• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
pavli: vzhledem k tomu, ze hrozne nerada zehlim, tak tu mam slusnou hromadu. Takze mi to zabere docela dloooouhou chvilku
11. dub 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díka za podporu :sweat_smile:
aurelia,snad máš pravdu,bylo by pro mě něco úžasného vidět tam to malé zrníčko :slight_smile: Hrozně se na to těším,ale přitom se trochu bojím jak bych to všechno zvládla.Přítel mě říká ať jsem v klidu, že budu super máma a že si nás nějaké to mimi určitě vybralo.Nejspíš máte všichni pravdu protože mě pořád nějak píchá v bříšku :dizzy_face:
11. dub 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. dub 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myisiska: mimochodem žehlení není v rizikovým těhotenství úplně nejvhodnější, pokud u toho máš stát. Já s tím teda mám taky problémy, protože m začne za chvilku křečovat bříško :slight_smile:
holt mrnousovi se to taky nelíbí :slight_smile:
11. dub 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti: ja u toho sedim, ale diky za info, to jsem netusila
11. dub 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlinko,dívala jsem se na tvé album.Moooc hezké a gratuluji k chlapečkovi :wink:
11. dub 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:
Pavli, kam jdeš na UTZ???
11. dub 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysledky budou az v 11:30 :frowning2:
11. dub 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska:
jak to???
Už jsi tam volala a ještě nebyli???
11. dub 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, meli v laborce nejaky problem nebo co, takze se to o pul hodinku zdrzi
11. dub 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisisko, tak snad to bude dobrý.... Je to hrozný, když musíš čekat a pak se zpozdí.... To mě jednou krev prostě ztratili a tak jsem musela na odběr znova...
11. dub 2008 v 11:06  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myisiska: jestli budeš na rizikovým, což nejspíše asi budeš, neměla bys žehlit, vytírat podlahu a vysávat. To jsou pohyby, který nejsou pro mimi dobrý :frowning2:
11. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta: tak to mi snad nehrozi. Krev jsem tam zavezla osobne, aby se to stihlo, takze v laborce ji maji
11. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti: parada, tohle vsechno totiz nesnasim... :grinning: Aspon tedy budu mit padny argument, proc to nedelat
11. dub 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti,to si nedovedu představit,kdo by to u nás jiný dělal :sweat_smile:
11. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediné,co jsem přestala děat,když jsem viděla //na testíku je,že jsem přestala uvklízet po našem kocourkovi bedínku :slight_smile: protože jsem se dočetla,že by to těhulky neměli dělat aby nedostali toxoplazmózu :confounded:
11. dub 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska:
Tak jak jsi dopadla?????
11. dub 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mys, tak co?
11. dub 2008 v 11:54  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska: Moc, moc na Tebe myslím a držím pěstičky, aby to dobře dopadlo. :dizzy_face:
11. dub 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka děkuji :wink:

lici, chodím ke své dr. Ta mi bude dělat velký ultr ve 30 tt. (teda už 32 tt)

mys, tak co??? Myslíme tady na tebe!!!
11. dub 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda myisiska nás napíná, snad je vše OK..

Tak já aspoň přidám dobrou zprávičku - výsledky tripplů jsou v pořádku, jupííí :dizzy_face: No byla jsem pěkně nervózní, když jsem pro ně volala, nadávala jsem si, že jsem na ně lezla, když jsem nemusela..tak se mi ulevilo, uff :slight_smile:

Myslím na myisisku a doufám, že brzo přidá další dobrou zprávu
11. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem tu, mimco je ok, ale jeste nedorazilo do delohy. Mam dodrzovat klidovy rezim, ale neschopenu mi neda. Pry mam byt rada, ze me aspon osetrila. Takze jsem valila pro neschopenku ke sve prakticke, ktera ordinovala pouze do 12, pak do prace dat neschopenku a do ted jsem schanela novou gyndu. MAM!! Ve ctvrtek jsem k ni objednana. Kdyby byl problem, mam valit bud do spitalu(o vikendu) nebo hned k ni. Neschopenku mi pochopitelne prevede a necha me doma cely tehotentvi.
Timto se omlouvam za to NAPINANI vasich tehotenskych nervicek
11. dub 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mys, tak to je docela hustý - myslím tím, přístup tvé doktorky. Na druhou stranu mě taky nenechala má doktorka doma po dvou krváceních a nechala mě až jiná.
Důležitý je, že miminko je a že se drží. Řekli ti tedy, jak dlouho jsi těhu?
11. dub 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
myis je fakt drsná a jaktože není mimi v děloze?? co je to za blbost když jsi v 8 tt??
11. dub 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mys, tak to jsem moc ráda!!! :slight_smile: Musíš teď dávat na sebe pozor.... Vůbec nechápu přístup té tvojí doktorky.... Udělala jsi dobře, že půjdeš pryč, protože tohle není normální a hlavně když děláš v hypermarketu!
11. dub 2008 ve 14:15  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nejsem v 8tt. Typuje to na 3. Musela jssem otehotnet tesne pred vyxnechanim. Mela jem to dostat 28.3., takze by to snd melo byt dobre
11. dub 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi,napínala jsi nás pěkně :confounded: ale jsem ráda že ti to dobře dopadlo :slight_smile: Udělala jsi dobře,že jsi od té doktorky odešla,nemuselo by to dopadnout dobře.
Teď budeš doma a budeš mít klid,určitě to tobě i miminku prospěje. :sunglasses: Snad už to půjde všechno dobře.
11. dub 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že ta tvoje praktická má rozum a nechala tě doma - nemá smyslu zbytečně riskovat...
Jinak s tou změnou jsi udělala jenom dobře... po tom co tu čtu.
Držím palce.
11. dub 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
myis vajíčko je v děloze už 6-7 den po oplození, spíš je ještě brzy a není zatím nic vidět a ne že tam ještě nedorazilo
No ale hlavně že máš novou dr a tak rychle a nedala ti ani žádný progesteron???
11. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi: je mozny, ze neni jeste videt, ja jsem z toho nejaka rozhozena, ze ani pomalu nevim, jak se jmenuju. Leky mi zadny nedala.
11. dub 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek