• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
myis já teda u mojí dr ještě nikdy neplatila, obrázky mi dává zadara a ultrazvuk mi dělá uplně při každé návštěvě
9. dub 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...tak to ted koukam, asi jsem byla naivni. Ze bych ji teda fakt zmenila?!
9. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik chtěla za utz???
9. dub 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dr. dělá také ultrazvu pokaždá a zadarmo!!! :wink:
Ale někteří dr. jej v těhu dělají jen 3 krát, protože to jim hradí pojišťovna :sunglasses:

ruuzenka nechci tě strašit, ale v prvním trimestru je zcela normální potrat...Já byť tebou bych si to nechala ještě pro sebe :wink:
já u mojí Dr. platím občas za ultrazvuk - ne pokazdé, ale třeba na začátku jsem tam chodila cca po týdnu na kontrolu jestli se těhotenství vyvíjí (neplatila jsem nic) a jak bylo v 7tt srdíčko, tak mi to nahrála na CD a zaplatila jsem jednorázově 300Kč. Teď zase neplatím nic a jak mi bude dělat velký ulrazvuk v 20tt, tak zas bude asi video na CD a zas asi něco zaplatím.
9. dub 2008 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
myis to je docela dost :unamused:
9. dub 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co me rikala, tak bych mela za utz zaplatit jeste jednou a pak az do porodu zase vubec nic...
9. dub 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já teda taky za ultrazvuk neplatím, ve 20. týdnu mám jít na ten velkej na Veveří a že je to taky zadarmo.
9. dub 2008 v 11:17  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
myis to asi jo, protože pak zkontroluje srdíčko, a pak už ti asi udělá ty 3 hrazený pojištovnou
9. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime, pujdu tam v patek a kdyz nepochodim, tak mi pak date typy na jinou gyndu...
9. dub 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky byla na Veveří a ještě v dětské na srdíčku a nikde po mě nic nechtěli
9. dub 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta07 • jj, zadarmo!!!! TAky jsem tam byla. Jen musíš mít žádanku od dr. :wink:

Holky, ultrazvuky jsou hrazeny 3 pojišťovnou. Pak už záleží na dr. jak moc je ochotný a jak moc se věnuje pacientce :wink:
Mě se teda ta má kouká na chlapečka vždy!!!! A já mám také jistotu že je vše ok.
9. dub 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina: a kuzes mi prosim rict, kam chodis?
9. dub 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Msisiska Nechci tě nějak zklamat,ale tahle doktorka si vždy najde něco,za co jí musíš zaplatit :unamused: Je to škoda,protože jinak mě přišla sympatická.Chodila jsem k ní několik let a bylo to fajn,dokud nebyl žádný problém a jen jsem si u ní kupovala prášky.Už je to dýl,myslím minulý rok jak byly problémy s pojišťovnama tak začala od každé pacientky chtít poplatek 500,- prý že jinak na naši péči doplácí.Pěkná blbost :confounded: někdo jí peníze dal a ona se musela jen smát a krásně jí to vynášelo :wink: ale to pro mě byl poslední impuls a šla jsem k jiné a jsem spokojená. :slight_smile:
9. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jí chodím do Kohoutovic k Dr. Vaculíkové. Jsem spokojená :wink:
9. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, díky... Žádanku mám :slight_smile: Dají ti zase nějakou fotku jako na tom NT nebo si musíš říct a zaplatit si ji?
9. dub 2008 v 11:32  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: Po me ten poplatek nechtela. Cetla jsem to u ni v cekarne a cekala jsem, jestli si o nej rekne a nic...
9. dub 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, musíš si o ni říci a zaplatit. :confounded:
Ale jsou opět velice ochotní. :wink:
My tam byli asi 30min :grinning:
Dr. vše zkontrolovala a Alešek nechtěl ukázat obličejíček, tak nás poslala na chodbu trochu chodit a pak už ukázal a smál se cucal paleček :grinning:
9. dub 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, tak to je pěkný :slight_smile: Určitě si o fotku řeknu a i zaplatím.... Už se ale těším, taky že budeme vědět, co to bude :slight_smile: Akorát nevím, kdy se mám objednat, protože sestřička mi píše do průkazky, že jsem teď 15+5 a když jsem byla na tom NT, tak by to vycházelo na 15 týden. Musí to být přesně 20 týden....?
9. dub 2008 v 11:57  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, myslím, že to nemůsí být přesně 20tt.
Každopádně se orientuj podle NT. Tohle je nejpřesnější ukazatel stáří plodu :wink: A dle toho se orientují lékaři.
Když tam zavoláš, tak oni ti řeknou kdy tam máte přijít :wink: Každopádně si vem manžela, je to zážitek. Ten můj byl celkem na měkko , když viděl jak se Alešek směje :grinning:
9. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, díky :slight_smile: Manžela bych chtěla vzít, jen jestli nebude muset být v práci.... Ono stačí když odskakuje kvůli naší stavbě, ale snad to výjde..... Už se fakt těším :slight_smile:
9. dub 2008 ve 12:14  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky. :slight_smile:

Dr. Vyzulovou jsem také opustila, a to poté, co po mně chtěla v rámci preventivky Kč 40,-- jako příspěvek "na sklíčko". Když jsem se divila, tak mi tvrdila, že pojišťovna hradí preventivku, ale sklíčko na stěry ne... A já jí to nezaplatila, vymluvila jsem se, že u sebe nemám - což se jí nechtělo líbit... a pak jsem šla rovnou na VZP a poradila se s revizní lékařkou, která mi potvridla, že prventivka je skutečně celá hrazená pojišťovnou, dokonce včetně toho slavného sklíčka na stěry, a varovala mě, abych nic neplatila, že ani proti dokladu mi to pojišťovna nemůže podle zákona proplatit... A když už to zaplatím, tak že si mám nechat vystavit doklad a poslat stížnost na lékařskou komoru... :grinning: Tedy pokud chci bojovat... :unamused: Inu... našla jsem si jinou gynekoložku a jsem maximálně spokojená. :dizzy_face:
9. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, nechodíte náhodou některá na vyš. v Brně na Veveří, mám teď napsanou žádanku na UZ, samozřejmě, když mám žádanku nic neplatím, ale prý za určení pohlaví chtějí 200-300,- Kč. Zdá se mi to jako nesmysl.
9. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dukie tak po mě taky chtěla 40,-- za sklíčko a tvrdila stejně jako tobě že to pojiš´tovna nehradí,ale já byla tak hloupá že jí to platila :confounded: :confused: Je to ale hrozné,že takhle okrádá své pacientky(já už tam nechodím,taky jsem přešla jinam)ale pořád tam chodí hodně holek a všechny jí to platí.Teď už si myslím říká o 50,-- bohužel tam kamarádka :unamused:
9. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
papuelka, nám to dr řekla na Veveří ve 22 tt zadarmo, nechtěla za to nic, ale my jsme ho už věděli
9. dub 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zajímalo by mě jak probíhalo u vás když jste viděli na testu // a objednávali se k doktorce na vyšetření.Za jak dlouho vás objednala? :wink:
9. dub 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka za 14 dní po vynechání, prý aby něco viděla
9. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi.r: také tomu nevěřím, ale jdu v úterý, tak uvidím...

ruuzenka: já se neobjednávala vůbec, s partnerem jsme tam naklusali bez objednání, sice si déle počkali, ale lepší, než-li čekat měsíc na objednání...:slight_smile:
9. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě je to bdobné :wink: Tak jsem zvědavá co tam uvidí :grinning:
9. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek