• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Jo, jazyk je super ato ještě zíval, díval se sám sobě na prsty, mával. Prostě úžasný.....
9. dub 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba bude pěkný číslo :grinning:
a pediatra si musím domluvit dopředu???
Jdu ke své dr., tak uvidím co a jak....optat se můžu :sunglasses:
9. dub 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi, prý ano.
9. dub 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:
Ještě jsem žádného mimi doktora nekontaktovala, ale asi zkusím nějakého sídlištního. To mám zatím nejblíž. Ale vzhledem k tomu, že na Kameňák jsem přistěhovaná, tak taky netuším, co tady ordinuje za doktory.
Mám auto, takže pro mě není problém se dopravit i někam jinam. Ale stejně nemám žádnej tip a navíc, jezdi s nemocným prckem někam daleko....
9. dub 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi:
Pediatra prý musíš hlásit už v porodnici (říkala mi kamarádka).
Jinak vůbec nevím, kde tyhle a podobné informace získávat. Mám gynekologa skoupého na slovo..... :unamused:
9. dub 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici, tady na kamenáku je prý nějaká dobrá doktorka, tak to zkusím asi u ní
9. dub 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lic no právě. Asi bude nejlepší někde v blízkosti bydliště. Já jsem z Kohoutek :wink: Zkusím se optat u dr. Nebo pak je dobrá nějaká dr. na Pekařské. Tak tam bych se snad zvládla dopravit.

romi, pediatr tě po příchodu z porodnice navštíví během několika dnů,...
9. dub 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lic, ti doktoři nic neřeknou,....musíš to asi pochytit na netu a vysondovat od kámošek... :confounded:
9. dub 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
micanek • jaký ten kočárek budete mít????
9. dub 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se budu muset mé dr zeptat, kdy se mám u pediatra nahlásit
9. dub 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi koukám, že ty rodíš o měsíc později :wink:
9. dub 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nahlásit malího k doktorce jsem byla včera ...... stejná dr. bude i mojí primářkou v porodnici, tak jsem ráda.

Co se týče toho kočárku, tak jsem se rozhodovala mezi X-landerem X1 a 4Tec od Abc design. Jenže na BVV mi řekly, že X-lander v černé barvě mi na 100procent nejsou schopni zajistit do určitého termínu. Tak jsem U Babystaru objednala 4tec od Abc designu a že to do tejdnu dojde .... teď jsem tam volala a že to nepřišlokuli tomu, že na skladě není k tomu černá autosedačka .... tak mě pěkně začíná klepat. Kdybych to věděla, tak to neobjednávám a jedu po republice si sehnat kočárek kterej chci. Ještě jsem se tak schválně ptala, zda termín splní a jo, jo ,jo a hovno. :frowning2:
9. dub 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina05: Mám ho v albíčku.
9. dub 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týče těch lístků na ten Titanic, tak to asi slevnily ... protože nám známí říkalý, že platily 500,-kč za 1 lístek.
9. dub 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám ještě jeden dotaz, v kterém tt si vybírat porodnici, aby nebylo pozdě a vzali mě, stále ještě nejsem rozhodnutá a rozmýšlím se mezi Milosrdných bratří...?
9. dub 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do porodnice tě odešle tvůj gynekolog, např. na obilňáku až ve 38.tt- pokud to dé doby vydržíš :grinning:
9. dub 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo pavli :slight_smile: doufám že to nebude dřív, nebo snad později :slight_smile:
9. dub 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanek, tak to je mi líto.....

já v babystaru pracuju.
Je pravda, že černá taška je trošku problém, ale jsou objednané a budou. Myslím, že bez toho se dá pár fungovat..... :wink:
A zbytek kočárku si můžeš odvést, tašku dokoupíš za stejných podmínek, teda pokud jsi na to měla veletržní slevu 6%.
9. dub 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě bylo rozhodnuto, protože porodnici v Boskovicích mám nejblíž. Tam se hlásit zatím nemusí.
9. dub 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
micanek:
promin auotosedčka - bude příští týden (zboží chodívá většinou út-čt), tak vydrž :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lic a ty už máš doma kočárek nebo jsi si ho nechala v práci???
9. dub 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi.
Já mám kočárek v práci. Ale ještě jsem ho neviděla. Je zalepenej v krabici.
9. dub 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš dobrý, aspon ti nebude doma překážet, já se děsím kde my budeme ten náš v 2+ kk parkovat, v kočárkárně nehrozí, tam se krade i když má klíče jen pár lidí :angry:
9. dub 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem taky řešila, kde ho budeme parkovat.
Korbu budeme dávat do bytu a podvozek budeme přivazovat zámkem na kola na chodbě vedle bytu k topení. To snad nikdo neodnese.
9. dub 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás by to odnesli i s topením, nám vykradli i společný balkon, vypáčili petlici a odnesli mi balkon plnej prádla smradi, jsem volala i policii, protože to bylo nad 5000 a řekli mi co se divím, že jsem na kameňáku
9. dub 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mají teda dobrej přístup. Kdyby se to stalo na Cejlu, tak to možná pochopím, ale tady....
No tak pak jedině na balkon.
Ale to by mě nebavilo pořád utírat kola...., i když kdyby mi nic jiného nezbylo, co bych nabrečela..... :frowning2:
9. dub 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
licina: tak to je super. Porod se blíží velikou rychlostí a já jelikož mám po konizaci čípku, tak budu rodit asi dřív a s porodnice musím odjet z autosedačkou. Kabela ta by mě netrápila.

Jinak máme sice malinkou verandu, ale když tam bude kočár, tak se nedostaneme ven. Takže jsem si taky říkala, že podvozek vždycky složím na verandě a korba pujde domů.
9. dub 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mican, moc pěkný kočárek :wink: Kolik přijde celý komplet???
Já chci X-landera XA a teď jsem se dozvěděla, že X-car autosedačka se přestává prodávat. TAkže ji asi taky nebudou všude mít!!!! Proto se ptám :wink:

papuellka neplaš!!!! Tady v Brně nejsme v Parze!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: TAm se rvou o 3 porodnice! Tady je to v pohodě a vezmou tě kdekoliv. Dr. tě tam odešle ve 36-38tt.

romi, snad ten TP bude kdy má být!!! Já mám plánovaný císař. řez, tak doufám, že si klučík nebude chtít pospíšit!!!

licina ty děláš v babystaru??? Máte tam X-landera? Za jakou cenu celý komplet???
Díky. Já tam ještě nebyla, co vše tam máte??? :grinning:

Holkytak já právě s koupi kočárku otálím, říkám si, že to koupím na poslední chvíli, popř. i MM. Mě se nechce vozit kočík do Vyškova či Kojetína k rodičům a tchánovic.
Chci jej koupit tak ve 36 tt nejdříve..
9. dub 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek