• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
pavlinao5: vím, že X-landera zastupuji na lidické. Myslím, že číslo 30. Kočárek ze takže hluboká korba stála necelejch 10000,- autosadačka myslím 2300,- kabela necelou tisícovku. Ale měla jsem tu slevu z BVV, takže o 6 procent to bude levnější. Celkově vychází komplet asi o 5 000,- levněji, než X-lander X1.
9. dub 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mic :wink: , tak to je opravdu dobrá cena!!!
Já chci pořídit kočárek právě na Lidické. Zatím mají, jen v autosedačkách už menší výběr barev :frowning2:
9. dub 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho mám z Babystaru. Ty ceny jsou ale vcelku podobný. Na BVV ten X-lander celkově vicházel asi o 5000,-levněji, takže to byla nádhera ... ale holt to dodání rozhodlo.
9. dub 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mic, tak já jsem se tam (BVV) na X-landera ptala a vycházelo to podobně jako na Lidické. (Teda ceny z netu. )Vyloženě cenový hit to nebyl!!! :confounded:
9. dub 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tom vístavišti byli právě prodavačky s té lidické. Zastupují totiž X-landery. Když tam měly kočárek skladem, tak to právě tak vycházelo ... pokud to bylo na objednávku, tak už byla zase cena jinačí.
9. dub 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mic...já s nimi mluvila a vycházelo to tak na 13.500,- A já jej můžu mít z Lidické za 12.700. Tak nějak...takže netuším...
Je to fuk!!
Já jej pořídím :wink: , tajně doufám :grinning:

Hezký večer holky :sunglasses:
9. dub 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:

XLandery prodáváme.
Já už do práce chodím na cca 2-3 hoďky denně a teď zrovna jsem doma, takže Ti ceny písnu až tam dorazím.
Jinak jsme v úterý dostali zboží. Máme k vidění všechny barvy s korbama i s taškama na rukojeť (ale nemáme všechny kočáry ve všech typech a všech barvách).
A co tam jinak máme?? Jané, Peg Perego, ABC Design, Hartana. Myslím, že kočárů je tam celkem dost na výběr.....
Ale můžeš klidně kouknout na
www.babystar.cz

Do konce dubna platí (téměř na vše z kolekce 2008) sleva 6%, i na objednané a odebrané později.
Akorát na X Landera se to nevztahuje.
:unamused:
10. dub 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici díky, jsi zlato :wink:
Škoda že se to nevztahuje na x-landera!!!!
Tak pak písni ceny - za komplet XA :wink: Díky.
Já jej chtěla jet koupit na Lidickou, ale třeba koupíme u Vás :wink:
10. dub 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na prodejně Lici X-lander je?? nA stránkách jsem jej nenašla...??? :confounded:
10. dub 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem to asi nejak privolala nebo co. Vcera me bolelo bricho a rano jsem krvacela. Doktorka ordinuje od dvou a ja nevim, jak se do te doby zabavit.
10. dub 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj myisisko.tak to mě mrzí :frowning2: snad bude vše v pořádku a alespoň tě nechá doktorka doma :wink:
10. dub 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisisko, tak to je mi líto....:frowning2: Snad to bude dobrý!!!! Určitě ti musí napsat neschopenku a musíš dávat na sebe pozor!!!
10. dub 2008 v 10:14  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ted uz na neschopence budu trvat. Pokud mi ji neda, budu se muset jeste tenhle tyden poohlidnout po jine doktorce
10. dub 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myisiska: neboj, to ještě nic neznamená. Doktorka tě nechá doma, dá ti tabletky, budeš mít klidový režim a dávat na sebe pozor!!!
Moc držím pěstičky!
10. dub 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska lež (nejsi v práci???) a nic nedělej a vyčkej :wink: Teda pokud nekrvácíš nějak moooc, pak běž i na Obilňák!!!
A neschopenku a šmitec!!!
no ono někdy není radno si takhle zahrávat jako my včera co jsme ti tady radily, promiň
10. dub 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina: mam dneska volno. Ted uz nekrvacim, takze si pockam na svoji doktorku. Ty rady za to nemohly. Prave tomuto jsem chtela zabranit tou neschopenkou... Co uz. Asi se dam na modleni (a to jsem neverici)
10. dub 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi, hlavně že nekrvácíš moc!!! :wink: V klidu a lež :wink: A bude to ok. V prvním trimestru je to běžné
10. dub 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiiska, taky držím palce ať je to v pořádku. Opravdu to nemusí nic znamenat, mělo to tu tak na začátku spousta těhulek.
10. dub 2008 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu doufat, ze dam jen dalsi 200za ultrazvuk a bude klid
10. dub 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky mě napadá, nemáš zrovna teď období, kdy bys normálně měla menzes? Někdo to tak mívá, že na začátku třeba ještě první 3 měsíce v době MS trošku krvácí, nebo špiní.
10. dub 2008 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: nemam, na to bych mela mit jeste tak 14dni cas
10. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mys, žádný penize po tobě chtít nemůže baba jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: jo, to budu taky resit, najdu si nejakou jinou, ale ted ty penize klidne dam
10. dub 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím, že žádný peníze po tobě nemá chtít.... Jestli bude chtít, tak si zkus najít někoho jinýho....
10. dub 2008 v 10:43  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
mys, jasně. Teď to přežiješ k vůli mimi a pak si najdeš jinou :wink: Myslím na tebe!!!!
10. dub 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:

Tak jsem v práci a posílám ceny.
XA 7.590,- a momentálně ho máme v barvách Blue, Red a Orange
Korba 3.990,-
autosedačka 2.990,- (je to loňská barva - doprodej - poslední kus)
taška na rukojeť X Bag 799,-

Jinak jsou k vidění ostatní typy v barvách:
green a graphite
korby máme ve všech barvách, takže to můžeš nakombinovat, abys nemusela jezdit 2 roky s jedním potahem.... :wink:
10. dub 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz mam jednu vyhlidlou, chodi k ni svica. Neplati nic. Teda jen 30,- plus doplatky za leky. Chtela jsem tam pristi tyden zavolat a objednat se. Uvidime, jak dopadnu dneska
10. dub 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici, díky moc :wink:
Takže kdyžtak k Vám :wink:
Ještě uvidíme....Každopádně já jsem pro modrou nebo zelenou....
Tak vím, kam pro radu, díky :wink:
10. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisisko, jasně, dneska uvidíš, jak se zachová a když tak si najdeš někoho jinýho... Já teda u své naplatím teď za nic, jenom se platí za ty lepší plastový zrcátka při prohlídce 50 Kč,jinak vůbec nic....
Lici, dá se u toho kočáru XA předělávat rukojeť, aby viděla na mimčo nebo aby se mohlo dívat ven...?
10. dub 2008 v 10:54  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta07:
u Xlandera nemůžeš předělat ani rukojeť ani korbu. to dnes moc kočárků neumí...., ustupuje se od toho, protože obecně platí, že čím víc funkcí kočárek má, tím je větší riziko případných problémů a reklamací.... :frowning2:
10. dub 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek