• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
myisiska, tak jak jsi na tom? doufám, že vše dobře dopadlo!!!
10. dub 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neměla by jsi platit ani těch 30kč za kontroly ... 10 prohlídek v těhu je zdarma.
10. dub 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysisko, taky na tebe myslím... Snad je všechno v pořádku!!!!
10. dub 2008 v 18:32  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
mic, aha aha :wink:
mysi, no kde jsi??? Doufám, že vše v pořádku :wink:
10. dub 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ráno ve spolek :grinning:
Mysis jakpak ti je?Dopadlo to včera dobře?
11. dub 2008 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jeste poradne nic nevim. Dr ma podezreni na mimodelozni :frowning2: Vzala mi krev a za chvili si budu volat pro vysledek. Kdyz je mimodelozni tvari se tehu test pozitivne nebo negativne?
11. dub 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisiska:
Držím palečky a dej vědět.
Já sama jsem krvácela (vždycky to bylo z ničeho nic, žádná bolest, ale na toaletním papíře krev) do konce 3 měsíce, protože se mi na čípku udělal polyp.
Ale doktor to odhalil vnitřním UTZ.
11. dub 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici: jo, vnitrni ultrazvuk mi delala, ale nenasla vubec nic. Ani miminko, coz jeste nic neznamena, protoze tam minule taky jeste nebylo. Snad je jen lenosny po me a nechce se mu
11. dub 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani neviděla srdíčko??
Já šla k doktorovi až asi v 10. týdnu a to říkal, že to vidí, že srdíčko bije.
Já myslím, že u mimoděložního jsou bolesti břicha.... :cry:
11. dub 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bricho me boli, ale jen tak joko pri menses. Pry jsem mohla mit druhou ovulaci nebo opozdenou, pak bych byla nekdy ve 4-5tt, to by jeste nemuselo byt videt, ne?
11. dub 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě ne....
Mě třeba vyšli týden po nepřicházející menstruaci 3 testy negativní. A pak jsem vydržela měsíc a byla jsem v šoku. Všechny pozitivní. nevěřila jsem. Takže hlavu vzhůru!!!!!
11. dub 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Myisisko, tak snad to bude dobrý.... Švagrová měla mimoděložní, tak ji zkusím hned napsat, ale nevím, jestli odpoví hned.... Břicho jí určitě bolelo dost....
11. dub 2008 v 07:50  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy si máš volat na výsledky????
11. dub 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
V 11, pak tam hned jedu, bud jen pro nejaky prasky (rikala mi jaky, ale fakt si to nepamatuju) nebo se domluvit na nejakym jinym postupu
11. dub 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisisko, jsem jí napsala, tak třeba do 11 odepíše.... Myslím na tebe....
11. dub 2008 v 08:03  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta: diky
11. dub 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdyz mi podle te krve udelaji i hladinu hCG, zjisti podle toho v kolikatym jsem tydnu?
11. dub 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myisiska - měli by to podle HCG zjistit, ale pokud si ve 4 týdnu, tak tam opravdu miminko vidět ještě není. Neboj se, určit to nic nebude. Jak si myisisko četla, většina z nás krvácela (já jednou měla plnou místu krve, myslela jsem, že je konec).
Oni ti mimča někdy opravdu hodně zlobí. Navíc mně doktorka řekla, že takhle ze začátku se tam miminko zahnizďuje, takže krvácení bývá spojené i s tímto.

Držím pěstičky!
11. dub 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti: diky, skoromanzel rikal, ze je mimco po nem. Porad je v nejakem prusvihu, ale vzdycky se z nej dostane (on teda pouzival jinou terminologii). Tak snad to bude dobry. Jsem i tak nejak v klidu, coz je asi taky dobry znameni
11. dub 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska:

a těhu test jsi si dělala???
Nebo podle čeho si myslíš, že jsi v 8 TT???
11. dub 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
testy jsem si delala 2. Jeden vcera a druhy rano. Vysly //. Podle posledniho data ms mi to ukazalo 8tt
11. dub 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
mysi, moc na tebe myslím a tajně doufám že jsi těhulka!!! A že to není mimoděložní!!!
POdle hladiny HCG to musí dr. poznat!!!!! Na ultrazvuku by už měla vidět v 6 tt pidi dutinku - žl. váček. tak vyčkejme na rozhodnutí.
Každopádně držím pěstičky!!
11. dub 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Misi také držím palce ať není žádný problém. My ho zatím nemáme tak to musím někam zaklepat, ale do narození asi nebudu mít klid. Jsem starý stresoň a nervuju se i z toho co by kdyby. Se snadno říká nestresuj se když jsi těhotná máš být v klidu, ale blbě se to dělá.
Ahoj betti
11. dub 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysisko,taky ti držím palce ať je vše OK.Nejhorší je to čekání co?
Já mám jít poprvé k doktorce ve středu po práci.Pořád na to musím myslet a taky doufám že nám řekne že je vše OK.Dělala jsem si taky 2 testy a oba vyšli s krásnýma výraznýma //. Tak snad :wink:
11. dub 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, držím vám všem pěstičky!!! :sunglasses:
11. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisyska:
Tak to asi jsi těhu. Já jsem měla na začátku hrozné bolesti.
Jeli jsem z dovolené celkem dlouhou cestu autem a celou dobu jsem si říkala, že to není možné, že už jsem to asi dostala. Bylo to k nevydržení, bolelo mě snad úplně všechno. Nevěděla jsem jak si sednout a když jsem šla zjistit na WC stav, tak nic ani druhý ani třetí den. Po týdnu jsem si dělala těhu test a negativní. Tak jsem odolávala měsíc a pak před objednáním na gyndu mě něco nakoplo, ať si zkusím udělat další test. A byl pozitivní, tak jsem jela vykoupit lékárnu a byli všechny.
Takže bolest ani krvácení nemusí nic znamenat.
Držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!
11. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho ruzenko. Urcitě je vše v pořádku o tom nepochybuj. Asi jsi na tom podobně já jsem byla teď v úterý se // jsem 5 tt a už bylo vidět na UTZ takové malé zrníčko. Tak ty ho tam budeš mít taky.
11. dub 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, mě taky bolelo děsně břicho jako před MS, jsem si říkala a už je tady jedna mrcha a ona nebyla... :grinning:
11. dub 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: Drzim palecky, vse bude OK.
Jeste hodinu a muzu volat. Nevim, co mam roupama delat. Asi zacnu zehlit nebo co :unamused:
11. dub 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi, přijdi vyžehlit i k nám :wink:
11. dub 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek