene proti caji, me to prijde vcelku normalni. Mliko = jidlo a k tomu potrebuje prece jeste neco pit.

@peko Peti cim ty napajis nelinku, davas ji jeste neco navic, mimo mliko?
26. zář 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri tak to děláš dobře, spousta věcí se dá jednoduše dokoupit, je zbytečné toho hromadu nakupovat, když to pak člověk ani nepotřebuje
a Nelinka velmi výjimečně dostane převařenou kojeneckou vodu, ale zatím jen asi 2x, jinak jen mlíčko
26. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že sem lezu, chtěla bych se zeptat kam se dá jít s dvouletým prckem v Brně. Jedeme tam v úterý na návštěvu, ale máme tam být až ve 12 tak bychom někam dopo zašli...v Bongu už jsme byli a v zoo taky. Díky moc :wink:
26. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Aha, no ja asi uvidim co mi poradi doktorka. Uz jsem se domluvila s nasi znamou, ktera se jeste nedavno starala o mladsi sestru, tak ji tam ted privedu nahradu :slight_smile: Uvidime co rekne, treba ani zadne lahvicky na piti potrebovat nebudu.

Nejhorsi je, ze bych si ty krasne vecicky chtela koupit vsechny uz ted, ale musim se drzet :slight_smile:
26. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gimulka Ahoj, my ti tady asi moc neporadime, ale zkus tema http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maminy-z-brna-nehledate-pokoc-a-prochazky/

Tam jsou holky, co uz maji deti, takze by mohly vedet. Me napada snad jen antropos, ale dvoulety prcek z toho asi nebude mit moc rozum :slight_smile:
27. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
@terak Tery, ty jo, já myslela, že jste šli do té postýlky, z toho Rozkvětu :confused: a vy ste teda hledali ještě nějakou jinou... to je tak, když tě člověk nepustí ani ke slovu, viď? :grinning: asi by si mi to už i řekla :pensive: sory. Jinak moc hezká. A jde vidět, že na ní dřevem nešetřili, takže si myslím, že taky něco vydrží :grinning: ovšem jestli si ji předtím pořádně vyzkoušela, ty veverko :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já šla taky s těma flaštička do Tommee Tippee, byla mi ta značka velmi sympatická a chytla jsem nějakou její prezentaci, takže i nějakou slevu. Pořídila jsem si také startovací sadu ke kojení - je v ní jak všechno to nejnutnější pro miminko, tak i pro mě. Ty flaštičky jsou tam menší, řekla bych taková alternativa do začátku. Buď budu kojit a byly by teda pak jen na čajíček, a nebo bych nekojila, tak by byly na takové ty první dávky mlíčka. Flaštičky se dobře drží a jsou protikolikové, takže dobrý. Pokud by bylo všechno nějak jinak, tak bych až pak dokupovala. Prostě podle situace. To stejné si myslím i o nosní odsávačce, teploměru a dalších takových věcech, které potřebuješ, až fakt když je prostě potřebuješ. (znám maminky, které třeba tu nosní odsávačku buď vůbec nikdy nepoužili, nebo jen někdy a to až třeba v roku dítěte) Jinak samozřejmě, stejně jako každá, - doufám v kojení a budu radši, když nebutu potřebovat nic. Jenom ty svoje dvě... :grinning:

27. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Miso puvodne to tak melo byt, ale byla tam dodaci lhuta dva mesice a to by nam dosla az nekdy v listopadu. Nechtela jsem to riskovat. Nakonec jsem si vzala tu, na kterou jsem se divala v babyparku jako uplne prvni. Jenze v babyparku stala pet tisic, ja jsem ji hrozne chtela, ale tenkrat mi prisla draha. No a ted jak jsem se rozhodovala, tak jsem se k ni vratila a dokonce jsem ji v jednom brnenskem obchode nasla ve sleve asi za 3200,- meli doprodeje :grinning: :grinning: :grinning:

No prave, ty ostatni veci sice muzes potrebovat, ale taky nemusis. A kdyz nemas vylozene pozadavky na jednu znacku tak se da dojet na otocku do obchodu, nebo vlastne vsechno objednat po netu a mas to doma do dvou dni. Ja budu pristi mesic jeste resit povleceni :slight_smile: A uz mam slibeno od mamky, ze se prijde prohrabat tema kramama, co jsem nakoupila a rekne mi, jestli mi neco duleziteho nechybi. Kdyby na neco prisla, tak napisu, jestli jste na to taky nezapomely :grinning:

Jinak epino dorazilo?

27. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky já zapomněla! Prosím řešíte nějak monitor dechu? A případně i chůvičky? Jakou jste vybraly značku, nebo o čem uvažujete? A nový, z bazaru, nebo půjčený?
@peko Peti, co ty? Máš monitor dechu? A jaký? Nový? A za nějakou dobrou cenu? Já bych chtěla asi ten od babysens, kvůli tomu, že jsou tam ty dvě podložky, že bych mohla mít jednu tam, a druhou zase tam. Dokonce i některé holky si tu jednu dávají i do kočárku, když v něm spí třeba miminko na balkone. Taky je prý líp na tom s těma planýma poplacha. Ikdyž je to asi kus od kusu.
27. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Miso mi mame tuhle chuvicku: http://chuvicky.heureka.cz/philips-scd-525/ Dostali jsme ji jako darek, nevim jestli bych si tak drahou sama kupovala, ale musim uznat, ze je fakt super. Ma teplomer, takze nemusis hlidat teplotu v pokoji, svetylko a navic spoustu melodii. Takze si vlastne od ceny muzes odecist to, co bys utratila za svetylko a teplomer a pripadne nejakou hracku co hraje. Ty melodie jsou opravdu uzasne, zadne protivne cinkani. Je tam i takova ta funkce, ze slysis miminko, ale muzes na nej i mluvit.

Monitor dechu nekupujeme, ale pujcime si ho na sest mesicu za 900,- http://www.monitordechu.cz/
27. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta - Míši, my máme oboje, i monitor dechu i chůvičku. Monitor jsme koupili Babysense, měli ho i v porodnici, tak jsem si na něj zvykla a spočítala jsem, že pokud se nám ho podaří za rok za slušnou cenu prodat, tak to vyjde líp než půjčení, které jsme plánovali původně. A žádný falešný poplach jsme zatím neměli
A chůvičku máme tuto http://chuvicky.heureka.cz/philips-scd-535/, takže vlastně tu co Terka, zatím ji moc nevyužíváme, ale ukolébavky jsou fakt pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: , počítám, že ji užijeme později, až bude Nelinka ve svém pokojíčku.
27. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ukolebavky jsou super. Uz jsem je Tomaskovi poustela a naucili jsme se u nich usinat sami :grinning:
27. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko tak to jsem ráda, že Babysens vyhrál i u tebe. Taky půjdem asi do nového a pak případně prodali, nebo schovali na druhé? :sweat_smile: . Myslím že tu službu může udělat i delší dobu a i prodat se dá celkem i za slušnou cenu. V poměru k té službě a že je novej.
Teda holky, s těma chůvičkama, jste nešetřily, koukám, asi kvalita :grinning: takže nic takového jako za pětistovku někde z elektra :grinning: :grinning: . No budu muset o tom ještě popřemýšlet. Doma to máme malý, máme jen přízemí a to jen o třech místnostech, takže si myslím, že pro nás je zbytečná a já bych asi žádnou nepořizovala, ale manžel nějakou chce. Už třeba i na to, jak někam pojedem, na návštěvu, nebo dovolenou. Tak sonduju jaký sou dobrý. Chtěla jsem nějaký vytipovat a možná bych mohla zkusit někomu navrhnout, jestli by nechtěl koupit. Nějaká teta, nebo tak :grinning: Ale asi se budu muset držet trochu nižší hranice. A nebo si museli nějak o investici podělit :slight_smile: Ukolébavky dobrý, ale minu se, budu mu hulákat sama, nebo zapnu radio :grinning: ale ten zpětnej chod jak na něj od někud mluvíš a ono tě slyší, je dobrý. To bych asi chtěla.
@terak a ten monitor si chceš půjčovat přímo i z té adresy, co jsi mi zkopčila? Vím, totiž že monitory půjčují i v Brně, Že si pro něj můžeš zajít i osobně. Takže žádný posílání. Ale nevím, jak s tím babysens. Mám pocit, že v Brně všichni jedou na Nanynkách.
27. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri ta lékárna je pěkná bouda, já jim dám akce, teď kupuju Nutroš ve Vaňkovce za 265,-!!!
27. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Z toho co jsem posilala, maji odberne misto v Brne. Vyhoda je, ze kdyz se ti s nim neco stane, tak ti ho vlastne jeste ten den vymeni, takze zadne cekani na vyrizeni reklamace atd. Jinak jsem se ptala a po kazdem vraceni to prochazi nejakym testovanim, kde zkousi citlivost. Ja to budu pouzivat tak toho prvniho pul roku, nejvetsi riziko umrti ve spanku je prave od druheho do pateho mesice.

S tou chuvickou, ty to treba budes potrebovat i kdyz budes na zahrade a pod. tak si spis pohlidej dosah :slight_smile:

Jinak novinky...mame digestor!!! Asi po peti a pul letech co tu bydlime, ve stare kuchyni jsme ji nemeli a v nove na montaz doslo az ted :grinning: Mam opet vanoce.

@peko Ajo, tak nic :slight_smile: Ja jsem ani nejak nezkoumala ty ceny, rikala jsem si, ze ty uz to znas zpameti :slight_smile:
27. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak to je super, že mají i výdejní místo v Brně. Že bych ten nákup přece jen ještě přehodnotila? :sweat_smile:
No s tou chůvičkou.....co bych jako na té zahradě dělala? :grinning: Sice první rok co jsme sem přišli, tak jsem měla takový záchvěv pěstování, ale potom co jsem mezi tou lebedou ten hrášek co jsem si nasadila tam ani nenašla a nemohla jsem přijít ani na to, kde mi vede ten řádek, tak jsem pokorně uznala, že to není nic pro mě. Ale neboj, na tu biobedničku, kterou jsem ti slíbila, dojde, jen hold do ní tu zeleninku vypěstuje někdo jinej :grinning: :grinning:
27. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Ja nevim ... nechala dite rvat vevnitr a opalovala se? :grinning: :grinning: :grinning:

V pohode, ja prijedu rada treba jenom na BIO kafe ;) A nebudete zahradku pristi rok predelavat treba jen na travu a nejake okrasne dreviny? Abys tam mohla byt s mimcem pres leto. My musime letos pri zazimovani zlikvidovat nektere kytky a kere, ktere me na te zahrade vylozene stvou. Tak jsem zvedava, co si tam zasadim misto nich :slight_smile:
27. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Jinak s tim monitorem, pokud mas pocit, ze bys to chtela pouzivat dyl, tak se urcite vyplati si to koupit. Ja bych to ani nebrala, ale chci to jen pro jistotu. Vis jak to je .. kdyz to mas, nic se nestane. Ale treba to dopadne tak, ze si za pul roku budu kupovat svuj :D
27. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo, tak to potom jo!!! To s tím opalováním mě nenapadlo! :grinning: :grinning: :grinning:
jo a s tím kafem, to jako myslíš, že u nás na dědině, chutná ta Jihlavanka po bio? :grinning: :grinning:
jinak vzhledem k tomu, že stejně jako ten domek, tak ani ta zahrádka nám pane neříká, tak na nějakou vzhlednou trávičku třeba i s bazénkem můžu zapomenout. :angry: Prostě to je místo pro brambory, řepu a podobně :confounded: takže pak jak budeš plánovat výlet, tak bych doporučovala nejezdit po dešti, a nebo vybevana holínkama :grinning:

Jo a hlavu si můžu ukroutit z okna a pošťačka s epinem nikde :rolling_eyes:
27. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek