• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
@peko Nedavno jsem videla jeden dil preslapu z prvni serie, kde si manzel planoval prvni sex presne za sest tydnu po porodu. Takze takhle to nefunguje jo? :angry:
2. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - n oTeri někde to tak možná funguje, ale já tu šitou hráz pořád cítím a tak není chuť .... a vlastně ani síla a příležitost :grinning: :grinning:
2. pro 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Nelinka ma dneska presne 4 mesice? :slight_smile: To je velke holka :grinning: Peti jak odstava teutonka ve snehu?

No ja to docela chapu... my jsme se bavili o tom co doporucil doktor, jako ohledne vyhaneni miminka, a taky se nam do toho ani jednomu nechce. Myslim ze jsme dospeli, normalni a na co si chces hrat po sedmi letech. Ted jsou proste priority jinde, tak to tak bereme. Jen doufam, ze se to pak treba do pul roku srovna :grinning:
2. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No jo, ricinový olej opravdu vyvolává pohyb střev :sunglasses: A na klystýr u porodu možná dojde - dává se ne kvůli vyprázdnění (ono je to spíš psychický problém některých žen, personálu je to docela jedno), ale kvůli účinkům teplé vody :grinning:
2. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - no jo, letí to, už je to velká holka :grinning:, za chvilku bude mít 7 kilo ten náš malý otesánek :grinning: :grinning:
Teutonku jsme vytáhli ven včer a v té chumelenici a řeknu ti, že dobrý, jela po mírně prohrnutých cestách i po těch neprohrnutých, jako hodinu venku bych s ní netrajdala, člověk toho má do půl hodiny dost, ale jela
2. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Teutonka by měla být do sněhu snad nejlepší :sunglasses: Už se taky těším až vyjedeme :sunglasses: Ty jo! To mě mrzí s tou hrází :confounded: U nás v rodině s nástřihama máme taky samé blbé zkušenosti :pensive:
2. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko no covece ... ja si tim nasim kopcem tady nejsem moc jista. Zvlast s tou trojkolkou. Dnes jsem byla se psem. Dolu jsem klouzala, nahoru me tahla kerysa. Netusila jsem, ze americky kokrspanel se da vyuzit jako tazne plemeno :grinning: Jsem rada ze ma teutonka brzdu, jinak bych si netroufla, ale budu muset vytahnout nejaky zimni boty do hor :frowning2:

2. pro 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana No, je pravda, ze bych rada prirozeny porod, ale tak prirozeny, abych se u nej pos... zase byt nemusi :wink: Kdy jsi objednana na to vyvolavani? Jinak jsem teda cetla o tom ricinaku a fakt nevim, do toho bych teda nesla. Pri predstave, jak je mi blbe ted a kdybych mela mit navic prujem nebo zvracet .... no nevim kde bych pak vzala silu na porod.
3. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Nastupuju 6. 12. ráno :pensive: Dneska mi udělali Hamiltona. Takže máme celý víkend na snažení se :dizzy_face: Ten ricinový olej se musí dobře dávkovat. I proto ho v lékárnách nechtějí prodávat těhotným. Kdyby na něj došlo, určitě napřed volám porodní asistentce a poradím s ní.
3. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Tak ti budu drzet palce! Me delali hamiltona ve stredu a zadny efekt. Na ten ricinak bacha, protoze jsem fakt cetla, ze vetsina holek se z toho bud pos... nebo prozvracely celou noc :frowning2: Pokud nejsou pripravene porodni cesty, tak to nema zadny efekt, coz ty moje evidentne nejsou, kdyz hamilton nezabral....
3. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak , @mmorgana - jak to tak čtu, asi bych měla jít poděkovat Nelince, že se rozhodla vylézt o týden dřív a celkem bezproblémově, co? :slight_smile:
holky, držím oběma pěsti, ať to máte co nejdřív za sebou a prcci vás dlouho netrápí, doufám, že dáte vědět :wink:
3. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko uvidime, obavam se, ze ted uz je to jak chripka. Lecena trva tyden, nelecena sedm dni :grinning: Akorat teda zacinam s nejakou dietni stravou, aby maly moc neprerostl ted.
3. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Ty s těma dudlíkama je to o dětech. Asistentka, nebo kdokoliv ti může radit co chce, ale pokud si dítě postaví hlavu, tak žádná rada a to na cokoliv, nejen na dudlíky, - nepomůže. My máme dudlík takovej i makovej a prd. Žádnej nechce. Normálně bych byla ráda, původně jsem mu ho ani dávat nechtěla, ale je to děs. Peťka mi třeba poradila, gumovej, ale ortodonickej. Jim vyhovuje. My jsme si koupili třešničku, přišla mi víc podobná bradavce a taky (jsem si její sms, s doporučením, nestihla přečíst :grinning: a už ho koupila) a stejně prd. Máme doma třešničku, i tvarovanej, gumovej i silikonovej, malej, i velkej. Vyhodila jsem za to už majlant a všechny nám vyhazuje. Podundá si ho jen na chvíli, a to jen v případě, když mu na něj kápnem nějakou výbornou kapičku na prdíky. A pak jak ho ocumlá, dludlík letí ven. Řekla jsem si, že ještě zkusím koupit ten nejobyčejnější a nejlevnější a pokud ani ten nezabere, tak na to už dlabu. Ale co s Kubou, když řve, to teda nevím.
Asi ho dám zítra čertovi :grinning:
..................ale jen pokud mi ho pak zase vrátí.... :grinning:
4. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, málem bych holky zapomněla!!!!! Přeju hodně štěstí! S tím hamiltonem máte můj obdiv! Držím palec, ať Vám to dobře dopadne. :slight_smile:
4. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Jj, asi to s těma dudlíkama a vůbec se vším je někdy spíš boj :angry: To nás teprve čeká :grinning:
Hamilton byl nepříjemný, ale nemůžu říct, že přímo bolestivý. Byl tam sympatický mladý doktor (viděla jsem ho poprvé). Taky jsem byla připravena a řekla mu, ať mě nedá dvakrát prodechnout a snažila se co nejvíce uvolnit (uvolňování svalstva pánevního dna trénuju :sunglasses: ). Trošku jsem pak včera špinila, břicho mi začalo tvrdnout a vůbec tak občas bolet (nevím, jestli to jsou poslíky, nepoznám to). Tak teď uvidíme, jestli si to prcek rozmyslí :sunglasses:
4. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta Tak ... my uz to mame za sebou od stredy :wink: Vidis a me to vubec nebolelo, proste jak normalni vysetreni, je to fakt subjektivni. Nicmene mi po tom prestaly poslicci a malej dela, jakoze tam neni. Dneska jsme byli na dlouhe prochazce v lese u koniku, tak cekam co bude ....

4. pro 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmorgana Budu ti drzet palce, me se mimino drzi pod zebrama a vypada to, ze vyleze az opadne snih :grinning:
4. pro 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri neboj, po víkendu se má oteplit, tak to bude sníh fuč natotata :grinning: :grinning:
4. pro 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko oteplit? Myslim teploty pres den 0, 0, 0, -4, -5, -7, -9 ????

http://pocasi.idnes.cz/server.idn?t=image&d=3
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - však ty 3 nuly to je oteplení :stuck_out_tongue_closed_eyes:, než se zase ochladí, budeš to mít za sebou :grinning: :grinning:
4. pro 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ten sníh bude možná dole velmi rychle - na Jižní Moravě má být tepleji než ve zbytku republiky a taky tu má pršet (zatímco jinde sněžit) :grinning:
Dneska jsme taky byli na procházce a už se moc těšíme na procházky s kočárkem :sunglasses: Jen doufám, že bude mírná zima, abychom mohli s mímem ven :dizzy_face:
4. pro 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje milé, jojo uteklo to, že to není ani možný. Nemůžu tomu ani věřit. Loni v tuto dobu jsem si píchala injekce a u toho plakala a teď pláču zas.......štěstím. Vám všem a Vašim zlatíčkám přeju ty nejkrásnější vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. pro 2010 ve 22:30 • kooblizek
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek