• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@ring - nám se vždycky podařilo otěhotnět po 6 měsících, takže bych určitě neházela flintu do žita :wink: , já jsem ještě brala Femibion a listovku
27. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Listovku mam taky a to druhy neznam
27. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Tak to se vubec nedes :slight_smile: Kamaradce trvalo jenom rok, nez se ji ustalila menstruace. Budu ti strasne drzet palce, at to co nejdriv vyjde!!! Mimochodem, nam to trvalo taky pet mesicu :wink: A otehotnela jsem ten prvni mesic, kdy jsem si nekupovala testy a neresila jsem to. A pak jsem najednou byla v sedmem tydnu a ani jsem to nevedela :grinning:
27. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring - je to vlastně listovka a ještě něco, mrkni tady http://www.femibion.cz/cs/
27. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To je taky dobry No ja byla v cervenci na injekci,abych to dostala protoze to mivam tak nejak vselijak Ted jsem to mela mit 2.zari a zatim nic jako by priznaky na MS byli ale jen sem lehce aby se nereklo spinila a jinak nic a jeste me picha na pravo dole v podbrisku ale tehu test je negativni
27. zář 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko To se da sehnat normalne v lekarne? Kolik to tak sim sim :slight_smile: stoji
27. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Ja bych fakt zustala v klidu, protoze te me kamaradce se to srovnavalo rok. Rok defacto mela porad menstruaci. Nekdy spineni tri tydny, pak dva mesice nic, pak jeden mesic ob tri dny. Asi bych pockala, az se to ustali a jak jsem psala, ja jsem otehotnela v mesici, kdy jsem vubec nic neresila a dokonce jsem i tu kyselinu listovou prestala jist :D
27. zář 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No tu uz jsem taky vzdala :grinning:
27. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring A to je mozna nejlepsi. Jestli muzu doporucit, uzivej si super casteho sexu, pak uz si ho teda moc neuzijes :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No to ani ted ne Mame zarliveho psa :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Vykopnout za dvere :slight_smile: Bez smilovani :grinning: :grinning:
27. zář 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: :grinning: :grinning: No tak to by pes neprezil Panecek si ho rozmazlil :grinning: Ale ja se snim parat nebudu :grinning:
27. zář 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring - Ten Femibion koupíš normálně v lékárně, stojí asi 300,- Kč na měsíc :wink:
27. zář 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak to musi pockat do vyplaty :slight_smile:
27. zář 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Kuřim je pro mě na druhou stranu. Spíš bych to viděla na to Brno, někde v centru. Když jedu do Brna, tak autobusem a vystoupím na Zvonařce a když jedu domů, tak zase na Zvonařce nastoupím :grinning: takže možná i někde tam. Třeba Vaňkovka není špatná. Tu míjím pravidelně. Jinak když jdu do práce, tak cestuji na výstaviště. Takže i někde tam by to šlo.
A pokud to není na tebe moc rychlo, tak v Brně budu teď určitě ve středu a pak ještě v pátek.
@terak řeknu ti, tak takové kamarádky bych mazala ze seznamu :angry: A kdo to vlastně je? Kamarádka? Ne, to není možný.......já bych řekla, že něco úplně jinýho. A klid! Já jsem sice trochu pověřčivá, ale furt lepší dva měsíce předem, než tak jako my :confounded: A myslím si, že být u nás všechno v pohodě, tak v tom týdnu co už seš, tak bych to měla složený a nastěhovaný taky :cry:
27. zář 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring taky jsem k tomu brala Femibion. Ale myslím že listovka stačí. Je to vlastně to stejný, akorát je tam silnější dávka s pozvolným uvoňováním a s přídavkem čehosi, co z té listovky dostane její maximum. A nebo si kup od Calibrum Babyplan. Je to taková příprava na těhotenství. Bere se to ještě předtím, než si těhotná, jako aby si se ve vnitř srovnala a doplnila případně co ti chybí. Taky koupíš v lékarně a krabička stojí zhruba 160 korun. Jinak jo jo, plánované i samotné těhotenství leze do peněz.
Ale buď v pohodě. I já se řadím mezi ty, které otěhotněly v době, kdy zrovna na pravidelné užívání všeho toho, co stálo hromadu prachů, zapomněly :sweat_smile:
27. zář 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Fakt je to dobra kamaradka, jen mam pocit ze ti lidi nekdy reknou neco, co bych na jejich miste asi rekla taky, ale neuvedomi si, ze to budouci rodice vnimaji jinak...

Ja poverciva nejsem, nebo aspon se nesnazim byt. I kocarek budeme mit normalne uskladneny doma. Jen proste potrebuji vedet, ze jsem na vse zavcas pripravena. Taky uz si ted pisu porodni plan :grinning: Co kdyby naaahodou :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste se zeptam, nevite, jestli je mozne zmenit gynekologa v prubehu tehotenstvi? Ja jsem se svoji doktorkou byla vzdy defacto spokojena, ale nikdy jsem nemela zadne problemy a byla jsem tam jednou za dva roky. Ted uz me zacina dost iritovat, ze jsem tam objednana na hodinu presne a stejne cekam minimalne hodinu a pul, nejcasteji dve hodiny, nez na me prijde rada. Nedokazu si predstavit, ze toto budu absolvovat treba dva tydny pred porodem, nebo s mimcem.
27. zář 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak s tou kamarádkou jsem to zle nemyslela, ale většinou právě v takových situacích ty lidi kolem sebe poznáš nejvíc. A ikdyž někdy někomu něco ujede a už to nejde vzít zpět, tak jsme každý dospělý dost na to, abychom si mohli včas ty slova rozmyslet. A není ani vždycky přece nutný, se vyjadřovat ke všemu. Ale vím. Po bitvě je každý generál :grinning:
A s tou gynekoložkou, určitě měnit můžeš. Pokud u ni nejsi registrovaná teď jen krátce, tak můžeš za celé těhotenství - přece jenom je to devět měsíců měnit a měnit :grinning: Změnit lékaře můžeš totiž jednou za tři měsíce po registraci. JInak pokud tam nejsi opravdu spokojená, a i to čekání tě prudí, tak není o čem přemýšlet. Holčina z koníka taky teď měnila, a to je v týdnu co já. Takže bez obav. Na tvůj stav to mít vliv nebude, teda pokud nezačneš přemýšlet o tom, jestli je to vhodný teď ve fázi, kdy tě jako pacientku zná i v té souvislosti s těhu.
Ale já sama, při svých zdravotních předešlých problémech, jsem nastoupila k novému gynekologovi v době, co jsem byla těhu. Takže taky jsem se mohla případně obávat toho, jestli je to v mém stavu o.k. A vidíš, chodím, jsem a je to v pořádku. A to můžu říct, že ta moje bývalá doktorka dělala ještě problémy a nechtěla pustit mou kartu :angry:
28. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Myslím, že můžeš změnit gynekologa v průběhu těhotenství. Ovšem asi ne každý gynekolog Tě bude chtít přijmout ve třetím trimestru :fearful: Já třeba přešla ke gynekologovi na začátku těhu - hledala jsem někoho v Brně. Každopádně zkusit se poptat rozhodně můžeš.
Nějaké nedorozumění mezi lidmi vznikají vždycky. Tvoje kamarádka mohla říct něco, co tak vážně vůbec nemyslela a Ty sis to zase mohla vzít jinak než to zamýšlela. Je vůbec otázka, jestli si z toho dělat hlavu :confused:
28. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tak jo vyzkousim vse :grinning: A jestli me nic nepomuze tak uz nevim:slight_smile:
28. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky diky vam vsem za tak super rady :slight_smile: Hodne me to pomuze ;)
28. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta
@mmorgana

Holky diky, bavila jsem se o tom vcera s Jurou a pockam do porodu a pak si najdu jineho. Ty dve hodiny cekani sama tam jeste zvladnu a budu se ji objednavat vyhradne na rano mezi prvnimi. S miminem to ale absolvovat nehodlam, kdyz bych musela jit na nejakou prohlidku a sla s malym.

Jinak k te kamaradce, ja si z toho tezkou hlavu nedelam, jen mi prijde, ze nekteri lide proste nepremysli. To jsou takove ty kecy typu: jeee ty jsi ale od posledne vyrostla, nebo jeee ty uz mas velky bricho. Myslim, ze tyhle vety si muzeme rikat jen samy navzajem, od vsech ostatnich je to proste trapne :grinning: :grinning: :grinning:

Dasi a kam chodis na gyndu?

@ring Ale pomuze, uvidis ze pomuze. A pak se ani nenadejes a uz budes mit v postylce maleho urvance :slight_smile:
28. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No uz bych ho mela,ale to prvni nevyslo :( Kazdej mi rika jo to rikas ted jak se na ty vsechny starosti co te kolem prcka cekaji tesis,ale ono te to prejde,ale opak je pravdou Na vse kolem toho se tesim :slight_smile: Jak bude kricet,ze mam za kym vstavat koho krmit chovat prebalovat atd atd Me tady to vse bude delat jen radost :slight_smile:
28. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Jen se tes, uz to taky za chvilku budes resit. A ja vim, ze je to takove klise... ostatne co ti maji cizi lidi co radit, ale opravdu se nestresuj z toho, ze to nepujde, nebo ze budou problemy. Spis se tes na miminko, jaky bude, po kom bude. Ja se ted prave snazim tesit na porod (primarne, az ze me konecne vypadne a sekundarne samozrejme na to vsechno ostatni) a jsem vazne v klidu, zadne stresy z porodu, bolesti a pod. Ona ta psychika dela hodne. Te me kamaradce jak jsem ti psala, se normalni menstruace vratila ve chvili, kdy dala vypoved z prace, kde fakt nebyla spokojena, byla stresovana a nestastna. Tak mozna udelat nejakou zivotni zmenu, nenapada te nic?
28. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Zivotni zmena? Zmenila jsem zamestnani :slight_smile: ale je tam stres obcas no krz zakazniky Jinak nwm jo a jeste mam stres doma k pritelovi se ted akorat bych mela stehovat Tak aji to me mozna na to pomuze. hM,
28. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Miso tak je to tady ... uz mam taky to neprijemne pichani u zeber jak jsi o nem vykladala. To se mam teda na co tesit ze? :grinning:
29. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - holky vy si to snad předáváte :grinning:
Jak jste na tom s časem v pátek?
29. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko To ne, spis me Misa psychicky pripravuje na to, co me ceka, takze kdyz to prijde, tak se nedesim a presne vim, co to je. No jsem hypochondr no, co nadelas :D

Ja v patek muzu, uz pro tebe mam vypranej ten satek ;)
29. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tak to jo .. a o jakém píchání je řeč? si nic takového nepamatuju

a kdy by se ti to v pátek hodilo?
29. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek