• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
ahoj holky jsem taky z rna tak se přidávám :slight_smile: chci se zeptat nevíte jak je to s 3d utz na veveří kolik stoji a jak se mam objednat to musím sama,někde jsem četla že se na něj chodí mezi 22-26tt
9. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde jsem četla že za určení pohlaví se platí - ale ještě jsem neslyšela o nikom kdo za to skutečně platil, obvykle to Dr. práskne v rámci nějakého vyšetření. :wink:
9. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Barco, na 3D se objednáváš sama, na veveří to stojí přes 1000 a v heliosu v 600
9. dub 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ruuzenka: no my jsme to zjistili ve 4 týdnu, tak jsem se objednala na termín prohlídky za 2 týdny. Ale měla jsem problémy, musela jsem k doktorce, ale na UTZ ještě v 5 týdnu většinou vidíš jen gestakční váček a prťous nikde :frowning2: zatím ti udělají odběr krve, jestli je vše OK - my mimíska viděli v 7 týdnu :wink:
9. dub 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi a helios je kde?ja to v brne moc neznam bydlim tu teprve od srpna :slight_smile: a jak dlouho dopředu se musím objednat?
9. dub 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Batina: my už se s přítelem hrozně těšíme až toho drobečka uvidíme.Nějak se nám tomu ani nechce věřit :slight_smile:
Hlavně doufáme že bude všechno OK, nedávno se v rodině narodila mrtvá holčička :cry: (udusila se pupeční šňůrou)Tak jsme z toho ještě smutní.Vůbec si nedokážu představit že by se tohle stalo mě.Raděj si ani nepřipouštím že se něco takového může stát. :frowning2:
Přeji všem ať mají krásné a zdravé miminka :dizzy_face:
9. dub 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
papuellka mě potvrdili pohlaví zadarmo!!!

ruuzenka jj, nemá smysle se tam hnát. Raději vyčkej tak 14 dní až 3 týdyn od vynechání, ať je v děloze vidět žl. váček :wink:
9. dub 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to na Štefanikové barčo http://www.sanatoriumhelios.cz/ultrazvuk/ já se objednavala minimálně měsíc dopředu, čím dřív, tím líp, mají to dost nacvaklé, tak at si můžeš vybrat termín kdy se ti to hodí, já volala měsíc dopředu a měli volno už jen jeden termín, pak už mi to nedoporučovali, ale to byl manžel mimo ČR, tak jsem tam nakonec nešla
9. dub 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
barca1: nejlepší termín na 3D je v 25 tt, dříve ne, mimi by bylo moc malé, na Veveří stojí 1.200,-, ale co jsem tu pročítala diskuze porovnání Helios a Veveří, většina lidiček, by volila spíše Veveří, ikdyž si připlatí, mají prý lepší ultrazvuk, lepší kvalita...
9. dub 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
papuellka jj, také jsem slyšela že na Veveří je to kvalita!!!
My na něm nakonec nebyli, necháme se překvapit :grinning:
9. dub 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted hodím dotaz trošku mimo :slight_smile: , nebyli jste někdo na té výstavě titanic???
9. dub 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc díky :slight_smile: za tipy
9. dub 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, ne nebyli, ale mamka mi říkala, že známá tam byly a že je to fakt velikánský a že toho je tam strašně moc, ale fakt nevím...
9. dub 2008 ve 14:27  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina05: také tam asi nepůjdu, chtěla jsem to zároveň při UZ v 20tt, teda já už budu 21tt, jak jsem obj., prý, když máš žádanku od doktora, vyjde tě to na polovinu, ale sestra mi i tak řëkla, že je ještě brzo...
9. dub 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta, tak to je dobře že je to veliký a je tam toho hodně, nerada bych abych to měla prolezlé za 10 minut když už to stojí ty prachy :slight_smile:
9. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
papuellka já na 3D vlastně chtěla,...ale pak když jsme o tom s MM mluvili, tak jsme se rozhodli, že tam malýmu nebudeme pořád zvědavě koukat, že si nechápe nějaké překvapení na porod :grinning:
Máme moc pěkné fotky z toho velkého ultrz., já stejně tuším že to bude celej MM :grinning:
9. dub 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulky. No tady je toho zase nakecanýho ... ani vás pořádně nebudu dočítat.

Ve 20 týdnu jsem byla na Veveří na velkém ultrazvuku a pohlaví mi doktor zdělil bez placení. Platí se akorát pokud chcete foto, nebo dvd.

Jinak co se týče kočárku, tak jsem ho objednala na BVV a teď mají problém z autosedačkou. Za měsíc rodím a bojím se, že ani nestihne dojít. Nenechávejte to na poslední chvíílku. Schovat hpo můžete přeci kdekoliv. Lituji, že jsem nezačala o měsíc dřív.

Co se týče vitamínů, tak jsem brala jen za začátku, ale pak mi to doktorka rozmluvila kuli velikosti miminka. Takže beru jen kyselinu listovou a vápník.

Těhu oblečení jsem kupovala buď v CaA nebo v Tescu. V HM se dá tak y nakoupit. Sice to není těhu, ale dá se to použít.

Jinak se mi to už krátí a kroutím se jak had .... jo ať už je malej venku.
9. dub 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mic, taky už raději vše připravuju, protože vidím, že jak týdny naskakují, tak já ztrásím energii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaký kočárek budete mít??? Ne náhodou X-landera ???
Já chci kočík nechat na poslední chvíli,...tak myslíš že nemám riskovat???
9. dub 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám že rozebíráte 3D.
Já jsem o tom taky uvažovala, ale když jsem pak viděla od kamarádek, tak jsme se rozhodli, že to nemá smysl. Za prvé tam všechna mimina vypadala hodně stejně a za druhé nevím, kolikrát za život bych se na to DVD podívala.
Tak jsme si na UTZ ve 30 týdnu nechali udělat pár 3D fotek, ze kterých jsem fakt nadšená. Ten náš Kuba je celej taťka. Nevěřila bych, že ta podoba bude tak jasná (koukněte, mám je v albu). I doktorka se bavila, když na nás vyplázl jazyk.
No a ty fotky si dám do alba fotek mimina a můžu to ukazovat komukoliv kdykoliv..... :slight_smile:
9. dub 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem chtěla kočík taky na poslední chvíli, hlavně pořád nejsem uplně rozhodnutá, ale měla bych si asi pospíšit, protože mě strašili v nemocnici, že můžu rodit klidně dřív
9. dub 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týše TITANIKU, tak jsem tam nebzly, ale prej je to fakt dobrý. Jenže jeden lístek stojí 500,-kč a to se mi dávat rozhodně nechce. Jo a na konci prohlídky se dozvíš, podle čísla vstupenky, zda jsi přežila,nebo ne.
lic, tak nějak....kdy se budu dívat na DVD?? Až bude Aleškovi 18? TAk to mě myslím pošle někam.... :grinning:
micanek stojí to 250 kč o víkendu 300
9. dub 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlína05:
Už jsi byla na UTZ ve 30TT???
licina ...ten jazýček je dost dobrej :wink:
lici, jdu příští středu. Ale nevím, jestli má dr. možnost 3D zobrazení. Je to jedno, tuším taky že to bude celej taťka
9. dub 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:
Já měla štěstí na MUDr. Juránkovou a musím říct, že tenhle UTZ byl ze všech nejlepší.
Doktorka byla skvělá. Já tam šla jako vždy s obavou a odcházela jsem s pusou od ucha k uchu.
Vážně skvělý...
9. dub 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jestli jdeš na Veveří, tak má.
Akorát jedna barevná fotka 3D stojí 200,- Kč.....
9. dub 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici a tak to má být u každého dr.!!!! Máš prostě šťestí!!!
Lici,už jsi objednaná k nějakému pediatrovi??? Já pořád nevím kam jít. Nejsem rodilá brňačka, tak to tady moc neznám....
9. dub 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek