• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@antoaneta , @terak - co se toho monitoru týče, tak jsem slyšela, že někomu umřelo dítko na SIDS i v osmi měsících po nějakém očkování, takže já plánuji ho nechat aspoň do toho roku, proto jsme od toho půjčení nakonec taky upustili
27. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko no právě, já mám v okolí taky případ, kdy se stalo neštěstí těsně před 8 měsícem a známé dítě zachránil monitor dokonce v 11 měsíci. Jestli to byl SIDS to do teď neví, doktorka, kterou stejně i tak nakonec volali, tak ji řekla, že prostě miminko se asi zasnilo a zapomnělo dýchat :confused:
27. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Takze asi az ve stredu? :( Achjoooo ja se tesila na tvoje zazitky :grinning:

Jasne ze chutna jinak, je tam cistci vzduch, lepsi voda a tak, znas to ;) A dekuji za doporuceni, az pojedeme za "tetou" tak si beru holinky, Tomaska zapalime do igelitu a vysleme ho at si jde hrat na zahradku, zatimco budeme v klidu a suchu popijet bio jihlavanku :sunglasses:
27. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Fakt? Ach jo .... no uvidime. Spis se jeste musim naucit nejaka pravidla prvni pomoci, jako co delat, kdyz ti zacne pipat...
27. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak hlásím došel!!! :grinning: Tím pádem se řadím do spolku epinaček! Přivezl mi ho pošťák co rozváží přímo balíky. No samozřejmě jsem ho už netrpělivě rozbalila. Všechno tak jak jsem si objednala, dezinfekční čtverečky i kondomy na vodní bázi. Už jsem ho i omrkla, asi i pochopila systém :wink: ale jestli dojde fakt i tu na zkoušku to nevím. Máme tu zedníka a pořád se tu motá i zbytek rodinky. Vůbec jsem netušila, že je těch lidí tolik :confused:
27. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Aha, no tak to bych mozna radsi pockala, az budu sama doma :D To by mohla nastat i docela trapna situace :grinning: :grinning: :grinning: Kazdopadne si myslim, ze to nevydrzis, tak pak napis!!!!
27. zář 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to víš že bych písla. Asi na to fakt dneska dojde. Jsem napnutá jako malý gaťě :grinning: už aby všichni vypadli :sweat_smile: Jdu si načíst návod :grinning:
27. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar baby :sunglasses: Vy jste dnes ukecené :grinning:
Přišlo mi domů Epi-no :slight_smile: Ale asi si ještě počkám na vyzkoušení. Vždyť je to ještě 70 dní :sunglasses:
Jinak k vaší debatě - monitor dechu určitě pořídíme, zvažujeme, jestli koupíme nebo půjčíme. Chůvičku kupovat nebudeme, protože v našem bytě to fakt není třeba. Zato budeme pořizovat koš na plenky, který zabalí každou plenku zvlášť a prý pak fakt nic nejde cítit. Ve středu jdeme na velký UTZ, tak se oba těšíme :sunglasses:
27. zář 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda koukám, jak vás všechny to Epino chytlo :grinning:
@mmorgana - Dáši kterej ten olejíček jsem ti slíbila? si to nepamatuju :grinning:, tak abych ho holkám nenabízela :sweat_smile:
27. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Na masáž hráze - já na to myslím :sunglasses:
27. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana jééé, ty sis ho taky už objednala? Takže můžem teď přejmenovat diskuzi na epino :grinning: nebo se do toho správného fóra přestěhovat :grinning: Jinak jasně Dáši, na zkoušení máš ještě hromadu času!!! Dyť já sama bych s ním měla ofic začínat až od příštího týdne.
Koš na plínky jsme si taky pořídili, mám ho ve fotoblogu :wink: a řekla bych že super věcička. Alespoň co jsem mluvila s těmi co ho mají a co jsme ho už doma okukovali.... Ikdyž jasně, další investice..........
@peko no nevím jestli chytlo, to ti řeknu pak, po testování :grinning: ale snad to alespoň trošku půjde :confused:........... což je otázka, tam dole si to tak neznám :sweat_smile: a možná dopadnu jako ty :rolling_eyes:
Jinak to, jaký si Dáši slíbila olejíček ti můžu říct i já. Moc si to dobře pamatuji, jak se o něj divoce přihlásila, když došlo na obchodování :grinning: Má zálusk na ten na masáž hráze :wink: .
27. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Tak po dlouhe dobe se tu ukazuji :slight_smile: Jak se vam dari tehulky. My porad nic Ani dovca nepomohla :frowning2:
27. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tak koukám, že koš máme stejný :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring tak to mě mrzí, nepřestávej ale věřit!! A nebo naopak. Soustřeď se na něco jiného! Věřím, že nejpozdějc, než poslední z nás porodí, nám ještě tu radostnou novinu oznámíš :wink:
@mmorgana tak to je super! To si aspoň pak můžem dávat tipy na to, kde mají náplně za dobrou cenu!
27. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Ahojky no na dovci jsem ani nemla cas na to myslet A nic Ted jsem si na netu neco objednala a pry to pomaha tak uvidime Doufam,ze me to za ty penizky pomuze :unamused: http://www.hemann.cz/cz/226/femigard-z-dopisu.html
27. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring nevím, možná to byla náhoda, možná štěstí, zázrak nebo co, a nebo opravdu to pomáhá. Jsem jedna z těch, která Femigard užívala a následně otěhotněla. A to po nevydařeném umělém oplodnění, jsem otěhotněla zcela přirozeně s nálezem u mě i u manžela a to hned měsíc na to, a po, nebo teda vlastně ještě při nasazené kůře těchto kapek. Takže jestli to byl opravdu Femigard, který mi pomohl a byla jsem teda jedna z těch, kterým pomohl k vysněnému těhotenství - to nevím, nicméně jsem otěhotněla. Takže chci věřit, že to svůj smysl asi mělo. I proto, vřele doporučuji a držím palečky, aby ať ta náhoda, nebo ty kapky jako u mě zabraly i u tebe. Jinak mám ještě zbytek nedoužívaných. Takže můžu věnovat :wink:
27. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta opravdu? Uz je vazne nepotrebujes ju teda To by bylo uzasny :slight_smile:) Kdepak bydlis :slight_smile:
27. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring - Femigard vřele doporučuji, také jsem ho brala a hle co máme v postýlce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně pokud chceš, určitě ti je dát můžu. Ať pomáhají ještě jinde :wink: Teď v těhotenství se už stejně nesmí, to co jsem si od nich slibovala se mi už splnilo a sice bych je mohla užívat pak, protože jsou i na další problémy a potíže, ale myslím, že se bez nich obejdu. Nevím, kolik v té lahvičce ještě toho je, protože je tmavá, ale myslím, že pár dnů kůry se v ni ještě najde :wink: Pohledám a klidně přenechám. Bydlím asi čtyřicet kilometrů od Brna, směr Hodonín. V Brně pracuji a jezdím tam. Mám tam i lékaře. Takže nevím jak ty to máš daleko od Brna, ale myslím, že to ti bude vyhovovat asi nejvíc. Ikdyž záleží kde bydlíš ty. Jinak v Brně se dají ty kapky pořídit taky. Je tam jejich dealer, přes kterého se dají koupit. Pak je taky další 15 kilometrů od nás kde bydlím. Ale vlastně ty kontaktní místa na ty prodejce a dodavatele, adresy i telefony najdeš i přímo na těch stránkách hemann. To jen, že by sis je pak třeba nemusela objednávat, ale koupit osobně, hned, bez čekání a bez poštovného.
27. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Jezis to je kouzelny a tak sladky gratuluju maminko Tak snad me to pomuze no Kdyz to pomohlo i tobe a vice maminam tak kdyby me ne tak uz by byla asi krpa nekde jinde :(
27. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Jo? To jsem si ani nevsimla Tak staci rici,kdy budes v Brne a ja se pokusim prizbusobit pokud nebudu v praci :slight_smile: jsi zlato
27. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko jééé Peti, to jsem netušila, vidíš, co jsme všechno ještě neprobraly a k čemu všemu jsme se ani nedostaly. Jsem ráda, že se objevují kolem mě další dobré zkušenosti. Takže jednoznačně, @ring - dobré rozhodnutí! Určitě na tom něco je. Dřív jsem to jen tak nějak vnitřně tušila. Teď jsem si ale už jen a jen jistá. Zvlášť když se po nich rodí takové krásné Nelinky :wink:
27. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja nevim, jsem takova cita, nebo i u vas se najdou lidi, kteri maji porad nejake debilni kecy kolem veci, co zarizujete pro male? Ted tu byla kamaradka, kouknout se na postylku a mela nejake komentare k tomu, ze to je teda trosku moc, mit to dva mesice pred porodem v loznici. Ja nevim, mame normalne detsky pokoj, ale ten slouzi jako dost solidne zaskladana bordelmistnost. Ja uz si chci pomalu prat veci, treba i povlak na matraci a pod. a nejake deky budu davat primo do postylky, pac to nemam kam dat. Tak to logicky dam do mistnosti, kde je poradek cisto a neni tam prach... Nebo jsem fakt divna? Slozeni uz ted jsme taky udelali proto, kdyby tam byla nejaka zavada, at to stihneme vyreklamovat.

V duchu si rikam, at si vsichni nas..... ale mrzi me to :(

A nejlepsi byl Jura, ktery ji na to odsekl a bylo videt, ze ho to taky nastvalo, protoze tu postylku si do loznice hrde odvezl on :grinning:
27. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tak jo no Uvidime holky modlim se A nebo je Kurim ti bliz nez Brno?
27. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Ahoj, kamaradka ted byla, kvuli stejnemu problemu, na nejakem ozdravnem pobytu v laznich. Mam se ji zeptat o co slo? Dostala to od lekare, takze neplatila.
27. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri kašli na kamarádku, my jsme postýlku v ložnici tedytak brzy neměli, ale jen proto že dorazila až v červenci :grinning:, taky jsme ji hned složili, na nějakou dobu byla v děcáku, ale ten my máme úplně nový, tak jsem chtěla vidět jak bude vypadat a cca 14 dní před porodem jsme ji nastěhovali do ložnice.
Je přece každého věc, jak si to doma zařídí, no ne? :wink:
27. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ja nevim, dala bych ji tam asi i kdyby v decaku nebyl bordel. Hlavne jak jsem psala, jirka si ji tam hrde sam odvezl a je z ni uplne nadseny, tak nevim. Radost mu kazit nebudu :grinning: Ale nevim, co na ty kecy mam rikat? Oni si to mozna ani neuvedomuji a urcite to nemysli spatne, ale co jim chces rikat :rolling_eyes: :zipper_mouth:
27. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jojo Beru veskerou radu a pomoc :slight_smile:
27. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Napisu ji a zeptam se. Muzu se zeptat, jak dlouho se snazite?
27. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Dlouho ne tak pet mesicu...
27. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek