• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@sovicka_ U mě byly migrény něco nového :unamused: Nevím, jak přesně počítá týdny koník, ale Utrouš se má brát jen první trimestr, pak může způsobit poškození plodu - tak bacha na to.
25. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana já jsem teď 12+1, první trimestr je myslím do 13+3, to je příští středu za týden, takže mi to tak cca vychází. Ale díky za info, nevěděla jsem, že to může být i škodlivé :confused:
25. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ahojky no mohlo by byt lip,ale vsak to znas Jo? Tak aspon uz vis jakou ma prdelku :slight_smile:
25. říj 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Víme něco o Mišce? Ji nechci otravovat........
a co ty, jak jsi na tom? Čekáme tě na návštěvu :wink:
25. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ahoj Peti, no ja jsem tento tyden trosku v pohotovosti kvuli Misi, ale zase treba v patek bych se stavila, jak jste na tom?

Byla jsem za ni dnes, ale jen na chvilku, protoze ji prisla segra. Zitra se tam budu stavovat znovu, ale cekam az mi da vedet, kdy tam bude mit Pavla a kdy tam bude sama.

Jinak oproti sobote ... vypada uz moc pekne, ma zpatky barvicku. Uz sama vstane i pres ty zebra, i kdyz je videt, ze ji to vsechno strasne boli. Dneska tam mela prvni den na cely den maleho, tak uz ji ho tam snad nechaji. Takze kojila, prebalovala atd. Maly je uzasny. Je to takovej malej prcik. Dneska jsem ho videla nahulatyho a strasne me prekvapilo, jak je malinkatej. Ale ja jsem nikdy tak cerstvy miminko nevidela, takze je to asi normalka. Je to platinovy blondacek, ma strasne moc vlasu a je to fakt fesak. Kdyz jsme se bavily o prsach, tak nahodil usmev, takze spravnej chlap :wink:

Jinak hlavicku nema vubec sisatou, ani tam nema zadny hematom, zadna vyrazka nic. No fakt je to krasny miminko. Ale co ti budu vykladat, nelinka byla stejna. Ja teda doufam, ze se tomasek taky povede, ze nebude vypadat jako malej opicak :slight_smile:

Vcera byl jeden den na fotu kvuli zloutence, ale jinak mu nic neni, aspon co jsem zaznamenala.

Holkyyyyyy a kdo bude chodit za mnou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Me v tom pak nechate placat samotnou :grinning: :grinning:
25. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri díky za info, já vlastně o Míši nic nevím, ani jak porodila, prostě nic :frowning2: , jsem si myslela, že už budou s malým pomalu doma a ono nic :pensive: . Kdyžtak mi písni do IP co bylo, ať neotravuju Míšu ....
A neboj, v prosinci už bude malá docela velká, tak si to nějak zařídím a dorazím tě potěšit :dizzy_face:

A pátek by šel, teoreticky kdykoliv, jestli se ti ještě bude chtít šplhat k nám do orlího hnízda :grinning:
25. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko sice vylezu ufunena a mozna me budes muset resuscitovat, ale vylezu :slight_smile: O misi ti povykladam v patek, zitra se ji zeptam jestli nebude vadit, kdyz sdelim detaily.
25. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Taky jsem moc zvědavá na zprávy o Míši a jejím miminku :sunglasses:
A třeba se v porodnici potkáme :wink: Dneska odpo jdu na kontrolu a pak už se pomalu budu hlásit na monitory do nemocnice :confounded:
26. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana uz ted? Me bude predavat az za dva tydny :slight_smile: No potkame nepotkame ... tebe asi pozenou co nejdriv a ja, jestli budu po mamce, tak budu dva tydny prenaset :grinning:
26. říj 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak kontrola dopadla dobře a příště už fakt Obilňák :sunglasses:
26. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcatka Tak jak tu valcite. Urcite na jednicku sikulky :wink:
1. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak co, už dorazila Teutonka?
2. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nejak se nedari :(
2. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Jo, dorazila :slight_smile: Domluvila jsem se s mamkou, ze pro ni pristi tyden nebo o vikendu zajdeme.... tento nema cas a kdyz to plati, tak by mi bylo blby si od ni jen vzit penize a vyzvednout si ji sama :grinning:
3. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam prasecky
3. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Jaky prosimte?
3. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Čau Teri, tak jak je? Už se ti to krátí co? A Dáši taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
S Míšou se jen naháníme po telefonech a nějak se nám nedaří najít stejnou volnou chvilku, tak jsem zvědavá, kdy si s ní popovídám :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Jedu za ni pristi tyden, jela bys taky? Mam se ji zeptat?
3. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no Teri nevím nevím jestli bysme to s malou zvládly
3. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jmenujou se Utrogestan
3. lis 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Utrouš je pěkný utrejch :confounded: Počítala jsem dny, až se zbavím. Měla jsem z něj migrény jak prase :confounded:
4. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Ja ti nevim, me prijde ze se naprosto zbytecne stresujes :frowning2: Vzdyt je normalni, ze otehotnet trva treba i rok a teprve po roce se neco resi s lekari. Ty jsi psala, ze to zkousite chvilku ne? Psychika je v tom hodne dulezita a ted si muzes uzivat nejhezciho obdobi s pritelem. Hodne sexu a zadne starosti.
4. lis 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Ja nwm me to predepsala doktorka. A aby jsem mela i delsi a silnejsi ms Mam ju vzdy jen jeden den a spinim jen
4. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ne ja tam sla hlavne krz to,ze mam jen jeden den Ms a spinim jen vis
4. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Sila ms s ovulaci vubec nesouvisi ... mam to podobne jak ty, jeden dva dny a nic moc. Me se doktorka snazila porad neco predepisovat, naposledy zelezo. Mam hodnotu 16, norma je 6 - 20 a pomaha to tak pri pulrocnim brani, tak jsem ji narovinu rekla, ze to brat nebudu a zacnu jist vic masa :grinning:
5. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: Ne Ale vis jak ja byla zvykla tak ze ms jsem mela 5 dni a balicek me nestacil a ted tady to Tak jsem radsi zasla Uvidime co me to udela Myslim ze nic :grinning:
6. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: Ne Ale vis jak ja byla zvykla tak ze ms jsem mela 5 dni a balicek me nestacil a ted tady to Tak jsem radsi zasla Uvidime co me to udela Myslim ze nic :grinning:
6. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring JA to prave nikdy nemela moc ok, vzdycky tak jeden dva dny max. A je pravda, ze me teda ani ovulacni testy nevychazely. Jednou jsem si je delala a vypadalo to, ze ovulaci vubec nemam. Proto si myslim, ze je lepsi nechat to prirode a nestresovat se, protoze si mnohdy ty problemy muzes privodit prave stresem, ze neco neni tak jak ma byt a pod.

Me treba ted manzel odjel na vikend k rodicum a ja jsem byla tak vypleskla z toho, ze budu doma sama, ze mam od stredy cele noci poslicky, ktere me co hodinu budi. A verim, ze az se vrati, tak to prestane.

6. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo to jo. Vsak nechavam Az to prijde tak to prijde :wink: :wink:
6. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo to jo. Vsak nechavam Az to prijde tak to prijde :wink: :wink:
6. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ring Ted jsem v jednom fotoblogu nahodou narazila na tento dotaz. Neni to nahodou to, co ted chces brat?

katulinek123 Maminky a snažilky máte některá zkušenosti s UTROGESTANEM a je pravda,že blokuje ovulaci?Děkuji moc za odpověd...:slight_smile:
Včera o 19:41 • 3 komentáře • To se mi líbí

terrorkax ahoj me ho dala dr na srovnani, brala jsem ho tri mesice a pak sem ho vysadila - byla sem neskutecne unavena a ovu u me za 26 dnu cyklu proste nestihla probehnout. Cetla jsem hodne diskuzi na toho tema s ovulaci a je hodne nazoru.. Ja jsem toho nazoru, ze dr. by mel zjistit, zda k ovu vubec dochazi a podle toho upravit lecbu. U me se tohle nestalo, takze to byl dalsi duvod proc sem utros vysadila. Pokud mas ale ovu jistou a mas ji driv nez nasadis utros, tak by ti mel v tehu pomoct preju hodne stesti
Dnes v 00:05

rydal Pokud se Utrogestan vezme pred ovulaci, muze to dat telu falesny signal, ze ovulace uz probehla a tim padem ji jakoby zablokuje (normalne hladina progesteronu, tj. hormonu v Utrogestanu, po ovulaci vyrazne stoupa). Nekdy se ale jako lecba neplodnosti zkousi dat 2-4 mesice progesteron uz v prvni polovine cyklu, vetsinou tyden po zacatklu MS, protoze se zjistilo, ze pote casto dojde k uspesnemu otehotneni.

Dnes ve 12:03 • Odpověz

katulinek123 (autorka zprávy) @terrorkax
@rydal Děkuji Vám moc za odpovědi....já ho začla brát ted od 16 DC a mám ho brát do 25 DC,tak uvidim jestli pomůže k mimísku....
Přeji Vám pohodové těhulkování a zdravé miminko....
6. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ja nechcu Ja musim :grinning: :grinning: Jo myslim,ze je to ono Ale tak myslim,ze i kdybych nechtela tak si to musim vzit Kdyz to mam narizeny
6. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek