• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
ahoj holky,
myisiska: držím pěsti, ať je vše v pořádku, hlavně že už nekrvácíš..

licina: díky za ceny, taky mě X-lander zajímá :wink:
Pavli, na té Lidické vyjde asi levněji, že?
Na netu jsem viděla i cenu 6 500,- za sporťák
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4329-x-lander-xa-2008-
jen nevím, jestli objednávat přes net, kvůli případné reklamaci..
10. dub 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici, díky, to je škoda... Je to pěknej kočárek a myslím, že za docela rozumnou cenu, ale mně by asi vadilo, že na mimčo nevidím.... No uvidíme, po kočárkách jsem se zatím moc nedívala....
10. dub 2008 v 11:01  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono dneska je většina bez možnosti přehození rukojeti.
Ale zkus kouknout na zn.Hartan.
je to jedna z nejlepších značek. Já sama ho budu mít.
Mám ho i v albu, a nebo koukni na www.hartan.de
mají spostu typů i spřehazovací rukojtí nebo otočnou korbou.
Je nejlíp odpruženej ze všech kočárů co znám.
Já už jsem po cca 13 letech prodeje kočárků možná deformovaná, ale na Hartana nedám dopustit.
Jediný problém je, že dodání trvá cca 8-10 týdnů.
Vyrábí totiž kočár až na základě konkrétní objednávky...
10. dub 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta, jak píše Lici. To umí jen málo kočárků, bohužel!!!!! Já vím jen o Inglesině!
10. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc vam dekuju za podporu. Docela jste me uklidnily. Mate to u me!!
10. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza, net mám prošmejděnej a nejlevnější Xlander XA je tady - komplet:
www.detskyraj.cz
www.spuntik.cz
www.ajashop.cz
na lidické je celkem za 13.270,- internet. cena. Prodají ti jej za cenu z netu přímo na prodejně, musíš zaplatit ale hotově ne kartou a zavolat jim tam dopředu jestli ji mají. Dobrý, no ne????
10. dub 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mys, od toho tady jsme!!!!! A šupej pod deku!!!
10. dub 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: pod dekou jsem celou dobu :wink:
10. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok. Jen kontroluju :grinning:
10. dub 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou chuť k obědu :sunglasses:
10. dub 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, díky, tak to je dobrý, i cena je tam slušná :wink:
10. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lici, prosím tě a jaký kočárek bys doporučovala, pokud nechceme tříkolku, ale normální čtyřkolečkovej (s předníma dvěma kolečkama otáčejícíma)? mně připadá, že všechny ty kočárky mají hrozně úzké korby a bojím se, bay mi mimčo z toho rychle nevyrostlo a navíc mi budeme (s ohledem k termínu porodu), potřebovat nejvíce hlubokou korbu.

Děkuji moc
10. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina:
máš krásné datum porodu, takže v hluboké korbě přečkáte v poho zimu a na jaře už vyrazíte na sporťák.
Jinak já tvrdím, že si má člověk najít prioritu a podle toho potom hledat.
Třeba, jestli potřebuješ lehkej kočár, z důvodu bydlení ve vyšším patře bez výtahu, nebo skladnej kočár, z důvodu častého převážení v menším autě, nebo kočárr do terénu, do lesa, na polňačky.
Nebo víš-li, že nejsi procházkovej typ a dítě bude většinu času trávit na balkoně, či terase nebo po supermarketech.
Když se pro nějakou variantu rozhodneš, pak se dá vybrat....
Tak zkus zapřemášlet. Obecně platí, že do horších terénů nebo i do sněhu jsou lepší buď 3 nebo 4 jednoduchá kola.
S dvojkolečkama je to v terénu horší, ale zase je lepší manipulace na rovných cestách, hlavně se starším (těžším) dítětem.
10. dub 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici, na ten tvůj kočárek jsem se dneska dívala, je moc pěknej.... Kolik stojí? Díky za rady, aspoň vím, jak dopředu objednávat :slight_smile:
Beti, mně se taky tříkolka nelíbí....:frowning2:
Myisisko, kdy budeš vyrážet k té doktorce? Ať to dobře dopadne....
10. dub 2008 ve 12:05  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta: doktorka zacina ve 13:30, takze za chvilku vyrazim. Volala jsem skoromanzelovi, zaveze me tam. Pak vam napisu, jak to dopadlo a kolik to stalo :angry:
10. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peta07:
Hartan dělá víc typů.
Ten typ co jsem si vybrala já přijde na prodejně na:
kočár (sporťák + hluboká korba) 16.590,-
adaptér na autosedačku 1.890,- (můžeš tam pak posadit jakoukoliv značku)
nánožník na sporťák je 959,-

Jinak je možné k tomu doobjednat tašku na rukojeť, peřinky, fusaky, tašky na dítě, slunečníky. Prostě cokoliv, co si vymyslíš....
Jen je dobrý si to rozmyslet předem a objednat to všechno najednou.....
10. dub 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peta07:
já jsem si k tomu ještě objednala zimní fusak v barvě kočáru, ať pak nesháním...

Ale když koukneš na stránky Hartana, tak je tam i několik typů.
A jsou vystavené na prodejně BABYSTAR v rně, tak si je můžeš přijet ochytat a povozit....
10. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici, díky :slight_smile:
10. dub 2008 ve 12:34  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nemáte někde tabulku, kolik by mělo mimčo vážit v určitém týdnu?
10. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem holky jaksi po obdě vytuhla :slight_smile:

lici, no jsme s manžou spíš takový do lesa a do přírody, rozhodně nepočítám moc s nějakým ježděním po supermarketech, spíšě v přírodě. Hned v přízemí máme kočárkárnu, takže se s kočárkem moc tahat nebudu, ale potřebovali bychom, aby byl trochu skladnější, já třeba mám takový prdítko autíčko :slight_smile:

ty určitě musíš litovat, že jsi napsala, že děláš s kočárkama, teď jsme se na tebe s holkama pěkně slítly :slight_smile:

Děkuji
10. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak zase jen na skok. Svatební přípravy jsou v plném proudu. Snažím se na něco nezapomenout to znamená že určitě zapomenu na něco hodně důležitýho, nejspíš na ženicha. O těhotenství vůbec nevím, všechno je tak nějak úplně stejné jako vždycky. Tak snad nenastane nějaký problém. A o kočárkách, co se tu rozběhla diskuse ala smršť, nevím zhola nic. Jsem analfabet a mám co dohánět. ahoj
10. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska myslím na tebe!!!
10. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli dík, my jsme prý malí, malej má jen 834 g, tak musim v pondělí na prutoky
10. dub 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat,jestli chodíte do nějakého cvičení pro těhulky.Slyšela jsem že je potom porod lepší.Díky za odpovědi :wink:
10. dub 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nechodím nikam ruuzenko, ale pořád se chystám že začnu, ještě jsem se ani neobjednala na předporodní kurz, doufám že neporodím, než se někam objednám :slight_smile:
10. dub 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenko, já chdím do Cenapi
www.cenap.cz
Holky se na tom tady domluvaly, ze začátku diskuze je spousta odkazů.
Jinak za chváli jdu plavat, také z Cenapem :wink:

Na předporodní kurz chodím na Josefskou. :wink:
Jinak i Cenap dělá tyhle přípravy. Koukněte na jejich stránky, já jsem spokojená :wink:

romi :unamused: tak třeba budete celkově malí,...jen ať je vše v pořádku!!!!
10. dub 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi.r dramaticky bych to neviděla, stejně to je jen odhad. I dr. se mohou mýlit. A klidně můžete být o týden mladší :wink:
10. dub 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky doufám že bude prostě drobnější, neměl by být po kom nějakej Goliáš :slight_smile: Vím že se dr může seknout někdy i o dost.
10. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulky.
Misiska: Doufám, že ti vše dopadlo dobře. Já jsem krvácela celé první 3 měsíce. Vždy mě vzali na ultrazvuk a nic jsem neplatila. Samozdřejmě, že bylo vše v pořádku, ale jen pro kontrolu mi ultrazvuk vždy dělaly. Doktorka mi říkala, že v prvním trimestru je to uplně normální ... ale je to potřeba hlídat. :dizzy_face:

Co se týče toho X-landera ... tak já se zajímala o cenu X1. Bylo v tom ale započítáno vše. Sporťák, hlubokej, kabela, autosedačka. proto to byl asi takovej rozdíl.
10. dub 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek